PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با wmvare هنگام نصب ویندوز سرور

MAH203
December 19th, 2012, 00:00
سلام دوستان
من می خوام سرور 2008 نصب کنم ولی این ارورو می ده
سی پی یوم اینتل و ظاهرا هر چی هست به vtx مربوطه و من نمی دونم این چیه لطفا راهنمایی کنید
ویندوز خودم 7 64 بیتیه
This virtual machine is configured for 64-bit guest operating systems. However, 64-bit operation is not possible.

This host supports Intel VT-x, but Intel VT-x is disabled.

Intel VT-x might be disabled if it has been disabled in the BIOS/firmware settings or the host has not been power-cycled since changing this setting.

(1) Verify that the BIOS/firmware settings enable Intel VT-x and disable 'trusted execution.'

(2) Power-cycle the host if either of these BIOS/firmware settings have been changed.

(3) Power-cycle the host if you have not done so since installing VMware Workstation.

(4) Update the host's BIOS/firmware to the latest version.

For more detailed information, see http://vmware.com/info?id=152.

HiDd#N
December 19th, 2012, 00:09
سلام دوستان
من می خوام سرور 2008 نصب کنم ولی این ارورو می ده
سی پی یوم اینتل و ظاهرا هر چی هست به vtx مربوطه و من نمی دونم این چیه لطفا راهنمایی کنید
ویندوز خودم 7 64 بیتیه
This virtual machine is configured for 64-bit guest operating systems. However, 64-bit operation is not possible.

This host supports Intel VT-x, but Intel VT-x is disabled.

Intel VT-x might be disabled if it has been disabled in the BIOS/firmware settings or the host has not been power-cycled since changing this setting.

(1) Verify that the BIOS/firmware settings enable Intel VT-x and disable 'trusted execution.'

(2) Power-cycle the host if either of these BIOS/firmware settings have been changed.

(3) Power-cycle the host if you have not done so since installing VMware Workstation.

(4) Update the host's BIOS/firmware to the latest version.

For more detailed information, see http://vmware.com/info?id=152.
به دیتا سنتر بگید یا به رابطتون براتون از توی bios حل میکنن

MAH203
December 19th, 2012, 00:21
یعنی از بایوس درست می شه؟
باید تو بایوس چکار کنم؟

MAH203
December 19th, 2012, 00:27
دوستان لطفا راهنمایی کنید کارم خیلی ضروره =((

NarvanData
December 19th, 2012, 02:05
شما باید در داخل bios سرور هم intel vt رو فعال کرده باشید تا بتونید از سیستم عامل های 64 بیت استفاده کنید.

coloserver
December 19th, 2012, 11:54
به راحتی میتونید تیکت بزنید به دیتا سنتر و متن همین اررور رو بدید ... مشکلو برطرف میکنند.

MAH203
December 19th, 2012, 14:14
مرسی دوستان عزیز
ولی یه سوال فنی
دیتا سنتر کجاست :-d

MAH203
December 19th, 2012, 14:28
من رو سیستم خودم دارم سرور رو هم نصب می کنم
فک کنم دوستان سوالمو اشتباه متوجه شدن
چون می گید براتون برطرف کنن!!!کی برام برطرف کنه؟
لطفا واضح جواب بدید
ممنونم

MagicVps.Com
December 19th, 2012, 14:34
دوستان فکرکردن روی سرور اختصاصی که ازدیتا سنتر تهیه شده دارحالنصب شاید باشید که طبق گفتهخودتون روی سیتم شخصی یا سررورشخصی داردی نصب مکنید داخل بایوس سیتم برید و این گزینه را اکتیوکنید از تویبایوس سیتم معمولا بعداز ریبوتکردن سیتیم زمانیکه همون ابتدا درحال بوت شدن هست با زدن دکمه اف 12 و یا دکمه دلیت وارد اپشنهای بایوس میتونید بشید

MAH203
December 19th, 2012, 23:13
ممنون دوستای گلم