PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کانفیگر حرفه ای سی پنل + هزینه

num
December 21st, 2012, 14:28
سلام !
سرور ما مدتیست که مشکلی دارد !
اول اینکه وقتی فایروال روشنه لود سی پی یو 4 هسته ای روی 10 میره و وقتی خاموشش می کنم میاد زیر 1 ( حتی در اوج مصرف لود زیر 1 میاد )
به دو تن از دوستانی که در این انجمن هستند و حرفه ای ، مشخصات سرور رو دادیم که نگاه کنند و اعلام هزینه کنند که تا این لحظه هیچکدوم پاسخی به ما ندادند .
وب سرور لایت اسپید ، فایروال csf
یقینا اشکال از کانفیگ csf می تواند باشد
اگر می توانید آنرا رفع بفرمایید هزینه تقریبی را از طریق پ.خ اعلام کنید
پ.ن : از 2010 در این انجمن هستم و میشناسم اکثرا را !
پ.ن2: از یکی از این دوستان 1 هفته پیش درخواست شده و از دیگری 3 روز پیش (گفتم که فکر نکنید 1 ساعت پیش گفتمه و 1 ساعته منتظر جوابم ! دو هفته ای میشه در هوا هستم ! )
__________________________________________________ _______________
لازم به ذکره که وجود فایروال گاها باعث افزایش نامتعارف لود به 50 تا 60 می شود و به هنگ کردن سرور نیز در برخی ساعات می انجامد

OnlineServer
December 21st, 2012, 14:39
سلام .
در خدمتیم .
اطلاعات را به info @ tehranserver . ir ارسال نمائید بررسی کنیم.

shivahost
December 21st, 2012, 14:45
در صورت تمایل اطلاعات whm را بفرستید براتون چک کنیم.

CityKala.net
December 21st, 2012, 16:15
با سلام
اطلاعات ارسال کنید
چک کنیم براتون!

num
December 21st, 2012, 17:15
با سپاس از دوستان محترم ، مشخصات رو برای دو تن از عزیزان فرستادم ولی قبل از اینکه چک کنن به طرز خیلی عجیبی دیدم دو تا مقدار توی تنظیمات تغییر کرده ، اون ها رو درست کردم ، اگر مشکلی پیش اومد باز خدمت اون دو بزرگواری که اعلام کردند مشخصات رو اعلام می کنم

مشکل فعلا حل شده -

shivahost
December 21st, 2012, 17:22
این مشکل csf معمولا در قسمت تنظیمات آن از بخش SECTION : Directory Watching & Integrity ناشی می شود که باید قسمت مربوط به suspicious.tar را 0 داد.

coloserver
December 21st, 2012, 21:21
با هزینه مناسب میتونیم کانفیگ کنیم براتون... با ای دی بنده در تماس باشید.