PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش هاست دانلود با کیفیت بالا و پورت 1 گیگ اختصاصی+ لایت اسپید.!!

delta
December 19th, 2012, 01:19
سلام.خوب دو هفته ای بعد جمع آوری هاست دل اواره بودیم و هیچ هاستی نتونست جوابگومون باشه که بالاخره با کمک یکی از دوستان سروری تهیه شد و فایلهای سنگین ما روش جا سازی شد. از آنجا که هم هارد هم منابع زیاد داریم تصمیم به فروش هاست دانلود برای عزیزانی شدیم که سر از سرور مجازی در نمی اورند و میخواهند هاستی پرسرعت داشته باشند که کم نیاره.. سرور پورت 10 گیگ هست و برای کسانی که پلن بالاتر سفارش بدند پورت 1 به صورت اختصاصی داده میشه.. یعنی نگران دانلود 50 - 100 نفر همزمان نباشید به قدر کافی سرور قدرت داره!!

سرور دارای لایت اسپید 8 سی پی یو میباشد و همینطو پنل سی پنل!! مکان سرور انگلستان.کیفیت تضمین شده است.

نمونه لینک برای تست رو سایت خودمون هست... شب ها هم افت سرعت نداره!!

DOWNLOAD 100 MB (http://www.starfox.in/dl/magazine/PCGamerUSA-Holiday2012.www.deltafoxy.com.rar)

فعلا یک سایت بزرگ نرم افزاری با سایت بزرگ خودمون داریم از این سرور استفاده میکنیم..نامها محفوظ!! بعد خرید آی پی رو بزنید میتونید ببینید!

اما پلن ها:

http://foxup.in/images/wln57nesvyvnsar9qz.jpg

به علت مشکلی که برای سایت خرید به وجود امده برای خرید فعلا از پیغام خصوصی پیگیر باشید. یا با ایمیل زیر مکاتبه فرمایید...
deltafoxis@gmail.com

Google007
December 19th, 2012, 01:26
فعلا یک سایت بزرگ نرم افزاری با سایت بزرگ خودمون داریم از این سرور استفاده میکنیم..نامها محفوظ!! بعد خرید آی پی رو بزنید میتونید ببینید!

قبل خرید هم میشه فهمید !

یکی از سایت های دانلود عالی روی این سرور قرار دارند ، من دنبال هاست اصلی هستم ، دانلود میخواستم 100 درصد میگرفتم ازتون

delta
December 19th, 2012, 01:31
قبل خرید هم میشه فهمید !

یکی از سایت های دانلود عالی روی این سرور قرار دارند ، من دنبال هاست اصلی هستم ، دانلود میخواستم 100 درصد میگرفتم ازتون

فعلا دوستانی که از هاست دل امدن بیرون بزرگترین مشکلشون هاست دانلود با کیفیت هست.به شخصه 2 هفته 5 هاستینگ رو تست زدم بزرگترین سرورهاشونم نکشید!! حتی vps های نهاییشونم نکشید! انشالا به موقعش سروقت هاست وب هم میریم..ممنون از شما

delta
December 19th, 2012, 01:47
مدیران اشتباهی تو قسمت درخواست زدم..لطفا منتقل کنید قسمت فروش...

delta
December 19th, 2012, 12:40
پلان dl4 فقط 6 عدد دیگر موجود است..

delta
December 20th, 2012, 11:52
فروش ادامه دارد

pardishosting
December 21st, 2012, 11:52
خواستم خدمت شما عرض کنم ، نکشیدن مفهومی نداره.
یا سرور ها کوچ هستند و منابع کافی ندارند.
یا اینکه سرور بزرگ هست و تعداد زیادی سایت روش هست و اصطلاحا سرور پر هست.
که در ایران معمولا اولی بیشتر متداول هست.

delta
December 21st, 2012, 18:50
خواستم خدمت شما عرض کنم ، نکشیدن مفهومی نداره.
یا سرور ها کوچ هستند و منابع کافی ندارند.
یا اینکه سرور بزرگ هست و تعداد زیادی سایت روش هست و اصطلاحا سرور پر هست.
که در ایران معمولا اولی بیشتر متداول هست.

ممنون عزیز..بله حق با شماست اما ما به زبان مشتری حرف میزنیم تا درک راحت تری داشته باشند.معمولا بیشترین اصطلاحات به کاررفته یا سرور نمیکشه یا سرورش پوکید و جواب نمیده هست که از نظر دستوری و حرف اشتباه هست اما خوب جا افتاده و ملت درکشون براشون راحت تره!!

gigarayaneh
December 21st, 2012, 19:14
آقا لینک دانلودتون راتست کردم خیلی بد دانلود میده 200 کیلوبایت دو سه روز هم دیدم دان شده بود!
دوتا سایت starfox.in و dlx.p30day.com هستند که سرعت انگار خیلی کمه یا من اشتباه میکنم! اگه پورت 10 گیگ باشه بیشتر از اینها باید دانلود بده

delta
December 21st, 2012, 20:08
آقا لینک دانلودتون راتست کردم خیلی بد دانلود میده 200 کیلوبایت دو سه روز هم دیدم دان شده بود!
دوتا سایت starfox.in و dlx.p30day.com هستند که سرعت انگار خیلی کمه یا من اشتباه میکنم! اگه پورت 10 گیگ باشه بیشتر از اینها باید دانلود بده

عزیز جان این لینکو دادم برای تست با اینترنت ایران نه تو سرور.. سایتهای ما برای دانلود خارجی ها محدودیت گذاشته..
اگر مصرفتون به اندازه ما نیست میتونیم براتون بدون محدودیت بزاریم...
آن دو روز مشکل شما هم این جوابتون:
http://www.webhostingtalk.ir/f55/66754/

HosteDL
December 6th, 2013, 18:38
سلام در خدمت شما هستیم