PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سخنی با تمام کاربران انجمن

abasaqa
December 22nd, 2012, 00:59
با درود و سلام به کاربران سایت

و همچنین پوزش از مدیران به خاطر نوشتن این پست، بدون هماهنگی قبلی.

من خودم شخصا به تازگی عضو سایت شده ام. توی این مدت کم، با خیلی از افراد خوب اینجا اشنا شدم و خیلی های دیگر را نیز متاسفانه شناختم.

یکی از مواردی که من رو توی این فروم دل آزرده می کرد، لحن کلام و نحوه ی صحبت بعضی از دوستان با اعضای جدید بود.
حتی گاهی می بینم که خیلی از اعضای قدیمی هم طوری با کاربران صحبت می کنند، که انگار کاربر خیلی .... است.
و تنها افتخار تعدادی از دوستان به تعداد پست ها و تشکراتی است که از آن ها شده!

بالشخصه در فروم های ایرانی فعالیت زیادی نداشته ام و در این انجمن تازه وارد هستم، پیش زمینه ی کاری و تخصصم هم بماند برای خودم ! اما می بینم دوستان طوری با تازه واردین صحبت می کنند که گویا از هاستینگ چیزی نمی دانند، و داشتن تعداد پست و عضویت قدیمی یعنی سواد و تخصص بیشتر.

اگر این طوری که شما می گوئید است؟ باید بگویم که هیچ یک از کارکنان شرکت های، سیسکو، مایکروسافت، یاهو ، گوگل و .... هیچ تخصصی ندارند. چون اگر بیایند امروز ثبت نام کنند، تعداد پست هایشات کم است! و تازه وارد نیز هستند.

یا اینکه کاربری عضو سایت شده تا از منابع آموزشی استفاده کند، یا سوال های سطحی و ابتدائی خود را بپرسد تا راهنمائی بگیرد، اما خیلی وقتا در کمال تعجب می بینیم که به جای راهنمائی به اشان گفته می شود: برو این کار رو بکن بعد بیا اینجا اینو بگو ....

مثال ها زیاد است، سرتان را درد نیاورم. ولی امیدوارم کاربران (چه قدیمی و چه جدید) لحن بهتری با یوزر ها داشته باشند.
اینجا میدان مچ گیری نیست. اینجا انجمنی است برای ارتقای سطح علمی تمامی کاربران علاقه مند فارسی زبان.

موفق باشید.
ارادتمند:53:

mr-secret
December 22nd, 2012, 14:50
عینه خدمت سربازی هست دیگه باید اشخوری بکشی بعد .... :)

شوخی کردم ولی انجمن اینجوری شده از بس با نام کاربری جدید میان اسپم میدن یا به جای دیگران پست میدن کسایی که تازه ثبت نام میکنند زیاد روشون نمیشه حساب کرد
مثال : طرف میاد تایپیک فروش میزنه از اون ور با یه یوزر دیگه میاد خودشو تایید میکنه... از این قضایا

m2n
December 22nd, 2012, 14:55
حق با شماست فقط خدا کنه کسی پیدا نشه بخواد اتحادیه عضو جدید بزنه :71:

hack2hacker
December 22nd, 2012, 15:53
اصلا دوشواری داریم ما با این عضو های قدیمی تر ولی انجمن عالیه .. یکه !‌:دی

abasaqa
December 22nd, 2012, 17:17
حق با شماست فقط خدا کنه کسی پیدا نشه بخواد اتحادیه عضو جدید بزنه :71:

تا الان برای چه چیزای دیگه اتحادیه زدید؟ :-p

m2n
December 22nd, 2012, 18:15
تا الان برای چه چیزای دیگه اتحادیه زدید؟ :-p

من نه ولی خیلی ها اتحادیه زدن ما هم هی تاپیک دیدیم حرص خوردیم تازه جسارت نشه ها همین عضو جدید اومده بودن اتحادیه بزنن و حق عضویت بگیرن تازه خودشونم رئیس اتحادیه می شدن :71:

babelirani
December 22nd, 2012, 18:27
با سلام خدمت شما دوست عزیز

متاسفانه این نوع برخورد بسیار زیاد در این انجمن دیده شده

چون مدیران به نحوه برخورد و طرز حرف زدن بعضی از دوستان رسیدگی نمیکنم این انجمن بیشتر از انجمن های دیگه با این مشکل مواجه هست

