PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز فروش هاستینگ حرفه ای برای کاربران حرفه ای

HugeServer
December 24th, 2012, 05:47
با عرض سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی،

پیرو اطلاعیه های قبلی که در وب سایت منتشر شده بود، طی ماه های گذشته قصد داشتیم تا میزبانی وب لینوکس قدرتمندی برای میزبانی کاربران ویژه خود داشتیم و طبق برنامه ریزی های انجام شده، اغاز سرویس دهی برای سال 92 بود. اما با توجه به شرایط پیش آمده و درخواست مکرر بسیاری از کاربران قدیمی و مشتریان جدید، تصمیم گرفته شد تا این سرویس مقداری زودتر از زمان بندی قبلی ارائه گردد.

بنا به شرایط مورد نیاز کاربران حرفه ای و نیاز های آنان، هزینه های تمام شده مقداری بالاتر از حالت معمول خواهد بود. از این رو این سرویس برای کاربران عادی مرقون به صرفه نمی باشد.

برای شروع این سرویس دهی، ما 2 سرور یا مشخصات زیر در نظر گرفته ایم که یکی برای میزبانی فایل ها و دیگری برای میزبانی دیتابیس مورد استفاده قرار میگرید که قطعا بنا به نیاز سرورهای جدید اضافه خواهد شد.

Supermicro SuperServer H8QGi-F
4 x AMD Opteron 6274 Interlagos 2.2GHz 16MB L3 Cache (64 Physical Cores in Total)
8 x 16GB DDR3 1333Mhz ECC Registered (128GB RAM in Total)

در این سرور ها برای ذخیره سازی اطلاعات از SSD های شرکت اینتل استفاده شده که سرعت بسیار بالایی دارند.
همچنین وب سایت هایی که نیاز به فضای مخصوص برای قرار دادن فایلهای خود برای دانلود نیاز دارند می توانند از سرویس میزبانی دانلود ما بهره ببرند. نکته لازم به ذکر این می باشد که پهنای باند ارائه شده بر روی این سرویس ها به صورت نامحدود می باشد.

این تاپیک جنبه اطلاع رسانی دارد و طی چند روز آینده بعد از آماده شدن تمامی سرویس ها در همین تاپیک اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

با تشکر

godfather28
December 24th, 2012, 11:52
سیستم بسیار مناسبی هست..
از چه وب سروری استفاده میکنید؟

تعرفه ها به چه صورت هست؟

hoka
December 24th, 2012, 13:04
عزیز تعرفه ها و همچنین شرایط سفارش رو میگید ؟

1modir
December 24th, 2012, 15:28
وجود CPU با قدرت بسیار بالا و همچنین وجود هارد بسیار پرقدرت SSD در این سرورها نمایانگر کیفیت بسیار بالا خواهد بود
به عنوان مدیر یک سایت بسیار پرمصرف و پربازدید ایرانی پیشنهاد میکنم برای همچین سرورهایی مقدار فرکانس CPU رو برای هر یوزر محدود نکنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید
بعد از اضافه کردن یوزرها بلاخره در زمان اوج مصرف منابع به این نتیجه خواهید رسید که سرور توانایی دریافت مشتری جدید دارد یا خیر
بنا بر اون میتونید یوزرهای زیادی رو پشتیبانی کنید و با کیفیت بالایی ارائه خدمات کنید
این همون کاری بود که هاست دی ال انجام میداد
هزینه ها هم در صورتی که معقول باشد شما در کمتر از چند ماه مجبور به خرید سرورهای بعدی و البته قویتر خواهید بود
طوری نباشه که یک مشتری برای دریافت سرویس مجبور بشه در حد سرور اختصاصی هزینه کنه
من یکی از مشتریان هاست دی ال بودم که فعلا در حال پیدا کردن سرور جدید هستم
وجود لایت اسپید و پلاگین های کش مثل memcached یا APC میتونه کمک بزرگی به یوزرها بکنه

در هر صورت بعد از اعلام هزینه ها و اطلاعات بیشتر ممنون میشم منو هم در جریان بذارید
باتشکر
یا علی...

