PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آریا وی پی اس جمع کرده ؟

Sir.DarKNesS
December 19th, 2012, 21:24
با بهنویس مینویسم
سلام دوستان آریا وی‌پی‌اس جم کرده ؟ سایتشون که ساسپند شده
یه وی‌پی‌اس داشتیم ۲ ۳ ماه که ۵۰ تومن دادیم تمدید

که قرار بود وی‌پی‌اس جدید بده که ۱ الی‌ ۲ هفته ندادن که گفتیم بک بدین پول رو
هی‌ زنگ زدیم امروز فردا کردن بد زنگم میادم برنمیدارن الانم زنگ میزنم رد تماس میده ! ایمیلم جواب نمیده!

کسی‌ ازش خبر داره اینجا بگه :)

http://www.ariavps.com

Ashkankamangar.ir
December 19th, 2012, 21:46
سلام
خب اینها همه نشونه های اینه که دیگه نمیخوان سرویس دهی کنند یا مشکل بزرگی براشون پیش اومد در صدد حل مشکل هستند
و تلفن های مکرر داره تو روند کار تاثیر منفی میذاره

Sir.DarKNesS
December 19th, 2012, 22:22
سلام
خب اینها همه نشونه های اینه که دیگه نمیخوان سرویس دهی کنند یا مشکل بزرگی براشون پیش اومد در صدد حل مشکل هستند
و تلفن های مکرر داره تو روند کار تاثیر منفی میذاره

والا مشکل که جای خود داره سایت ما خوابیده پول رو برگشت نمیزنند هی امروز فردا میکنند!!! تا فردا هم صبر میکنیم :-s

delta
December 21st, 2012, 01:12
تا جایی که من اطلاع دارم عمل جراحی داشتند و حالشون خوب نبود.سایت هم چون نمیتونستند پشتیبانی کنند ساپسنت کرده کسی سفارش نده..

Sir.DarKNesS
December 22nd, 2012, 18:43
تا جایی که من اطلاع دارم عمل جراحی داشتند و حالشون خوب نبود.سایت هم چون نمیتونستند پشتیبانی کنند ساپسنت کرده کسی سفارش نده..

:)) پنجشنبه زنگیده شنبه میزنم به حسابت الانم زنگ میزنم بر نیمداره !!! سایت ما ترکید ایشون هی مارو میپیچونه:112:

Yas-Host
December 22nd, 2012, 18:48
خوب اقا احتمالا مشکلی براشون پیش اومده! شما نگران نباشید ان شا الله حل میشه

Sir.DarKNesS
December 24th, 2012, 18:32
الان فروم ان هستش تا پی ام دادم اف شد هرجی هم زنگ میزنم بر نیمداره مثلا قرار بود امروز واریز کنه :))

عجب گیری کردیما :71:

habiballahafg
December 24th, 2012, 18:56
ایشون به ما هم باید ۵۰ تومان بدهند من هم هنوز نتونستم ایشون را گیر بیارم