ولی ایشالا بهتر میشه

abasaqa
December 22nd, 2012, 18:45
با سلام خدمت شما دوست عزیز

متاسفانه این نوع برخورد بسیار زیاد در این انجمن دیده شده

چون مدیران به نحوه برخورد و طرز حرف زدن بعضی از دوستان رسیدگی نمیکنم این انجمن بیشتر از انجمن های دیگه با این مشکل مواجه هست

ولی ایشالا بهتر میشه

یک یا دوتا مدیر دیگر هم از کاربران قدیمی سایت انتخاب کنند، خیلی از مشکلات حل میشه.

بعد موضوعات مسائل آموزشی را در یک پست مربوط به هر بخش بیاورند، خیلی به کاربران تازه وارد کمک می کند و از زدن تاپیک های متعدد تکراری جلوگیری می کنه.

به عقیده ی من یه بخش ویکی wiki به سایت اضافه بشه خیلی عالی میشه.

:53:

≡ ALEX ≡
December 22nd, 2012, 21:14
دوست عزیز، قبلا هم بار ها گفته ام. اینجا کلام و بیان شما معرف سطح دانش و آگاهی شماست. بنده تو فروم آشیانه، برنامه نویس و اینجا حضور مستمر داشته ام. هر وقت هم تعداد پست هام زیاد می رفت بالا، می بستم یک یوزر جدید باز می کردم (البته دلیلش چیز دیگریست که بماند). اینجا هم یوزر قبلی ام رو با هماهنگی مدیران بستم و دوباره ثبت نام کردم. شما کل پست هایی که از اول (دو سه هفته پیش) تا به امروز داشته ام رو مطالعه بفرمایید، ببینید حتی یک نفر به بنده توهینی کرده یا با من به عنوان یک تازه وارد رفتار شده یا نه. :) این از این. مورد بعدی اینه که بنده هم قبول دارم بعضی افراد فقط برای کل کل و توی سر بقیه زدن میان تو فروم و فعالیت می کنند ولی شما سعی کنید در هر شرایطی از تنش به دور باشید؛ بسیار دیده میشه که افراد حرص شون در میاد و از کنترل خارج میشن و اونجاست که تنش ایجاد میشه. در چیزی که به شما مربوط نیست هم دخالت نکنید. بسیار دیده میشه اعضا به بقیه قوانین رو یادآوری می کنند یا می گویند بروید سرچ کنید و از این قبیل حرف ها. این تیپ حرف ها وظیفه مدیران سایت هست و نه بقیه. پس دخالت نکنید تا موجب آزرده خاطر شدن دوستان و ایجاد تنش نشوید و نیز نظم تاپیک ها رو بهم نریزید. چیزی را که نمی دانید و یا از آن مطمئن نیستید هم ننویسید، در واقع کسی مجبورتان نمی کند که هر جا هر چیزی را که به ذهنتان آمده درج کنید. چیزی را که نمی دانید یا از وب تحقیق و مطالعه کنید یا در انجمن، بی پروا بپرسید. رها کردن سوالات به حال خود و ماندن در حالت حدس و گمان کلام و بیان شما را ناقص جلوه داده و لقب بی سواد را برای شما باقی می گذارد. بی سواد هم کسی است که در مورد مطلبی حرف می زند که از آن چیزی نمی داند. این لقب هرگز به کسی که حرفی در مورد نادانسته های خویش نمی زند، اطلاق نمی شود. تا جای ممکن از دروغ و دغل و منم منم بپرهیزید، زیرا عواقب خوبی برایتان به همراه نخواهد داشت. نیازی هم به مچ گیری دیگران نداشته باشید و سعی کنید تاپیک های ناقص یا اشتباه را به زبان خویش تکمیل و اصلاح کنید و نیازی به اشاره مستقیم به عامل خطا و ضایع نمودن ایشان نیست.

