PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نياز به يك آناليز دقيق از منابع مصرفي

MelatHOST
February 14th, 2009, 02:58
با سلام خدمت دوستان گرامي
من نياز به يك آناليز گر براي براي نمايش دقيق استفاده هاي كاربران از cpu و ram دارم (ترجيحاً plugin ) كه به whm اضافه شود
به دليل اينكه برخي از كاربران از برنامه هايي همچون راپيد لچ استفاده ميكنند و من در شناسايي آنها با مشكلات فراواني روبرو هستم
سوال ديگري هم دارم در صورت استفاده از چند مگاهرتز از سي پي يو بايد مطمئن شوم كه يا كاربر از راپيد لچ استفاده كرده و يا سايتش دانلود سنتر است

Soheil Extreme
February 14th, 2009, 09:39
من نياز به يك آناليز گر براي براي نمايش دقيق استفاده هاي كاربران از cpu و ram دارم (ترجيحاً plugin ) كه به whm اضافه شود
به دليل اينكه برخي از كاربران از برنامه هايي همچون راپيد لچ استفاده ميكنند و من در شناسايي آنها با مشكلات فراواني روبرو هستم
سوال ديگري هم دارم در صورت استفاده از چند مگاهرتز از سي پي يو بايد مطمئن شوم كه يا كاربر از راپيد لچ استفاده كرده و يا سايتش دانلود سنتر است

دوست گرامی این مقدار تجربی است ونیازی به نصب پلاگین نیست.در WHM برای کاربران به صورت پیش فرض قسمتی وجود دارد به نام CPU/Memory/MySQL Usage که از بخش Server Status قابل رویت می باشد.و از انجا میتوانید به راحتی ببینید که یک کاربر چه مقدار رم وچه مقدار CPU مصرف میکند.اما اینکه مصرفی CPU شما چقدر است کسی نمیتواند بگوید تا وقتی که شما بیان کنید چه CPU دارید.
اما اگر به دنبال پلاگینی باشید بجدا از این میتوانید پلاگین Muning رانصب کنید این پلاگین به صورت نمودار ووضعیت روزانه وساعتی سرور را نشان میدهد .برای نصب میتوانید از بخش cPanel گزینه Manage Plugins را کلیک کنید وسپس پلاگین Muning را تیک بزنید و روی دکمه Saveکلیک کنید تا خود به خود عملیات نصب آغاز گردد

KamranOnline
February 14th, 2009, 10:06

پیشنهاد من فقط روی lfd هست چون خود Munin خیلی Resource مصرف می کنه! اگه کارت هاستینگ هست و کنترل کاربرانت مشکل هست از سیستم LFD استفاده کن و خیلی راحت می تونی تنظیم کنی که اگه کاربر خاصی بیش تر از اون حد از منابع استفاده کرد برات ایمیل بفرسته یا مثلا سیستم های اسپم آپلود کرد برای ایمیل کنه و حتی می تونی کل سرویس هایی که ازشون استفاده می کنه رو کنترل و مانیتور کنی.

نکته اصلی اینه که به صورت یک سرویس خیلی سبک این سیستم کار می کنه !

Soheil Extreme
February 14th, 2009, 11:14
پیشنهاد من فقط روی lfd هست چون خود Munin خیلی Resource مصرف می کنه! اگه کارت هاستینگ هست و کنترل کاربرانت مشکل هست از سیستم LFD استفاده کن و خیلی راحت می تونی تنظیم کنی که اگه کاربر خاصی بیش تر از اون حد از منابع استفاده کرد برات ایمیل بفرسته یا مثلا سیستم های اسپم آپلود کرد برای ایمیل کنه و حتی می تونی کل سرویس هایی که ازشون استفاده می کنه رو کنترل و مانیتور کنی.

کامران جان یک سوال که من نمیتونم به دلیل IP Table امکان نصب CSF$LFDروندارم.ایا راهی هست که بتونم LFDرو تک نصب کنم؟

Vahid
February 14th, 2009, 12:45
یه دونه از فایل های rapidleech رو روی سرورت سرچ کن هرجا پیدا کرد بدون رپید لیچ نصب کرده

نمیتونی این شکلی پی ببری

MelatHOST
February 14th, 2009, 23:00
پیشنهاد من فقط روی lfd هست چون خود munin خیلی resource مصرف می کنه! اگه کارت هاستینگ هست و کنترل کاربرانت مشکل هست از سیستم lfd استفاده کن و خیلی راحت می تونی تنظیم کنی که اگه کاربر خاصی بیش تر از اون حد از منابع استفاده کرد برات ایمیل بفرسته یا مثلا سیستم های اسپم آپلود کرد برای ایمیل کنه و حتی می تونی کل سرویس هایی که ازشون استفاده می کنه رو کنترل و مانیتور کنی.

