PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماجرای این همه شرکت هاستینگ؟

delta
December 18th, 2012, 08:36
سلام.میرم سر اصل مطلب.والا ما شرکت کامپیوتری زدیم رسما نابود شدیم تا مجوز بگیریم.انقدر بدو بدو داشت که.کلی هزینه هم کردیم بماند..با این وجود هنوز نه منشی داریم نه وکیل حقوقی و.. دو نفری یکیمون مدیر عامل شده یکی مدیر هیات مدیره..کسانی که شرکت دارند میدونن پیش نیاز شرکت همیناست. حالا اینا بماند.الان دو ماهه من به هر کی زنگ میزنم یا ازش راجب هاست میپرسم طرف شرکت داره و شرکت هاستینگ و منشی و وکیل و... به طرف میگم پولمون رو پس بده میگه صبر کن حسابدارمون بیاد!! میگم شما با یک vps شرکت هاستینگ زدی که حسابدارم داری؟ میگه توهین کنی وکیلمون رو میفرستیم برای فلان و فلان و شکایت و... به آنیکی میگم هاست داری..میگه زنگ بزن اپراتور شماره ایرانسل بم داده!! به آنیکی میگم هاستت مال کجاست؟ میگه شرکتهای ما در انگلستان هستند و منشی و....
حرف آخر اینه این همه شرکت هاستینگ از کجا آمده؟ اینا که سایتشونم میری یک شماره ثبت هم ندارند؟ آنوقت چطور جرات میکنند بیان با یک شرکت حقوقی در بیفتن و ادعای شکایت و.. کنند؟ الان دقت کنید هر کی آفر میخواد طرف میفروشه هاست پولش و میگیره بعد مشتری میگه چی شد میگه زنگ بزن منشی!! منشی که اصلا وجود نداره!!
حرف آخر اینه: آیا مگر ادعای داشتن شرکت دروغین جرم نیست؟ آیا این د ز د ی نیست که همه خودشون رو صاحب شرکت و.. میدونن؟ آیا شرکت داشتن اینقدر کشک شده که هر بچه ای شرکت ثبت میکنه؟ و سوال مهم اینجاست اینا تنهایی چطور شرکت ثبت میکنند اصلا در صورتی که شرکت ملزم داشتن مدیر عامل و... هست!! آیا این حق خوردن شرکت های واقعی نیست که هر کسی به نام ادعای شرکت داشتن اعتبار شرکت واقعی رو زیر سوال میبره؟ داشتیم و دیدیدم که یک بچه تو انجمن با آبروی شرکت ها بازی کرده!
آقای عزیزی که داری رو اعصاب ماها راه میری نکن این کارو..شکایت کنیم دودمانت رو به باد میدند! سالانه کلی مالیات داریم میدم دولت برای همین موقع هاست.اینقدر کلاس نزار و با آبروی شرکت ها راحت بازی نکن!!