رعایت این مسائل موجب احترام متقابل اعضا می شود. این را هم بدانید که شما هیچ کسی رو غیر از خودتان نمی توانید عوض کنید. پس تنها کاری را که می توانید انجام دهید!

موفق و پیروز باشید

abasaqa
December 22nd, 2012, 21:55
دوست عزیز، قبلا هم بار ها گفته ام. اینجا کلام و بیان شما معرف سطح دانش و آگاهی شماست. بنده تو فروم آشیانه، برنامه نویس و اینجا حضور مستمر داشته ام. هر وقت هم تعداد پست هام زیاد می رفت بالا، می بستم یک یوزر جدید باز می کردم (البته دلیلش چیز دیگریست که بماند). اینجا هم یوزر قبلی ام رو با هماهنگی مدیران بستم و دوباره ثبت نام کردم. شما کل پست هایی که از اول (دو سه هفته پیش) تا به امروز داشته ام رو مطالعه بفرمایید، ببینید حتی یک نفر به بنده توهینی کرده یا با من به عنوان یک تازه وارد رفتار شده یا نه. :) این از این. مورد بعدی اینه که بنده هم قبول دارم بعضی افراد فقط برای کل کل و توی سر بقیه زدن میان تو فروم و فعالیت می کنند ولی شما سعی کنید در هر شرایطی از تنش به دور باشید؛ بسیار دیده میشه که افراد حرص شون در میاد و از کنترل خارج میشن و اونجاست که تنش ایجاد میشه. در چیزی که به شما مربوط نیست هم دخالت نکنید. بسیار دیده میشه اعضا به بقیه قوانین رو یادآوری می کنند یا می گویند بروید سرچ کنید و از این قبیل حرف ها. این تیپ حرف ها وظیفه مدیران سایت هست و نه بقیه. پس دخالت نکنید تا موجب آزرده خاطر شدن دوستان و ایجاد تنش نشوید و نیز نظم تاپیک ها رو بهم نریزید. چیزی را که نمی دانید و یا از آن مطمئن نیستید هم ننویسید، در واقع کسی مجبورتان نمی کند که هر جا هر چیزی را که به ذهنتان آمده درج کنید. چیزی را که نمی دانید یا از وب تحقیق و مطالعه کنید یا در انجمن، بی پروا بپرسید. رها کردن سوالات به حال خود و ماندن در حالت حدس و گمان کلام و بیان شما را ناقص جلوه داده و لقب بی سواد را برای شما باقی می گذارد. بی سواد هم کسی است که در مورد مطلبی حرف می زند که از آن چیزی نمی داند. این لقب هرگز به کسی که حرفی در مورد نادانسته های خویش نمی زند، اطلاق نمی شود. تا جای ممکن از دروغ و دغل و منم منم بپرهیزید، زیرا عواقب خوبی برایتان به همراه نخواهد داشت. نیازی هم به مچ گیری دیگران نداشته باشید و سعی کنید تاپیک های ناقص یا اشتباه را به زبان خویش تکمیل و اصلاح کنید و نیازی به اشاره مستقیم به عامل خطا و ضایع نمودن ایشان نیست.

رعایت این مسائل موجب احترام متقابل اعضا می شود. این را هم بدانید که شما هیچ کسی رو غیر از خودتان نمی توانید عوض کنید. پس تنها کاری را که می توانید انجام دهید!

موفق و پیروز باشید

ممنون از متن پربارتون
ولی کسی به من اهانت نکرده تا بیام اینجا درد دل کنم.:-s
فقط جای این جملات و یادآوریشون رو بجا می دونستم.
و قصد تغیر انسان ها نیست، ما که نمی خوایم ایدئولوژی بکاریم، فقط یادآوری کردم بکم رعایت کنند.
بهرحال ممنون.:53:

ourweb
December 22nd, 2012, 22:12
من خودم میگم وفتی یک اربر تازه وارد رو میبینم که ثبت نام کردن باهاشون حرف میزنم ولی خداهیش چیزی داخل دلم نیست بازم از اون های که باهاشون انطوری حرف زدم پوزش و ما رو حلال کنید دوستان گلم ...