HugeServer
December 24th, 2012, 16:33
سیستم بسیار مناسبی هست..
از چه وب سروری استفاده میکنید؟

از چندین وب سرور استفاده خواهد شد .
Apache برای وب هاستینگ
Nginx برای فایل هاستینگ
همچنین Varnish برای برخی وب سایت ها.

hadi_am
December 24th, 2012, 16:40
کشور و دیتاسنتر؟؟؟

کولو هستش یا اختصاصِ؟؟؟؟

در صورت امکان مشخصات کامل سرور خریداری شده و تعدا یونیت

HugeServer
December 24th, 2012, 16:47
کشور و دیتاسنتر؟؟؟

کولو هستش یا اختصاصِ؟؟؟؟

در صورت امکان مشخصات کامل سرور خریداری شده و تعدا یونیت

California , Los Angeles
Equinix LA1
floor 7th
Cage : HugeServer Networks ,LLC
Network : AS25780

تمام سرور ها و رک ها و همچنین شبکه مطعلق به شرکت خودمون هست.
مشخصات در پست اول مشخص هست.

موفق باشید.

HugeServer
December 24th, 2012, 17:07
وجود CPU با قدرت بسیار بالا و همچنین وجود هارد بسیار پرقدرت SSD در این سرورها نمایانگر کیفیت بسیار بالا خواهد بود
به عنوان مدیر یک سایت بسیار پرمصرف و پربازدید ایرانی پیشنهاد میکنم برای همچین سرورهایی مقدار فرکانس CPU رو برای هر یوزر محدود نکنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید
بعد از اضافه کردن یوزرها بلاخره در زمان اوج مصرف منابع به این نتیجه خواهید رسید که سرور توانایی دریافت مشتری جدید دارد یا خیر
بنا بر اون میتونید یوزرهای زیادی رو پشتیبانی کنید و با کیفیت بالایی ارائه خدمات کنید
این همون کاری بود که هاست دی ال انجام میداد
هزینه ها هم در صورتی که معقول باشد شما در کمتر از چند ماه مجبور به خرید سرورهای بعدی و البته قویتر خواهید بود
طوری نباشه که یک مشتری برای دریافت سرویس مجبور بشه در حد سرور اختصاصی هزینه کنه
من یکی از مشتریان هاست دی ال بودم که فعلا در حال پیدا کردن سرور جدید هستم
وجود لایت اسپید و پلاگین های کش مثل memcached یا APC میتونه کمک بزرگی به یوزرها بکنه

در هر صورت بعد از اعلام هزینه ها و اطلاعات بیشتر ممنون میشم منو هم در جریان بذارید
باتشکر
یا علی...

سلام.

بله درست میفرمائید, محدود سازی کاربران روی چنین سرور با سایت های پر بازدید کار عاقلانه ای نیست و سرعت پردازشی سرور رو کم میکنه.
ما با توجه به اینکه مدریت سرور ها , رک ها و همچنین شبکه رو در دست داریم میتونیم کیفیت بهتری به کاربران ارائه بدیم.
در صورت نیاز به سرور جدید هم توانایی این رو داریم که در کمتر از 3 روز هر سروری رو سفارش , دریافت و نصب کنیم.
در مورد مدیریت سرور هم ما توانایی لازم رو داریم , همچنین این سرور ها به صورت cluster ready ستاپ میشوند.
دوستان زیادی در این انجمن با بنده و شرکت آشنایی دارند , تخصص خود من امنیت و بهینه سازی سرور های لینوکس هست که مدریت دیتابیس های سنگین , cluster ها و ... رو هم در دست داشتم.
سرور ها از سطح kernel تا application به صورت کامل امن و بهینه سازی میشوند ,و اینکه ما به کاربر توصیه های بهینه سازی و افزایش امینت رو ارائه میکنیم.

موفق باشید.