ourweb
December 18th, 2012, 09:12
سلام.میرم سر اصل مطلب.والا ما شرکت کامپیوتری زدیم رسما نابود شدیم تا مجوز بگیریم.انقدر بدو بدو داشت که.کلی هزینه هم کردیم بماند..با این وجود هنوز نه منشی داریم نه وکیل حقوقی و.. دو نفری یکیمون مدیر عامل شده یکی مدیر هیات مدیره..کسانی که شرکت دارند میدونن پیش نیاز شرکت همیناست. حالا اینا بماند.الان دو ماهه من به هر کی زنگ میزنم یا ازش راجب هاست میپرسم طرف شرکت داره و شرکت هاستینگ و منشی و وکیل و... به طرف میگم پولمون رو پس بده میگه صبر کن حسابدارمون بیاد!! میگم شما با یک vps شرکت هاستینگ زدی که حسابدارم داری؟ میگه توهین کنی وکیلمون رو میفرستیم برای فلان و فلان و شکایت و... به آنیکی میگم هاست داری..میگه زنگ بزن اپراتور شماره ایرانسل بم داده!! به آنیکی میگم هاستت مال کجاست؟ میگه شرکتهای ما در انگلستان هستند و منشی و....
حرف آخر اینه این همه شرکت هاستینگ از کجا آمده؟ اینا که سایتشونم میری یک شماره ثبت هم ندارند؟ آنوقت چطور جرات میکنند بیان با یک شرکت حقوقی در بیفتن و ادعای شکایت و.. کنند؟ الان دقت کنید هر کی آفر میخواد طرف میفروشه هاست پولش و میگیره بعد مشتری میگه چی شد میگه زنگ بزن منشی!! منشی که اصلا وجود نداره!!
حرف آخر اینه: آیا مگر ادعای داشتن شرکت دروغین جرم نیست؟ آیا این د ز د ی نیست که همه خودشون رو صاحب شرکت و.. میدونن؟ آیا شرکت داشتن اینقدر کشک شده که هر بچه ای شرکت ثبت میکنه؟ و سوال مهم اینجاست اینا تنهایی چطور شرکت ثبت میکنند اصلا در صورتی که شرکت ملزم داشتن مدیر عامل و... هست!! آیا این حق خوردن شرکت های واقعی نیست که هر کسی به نام ادعای شرکت داشتن اعتبار شرکت واقعی رو زیر سوال میبره؟ داشتیم و دیدیدم که یک بچه تو انجمن با آبروی شرکت ها بازی کرده!
آقای عزیزی که داری رو اعصاب ماها راه میری نکن این کارو..شکایت کنیم دودمانت رو به باد میدند! سالانه کلی مالیات داریم میدم دولت برای همین موقع هاست.اینقدر کلاس نزار و با آبروی شرکت ها راحت بازی نکن!!

حرف هاتون واقعا جالب بود و من خوشم اومد . ایشون راست میگن من هم به چندتاشون بر خوردم که میگفتن شرکت هستند ولی بعدا که باهاشون کار کردیم در اومدن گفتن داریم شرکت ثبت میکنیم این یک شگرد برای مشتری گرفتن دوست عزیزم

Ashkankamangar.ir
December 18th, 2012, 09:37
سلام هر کس ادعایی داشت
نام شرکت خالیشو در
Iranian Official Journal - Archive (http://www.gazette.ir/Archive/Index.asp)
سرچ کنید

nivdata.com
December 18th, 2012, 09:45
دوست عزیز شرایط خیلی بدتر از اینها ست که فرمودین. هر کجا رو نگاه کنی همه چیز به هم ریخته هست. بهترین راه این هست که فقط ماست خودمون رو بخوریم و همه این بی احترامی ها رو نشنویم چون مجبوریم همه وقت درگیر دعوا باشیم. البته گاهی دیگه آدم تحملش تموم میشه ولی هر چه دیرتر بشه بهتره.

شرایط فعلی هاست فروش ها شده حکایت 17 18 سال پیش موبایل فروشی که همه مغازه ها یک بار موبایل فروشی رو تجربه کردند. خیلی ها فقط یک نفرند دارند سرویس میدن . حتی تلفن هم جواب نمی دهند. قیمت هم یه چیز الکی میدن. اتحادیه ای هم نیست بیاد بگه آخه اگه یک سرور داشته باشی ماهی کلی خرجت میشه این قیمت ها چیه که بازار رو خراب می کنید. جالب این هست که به دیگران خرده میگیرند که . چرا قیمت شما گرونه !!!!
اول اینکه مگه کسی می گه چرا شما قیمت هاتون ارزونه که شما میگی
بعدش اگه جدا دوست دارین بدونین خوب تشریف بیارین توضیح داده میشه براتون ولی یک کامنت زدن و فکرها رو خراب کنید چه سودی برای شما داره آخه.