delta
December 23rd, 2012, 01:09
تا نباشد تخریبها پول در نیاید!! شما فکر کن تو یک میدان با ماشین مسافرکشی میکنید..بعد یکی تازه کار بیاد وسط بپره مشتری شما رو سوار کنه.. چیکار میکنی؟ قفل فرمان را برمیداری میبری نصار سر مبارکش میکنی و... حالا اینجا میدان نیست.با شیوه های تاکتیکی و فشار وارد کردن به طرف و سوالات متعدد هاستینگ تازه وارد و فراری میدند... :71:

parsserver
December 24th, 2012, 10:08
با سلام
ابتدا نظرمو در مورد تاپیک بگم:
ابتدا اولایی که توی این انجمن به اصرار تعدادی از دوستان عضو شدم و شروع به فعالیت می کردم
توی هر تاپیک آموزشی که پست می دادم برخی از دوستان و همکاران که الان باهم ارتباط نزدیکی داریم می گفتن:
انشاء الله به 100 برسی :71:
خوب این یه نمونه
نمونه بعدی
طرف اومده تاپیک برای خرید یه هاستی زده یکی از این دوستان معروف در این انجمن وقتی من برای ارائه خدمات پست زدم زیر پست بنده
پست داده :
ایشالله توهم جمع میکنی میری پی کارت
خوب چی میشه گفت به ایشون
-----------
حالا جواب یوزر بالایمdelta (http://www.webhostingtalk.ir/member/4168/)
شما اگه راه مستقیم رو بری و فقط هدفت در اوردن لقمه حلال باشه هیچ موقع مجبور نمیشین زیر همو بزنید
ماکه حقیقتا تا حالا دل هیچ یوزر رو نترکوندیم
و بد و بیار بجز همون ماهای اول (البته از همین نمونه هایی که در بالا عرض کردم) از کسی ندیدیم و نشنید
در ضمن کاربر عزیز delta (http://www.webhostingtalk.ir/member/4168/) قصد جسارت یا توهین یا هر چیزی که باعث بشه شما ازرده خاطر بشید رو نداشتم وندارم
از ما به دل نگیرید
حرف حق رو زدم
--------------
در کل:
همتونو دوس دارم
وب هاستینگ رو با هر گیرو گوری که به ما می ده بن میکنه تاپیک میبنده دوست دارم
عاشق و مرده کشته ی همه یوزرا هستم
مدیران که دیگه جای خودشونو دارند اونا رو هم روی چشمام نگه میدارم
از استارتر عزیز هم بخاطر این تاپیک تشکر میکنم
ارزوی موفقیت برای همه ایرانیان هر جای دنیا هستن
ارزوی موفقیت برای همه همکاران گرامی که لطفشون به ما قابل ستایشه
با ارزوی موفقیت برای همه
خسروی - مدیر شرکت فناوری اطلاعات پارس نت ( پارس سرور)
با تشکر
یا علی

iMohsen
December 24th, 2012, 11:56
تا نباشد تخریبها پول در نیاید!! شما فکر کن تو یک میدان با ماشین مسافرکشی میکنید..بعد یکی تازه کار بیاد وسط بپره مشتری شما رو سوار کنه.. چیکار میکنی؟ قفل فرمان را برمیداری میبری نصار سر مبارکش میکنی و... حالا اینجا میدان نیست.با شیوه های تاکتیکی و فشار وارد کردن به طرف و سوالات متعدد هاستینگ تازه وارد و فراری میدند... :71:

حالا قاطی نکنیا ولی نثار درسته نه نصار

parsianweb
December 24th, 2012, 12:02
واقعا مثل سربازیه :d

abasaqa
December 24th, 2012, 12:08
واقعا مثل سربازیه :d

سربازی چیه بابا؟:-o
بعضیا فقط تعداد پست هاشون بالاست و تحصصشون اندک
بعضیها هم برعکس.

اسپم کردن و شرکت کردن توی هر بحصی برای بالا بردن تعداد پست های یک کاربر، اصلا دلیل بر میزان تخصص ایشون نیست.