بسيار ممنون من نصب نمودم
فوق العاده بود

KamranOnline
February 15th, 2009, 22:09
کامران جان یک سوال که من نمیتونم به دلیل IP Table امکان نصب CSF$LFDروندارم.ایا راهی هست که بتونم LFDرو تک نصب کنم؟

مشکلت حتما سر Module های Iptables هست تا اونجایی که تو فروم هاش و فایل های Manual خوندم جفت این سیستم ها یک سری از Module هارو احتیاج دارن !

خیلی راحت می تونی به دیتاسنتر بگی که برات نصب کنن !

Soheil Extreme
February 16th, 2009, 09:40
مشکلت حتما سر Module های Iptables هست تا اونجایی که تو فروم هاش و فایل های Manual خوندم جفت این سیستم ها یک سری از Module هارو احتیاج دارن !

خیلی راحت می تونی به دیتاسنتر بگی که برات نصب کنن !

عزیزه دلم مشکل از Module نیست چون نصبش کردم.فقط همین Iptables مشکلمه.من روی یک وی پی اس این مشکلو دارم.روی اختصاصی مشکل ندارم

MelatHOST
February 16th, 2009, 15:24
سلام lfd همراه فايروال هستيش ؟ از كجا ميشه دريافتش كرد ؟

Soheil Extreme
February 16th, 2009, 17:03
Lfd به همراه فایروال csf میباشد.

Vahid
February 18th, 2009, 21:11
اموزش نصب csf

Installation
============
Installation is quite straightforward:

rm -fv csf.tgz
wget http://www.configserver.com/free/csf.tgz
tar -xzf csf.tgz
cd csf
sh install.sh

Next, test whether you have the required iptables modules:

perl /etc/csf/csftest.pl

Don't worry if you cannot run all the features, so long as the script doesn't
report any FATAL errors

You should not run any other iptables firewall configuration script. For
example, if you previously used APF+BFD you can remove the combination (which
you will need to do if you have them installed otherwise they will conflict
horribly):

sh /etc/csf/remove_apf_bfd.sh

That's it. You can then configure csf and lfd by edit the files
directly in /etc/csf/*, or on cPanel servers use the WHM UI

csf installation for cPanel is preconfigured to work on a cPanel server with all
the standard cPanel ports open.

csf installation for DirectAdmin is preconfigured to work on a DirectAdmin
server with all the standard DirectAdmin ports open.

csf auto-configures your SSH port on installation where it's running on a non-
standard port.

csf auto-whitelists your connected IP address where possible on installation.

You should ensure that kernel logging daemon (klogd) is enabled. Typically, VPS
servers have this disabled and you should check /etc/init.d/syslog and make
sure that any klogd lines are not commented out. If you change the file,
remember to restart syslog.

See the readme.txt file for more information.

Webmin Module Installation/Upgrade
==================================

To install or upgrade the csf webmin module:

Install csf as above
Install the csf webmin module in:
Webmin > Webmin Configuration > Webmin Modules >
From local file > /etc/csf/csfwebmin.tgz > Install Module

Uninstallation
==============
Removing csf and lfd is even more simple:

On cPanel servers:

cd /etc/csf
sh uninstall.sh

On DirectAdmin servers:

cd /etc/csf
sh uninstall.directadmin.sh

On generic linux servers:

cd /etc/csf
sh uninstall.generic.sh

MelatHOST
February 20th, 2009, 12:41
با سلام
من مشكلي با سروريس MESSENGER ر csf دارم
مشكل اينست كه در هنگام بلوكه شدن آيپي يك كاربر هيچ پيغامي برايش ارسال نميشود من براي رفع اين مشكل ابتدا سروريس مورد نظر را از 0 به 1 تغيير دادم به tcp_out پورت html , text را دادم 8888,8889
ولي باز هم پورت مورد نظر فعال نشده لطفاً لينك زير را مشاهده كنيد
http://76.76.9.57:8888

من در forum هاي خارجي زياد چيزي دستگيرم نشد فقط به نظر مي آمد اين به اكتيو بودن ipt_redirect مربوط ميشود ،‌لطفاً راهنمايي بفرمائيد