PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه سه سرویس gatefa.com و netafraz.com و hostine.net

almaweb.ir
December 24th, 2012, 12:31
سلام دوستای عزیزم

میخواستم 3 تا سایت بالا رو مقایسه کنید
من نمایندگی میخوام بگیرم

میدونم همشون معتبرن !! فقط میخوام بگید کدوم از همه بهتره و خواهشا کسایی که تجربه داشتن بگن

بازم میگم خودم میدونم همشون خوب و عااالی هستن و تایید میشن !! ولی من دنبال اونی ام که کیفیت از همه بالاتر و مشکلات از همه پایینتره

خودم طرف نت افزارم ولی 20 گیگ زیاده واسم ! ولی قیمتاش خوبه تقریبا

گیت فا هم قیمت بالاست .. والا 5گیگ هاست رو میده 30 تومن اونوقت 5گیگ نمایندگی رو میده 100 تومن !!!
هاستینه هم قیمتش بالاست نسبت ب بقیه....

حالا بازم شما مزایا و معایب هر کدومو بگید و اینکه اگر شرکت دیگه ای در حد اینا میشناسید که قیمت مناسب تره بگید

اول کیفیت + آپتایم +++++ امنیـــــــــت که خیلی مهمه

parsianweb
December 24th, 2012, 12:41
اگر پهنای باند زیادی لازم ندارید و می تونید به مشتری هاتون دایرکت ادمین بدید نت افراز بهتره

almaweb.ir
December 24th, 2012, 12:47
پهنای باند اضافه بخوام بگیرم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.....(یعنی قیمت فکر نکنم زیاد در بیاد)

دوستان من تا 2-3 روز منتظر نظرات شما دوستای گلم هستم هرکسی که سرویس داشته بیاد مزایا و معایب رو بگه تا هم این تاپیک واسه من مفید واقع بشه هم دوستای دیگه ای که میخوان با این شرکت ها کار کنن..ممنون

پس تا الان یک نفر گفته نت افزار...

almaweb.ir
December 24th, 2012, 12:49
راستی بنظرتون یه سرور مجازی بگیرم (با همین مشخصات هاستینگ های بالا) بصرفه تر نیست؟

یا اینکه با نصب کنترل پنل و.... هزینه میزنه بالا؟

par30webhost
December 24th, 2012, 12:54
بهتره تو بخش فروش تاپیک بزنید تا همکارا آفر بدهند بعد مقایسه کنید.

almaweb.ir
December 24th, 2012, 13:01
خیر دوست عزیز !
من میخوام این 3تا مقایسه بشه وگرنه میکفتم هرکی نمایندگی هاست داره بیاد جلو ! اونوقت همه هم میومدن هرکی یه قیمت میداد و................................................ ............

rezaonline.net
December 24th, 2012, 18:47
نت افزار ، من چند جایی دیدم سرویس هاستینگشون خوب نیست ، دوستان زیادی دیدم که باهاشون کار میکنن و اعلام نارضایتی کردن .
توی انجمن وردپرس تا دلت بخواد این جور مشکلات عنوان شده .
ضمن اینکه کنترل پنلی دایرکت ادمینی که میدن کرون جاب نداره من مجبور شدم برای یکی از دوستان از یه روش دیگه استفاده کنم .

گیت فا ، من از سرویسهاشون استفاده نکردم ، اما طبق شناختی که از مدیرشون دارم میدونم که اطلاعات بالایی دارن ، همچنین روی سرویسهاشون قابلیت انتخاب ورژن پی اچ پی مورد نیاز هست پس یه کار حرفه ای هست به یقین .
کنترل پنل هم سی پنل هست دیتاسنتر هم XLHost هست که به طبع از هتزنر هزینه اش بالاتره و همچنین کیفیتش .

در مورد بقیه اطلاع ندارم .

habiballahafg
December 24th, 2012, 19:01
من با آقا جابر مدیر گیت فا کار کردم ایشون آدم مودب هستند و سرویس های ایشون هم عالی هستش به شما پیشنهاد میکنم که با ایشون کار کنید

par30webhost
December 24th, 2012, 19:04
ما هم قبلا از آقا جابر سرور اختصاصی داشتیم که 100% تایید میشن.

m2n
December 24th, 2012, 19:14
کلا انتخاب شما از روی قالب وب سایت ها هست نه از نوع خدمات چون این سه سایت هیچ کدوم خدماتشون در یک سطح نیست.
سه گزینه زیر رو مد نظر بگرین بدون شک انتخاب درستی خواهید داشت.
سابقه بالا
کیفیت بالا
قیمت مناسب (نه اروزن ارزون باشه نه زیاد باشه)

star25
December 24th, 2012, 19:17
هاستینه اصلا تایید نمیشه کافیه در همین انجمن در موردش سرچ کنید فوق العاده شخص بی ادب و بی نزاکتی تشریف دارن تحمل کوچکترین انتقادی هم نداره

almaweb.ir
December 26th, 2012, 15:16
ممنون از همگیدوست عزیز m2n نخیر ! انتخاب از روی قالب نیست با توجه به چیزایی که شنیدم..اوکی هاستینه رفت کنار.....نت افزار هم که میگید خوب نیست ولی من هرجا دیدم مقایسش کردن گفتم عالیه و... !!پس تا الان گیت فا....اوکیحالا خارج از این سه پیشنهادی نیست؟گیتفا واسه نمایندگی گرون در میاد.. سرور مجازی بگیرم چی؟ واسه سرور کجا رو پیشنهاد دارید؟ پرشین هویز چطوره؟ فراسو سامانه پاسارگاد ؟یدفه سوالاو پرسید دیگه تاپیک اضافه باز نکنیم!

