PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرق بین پنل های مختلف هاست مثل سی پنل و دایرکت ادمین

h4k3r
December 21st, 2012, 12:50
سلام میخواستم بدونم چه فرقی بین پنل های مختلف هستش

مثلا من یه هاست 500 مگ دارم روی سی پنل که پهنای باندش نامحدوده ولی یه هاست 5 گیگ روی دایرکت ادمین دارم که پهنای باندش محدوده

sgighost
January 9th, 2013, 15:54
ببینید هاست دایرکت ادمین یه مقدار پیچیده کار کرده و دسترسی به یک سری بخش ها رو سخت کرده و اینکه خیلی هم جا نیفتاده اما سی پنل هم راحت تره کار باهاش و هم کلا سیستم پر سرعت تریه و اگه تو کار سرور هم باشید کلا قیمت لایسنزشم دو برابر دایرکت ادمینه و این هم میتونه یک قسمت از بهتر بودنش باشه چون به هر جال هر قدر پول بدی آش میخوری و دیگه اینکه پلاگین هاشم نسبت به دایرکت بیشتره.
کلا بهترهd:

bamba
March 17th, 2013, 13:37
از نظر من زیاد فرقی ندارن و البته هر کدوم مزایا و مشکلاتی هم دارن
مثلا امکاناتی که سی پنل در اختیار کاربر میذاره کمی بیشتر ولی خب خیلی هاش هم به کار نمیاد
دایرکت ادمین دقیقا همون چیزیو که کاربر نیاز داره در اختیارش گذاشته
سرعت دایرکت ادمین کمی بیشتر از سی پنل هست بهمین خاطر در هاستهای دانلود بیشتر از دایرکت ادمین استفاده میشه
دایرکت ادمین مشکل تحریم دامنه های ایرانی رو نداره ولی سی پنل در این مورد کمی اذیت می کنه
هزینه ی لایسنس دایرکت ادمین کمتره از سی پنل هست
و بزرگترین مزیت دایرکت ادمین روش بسیار آسان بکآپ گیری و ریستور فول بکآپ توسط خود کاربر هست
در مجموع کار با دایرکت ادمین برای یوزرهای ایرانی و کسانی که تازه شروع به کار می کنند بیشتر توصیه میشه