HugeServer
December 24th, 2012, 20:19
تعرفه ها به چه صورت هست؟

عزیز تعرفه ها و همچنین شرایط سفارش رو میگید ؟

این تاپیک جنبه اطلاع رسانی دارد و طی چند روز آینده بعد از آماده شدن تمامی سرویس ها در همین تاپیک اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

seyyed_ahmad
December 24th, 2012, 20:31
ادرس سایتتون چی هست قربان ؟

HugeServer
December 24th, 2012, 21:14
ادرس سایتتون چی هست قربان ؟

Los Angeles Dedicated Servers and Colocation (http://www.hugeserver.com/)

1modir
December 25th, 2012, 01:56
سلام.

بله درست میفرمائید, محدود سازی کاربران روی چنین سرور با سایت های پر بازدید کار عاقلانه ای نیست و سرعت پردازشی سرور رو کم میکنه.
ما با توجه به اینکه مدریت سرور ها , رک ها و همچنین شبکه رو در دست داریم میتونیم کیفیت بهتری به کاربران ارائه بدیم.
در صورت نیاز به سرور جدید هم توانایی این رو داریم که در کمتر از 3 روز هر سروری رو سفارش , دریافت و نصب کنیم.
در مورد مدیریت سرور هم ما توانایی لازم رو داریم , همچنین این سرور ها به صورت cluster ready ستاپ میشوند.
دوستان زیادی در این انجمن با بنده و شرکت آشنایی دارند , تخصص خود من امنیت و بهینه سازی سرور های لینوکس هست که مدریت دیتابیس های سنگین , cluster ها و ... رو هم در دست داشتم.
سرور ها از سطح kernel تا application به صورت کامل امن و بهینه سازی میشوند ,و اینکه ما به کاربر توصیه های بهینه سازی و افزایش امینت رو ارائه میکنیم.

موفق باشید.

فرمودید تخصص اصلی شما بهینه سازی سرور های لینوکس هست
یه سوال دارم شما هم معتقدید یک کانفیگ مناسب روی آپاچی میتونه در حد لایت اسپید باشه؟

یه سوال دیگه هم دارم...
من الان روی سرور یکی از همکارانتون هستم... سرور خوبی هست ولی ظاهرا نمیتونن بیش از این ما رو میزبانی کنن
البته یه سری موارد رو هم محدود کردن مثلا تعداد ایمیل های ارسالی رو خواستن کم کنم که من هم محدود کردم
من یه جامعه مجازی دارم با مصرفی که تقریبا به صورت زیر هستش:
سی پی یو: 5 تا 6 گیگاهرتز
رم: 3 تا 4 گیگ
پهنای باند: حدود 300 گیگ

اینو هم بگم سایت من دیتابیس حجیمی داره حدود 4.5 گیگ
چون شبکه اجتماعی هست گاهی ممکنه توی 1 ساعت کلا 50 ایمیل هم نداشته باشیم و گاهی هم ممکنه توی 1 دقیقه 500 ایمیل!
یعنی چیز ثابتی نیست... بیشتر ایمیل ها مربوط به عضویت و اطلاع رسان های سایت هستند (ایمیل تبلیغاتی نداریم)
تعداد آنلاین ها بین 100 تا 200 نفر
بازدید وبگذر بیش از 45 هزار

به نظرتون با این مصرف میتونید سایت من رو ساپورت کنید؟
میدونم تاپیک فروش نیست و اطلاع رسانی هست ولی در کل میخوام بدونم به فکر همچین سایت هایی هم هستید؟
منظورم اینه که شاید بازدیدم خیلی نباشه ولی مصرف منابعم زیاده و فشار روی سرور های معمولی زیاد هستش

delta
December 25th, 2012, 02:09
داداش قیمتت وحشتناک بالاست..هیچ سایت پولداری هم جرات نزدیک شدن به هاستینگ شما رو نخواهد داشت.درسته سرورتون گران قیمت هست اما با پول هاست دانلودتون میشه سرور اختصاصی از بهترین جاها خرید!! بهتره تو قیمتتون تجدید نظر کنید..