دوست من اول اینکه 90% شرکت نیستند. اگر بودند شرایط کارشون این نبود از شکایت می ترسیدند اخلاق کاری رو رعایت می کردند. مواردی برای ما هم پیش اومده که نیاز شده با همکارامون در یکی از همین مجموعه ها صحبت کنیم. دانش فنی رو که فراموش کنید به گونه ای صحبت می کنند که آدم خجالت میکشه به اینها بگه همکار. دیگه مودب صحبت کردن که ربطی به قیمت نداره. بابا درست صحبت کن یک دقیقه همکاری کن مشکل یوزر حل بشه. رو سایت ها شعار خوب می دند ولی گریه یوزر رو در میارن. حق داری شما

delta
December 18th, 2012, 09:48
سلام هر کس ادعایی داشت
نام شرکت خالیشو در
Iranian Official Journal - Archive (http://www.gazette.ir/Archive/Index.asp)
سرچ کنید

ادعا بماند.کاش فقط ادعا بود...اینو نوشتم آن آقای محترم و بقیه هم ببینند و اینقدر الکی ادعا نکنند..حداقل کم شاخ و شانه برای ماها بکشند..الان هرکی میاد آفر میده میگه شرکت ما فلان و فلان..کلا داره جا میفته این شرکت داشتن و شده کشک!

hamidjan
December 18th, 2012, 10:03
ادعا بماند.کاش فقط ادعا بود...اینو نوشتم آن آقای محترم و بقیه هم ببینند و اینقدر الکی ادعا نکنند..حداقل کم شاخ و شانه برای ماها بکشند..الان هرکی میاد آفر میده میگه شرکت ما فلان و فلان..کلا داره جا میفته این شرکت داشتن و شده کشک!

اشکال از یک جا و دو جا نیست. ضعف مدیریت همه جا بیداد می کنه. وقتی برای هر کار قانونی که میخوای انجام بدی، باید رسمی باشی، همه فکرشون میره سراغ شرکت. شرکت ثبت کردن هم کاری نداره. کافیه 150 تومن بدی برات شرکت ثبت کنند!
و بعد هم مردم همیشه در صحنه ایران، تا سوراخی می بینند که میتونن ازش درامدی کسب کنند، میرن سراغش. حتی شرکت های ثبت شده هم خیلی زیاد هستند. چه برسه به ثبت نشده ها که خودشون رو شرکت می دونن. چرا؟ چون فقط از این طریقه که میتونن خودشون رو قانونی نشون بدند.
شما میتونید شکایت کنید. مشکل اینجاست که کسی شکایت نمی کنه. به هزار و یک دلیل.
همون شرکتی که توی همین فروم پارسال و دو سال قبل همه رو تهدید به وکیل و دادگاه و اینجور چیزها میکرد، اون موقع اصلا شرکت نبود و الان هم نیست!! اونهمه پول خورد و دو سه نفری بیشتر نرفتند سراغش و رضایت اونها هم گرفته شد.
یک بار پیگیری کنید حساب کار دستتون میاد و اینجور موقعها جواب طرف رو دندونشکن میدید.

H.G.N
December 18th, 2012, 10:20
الان شور شرکت ثبت کرن هم دراومده : دی

قبلنا پایان خدمت و اینا میخواستن الان هز بچه ای از مهدکودک یک گوهی اشتغال به تحصیل میبره و شرکت به ثبت میرسونه .
بنده خودم شخصا با فروشگاه های زیادی کار کردم که 100 شرف دارن به سایت های شرکتی که اینجور بلاهارو سرمردم میارند.

delta
December 18th, 2012, 10:31
اشکال از یک جا و دو جا نیست. ضعف مدیریت همه جا بیداد می کنه. وقتی برای هر کار قانونی که میخوای انجام بدی، باید رسمی باشی، همه فکرشون میره سراغ شرکت. شرکت ثبت کردن هم کاری نداره. کافیه 150 تومن بدی برات شرکت ثبت کنند!
و بعد هم مردم همیشه در صحنه ایران، تا سوراخی می بینند که میتونن ازش درامدی کسب کنند، میرن سراغش. حتی شرکت های ثبت شده هم خیلی زیاد هستند. چه برسه به ثبت نشده ها که خودشون رو شرکت می دونن. چرا؟ چون فقط از این طریقه که میتونن خودشون رو قانونی نشون بدند.
شما میتونید شکایت کنید. مشکل اینجاست که کسی شکایت نمی کنه. به هزار و یک دلیل.
همون شرکتی که توی همین فروم پارسال و دو سال قبل همه رو تهدید به وکیل و دادگاه و اینجور چیزها میکرد، اون موقع اصلا شرکت نبود و الان هم نیست!! اونهمه پول خورد و دو سه نفری بیشتر نرفتند سراغش و رضایت اونها هم گرفته شد.
یک بار پیگیری کنید حساب کار دستتون میاد و اینجور موقعها جواب طرف رو دندونشکن میدید.

