PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Block شدن آی پی

shahram51
December 16th, 2012, 18:47
با سلام به دوستان

من یک سرویس نمایندگی لینوکس روی xlhost دارم
مشکلی که پیدا شده به صورت زیر است : هنگامی که ایمیلی روی سایتهای مرتبط با همین سرور را از طریق آتلوک چک میکنم
بلافاصله آی پی من بلاک می شود و دیگر نه به ایمیل ها و نه به سایتها دسترسی دارم مگر از طریق تغییر آی پی
در ضمن پس ورد اشتباه نیز ارسال نمی شود و ایمیل ها را با پس ورد 100 درصد درست چک می شود

در این حالت باید به پشتیبانی بگویم که آی پی من را آنبلاک کنند
تا اینکه دوباره بتوانم سایت ها را ببینم

کسی می داند این مشکل چرا ایجاد می شود و چگونه حل می شود؟

ourweb
December 16th, 2012, 18:51
با سلام به دوستان

من یک سرویس نمایندگی لینوکس روی xlhost دارم
مشکلی که پیدا شده به صورت زیر است : هنگامی که ایمیلی روی سایتهای مرتبط با همین سرور را از طریق آتلوک چک میکنم
بلافاصله آی پی من بلاک می شود و دیگر نه به ایمیل ها و نه به سایتها دسترسی دارم مگر از طریق تغییر آی پی
در ضمن پس ورد اشتباه نیز ارسال نمی شود و ایمیل ها را با پس ورد 100 درصد درست چک می شود

در این حالت باید به پشتیبانی بگویم که آی پی من را آنبلاک کنند
تا اینکه دوباره بتوانم سایت ها را ببینم

کسی می داند این مشکل چرا ایجاد می شود و چگونه حل می شود؟

فکر میکنم از فایورال هست که تنظیم کردند تعداد کانکشن ها رو محدود میکنند .

shahram51
December 16th, 2012, 18:55
ممنون از پاسخ شما.... چه باید کرد در این گونه شرایط؟ آیا کاری از دست مشتری بر می آید؟
آیا همه شرکتها به این صورت امنیت را تضمین میکنند؟

و در ضمن یعنی چی که تعداد کانکشن ها را محدود کرده اند؟ کانکشن های همزمان؟ کانکشن های وارده به یک آی پی؟

ourweb
December 16th, 2012, 18:59
ممنون از پاسخ شما.... چه باید کرد در این گونه شرایط؟ آیا کاری از دست مشتری بر می آید؟
آیا همه شرکتها به این صورت امنیت را تضمین میکنند؟

و در ضمن یعنی چی که تعداد کانکشن ها را محدود کرده اند؟ کانکشن های همزمان؟ کانکشن های وارده به یک آی پی؟

بعضی از پورت ها رو به عنوان مثال 2095 رو محدود میکنند ولی میتونید با خودشون حرف بزنید براتون درست میکنند .

shahram51
December 16th, 2012, 19:08
من خیلی صحبت کردم اما مشکل حل نشده و واقعا این مسئله مشکل ساز شده است
برای همین من گفتم علت درد و درمان را از بچه های اینجا بپرسم تا بعد به این دوستان منتقل کنم

قبلا که روی سرور دیگری بودیم این مشکل نبود اما روی سرور جدید این مشکل ایجاد شده و به محض اینکه این مشل رو اعلام کردم
خودشون گفتند که اگر بصورت عادی سایت رو نمی بینید و با وی پی می بینید آی پی شما بلاک شده به علت اینکه تعداد دفعات زیادی
ایمیل را با پس ورد اشتباه چک کرده اید ( چیزی که تقریبا محال است ) و این مسئله نشان می دهد بقیه مشتری ها هم همین مشکل را داشته اند
و وقتی آی پی را آنبلاک میکنند مشکل حل می شود اما با چک کردن ایمیل دوباره آش همان و کاسه همان

در ضمن ما اصلا با 2095 که ظاهرا پورت webmail است کاری ندارم و از پورت های 25 و 110 استفاده میکنم pop and smtp

با تشکر

ourweb
December 16th, 2012, 19:12
من خیلی صحبت کردم اما مشکل حل نشده و واقعا این مسئله مشکل ساز شده است
برای همین من گفتم علت درد و درمان را از بچه های اینجا بپرسم تا بعد به این دوستان منتقل کنم

قبلا که روی سرور دیگری بودیم این مشکل نبود اما روی سرور جدید این مشکل ایجاد شده و به محض اینکه این مشل رو اعلام کردم
خودشون گفتند که اگر بصورت عادی سایت رو نمی بینید و با وی پی می بینید آی پی شما بلاک شده به علت اینکه تعداد دفعات زیادی
ایمیل را با پس ورد اشتباه چک کرده اید ( چیزی که تقریبا محال است ) و این مسئله نشان می دهد بقیه مشتری ها هم همین مشکل را داشته اند
و وقتی آی پی را آنبلاک میکنند مشکل حل می شود اما با چک کردن ایمیل دوباره آش همان و کاسه همان

در ضمن ما اصلا با 2095 که ظاهرا پورت webmail است کاری ندارم و از پورت های 25 و 110 استفاده میکنم pop and smtp

با تشکر

میدونم دوست عزیز من به عنوان مثال پورت ورود وب میل سی پنل رو زدم .b-)