1modir
December 25th, 2012, 02:14
داداش قیمتت وحشتناک بالاست..هیچ سایت پولداری هم جرات نزدیک شدن به هاستینگ شما رو نخواهد داشت.درسته سرورتون گران قیمت هست اما با پول هاست دانلودتون میشه سرور اختصاصی از بهترین جاها خرید!! بهتره تو قیمتتون تجدید نظر کنید..

سلام دوست عزیز
مگه ایشون جایی قیمت دادن؟!

HugeServer
December 25th, 2012, 03:08
با سلام،

فرمودید تخصص اصلی شما بهینه سازی سرور های لینوکس هست
یه سوال دارم شما هم معتقدید یک کانفیگ مناسب روی آپاچی میتونه در حد لایت اسپید باشه؟

یه سوال دیگه هم دارم...
من الان روی سرور یکی از همکارانتون هستم... سرور خوبی هست ولی ظاهرا نمیتونن بیش از این ما رو میزبانی کنن
البته یه سری موارد رو هم محدود کردن مثلا تعداد ایمیل های ارسالی رو خواستن کم کنم که من هم محدود کردم
من یه جامعه مجازی دارم با مصرفی که تقریبا به صورت زیر هستش:
سی پی یو: 5 تا 6 گیگاهرتز
رم: 3 تا 4 گیگ
پهنای باند: حدود 300 گیگ

اینو هم بگم سایت من دیتابیس حجیمی داره حدود 4.5 گیگ
چون شبکه اجتماعی هست گاهی ممکنه توی 1 ساعت کلا 50 ایمیل هم نداشته باشیم و گاهی هم ممکنه توی 1 دقیقه 500 ایمیل!
یعنی چیز ثابتی نیست... بیشتر ایمیل ها مربوط به عضویت و اطلاع رسان های سایت هستند (ایمیل تبلیغاتی نداریم)
تعداد آنلاین ها بین 100 تا 200 نفر
بازدید وبگذر بیش از 45 هزار

به نظرتون با این مصرف میتونید سایت من رو ساپورت کنید؟
میدونم تاپیک فروش نیست و اطلاع رسانی هست ولی در کل میخوام بدونم به فکر همچین سایت هایی هم هستید؟
منظورم اینه که شاید بازدیدم خیلی نباشه ولی مصرف منابعم زیاده و فشار روی سرور های معمولی زیاد هستش

طی روزهای آتی بعد از آماده سازی کامل سرور ها در این مورد بهتر میتونیم نظر بدیم.

در همان پست اول به این نکته اشاره شده هست که قیمت ها ارزان نخواهد بود و بیشتر تمرکز روی سایت های حرفه ای میباشد.

سلام دوست عزیز
مگه ایشون جایی قیمت دادن؟!

خیر هیچ قیمت به صورت offecial گفته نشده است و در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

delta
December 25th, 2012, 13:14
عزیز جان قیمت غیر نهایی و غیر رسمی ایشون اگر حتی 200 - 300 هزار تومانم بیاد پایین بازم وحشتناک بالاست.. سایتهای حرفه ای هم همچین قیمتی رو برای هاست نمیدند عزیز... دوست گرامی ناراحت نشید اما پیشنهاد میدم بهتره قبل از خرید همچین سروری یک ارزیابی دقیقی کنید تا ضرر نکنید. از اوضاع وبمسترها خبر دارم و میدونم چه خبره. انشالا موفق باشید..منتظر قیمت هاتونم هستیم..

HugeServer
December 25th, 2012, 13:54
عزیز جان قیمت غیر نهایی و غیر رسمی ایشون اگر حتی 200 - 300 هزار تومانم بیاد پایین بازم وحشتناک بالاست.. سایتهای حرفه ای هم همچین قیمتی رو برای هاست نمیدند عزیز... دوست گرامی ناراحت نشید اما پیشنهاد میدم بهتره قبل از خرید همچین سروری یک ارزیابی دقیقی کنید تا ضرر نکنید. از اوضاع وبمسترها خبر دارم و میدونم چه خبره. انشالا موفق باشید..منتظر قیمت هاتونم هستیم..