آره منم تهدید کرده بود..:)) کلا دور برش داشته بود هر کی حرفی میزد وکیلش رو میاورد به میدان و میگفت شکایت میکنیم و خسارت باید بدید و.. آخرش هم نمیدونم چی شدش!

hamidjan
December 18th, 2012, 11:01
آره منم تهدید کرده بود..:)) کلا دور برش داشته بود هر کی حرفی میزد وکیلش رو میاورد به میدان و میگفت شکایت میکنیم و خسارت باید بدید و.. آخرش هم نمیدونم چی شدش!

کل مجموعه رو فروخت به یکی دیگه که الان ستارخانه. در ظاهر رسمی کار می کنه. ولی در باطن نه. خود محسن هم با فلاکت رفت آمریکا. جالبه که اصلا وکیل هم نداشتن!

shivahost
December 18th, 2012, 11:04
کل مجموعه رو فروخت به یکی دیگه که الان ستارخانه. در ظاهر رسمی کار می کنه. ولی در باطن نه. خود محسن هم با فلاکت رفت آمریکا. جالبه که اصلا وکیل هم نداشتن!

با فلاکت رفتن آمریکا هم جالبه.....!

habiballahafg
December 18th, 2012, 11:23
به نظر من الان نماد اعتماد خوب هست هر کسی نداشت مشتری از ان خرید نکنه
البته برای انجام این کار باید به مشتری خوب اطلاع رسانی کرد

rominait
December 18th, 2012, 12:11
سلام
http://www.ilenc.ir/

سايت مناسبي براي جستجوي ثبتي بودن يا نبودن است .
شماره ثبت يا نام رو هر كدوم را داشته باشيد بديد ليست شركت ها مياد.

1eng.ir
December 18th, 2012, 12:29
فرزاد، شماره اون منشی رو نیشان من بده
دووشواری نداره که :d

abasaqa
December 18th, 2012, 12:40
متاسفانه هر ریسلری میاد خودشو به اسم شرکت رسمی ارائه میده.

عزیزم حداقل یه سرور بگیر، بعد بگو ارائه خدمات هاستینگ.

به نظرم بهتره کسی که ریسلر هست توی صفحه اش بنویسه ریسلر با امکانات محدود هستیم.
نه اینکه ازشون اکانت بخریم، بعد بگیم فلانی رو تغییر بده و بگه امکان پذیر نیست، یا می خوای چیکار:d

من خودم اکانت مستر ریسلر گرفتم و به هیچکی هم خدمات نمیدم:d

تا زمانی هم که توانائی اجاره یک هاست ددیکیتد رو نداشته باشم، رسما شروع به فعالیت نمی کنم!

هزینه حداقلش برای پلن شخصی ام ماهی 1000 یورو در میاد.

بعد یارو میاد با 50 تومن اکانت مستر ریسلر نامحدود فضا و پهنای باند! اونجوری میاد با کلی کبکبه و دبدبه فعالیت می کنه.

پ.ن: شخص خاصی رو مد نظر ندارم. ولی این جور فعالت کردن زیاد جالب به نظر نمیاد.

خودم اینقد این میزبان اون میزبان کردم، قاتی کردم! هرجا سر بزنی یه یوزر ثبت نام کردم.!

بهتر نیست ریسلر ها یکم شفاف تر عمل کنند؟

باور کنید شما اگر ریسلر باشید و در ابتدای کار بنویسید:
" ما ریسلر هستیم با امکانات محدود، اما پشتیبانیمون این جوریه، اینجوری حمایتتون می کنیم"

کم کم مشتری پیدا می کنید و می تونید هزینه ی مورد نظرتون رو در بیارید، تا برسید به جائی که سرور اختصاصی بگیرید.

