PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک شدم

only-only
December 23rd, 2012, 14:10
اومدم برم تو سایتم دیدم هک شدم

اومدم تیکت بزنم برا هاستینگم دیدم هک شده

HackeD By SHEKAF (http://www.arpahost.ir/)

کلا فکر کنم سرور هک شده

serverstar.ir
December 23rd, 2012, 14:11
بکاپ نداری شما ؟

par30webhost
December 23rd, 2012, 14:15
فقط ایندکس گذاشته
آسیبی نرسیده

only-only
December 23rd, 2012, 14:18
من نه ندارم
باید مدیر هاست داشته باشه
ایشون خودشم هک شده که بهش تیکت بزنم
نکنه بک آپ نداشته باشه :-s بدبخت میشم
امکان داره بک آپ نداشته باشه ؟

parsianweb
December 23rd, 2012, 14:23
عجب هکر با مرامی!

ronaldo0571
December 23rd, 2012, 15:04
کل سایت هایی که توسط آرپا هاست میزبانی شدند هک شدند
من 3 تا سایت آزمایشی داشتم
همشون هک شدند

serverstar.ir
December 23rd, 2012, 15:20
از کجا میدونی فقط ایندکسه و پاک نکردند هاست رو ؟؟؟؟

serverstar.ir
December 23rd, 2012, 15:21
من نه ندارم

واسه چند روز پیش رو حتما باید داشته باشه اگر نداشته باشه که خیلی ...

babelirani
December 23rd, 2012, 15:31
با سلام

این گروه بعد از درست شدنشون تا حالا به هیچ سایتی اسیب جدی نزدن فقط هک میکنن و ایندکس میزارن

امیدوارم قوانینشون رو توی هک سایت شما تغییر نداده باشن

serverstar.ir
December 23rd, 2012, 15:36
فکر نمیکنی از وقتش که بری آیندکس رو برداری گزشته ؟؟؟

m-mehdipoor
December 23rd, 2012, 15:58
فکر نمیکنی از وقتش که بری آیندکس رو برداری گزشته ؟؟؟

ایندکس را در سایت ایشون نذاشته دوست من !
صفحه ی ساسپند را از پیش فرض عوض کرده و ایندکس هکش را در صفحه ی ساسپند گذاشته و کل سایت ها را ساسپند کرده .

serverstar.ir
December 23rd, 2012, 16:00
looool
پس کل سرور هک شده نا سایت !!!

babelirani
December 23rd, 2012, 16:40
looool
پس کل سرور هک شده نا سایت !!!

بله

و جالب اینجاست تا اونجایی که بنده خبر دارم مدیر سرور جوابگو نیست

و به فکر سرورشون نیست چون سرور دست نخورده بعد از 2 ساعت به حالت اولیه برگشت فقط صفحه ی اندکس سایت خودشون و صفحه ی ساسبند روی هاستشون باقی مونده

only-only
December 23rd, 2012, 17:25
من که نمیتونم کاری انجام بدم باید مدیر آرپا هاست اقدام کنه که ایشونم گویا اصلا به فکر ما ها نیست:-?
خوشبختانه هکر تو صفحه هک سایت نوشت
be site hech asebi naresede va faghad index shoda
و ما ایران و ایرانی ها رو دوست دارسم :)

cartman10mpi
December 23rd, 2012, 19:19
من نه ندارم

خیلی‌ کم پیش میاد توی این انجمن ولی‌ امیدوارم این اتفاق درسی‌ باشه که از امروز بکاپ تهیه کنید از سایتتون . تا در شرایط اضطراری نگید بد بخت شدم . ارزش کار خودتون رو اگه خودتون ندونید ، انتظار نداشته باشید که دیگران بدونند . مطمئن هم باشید هیچ کس به اندازهٔ شما نخواهد دونست.

only-only
December 23rd, 2012, 19:23
آقا من برا اینکه یوخت اینجور هک نشم و مدیر سرور هم نگه من بک آپ ندارم میخوام
هر هفته خودم بک آپ بگیرم
هاستم سی پنل هست میشه
آموزش بدید که به راحتی و سریع بشه از سایت بک آپ گرفت ؟
ایا بک آپ رو رو سیستم تنگه دارم با یه هاست دیگه ؟؟
اتوماتیک نمیشه آخه من در حال حاضر 5 تا هاست دارم
مثلا بک آپ اینا تو اون ذخیره کنم اون یکی رو تو این و ....

