PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی درگاه اینترنتی بانک صادرات ایران توسط شرکت کارت اعتباری ایران کیش

abbasss
December 22nd, 2012, 13:49
امروزه فروش خدمات و یا محصولات از طریق اینترنت به طور روز افزون در حال گسترش است.

قابلیت Internet Payment، به شما امکان می دهد که وجوه حاصل از فروش کالا یا خدمات خود را به صورت الکترونیکی از طریق وب سایت خود دریافت و به طور اتوماتیک به حساب خود واریز نمایید.

- مراحل انجام خرید بر روی سایت شما:

پس از ورود مشتری به سایت فروشگاه اینترنتی و تکمیل سبد خرید در سایت فروشنده و انتخاب گزینه پرداخت (در این مرحله خریدار به سایت بانک ارجاع داده می شود) مراحل ذیل باید طی گردد:

1. وارد نمودن شماره درج شده بر روی کارت بانک عضو شتاب (شماره 16 رقمی روی کارت سپهر بانک صادرات ایران - ممکن است تعداد این اعداد بر روی کارت سایر بانک ها متغییر باشد)
2. وارد نمودن رمز دوم کارت (مشتری می بایست قبلا با مراجعه به خودپرداز نسبت به فعال سازی و دریافت آن اقدام کرده باشد)
3. وارد نمودن کد اعتبارسنجی دوم (CVV2) که کد 3 یا 4 رقمی حک شده بر رو یا پشت کارت بانکی است. (گاهی برای کارت های فاقد (CVV2) از سه رقم آخر حک شده بر روی کارت استفاده می شود)

- ویژگی های خاص:

1. انجام خرید بدون نیاز به حضور مشتری در فروشگاه شما (فقط با داشتن یک خط اتصال اینترنت)
2. رضایت و آسایش در هنگام خرید
3. سرعت و دقت در خرید محصولات
4. صرفه جویی در وقت و هزینه های فروشنده جهت ایجاد مرکز فروش، هزینه های نیروی انسانی و ...

- مراحل درخواست Internet Payment

1. ابتدا در سایت سایت شرکت کارت اعتباری ایران کیش (http://www.kiccc.com/) فرم درخواست پذیرندگی اینترنتی که در دسترسی سریع می باشد را کامل می کنید.

تکمیل فرم از طریق لینک زیر :
فرم ثبت نام درگاه پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران (http://www.kiccc.com/newsite/index.php?page=staticpage&cmd=staticpageviewgateway&page_id=48)

2. از سمت شرکت با شما تماس گرفته خواهد شد و فایلی به آدرس ایمیل شما فرستاده می شود که شامل قراردادها، فرم تکمیل اطلاعات پذیرندگی، Sampel code ها و راهنمای عمومی اتصال پذیرندگان و و فرم حاوی مدارک مورد نیاز می باشد.
3. پس از تکمیل فرم ها مدارک به شرح ذیل برای شرکت می بایست ارسال گردد :

* قرارداد در 2 نسخه
* تکمیل فرم اطلاعات پذیرنده و معرفی برنامه نویس سایت مورد نظر
* کپی شناسنامه و کارت ملی برابر با اصل
* شماره حساب سپهر در صورت عدم وجود حساب، شرکت حساب مورد نظر را باز می کند
* جواز فروشگاه یا اجاره نامه
* اگر شرکت باشد: اساسنامه، روزنامه رسمی، آخرین تغییرات روزنامه رسمی، در صورت وجود حساب سپهر مشترک، کپی شناسنامه و کارت ملی شرکاء الزامی می باشد

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای کسب اطلاعات بیستر می توانید با شماره های 2 - 85945410 تماس حاصل نمائید

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

godfather28
December 22nd, 2012, 13:53
این شرکت
مورد تایید هست؟

aligoli
December 22nd, 2012, 14:26
با سلام

مورد تایید هستند فکر میکنم ..

کسی تجربه کار با درگاه صادرات رو دارد ؟ تجربیات خودشون رو اعلام کنند ، پول آنی به حساب می آید ؟

rominait
December 22nd, 2012, 14:31
با سلام
من دارم
حالا در مورد ديگرون نمي دونم .
اما دوراني كه درگاه رو داشتيم بدترين بود از هر چند تا پرداخت يكيش از حساب مشتري كم ميشد بعد ارور ميداد گاهي به حساب ما مي اومد گاهي اصلا نمي اومد حالا بدو دنبالش .
متصدي هاشون وقتي كارت گير مي افته واقعا بد پاسخ ميدن يه دفعه وسط مكالمه نتونستن كارمو رديف كنن داشتم توضيح مي دادم تلفن رو روم قطع كردن .
اين شد كه كلا دورش رو خط كشيدم رفتم اقتصاد نوين ( خوبه اما الان سر يه تغيير اي پي چند روزه درگاه ندارم تا مراحلشو ادارش انجام شه ).

در مورد صادرات الان نظري ندارم شايد در طول مدت گذشته تغيير كرده باشه .

و شايد ديگران مشكل نداشتن تا اين حد.

اما تجربه من اين بود.

majidisaloo1
December 22nd, 2012, 15:10
کسی داره روی سایتش تست کنیم؟
واریز آنی هست؟
کارمز ها به چه صورت هست؟

serverstar.ir
December 22nd, 2012, 15:18
کارمزد داره ؟

abbasss
December 22nd, 2012, 15:22
فکر میکنم زرین پال از درگاه بانک صادرات هم استفاده میکنه...