psfa
December 26th, 2012, 15:18
Gatefa چون خودم خیلی وقته ازشون سرویس دارم

ارسال توسط tapatalk

CityKala.net
December 26th, 2012, 15:34
هاستینه اصلا تایید نمیشه کافیه در همین انجمن در موردش سرچ کنید فوق العاده شخص بی ادب و بی نزاکتی تشریف دارن تحمل کوچکترین انتقادی هم نداره
شما مشتری ایشون هستید؟
ما گاهی اوقات با ایشون کار میکنیم فوق العاده مودب هستند
هم تلفنی هم یاهو

om!d-D
December 26th, 2012, 15:40
جابر گیتفا ... یه دونس ;)
ابدا نظری در مورد دو تای دیگه به خصوص یکیش ندارم

danitfk
December 26th, 2012, 15:41
در مورد گیتفا ..
- ساپورت بسیار عالی و خوش برخورد
- سرور بصورت حرفه ای کانفیگ شده
- پورت 100 مگابیت و لود بین 1 تا 3
- قیمت مناسب و بصرفه

nginxweb
December 26th, 2012, 16:09
همگی از دوستان و همکاران آشنا به کار هستند

almaweb.ir
December 26th, 2012, 16:23
ممنونم دوستان .
گیتفا انتخاب شد !

در مورد پرشین هویز و فراسو سامانه هم نظر بدید و اینکه اگه کس دیگه ای میشناسید که از همه جهات تاییید بشه بگید هم سرور هم ریسلر

fanix
December 26th, 2012, 16:32
من خودم از سرور ایران نمایندگی دارم
تیکت ها رو سریع و با حوصله جواب میدند و توی این چند ماهی که ازشون سرویس داشتم کلا 2-3 دقیقه دان بودند (اون هم فقط mysql)
قیمت هاشون هم مناسب هست
سرور ایران | ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و ثبت آنلاین دامنه (http://serveriran.net/)

almaweb.ir
December 26th, 2012, 17:05
اوکی پس سرور ایران هم به لیست مقایسه اضافه شد

دوستانن نظراتشونو بدن ....

بیشتر این تاپیکو زدم که افراد که مثل من دنبال سروریسن بتونن با خوندن این تاپیک یه شناخت کلی از بعضی شرکت ها داشته باشن ...

peyman0742
December 26th, 2012, 18:12
بنده از Gatefa هاست دارم راضی ام در مورد 2 شرکت دیگه اطلاعی ندارم

NikMizban.Com
January 27th, 2013, 18:02
سلام دوست عزیز ..
شما کدوم سرویس دهنده رو انتخاب کردید و باب میلتون بود !؟

شاد و پیروز باشید ..

delta
January 27th, 2013, 21:29
بنده بعد هاست دل رفتم رو نت افراز..سایت تو امضا هست.. سایتمون سنگین هم هست.. الان با وجود قیمت بالای نت افراز نصبت به هاست دل محاله از نت افراز دل بکنم..واقعا عالی و تایید میشوند..

jenatmilad
January 27th, 2013, 22:35

کی گفته؟ اقا ی محترم اولا بنده یک ساله دارم باهاشون کار میکنم.قرآنن یه بد دهنی ازشون نشنیدم.با اینکه کلی از هم دوریم بعضی اوقات توو کار های مهمش ازم نظر میخواد.بابت دیر کرد هم حرفی نمیزنه.میگه
مشکلی نداره.منم بد قولی نمیکنم.چون کارش وارده.یه حرف میزنم یادتون باشه.شرکتی که مهم باشه ،کارش درست باش] همه زیرآبشو میزنن.پس این شرکت مهم و دقیقه که همه میخان ازش بد بگن.قبلا هم پاسخ داده شده بود.ایشون مشکلی ندارن.
:-|

ertebat7
January 27th, 2013, 22:42
هاستینه 100% مورد تایید هم از لحاظ فنی و پشتیبانی و هم از لحاظ اخلاقی

habiballah
January 27th, 2013, 23:42
اگر نظر من را بخواهید من به این ترتیب طبقه بندی میکنم :
گیت فا ,از اقای جابر راضی هستم بابت پشتیبانی و کیفیت .
نت افراز هم خوب هستش
در مورد هاستینه چون کار نکردم نمیدونم

iranxperia.ir
September 5th, 2013, 11:01
از من میشنوید هاستینه را فراموش کنید

hostorder
September 5th, 2013, 11:13
به نظر من نت افراز ولى کاش به جای دايرکت ادمين سي پنل مى دادند

siasina
February 25th, 2015, 11:26
متاسفانه با وجود تمام امتیازاتی که هاستینه نسبت به دیگر هاستینگ ها تا امروز داشته دو ماهی هست که اعتبار شرکت ما به خاطر سرعت پاییت کانکت سرور (بیش از 10ثانیه) داره پایین میاد! و فعلا دلیل شفافی ارائه نشده.

hack2hacker
February 25th, 2015, 11:44
نت افزار شیش ماهه دارم راضیم

hostorder
February 25th, 2015, 23:58
دوستان زیر خاکیه