cartman10mpi
December 23rd, 2012, 19:31
گرفتن بکاپ راه‌های زیادی داره ، شاید در نگاه سخت باشه ولی‌ ۱ بر که انجام بدید و راهشو پیدا کنید دیگه اسون می‌شه و کلید موفقیتتون . پیشنهاد می‌کنم تحقیق انجام بدید تا راه مناسب برای خودتون رو پیدا کنید . ۱۰۰ البته که نه ۱۰۰۰ البته بکاپ باید روی یک سیستم دیگه ترجیحا کلا از یک سرویس دهنده دیگه باید باشه . اگر هاست‌هاتون از جا‌های مختلف هست ، فکر خودتون فکر خوبی‌ هست . نگهداری بکاپ یک سایت در هاست اون یکی‌ هاست .
امیدوارم موفق باشید

only-only
December 23rd, 2012, 19:34
آره من 5 تا سایت دارم هر کدومم روی یه سرور از یه شرکت خاص هستند
ولی نمیدونم آیا نرم افزار خاصی هست بشه بک آپ رو به راحتی گرفت و انتقال داد روی یه هاست دیگه ؟
متاسفانه در این زمینه اطلاعی ندارم

cartman10mpi
December 23rd, 2012, 19:38
اگر فعال هست میتونید از طریقه اف تی‌ پی‌ به صورت خودکار در پانل خود انجام بدید . اگر مدیر هاست این گزینه رو غیر فعال کرده باید دنبال راه‌های دیگر باشید
http://www.cpanel.net/media/tutorials/backup.htm

sajjad13and11
December 24th, 2012, 23:12
با سلام
این سایت های این سرور به دلیل کمبود خیلی خیلی خیلی زیاد امنیت هک شده اند و فقط برای اطلاع رسانی نیازی به بک اپ نیست وقتی که مدیر سرور سایت ها رو از ساسپند در بیاورد سایتتون درست میشه. تنها کاری که میشه کرد تماس با بنده هست برای تامین امنیت. اون هم در پ خ لطفا.

m-mehdipoor
December 24th, 2012, 23:17
با سلام
این سایت های این سرور به دلیل کمبود خیلی خیلی خیلی زیاد امنیت هک شده اند و فقط برای اطلاع رسانی نیازی به بک اپ نیست وقتی که مدیر سرور سایت ها رو از ساسپند در بیاورد سایتتون درست میشه. تنها کاری که میشه کرد تماس با بنده هست برای تامین امنیت. اون هم در پ خ لطفا.

عجب... !
موضوع می تونه خیلی ساده تر از این حرفها باشه دوست من !
اگر به هر دلیلی whmcs طرف مورد نفوذ قرار بگیره ، آپدیت نباشه یا هر چی ، چون دسترسی روت در اون قرار داره ، می تونه به راحتی مورد چنین هکی قرار بگیره.
اگر سیستم مشکل داشته باشه به این نحو کار خاصی از کسی ساخته نیست جز مدیر سرور که سیستمش را بروز و با پتچ امنیتی نگه داره... !

sajjad13and11
December 24th, 2012, 23:22
بله اما با ویرایش امنیتی whmcs میشه کاری کرد که حتی بعد نفوذ هم نشه رفت به کل سرور دسترسی داشت.
در ضمن موضوع نمیتونه فقط whmcs باشه ممکنه که از طریق باگ های کرنل نفوذ کرد یا حتی از یه هاست معمولی روی سرور با بایپس سرور به کل سایت ها سیم زد یا ...
100 جور راه داره دلیل نمیشه حتما با پچ کردن باگ های whmcs مشکل هک شدن برطرف بشه
در ضمن اینکه گفتم تنها کار تماس با بنده هست به این دلیله که اگه مدیر این سرور توانایی تامین امنیت رو داشت به این سادگی نفوذ نمیکردم و واسه همین گفتم که با من تماس بگیرند که خودم امنیتشون رو تامین کنم اجباری هم نیست میتونن هیچ کاری نکنن تا هکرایی که اسیب میزنن بیان سراغشون و بزنن کل سرور رو ...