با سلام،

ما هم اکنون با مشتری هایی که فعلا داریم، تمامی هزینه ها تامین هست و هیچ مشکلی در این رابطه نداریم و نخواهیم داشت. هر شرکت قیمت های خود را طبق اصول پشتیبانی و کیفیت ارایه میکند ما نیز به همین روال پیش میریم.

هزینه ها نیز همانطور که گفته شد در روزهای آتی اعلام خواهند شد و شما در صورتی که به کارتون میومد میتونید تهیه کنید.

موفق باشید.

mariean
December 27th, 2012, 12:52
سلام
ارائه مستر ریسلری هم در نظر داشته باشید:-?

PorTavanVPS
December 28th, 2012, 08:09
خیلی خوب میشه اگر توضیح بدین دلیل انتخاب این نسبت سی پی یو به رم چی هست.
من واسه یه سایت رستفول با پیک هزار نفر انلاین دو گیگ کش روی انجین اکس پیشنهاد میکنم، بیاید فرض کنیم هر سایت با آپاچی و انجین اکس حدود یک تا دو گیگ رم بگیره.
میشه نزدیک به یک الی دو گیگ به ازای هر سایت، ۱۲۸ سایت ۶۴ هسته ای ام دی؟
+چرا Interlagos می خرید؟ Abu Dhabi از اینترلگس ۳۳٪ سریع تره و همون قدر گرونتر.

من دوتا سی پی یو ابو دهابی در مقابله ۲۵۶ گیگا بایت رو به ازای هر نود پیشنهاد میکنم.
دو نود برای هاست سایت ها، یک یا دو نود برای اس کیو ال؛ و دو یا چهار نود واسه دی ان اس.
برای نود اس کیو ال 2xCoreI7 + 64GB RAM پیشنهاد میکنم.
و چهار وی پی اس Xen-PV یا KVM پیشنهاد میشه، سرعت Xen-PV بالاتره.

تماس بگیرید یا میل بدید تا بتونیم اطلاعاتمون رو به اشتراک بزاریم.

۰۹۳۸۶۱۲۶۱۴۳
contact[at]pooyankhosravi[dot]me

HugeServer
December 28th, 2012, 17:53
سلام
ارائه مستر ریسلری هم در نظر داشته باشید:-?

با سلام،

در این مورد فکر نکنم برنامه داشته باشیم. در صورتی که در پروژه های بعدی ارایه این مورد بود، به شما اطلا خواهیم داد.

onogh
December 28th, 2012, 22:58
منتظریم ...
فقط امیدوارم هزینه اش مناسب باشه و به صرفه ...

MOHAMMAD MOHSEN
December 29th, 2012, 02:02
سرویس دهی HugeServer عزیز حرف نداره و واقعا کادر حرفه ای دارند امیدوارم در ارائه سرویس های جدید هم موفق باشند. قیمت هاشون پایین نیست اما کیفیت سرویس هاشون واقعا ارزش قیمت های ارائه شده رو داره در این چند ماهی که ازشون سرویس دارم (سرور اختصاصی) ازشون کاملا راضی هستم

Ramin
December 30th, 2012, 14:51
سلام این سرویس ها هنوز اماده نشده است؟ هزینه ها؟شرایط و جزئیات و ...؟

HugeServer
December 30th, 2012, 14:55
سلام این سرویس ها هنوز اماده نشده است؟ هزینه ها؟شرایط و جزئیات و ...؟

با سلام،

خیر با توجه به تعطیلی های سال نو، کمی این موضوع به تاخیر افتاده. که به امید خدا بعد از این تعطیلی ها این کار انجام خواهد شد.

موفق باشید.

babelirani
December 30th, 2012, 22:03
با سلام

فکر کنم شما در خود کشور آمریکا هستید پس احتمالا" مشکلی با سایت های موزیک و فیلم نخواید داشت درسته ؟

HugeServer
December 30th, 2012, 22:08
با سلام

فکر کنم شما در خود کشور آمریکا هستید پس احتمالا" مشکلی با سایت های موزیک و فیلم نخواید داشت درسته ؟
با سلام،

خیر نخواهیم داشت.

babelirani
December 30th, 2012, 22:12
با سلام،

خیر نخواهیم داشت.

