PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شماره تماس اقای راستگو کی داره ؟

MahanDev
December 19th, 2012, 11:33
برطرف شد

Ramin
December 19th, 2012, 11:36
......

MahanDev
December 19th, 2012, 11:47
توی یاهو هستند چند دقیقه دیگر اوکی میشود
موفق باشید

Ramin
December 19th, 2012, 12:04
مشکل شما برطرف شد؟

MahanDev
December 19th, 2012, 12:07
نه سرور ها همچنان داون هست
حدود 3 ماهه داریم کار میکنیم این سومین باره که داون میشه
هر بار هم بالای 4 ساعت داون بودیم !

seflow
December 19th, 2012, 13:37
نه سرور ها همچنان داون هست
حدود 3 ماهه داریم کار میکنیم این سومین باره که داون میشه
هر بار هم بالای 4 ساعت داون بودیم !

بهتر هست این مشکل رو با خودشون حل کنید تو انجمن بازگو نکنید...زشته برای هر موردی اینطوری تاپیک زده میشه...

هر چند که قبلا یک تاپیک بود تو انجمن در مورد ایشون که همیشه دیر جواب میدادن!

البته اگه دقت کنین ساعت کاریشون با کانادا هست نه ایران!

habiballahafg
December 19th, 2012, 13:41
دیتاسنتر ایشون تازه راه افتاده تا این که رو کار بیفتند طول میکشه سعی نکنید برای هر کاری تاپیک بزنید

sales data
December 19th, 2012, 13:48
یکی از سرور های مجازی ما هم دان شده است .

MahanDev
December 19th, 2012, 14:07
زشت اینه که به یک نفر چند 2 هزار دلار بدی بعد آپتایم سرور هات 80 درصد هم نباشه ! !
الان هم سومین باریه که در 3 ماه اخیر داون میشیم هر بار هم بالای 4 ساعت
من حدود 4 ساله دارم از دیتاسنتر ها برای کارهام سرور خریداری میکنم و با بیش از 10 دیتاسنتر کار کرده ام داون تایم همشون روی هم دیگه به اندازه 20 درصد داونی اقای راستگو نبوده !

MahanDev
December 19th, 2012, 14:08
به گفته pingdom تا خود الان : Downtime: 2h 46m

nasa_de
December 19th, 2012, 15:16
با سلام و عرض وقت بخیر،
هم اکنون طی یک تماسی که داشتم، ایشون در دیتاسنتر مشغول برطرف کردن مشکلات هستند، آن طور که اعلام شد ماکزیمم ظرف مدت 1:30 دیگر مشکلات برطرف میشه.
با درک شرایط دوستان گرامی امیدوارم هر چه زودتر مشکل بشه. متعاقبا توضیح در این مورد رو ایشون به اطلاع دوستان خواهند رساند.

ارادتمند

milade
December 19th, 2012, 15:26
سلام .

دوست عزیز موارد اینچنینی نباید در اینجا مطرح بشوند .
اینجا بخش پشتیبانی نیست و میتونید با خودشون در میون بگزارید .
این موارد از اصول حرفه ای به دور هست .

موفق باشید .

Hostpolis
December 19th, 2012, 21:58
زشت اینه که به یک نفر چند 2 هزار دلار بدی بعد آپتایم سرور هات 80 درصد هم نباشه ! !
الان هم سومین باریه که در 3 ماه اخیر داون میشیم هر بار هم بالای 4 ساعت
من حدود 4 ساله دارم از دیتاسنتر ها برای کارهام سرور خریداری میکنم و با بیش از 10 دیتاسنتر کار کرده ام داون تایم همشون روی هم دیگه به اندازه 20 درصد داونی اقای راستگو نبوده !

سلام ممنون میشم اطلاعات تماستون رو برای بنده پیام خصوصی کنید تا انشالله رضایت شما رو کسب کنیم.

Hostpolis
December 19th, 2012, 22:06
از همه همکارانی پیشامد امروز کسب و کارشون رو متاثر کرد و تامل کردند نهایت قدردانی رو داریم.

ظرف 72 ساعت آینده ایمیلی برای مشترکین محترم ارسال میشه که ضمن اون، علت قطعی، نحوه رفع و برنامه ما برای پیشگیری به عرض دوستان میرسه.

با توجه به میزان قطعی برای همه مشترکین سرور مجازی و سرور اختصاصی مطابق با sla شرکت، تعرفه جبرانی لحاظ خواهد شد که تک تک با مشترکین محترم تماس خواهیم گرفت.

با تشکر
محمد راستگو