+irtci+
December 24th, 2012, 23:32
بله اما با ویرایش امنیتی whmcs میشه کاری کرد که حتی بعد نفوذ هم نشه رفت به کل سرور دسترسی داشت.
در ضمن موضوع نمیتونه فقط whmcs باشه ممکنه که از طریق باگ های کرنل نفوذ کرد یا حتی از یه هاست معمولی روی سرور با بایپس سرور به کل سایت ها سیم زد یا ...
100 جور راه داره دلیل نمیشه حتما با پچ کردن باگ های whmcs مشکل هک شدن برطرف بشه
در ضمن اینکه گفتم تنها کار تماس با بنده هست به این دلیله که اگه مدیر این سرور توانایی تامین امنیت رو داشت به این سادگی نفوذ نمیکردم و واسه همین گفتم که با من تماس بگیرند که خودم امنیتشون رو تامین کنم اجباری هم نیست میتونن هیچ کاری نکنن تا هکرایی که اسیب میزنن بیان سراغشون و بزنن کل سرور رو ...

wow
شما هک کردین؟؟؟

sajjad13and11
December 24th, 2012, 23:36
متسفانه به علت پایین این سایت ها مورد نفوذ قرار گرفت و هیچ اسیبی وارد نشده و فقط برای اطلاع رسانی بود

Ariya
December 24th, 2012, 23:56
اومدم برم تو سایتم دیدم هک شدم

http://junaghan.ir (http://junaghan.ir/)

اومدم تیکت بزنم برا هاستینگم دیدم هک شده

HackeD By SHEKAF (http://www.arpahost.ir/)

کلا فکر کنم سرور هک شده

مشكل از هاست شما هست.

rezaei1374
December 25th, 2012, 00:02
6- از ایجاد مباحث مربوط به وارز - نال (null) - کرک (crack) - هک - اتک (حمله) مربوطه خودداری کنید .
مگه ممنوع نیست

babelirani
December 25th, 2012, 00:03
متسفانه به علت پایین این سایت ها مورد نفوذ قرار گرفت و هیچ اسیبی وارد نشده و فقط برای اطلاع رسانی بود

سلام

مطمئنی شما هک کردید ؟

اسمتون توی گروه دقیقا" چیه ؟

VPS
December 25th, 2012, 00:53
با سلام

یعنی واقعا تنها راهکار همینه ؟ یعنی امکان نداره متخصص امنیت دیگری بتواند مشکل را حل کند ؟ و فقط شما می توانید ؟
بنده یوزر Secure_Host (http://www.webhostingtalk.ir/member/165/) را به شما ترجیح می دم . زیرا هم دانش تخصصص بالایی در زمینه امنیت دارند ؟ و هم توی همین فروم شناخته شده هستند و همچنین تمام کاربران بهشون اعتماد دارند و می دونند با در اختیار قرار دادن اطلاعات سرور آسیبی به اطلاعات سرور وارد نمی کند. البته جسارت به شما نشه .

sajjad13and11
December 25th, 2012, 10:32
اولا من اگه قصد اسیب داشتم سرور ایشون رو اطلاعاتش رو داشتم و اسیبمو میزدم
دوما خوب من مگه کسی رو مجبور کردم که بیاد که من سرورش رو امن کنم هر کسی میتونه هر کاری دلش خواست بکنه
سوما بنده اکثر متخصص های امنیت رو که دیدم فقط چند کار جزئی انجام میدادند منظورم کس خاصی نیست اما من که بیشتریا رو اینطور دیدم حالا در مورد این دوستمون نمیدونم چون نمیشناسمشون

sajjad13and11
December 25th, 2012, 10:37
سلام

مطمئنی شما هک کردید ؟

اسمتون توی گروه دقیقا" چیه ؟
دوست عزیز من مدیر اون گروه هستم و اسمم هم توی صفحه دیفیس اگه نگاه کنید هست : sajjad13and11 (http://www.webhostingtalk.ir/member/42986/)

irihost
December 25th, 2012, 12:35
متاسفانه اینطور شده که هرکسی میخواد از اینترنت درامد کسب کنه میاد یک وی پی اس میگیره و سیپنل میندازه روش بدونه هیچ کانفیگی شروع فروش هسات میکنه

معلومه خوب سرورش قابل نفوذ هست بعد وقتی کل سرور mass خورد اونوقت به فکر امنیت می افتنند

sajjad13and11
December 25th, 2012, 12:48
بله این درست اما ممکن هم هست اصلا امنیت کار نکرده باشند و تا هک بشند تازه فهمیده باشن که مشکل امنیتی دارند
اما به جز سرور میتونه از خود اسکریپت باگ بده مثلا همین my bb رو مثال میزنم sql در پروفایل کاربری که قبلا انجمن شما هم این مشکل رو داشت و الان فهمیدید و پچ کردید یا whmcs اپلود شل از تیکت یا et chat یا .... بنابراین همیشه باید یه نفوذی انجام بشه تا طرف بفهمه که باگ داره یا نه