پس بی صبرانه منتظر هاست هستیم

diges
December 30th, 2012, 22:32
قیمت تقریبی ندارید ؟ ساپورت کامل به زبان فارسی خواهید داشت ؟

HugeServer
December 30th, 2012, 22:54
قیمت تقریبی ندارید ؟ ساپورت کامل به زبان فارسی خواهید داشت ؟

با سلام،

خیر در حال حاضر قیمت تقریبی وجود ندارد. البته قیمت ها نیز به صورت کلی اعلام نخواهد شد. هر کاربر نسبت به مصرفی که دارد و ... قیمت داده میشود.

در مورد ساپورت نیز هم به زبان فارسی خواهد بود هم انگلیسی.

موفق باشید.

Mr_Parham
January 2nd, 2013, 10:50
آقا خبری نشد :یی سایت ما داره نابود می کنه سروری که روش هست رو :یی

HugeServer
January 2nd, 2013, 12:33
آقا خبری نشد :یی سایت ما داره نابود می کنه سروری که روش هست رو :یی

با سلام،

امروز تعطیلی ها تموم شده و میتونیم سرور هارا ارسال کنیم. خبرات تکمیلی در همین جا اعلام خواهد شد.

Mr_Parham
January 4th, 2013, 21:59
چهارم شد ها :65:

alborzdata
January 5th, 2013, 23:26
شش روز از سال میلادی گذشت همچنان منتظر شما هستیم ....

HugeServer
January 7th, 2013, 04:35
با سلام،

طبق صحبت هایی که قبلا هم شده بود. زمان مشخصی برای زمان آماده شدن دقیق ارایه نکرده بودیم. با توجه به تاخیر هایی که پیشبینی میکردیم. ( از جمله تاخیر در شیپمنت ها، تاخیر در build سرور ها، و زمان کانفیگ سرور ها )

سرور ها در حال هزار در حال آماده سازی هستند و دوستان عزیز میتوانند از الان با ایمیل ما در تماس باشند و با توجه به نیاز هاشون قیمت درخواست کنند.

دقت داشته باشد که هیچ قیمت به صورت عمومی اعلام نخواهد شد، و هر کاربر قیمت خود را خواهد داشت.

sales@hugeserver.com

لطفآ حتما به صورت فینگیلیش و یا انگلیسی ارسال تیکت فرماید. در صورت ارسال به خط فارسی امکان جواب ندادن به ایمیل میباشد.

موفق باشید.

diges
January 7th, 2013, 05:25
با سلام

پست های قبلی خوندم شما از وب سرور آپاچه استفاده می کنید , فکر نمی کنید برای همچین سروری آپاچه جوابگو نخواهد بود ؟

تجربه شده برام قبلا بهترین کانفیگ آپاجه استفاده از سی پی یو خیلی بالا می رفت بعد تغیر به لایت اسپید تقریبا نصف شد یا حتی کمتر .

HugeServer
January 11th, 2013, 03:29
با سلام

پست های قبلی خوندم شما از وب سرور آپاچه استفاده می کنید , فکر نمی کنید برای همچین سروری آپاچه جوابگو نخواهد بود ؟

تجربه شده برام قبلا بهترین کانفیگ آپاجه استفاده از سی پی یو خیلی بالا می رفت بعد تغیر به لایت اسپید تقریبا نصف شد یا حتی کمتر .

با سلام،

با تجربه و تست هایی که ما انجام دادیم آپاچی به خوبی میتونه جواب گو باشه.

موفق باشید.

diges
January 11th, 2013, 03:38
هاست شما الان آماده هست برای میزبانی سایت ؟ ایمیل زدم گفتید منتظر باشین ولی بعد چهار روز هنوز خبری نیست ....

HugeServer
January 11th, 2013, 04:28
هاست شما الان آماده هست برای میزبانی سایت ؟ ایمیل زدم گفتید منتظر باشین ولی بعد چهار روز هنوز خبری نیست ....

سلام.

بله.

موفق باشید.