PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش هاست از : Justhost-Host Gator-IX Web Hosting

saber69
December 21st, 2012, 01:43
دوستانی که نیاز به هاستینگ با امنیت بالا و امکانات مناسب دارند می تونیم از شرکت های خارجی واسشون تهیه کنیم

برخی از ویژگی های که در هاستینگ های دیگه کمتر می بینم

آپ تایم و امنیت بالا

Unlimited POP3 Email Accounts with SMTP بدون اسپم شدن ایمیل ها

FREE Site Building Tools ,Templates and Cloudfare

Easily Scan for Malware and Google Blacklisting and SEO Tools

....

sarvar
December 21st, 2012, 10:51
بهتر است از این Host Gator هاست برای کسی خرید نکنید چون اگر بفهمن ایرانی هستین درجا پاک میشه اکانت طرف

saber69
December 21st, 2012, 15:09
بهتر است از این Host Gator هاست برای کسی خرید نکنید چون اگر بفهمن ایرانی هستین درجا پاک میشه اکانت طرف

1-با اکانت خودمون که قبلا وریفای شده است خرید می کنیم
2- با محتوی فارسی مشکلی ندارند و فقط با دامنه IR مشکل دارند (90 درصد شرکت های آمریکایی همچین مشکلی رو دارند)
3- در صورت رعایت HostGator.com - We Eat Up The Competition (http://www.hostgator.com/tos) این موارد ما به کاربرا این تضمین رو میدیم که هیچ مشکلی فایل هاشون پیش نیاد علاوه بر این خودمون ازشون فول بک آپ می گیریم

m2n
December 21st, 2012, 15:15
دو تا هاست ابری هم معرفی کنید نه اینکه کلود لینوکس نصب باشه بلکه خود سرور ها ابری باشن

saber69
December 21st, 2012, 18:29
دو تا هاست ابری هم معرفی کنید نه اینکه کلود لینوکس نصب باشه بلکه خود سرور ها ابری باشن

Open Public, Private, Hybrid Clouds by Rackspace (http://www.rackspace.com/cloud/) معتبره اما نمی دونم دقیقا منظورتون چه سولوشن کلودی هست ، اگه فقط هدفتون آپ ایم بالا هست این هاستینگ های که معرفی کردم جوابگو هستند.

m2n
December 21st, 2012, 21:57
Open Public, Private, Hybrid Clouds by Rackspace (http://www.rackspace.com/cloud/) معتبره اما نمی دونم دقیقا منظورتون چه سولوشن کلودی هست ، اگه فقط هدفتون آپ ایم بالا هست این هاستینگ های که معرفی کردم جوابگو هستند.

دقیقا همینه فقط من ثبت نام کردم موقع که مراحل رو باید طی کنیم اطلاعات کارت می خواد،اینو چجوری ثبت نام کنیم بدیم شما پرداخت کنید؟

u30f
December 22nd, 2012, 11:15
اگه نیاز به پشتیبانی بود خودتون انجام میدید ؟
قیمت ها به چه صورتی ؟ ( قیمت اصلی هاست و قیمتی که از ما میگیرید ؟؟)
پلن مناسب برای سایت با بازدید 20000 ایپی و 80000 بازدید (سایت دانلود فیلم و سریال) ماهانه چقدر هزینه داره ؟

saber69
December 23rd, 2012, 01:31
دقیقا همینه فقط من ثبت نام کردم موقع که مراحل رو باید طی کنیم اطلاعات کارت می خواد،اینو چجوری ثبت نام کنیم بدیم شما پرداخت کنید؟ بله می تونم واستون انجام بدم

اگه نیاز به پشتیبانی بود خودتون انجام میدید ؟
قیمت ها به چه صورتی ؟ ( قیمت اصلی هاست و قیمتی که از ما میگیرید ؟؟)
پلن مناسب برای سایت با بازدید 20000 ایپی و 80000 بازدید (سایت دانلود فیلم و سریال) ماهانه چقدر هزینه داره ؟

پشتیبانی انجام میشه هم توسط ما و هم توسط خوده سایت

بستگی به پلان هاستینگتون داره ، مثلا هاست گاتور با تخفیف خیلی زیاد واستون تهیه کنیم

واسه سایت های پر بازدید هم افر خوبی رو واستون داریم میزان مصرف ماهانه رو ارسال کنید

diges
March 12th, 2013, 04:38
Host Gator رو می تونید روی پنل خوده ما بخرید یعنی فقط خرید با شما باشه ؟

saber69
March 12th, 2013, 17:08
Host Gator رو می تونید روی پنل خوده ما بخرید یعنی فقط خرید با شما باشه ؟

بله ، مشکلی نیست

diges
March 12th, 2013, 20:49
می شه یک ایمیل برای تماس بدید .

saber69
March 14th, 2013, 15:38
می شه یک ایمیل برای تماس بدید .

نمایش در امضاء

با توجه به تحریم ها جهت اعتماد سازی بیشتر امکان ارسال روزانه و هفتگی فول بک آپ به گوگل درایو شما وجود دارد.