irihost
December 25th, 2012, 14:09
بله این درست اما ممکن هم هست اصلا امنیت کار نکرده باشند و تا هک بشند تازه فهمیده باشن که مشکل امنیتی دارند
اما به جز سرور میتونه از خود اسکریپت باگ بده مثلا همین my bb رو مثال میزنم sql در پروفایل کاربری که قبلا انجمن شما هم این مشکل رو داشت و الان فهمیدید و پچ کردید یا whmcs اپلود شل از تیکت یا et chat یا .... بنابراین همیشه باید یه نفوذی انجام بشه تا طرف بفهمه که باگ داره یا نه

lool
انجمن ما؟ :71: دوست عزیز اگر کمی پی اچ پی بلد باشید می فهمیدد که فیک بود اون و برای پلاگین زیبا سازی پروفایل کاربری بود و بدونه اینکه حتی پلاگین رو حذف کنم

گذاشتم موند که بعضی لمرا متوجه باشند که این باگ فیک است و بعضی ها که قصطشون تخریب ما هست و چیزی از هک نمیدونند نیان اینطوری بگویند

sajjad13and11
December 25th, 2012, 14:10
قسد= قصد :|
در ضمن من اون رو برای مثال گفتم اما تا جایی که من میدونم انجمن شما دیفیس هم شد توسط همون لمر هایی که عرض میکنید

irihost
December 25th, 2012, 14:17
نخیر دوست عزیز از سرور بود تنها مشکل ما اینه که نمیایم بخش vip بزنیم یا از کاربرا پول الکی بگیریم و تمام هزینه های سایت رو از جیب خودمون میدیم.

و حالا چون هزینه ها برای بنده به تنهایی سخت بود رو هاست بودیم و این باعث این شد که بعضی ها بتونند سوء استفاده کنند حالا از بعضی قدیمی ها بپرسید میدونند

شما اون وقت ها نبودید ;)

sajjad13and11
December 25th, 2012, 14:21
اون وقت ها نمیدونم منظورتون کی هست اما من خودم نه تیمم خیلی وقت هست که هستم و این دیفیسی که میگم مربوط به همین 2 ماه پیش فکر کنم بود ! حالا بحث من انجمن شما نیست من میگم که شما تاکید کردید فقط بر سرور که از روش مس میزنن و ... اما خوب اسکریپت خود سایت هم میتونه باگ داشته باشه و بعد با ریختن یه شل تقریبا کار تمومه چون راه هایی که برای نفوذ به سرور استفاده میشه و راه های امن کردنش تقریبا 98 درصد بایپس میشن یا اگرم نشن از اخرین باگ های کرنل میشه نفوذ کرد یا ...

irihost
December 25th, 2012, 14:31
اون وقت ها نمیدونم منظورتون کی هست اما من خودم نه تیمم خیلی وقت هست که هستم و این دیفیسی که میگم مربوط به همین 2 ماه پیش فکر کنم بود ! حالا بحث من انجمن شما نیست من میگم که شما تاکید کردید فقط بر سرور که از روش مس میزنن و ... اما خوب اسکریپت خود سایت هم میتونه باگ داشته باشه و بعد با ریختن یه شل تقریبا کار تمومه چون راه هایی که برای نفوذ به سرور استفاده میشه و راه های امن کردنش تقریبا 98 درصد بایپس میشن یا اگرم نشن از اخرین باگ های کرنل میشه نفوذ کرد یا ...

شما خودت بحث انجمن رو کشیدی وسط عزیز شما انجمن خودتون چی؟ چندبار؟ و از کجا خورد امنیت هیچوقت 100 نیست. من در تایپیکی از همین کمک هک شدم. گفتم که

اسکریپت های معروف امکانش بسیار کم است که از کرنال باگ دهد بیشتر از پلاگین هاش است و وقتی نفوذگر نفوذ میکنه اگر سرو ضعیف باشد به بقیه سایت های رو سرور

هم نفوذ میکنه مثلا الان خود شما مس دیفیستون بیشتر از سینگل است

sajjad13and11
December 25th, 2012, 14:35
داداش انجمن من فقط یک بار خورد اونم موقعی که رو سرور خودم نبود و رو یه هاست بود اون سروری که من ازش هاست خریده بودم رمز 12345678 رو برای روت سرور گذاشته بود و یه نفر شانسی رمز رو زده رفته روت و دیفیس #-o چند بار و از کجا نداره فقط یک بار خورده اونم وقتی رو سرور من نبود بخاطر همون فشار مالی که عرض کردید

secure_host
December 25th, 2012, 16:08
با سلام
میشه از هر دو بزرگوار خواهش کنم که کل کل و بحث در مورد موارد بی ربط به تاپیک را در pm پیگیری کنید ؟
با تشکر