PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکر از مشتریانی که از دوستان نزدیک عزیزمون هستند

Hostine
December 17th, 2012, 19:19
با سلام مدت زیادی است در زمینه هاستینگ در ایران فعال هستیم
در این سالها بسیار کسانی بودند که با کمی لطفی هاشون موجب آزرده خاطر شدن شخص بنده و اعضای تیم ما شده اند اما گله ای از این موضوع نداریم زیراااا یک چیز باعث شد این مسائل اصلا دیده نشوند حضور و آن حضور گرم مشتریانی بود که در تمامی مراحل سختی ، دون شدن سرور ها اشکلات دیتاسنتر و ... ما رو تنها نگذاشتند و همیشه انگیزه بخش ما بودند. هرچند تعداد این مشتریان بهتر بگم دوستان عزیز اونقدرا زیاد نیست اما حضورشون در هر مجموعه ای باعث پیشرفت و دلگرمی اون مجموعه خواهد شد ! و برای هر هاستینگی نعمتی والا هستند. لازم دونستیم داخل این انجمن وزین به مناسبت فرارسیدن و نزدیک بودن شب یلدا و هقتمین سال حضور هاستینه در اینترنت از تمامی این عزیزان تشکر و قدردانی کنیم امیدواریم بتوانیم لحطات خوشی در کنار خودمون برای این عزیزان رقم بزنیم . نمیتونم از تک تک دوستان در این تاپیک نام ببریم اما از همه دوستان تشکر میکنیم. عزیزان امیدوارم همیشه موفق و پیروووووز باااااااشید.

یـــــــــــــــــــــــل ـــــــــــــــــــــــــ ــداتون مبارک :x :x

محسن خوانساری

گروه میزبانی هاستینه

cityhost
December 17th, 2012, 19:22
با سپاس از گروه هاستینه
واقعا دستتون درد نکنه ، ما که راضی بودیم ، بهترین سرور رو ارائه دادین
تشکر میشه از شما در هر موقع که خواستیم پشتیبانی کردین یا بعضی وقتا خودتون تماس میگرفتین
ما که بدی از شما ندیدیم فقط خوبی بود و بس
www.city-host.ir
یلدا مبارک

sajjad13and11
December 17th, 2012, 19:58
ممنون ازتون
ما که جز خوبی (و کیفیت :d) چیزی ندیدیم
یلدای همه مبارک :d=P~

parsvia
December 17th, 2012, 20:38
از هاستینه سرویس داشتیم و راضی بودیم. پشتیبانی قوی و کار بلد. مدیریت محترم و با شخصیت. که مارو همیشه همراهی کردن و مثل یک دوست در کنار مشتریانشون بودن و هستن
امیدوارم که همیشه موفق و سربلند باشن
یلدای شما هم مبارک

jenatmilad
December 17th, 2012, 21:32
والا چی بگم دیگه.هرچی بگم کم گفتم.از همه لحاظ عالیه.راضیم ازش;;)

fbeni
December 18th, 2012, 20:48
بزار منم یکم بگم ایشون واقعا ادم خوبی هستن تو این انجمن خیلی ها میان زراب همدیگرو میزنن ولی ایشون اومده از همه تشکر کرده
من با اینکه دیگه هاست از ایشون نمیگیرم یعنی کلا سایتی ندارم که هاست بگیرم اما هنوزم باهاشون صحبت میکنم چون در کل ادم بسیار خوبی هستند

parsserver
December 19th, 2012, 10:57
باسلام
شرکت داده پردازان سپاهان با نام تجاری هاستینه
به نظر بنده :
» پشتیبانی از بیست = بیست
» امنیت سرور ها = بیست
» شخصیت و بزرگواری = بیست
» احترام به حقوق مشتری = بیست
» و به عنوان یک دوست هم = بیست
و از همه نظر تایید میشن
طی این یک سالی که با ایشون کار میکردیم
واقعا منصفانه در قیمت , با اخلاق در رقبت , صبور در پاسخ دادن و شخصیت بزرگ در رفاقت بهعنوان الگو انتخاب میشوند...
اما هر چی از ایشون بگم کم گفتم...
کمتر چیزی توی این بازار پیش میاد که کسی بتونه یک سال با یک شرکت کار کنه
بنده از تمامی محصولاتشون استفاده کردم
فضای میزبانی و سرور مجازی و نمایندگی های سی پنل و دایرکت ادمین
بک آپ رو سریع منتقل می کردند و در کل با راهنمایی های ایشون بود که به سمت خرید یک سرور اختصاصی رفتیم
اگه تعدا مشتری ها مون بالا نمی رفتم بازهم با ایشون کار می کردیم
در کل جناب خوانساری ارادت خاصی به ما داشتند و مثل یه رفیق باهم کار کردیم و براشون ارزوی موفقیت دارم
یلدای همگی مبارک
با تشکر
خسروی - مدیریت شرکت فناوری اطلاعات پارس نت