PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام همکار طراح و برنامه نویس وب سایت غیر حضوری

raysys1
December 19th, 2012, 23:50
من دنبال طراح و برنام نویس حرفه ای وب سایت هستم که به صورت شراکتی از راه دور کار کنیم چون شرکت تو دوبی هست .

دنبال ی جوون خلاق و باهوش و حرفه ای هستم که من کار رو بگیرم ، دومین و هاست هم بهش بدم ، دیگه اون همه کارا رو خودش غیر حضوری انجام بده .(نه اینکه فقط تمپلیت اپ کنه!)

میدونین که هندیها خیلی کارای حرفه ای با قیمت خیلی ارزون انجام میدن. حالا ما با اونا داریم رقابت میکنیم . من دیدم جوونای ۱۹-۲۰ ساله که کاملا اتومات همه کارها رو فراتر از انتظار انجام میدن .

حالا لطفآ اگه کسی رو سراغ دارین به ایمیل m@nik.am معرفی کنید .

شما هم تو ایجاد اشتغال برای هموطنان سهمی داشته باشین.

rezaonline.net
December 20th, 2012, 00:31
برنامه نویس پی اچ پی خواستین در خدمتم ، منتها نه با هر دستمزدی اما معمولا هزینه کم میگیرم .

Reza.exe
December 20th, 2012, 00:32
ما هم دنبال چنین فرد یا افرادی هستیم :)

≡ ALEX ≡
December 20th, 2012, 00:39
دوست عزیز در مورد برنامه نویس های هندی یک نکته رو یاد گرفتم و اون اینکه تعدادشون زیاده و قیمت شون پایین، ولی بزرگترین و اساسی ترین باگ های نرم افزاری دنیا رو سبب شدند. در واقع اکثرا دقت زیادی در کارشون ندارند و به اصول مهندسی و نیز امنیت نرم افزار مسلط نیستند. لذا از نظر بنده هنوز هم مثل قدیمی "هر چه قدر پول بدهید، همان قدر آش می خورید" صدق می کنه و اگر شما با برنامه نویس اروپایی یا آمریکایی کار کنید نتیجه بهتری حاصل می شود. البته من اکثریت رو مد نظر قرار می دهم وگرنه در هر نقطه از دنیا نوابغ و استثنائاتی وجود دارد.

zrsaha
March 8th, 2013, 21:02
سلام من دارم یک وب سایت با پلتفرم yiiطراحی می کنم
توانایی ها:
php-vb .net-C#-j2me-jsp-flash-photoshop
کارشناس نرم افزار

MehrganWeb
March 8th, 2013, 21:38
دوست عزیز در مورد برنامه نویس های هندی یک نکته رو یاد گرفتم و اون اینکه تعدادشون زیاده و قیمت شون پایین، ولی بزرگترین و اساسی ترین باگ های نرم افزاری دنیا رو سبب شدند. در واقع اکثرا دقت زیادی در کارشون ندارند و به اصول مهندسی و نیز امنیت نرم افزار مسلط نیستند. لذا از نظر بنده هنوز هم مثل قدیمی "هر چه قدر پول بدهید، همان قدر آش می خورید" صدق می کنه و اگر شما با برنامه نویس اروپایی یا آمریکایی کار کنید نتیجه بهتری حاصل می شود. البته من اکثریت رو مد نظر قرار می دهم وگرنه در هر نقطه از دنیا نوابغ و استثنائاتی وجود دارد.
سلام الکس درست میگه
کلی توی دنیای مجازی دارن در مورد این هندی ها بد میگن حتی این سایتشون که به اسم :
Managed Dedicated Server Hosting and Managed VPS Hosting by HostDime India (http://hostdime.in/)
روز هک کرده بودن
دیگه اگه بخوان برنامه نویسان و .... مثل اینا باشن که همین یه ذره ابرمونم توی دنیا میره
در ضمن من خودم برنامه نویسم اما دو نفر از آشناهارو خبر دار کردم به شما میل ارسال کنند
موفق باشید

rezaonline.net
March 8th, 2013, 21:54
تاپیک مال یه قرن پیشه .
بیخیال بشید