خیلی از کاربران که نه تو بحثی شرکت می کنند، نه پونصدتا آفر میدن، تخصصشون از اسپمرها بیشتره.

چرا باید تعداد پست اینقدر مهم باشه؟

والله به کسی جایزه نمیدن:-

shivahost
December 24th, 2012, 12:43
بنظر من بودن شرط 100 پست خوبه، همین 100 پست اولیه قبل از آفر دادن باعث میشه که بتونیم متوجه بشیم طرف چه قدر وارد و عالم هست. یعنی بررسی 100 پست قبلی هر کسی این را به ما می فهماند. اینکه 100 پست اولیه اکثر اسپم باشد کاملا مشخص است و اینکه در این 100 پست رفته باشد و در تاپیک هایی که فردی مشکلی را مطرح کرده آن را حل کند باز هم کاملا مشخص هست.

اینکه طرف برای رسیدن به 100 پست برود و مطالبی از سایت های همسایه کپی کند بد نیست و خوبه که به مرجع شدن این سایت کمک می کنه اما نشان دهنده این هم هست که طرف هدفی جز رسیدن به 100 پست نداره.

با این قانون 100 پست راحت میشه علم و تخصص آفر دهنده آینده را برانداز کرد.

≡ ALEX ≡
December 24th, 2012, 13:59
بنظر من بودن شرط 100 پست خوبه، همین 100 پست اولیه قبل از آفر دادن باعث میشه که بتونیم متوجه بشیم طرف چه قدر وارد و عالم هست. یعنی بررسی 100 پست قبلی هر کسی این را به ما می فهماند. اینکه 100 پست اولیه اکثر اسپم باشد کاملا مشخص است و اینکه در این 100 پست رفته باشد و در تاپیک هایی که فردی مشکلی را مطرح کرده آن را حل کند باز هم کاملا مشخص هست.

اینکه طرف برای رسیدن به 100 پست برود و مطالبی از سایت های همسایه کپی کند بد نیست و خوبه که به مرجع شدن این سایت کمک می کنه اما نشان دهنده این هم هست که طرف هدفی جز رسیدن به 100 پست نداره.

با این قانون 100 پست راحت میشه علم و تخصص آفر دهنده آینده را برانداز کرد.

قانون 100 پست مدتی است لغو شده دوست عزیز.

abasaqa
December 24th, 2012, 15:08
راستی جدای این حرف. نمی خواستم تاپیک جداگونه درست کنم. ولی آیا سایت برای شما هم مدتیه کند باز میشه؟

با عرض پوزش از اینکه این مطلب رو اینجا اوردم.

:53:

allbert
December 24th, 2012, 16:34
اگه رئیس سیسکو هم بیاد

1. باید قوانین اینجا رو رعایت کنه

2. باید تعداد پست هاش بره بالا تا سطح اعتماد بره بالا

3. باید خاک کیبورد بخوره :111:

لحن بد هم نشانه شخصیت ادم هست ربطی به سابقه نداره . . .:59:

3245
December 24th, 2012, 16:59
این انجمن از دنیای دیگر زاییده نشده و افرادی که در آن هستند نیز آدم هستند!
همانطور که شما صبح و شب با افرادی مختلف سلا م و علیکم دارید و شخصیت های متفاوت دارند، اینجا نیز همانگونه میباشد!
هرکس پنداری، کردار و گفتار متفاوت دارد، و اینکه اگر فردی دل شما را آزرده کرده است و حالا به طور اتفاقی فردی قدیمی هم بوده، مبنا بر این نیست که انجمن، ادمها، اعضا (حالا به قول و فرموده شما قدیمی) بد هستند، خیر اینگونه بود که پنج تای انگشت ما نیز هم اکنون باید یک اندازه بودند.
در آخر خدمتتون بگم که نه تنها این انجمن، بلکه کلیه کهکشان ها و .... نیز افراد مختلفی دارد، پس نباید بر این پندار باشید که اولی یا دهمین فردی که با شما بد برخورد کرده پس همه بد هستند.

ارادت#-o