بیائید این اوضاع اینترنت ایران رو یکم عوض کنیم.

MagicVps.Com
December 18th, 2012, 13:03

ممد الان این سوژه جدیده تیکه کلام کی را گرفتی دست شیطون

MagicVps.Com
December 18th, 2012, 13:05

عزیز یه سوال داشتم ایشون احیانا ع.طا نبودن

delta
December 18th, 2012, 13:07
فرزاد، شماره اون منشی رو نیشان من بده
والا خودم زوتر زنگ زدم طرف شماره باباش بود!!8-}
مونشی خوب میخوای زنگ بزن آنی که میهن دانلود داره سرویس میده لذت ببر...:78:

MOHAMMAD MOHSEN
December 18th, 2012, 13:08
مشتری باید عاقل باشه! ثبت شرکت دلیل بر وجود اعتبار نیست. الان خیلی راحت میشه با 400 هزار تومان شرکت ثبت کرد. پول رو میدین به شرکت های ثبت کننده چند روزه ثبت میکنن. دروغ هم که کنتر نداره اما متوجه شدن اینا زحمتی نداره به راحتی میشه فهمید. الان خیلی ها یه شماره ثبت میدن بعد نه آدرسی نه چیزی خوب کاملا معلومه که باید به این شرکت مشکوک شد. شرکت اسمش معلومه وقتی لازمه شرکت ثبت کنی که شریک داشته باشی. مشتری هم تنها دغدغش قیمت باشه باید صابون اینو به تنش بماله. درستی هاستینگ تو ایران زیاده اما خیلی ها هم در عرض چند ماه محو میشن ضررش بیشتر برای مشتری هست تا سرویس دهنده های واقعی. سرویس دهنده که کارش خوب باشه و شناخت شده مشتریش رو داره.

abasaqa
December 18th, 2012, 13:12
مشتری باید عاقل باشه!

مشکل همین جاست.!
خوب اگه مشتری خودش کار بلد باشه؛ که اصلا نمیاد از شرکت های ایرانی خرید کنه:d

میره با یه پی پال یه اکانت می گیره، هیچ جا هم براش دردسر درست نمیشه.!
بحث سر اینه، بازار دیزاین و هاستینگ ایران در حال حاضر جوونه و تا رشد کنه، مشتری تازه کار باید چندین جا سرش کلاه بره، هی از این سرویس دهنده به اون سرویس دهنده بره.

بحث اینه که نزاریم اینجوری بشه.
مثلا یه سایت قدم به قدم آموزش هاستینگ این میون خالیه (ایده از من اجرا با شما:109:)

delta
December 18th, 2012, 13:15
عزیز یه سوال داشتم ایشون احیانا ع.طا نبودن

اگر منظورت جناب طالقانی هست که ان پسر گلی هست.با این که هنوز مشکلاتی دارم رو سرور اما واقعا پسر خوبی هست.احتمالا به زودی با هم همکاری هایی هم خواهیم کرد.. اگر کسی دیگر منظورته خیر.. گرچه خودش میدونه طرف کی رو میگم..من با خیلی ها هر روز روبرو هستم.مشتریهایی که واقعا بعضی هاشون به قدر ن ف هم هستند که رو اعصاب راه میرند.اما اینیکی دیگه کار رو از نهایت گزرونده..800 تومان پول بنده رو خورده و پیداشم نیست و زنگ زدم حرفهای مزخرفی میزنه و تهدیدهای الکی و شعار!! تا پس فردا محلت دادم پس نده دودمانش رو میدم به باد تا یاد بگیره سر هر کسی رو نمیشه کل ا ه گذاشت !! از آن آدم هایی هم نیستم تاپیک بزنم و شکایت کنم و... مستقیما ارشادش میکنم یاد بگیره..

1eng.ir
December 18th, 2012, 13:17
ممد الان این سوژه جدیده تیکه کلام کی را گرفتی دست شیطون

دوشواری؟؟؟ (http://www.aparat.com/v/82uvU)