PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست میزبانی اشتراکی در حد سرورهای HostDL.com

iM69
December 15th, 2012, 19:51
سلام و خسته نباشید...
بنده هم عین خیلی از شما دوستان از آوارگان هاست دی ال هستم
من یک سایت موزیک داشتم که البته کلاً وب سایت غیرمجاز رو کنار گذاشتم و الان همکارانم اداره اون سایت و برعهده دارن و از یک شرکت ایرانی-امریکایی که در امریکا هستند سرور گرفتند و ماهی 1.500.000 هم میدن اما نمیتونه جوابگو باشه
خودم به تازگی سایت خبری،تفریحی وردپرس زدم و بصورت گسترده میخوام تبلیغاتم و شروع کنم اما متاسفانه هنوز نتونستم هاستینگ مناسبی پیدا کنم (البته پشتیبانی اکثرشون هم که در حد 2روز بعد جواب دادنه - دستشون درد نکنه)
---
چون سایت وردپرس هست و واسه شروع با حدوداً بین 30 الی 50 هزار آی پی در روز استارت میزنم...
لطف کنید عاجزانه خواهش میکنم از دوستای گلم اگر مطمئن هستید از هاستنیگی به من کمک کنید سپاس گذار میشم
تروخدا رفقای هاستینگی که احترام هم برای شما عزیزان زحمت کش قائل هستم لطفاً اگه واقعاً سرورهای مناسبی ندارید کامنت نگذارید...
و اگر هاستی پیشنهاد میدید لطف کنید 2 تا از سایت های پربازدیدی که پشتیبانی میکنه رو هاستش ( نه سرور اختصاصی ) رو هم لینک بدید...
---
این نکته هم بگم چون 2سال پیش واسه سایت موزیک ام سرور خریدم میدونم چه درد سری داره و دانشی هم در این زمینه ندارم خیلی دوست دارم تا جایی که میتونم از هاست استفاده کنم وگرنه میدونم سرور جوابگو هست و راحت...
مشکل مالی هم ندارم...

مرسی از همگی...

GoldinHost.IR
December 15th, 2012, 20:27
با سلام.

میزبانی وب از کشور خودمان می خواهید؟

amirhoseyn
December 15th, 2012, 20:38
دارن به سایت های موزیک جدیدا زیادی گیر میدند کسی جرئت نمیکنه میزبا نی کنه

websazha
December 15th, 2012, 20:43
پ.خ شد.

iM69
December 15th, 2012, 20:56
با سلام.

میزبانی وب از کشور خودمان می خواهید؟

سلام
خیر دوست گلم

iM69
December 15th, 2012, 20:57
دارن به سایت های موزیک جدیدا زیادی گیر میدند کسی جرئت نمیکنه میزبا نی کنه

امیرحسین خان گل عرض کردم از موزیک و کار غیرمجاز اومدم بیرون و الان سایت خبری،تفریحی زدم...

GoldinHost.IR
December 15th, 2012, 21:18
سلام
خیر دوست گلم

انگیلیس چه طور؟

iM69
December 15th, 2012, 21:23
انگیلیس چه طور؟

بله مشکلی نداره
مشخصات کلی رو میفرمایید + چند نمونه از سایت های پربازدیدی که توسط شما پشتیبانی میشه
مرسی

GoldinHost.IR
December 15th, 2012, 21:26
بله مشکلی نداره
مشخصات کلی رو میفرمایید + چند نمونه از سایت های پربازدیدی که توسط شما پشتیبانی میشه
مرسی

سرویس انگلیس ما تازه خریداری شده .

iM69
December 15th, 2012, 21:29
سرویس انگلیس ما تازه خریداری شده .

من متاسفم سایت زیر 200 ایران اگه رو اون هاستینگ نباشه نمیتونم بپذیرم... عذرمیخوام

GoldinHost.IR
December 15th, 2012, 21:31
من متاسفم سایت زیر 200 ایران اگه رو اون هاستینگ نباشه نمیتونم بپذیرم... عذرمیخوام

منظور از هاستینگ نباشه چیست دوست عزیز؟

iM69
December 15th, 2012, 21:34
منظور از هاستینگ نباشه چیست دوست عزیز؟

منظورم اینه وب سایت های هاستینگی که حداقل چندتا مشتری زیر 200 ایران رنک الکسا روی سرورهاشون باشه

GoldinHost.IR
December 15th, 2012, 21:36
منظورم اینه وب سایت های هاستینگی که حداقل چندتا مشتری زیر 200 ایران رنک الکسا روی سرورهاشون باشه

سایت ما : www.irnaserver.com

در حال انتقال هستیم طی چند روز دیگر سایت وصل می شود.

shivahost
December 15th, 2012, 21:50

شما بهتره یک کاری بکنید! یک whois از چندین سایت زیر 200 بگیرید و ببینید از کجا هاست گرفته اند و از بین آنها انتخاب کنید....

GoldinHost.IR
December 15th, 2012, 21:53
شما بهتره یک کاری بکنید! یک whois از چندین سایت زیر 200 بگیرید و ببینید از کجا هاست گرفته اند و از بین آنها انتخاب کنید....

نظر خوبیه .

مثلا می توانید از میهن وب هاست تهیه کنید.

اگر برای شما تجربه و سایت های که روی سرورشون هست مهم باشه.

iM69
December 15th, 2012, 21:54

این کار و کردم بعضی ها دی ان اس اختصاصی دارن
بعضی ها هم سرور...

shivahost
December 15th, 2012, 21:56
این کار و کردم بعضی ها دی ان اس اختصاصی دارن
بعضی ها هم سرور...

شما ip دی ان اس را بگید اینجا دوستان براتون می گویند مال کدام هاستینگ است. ضمن اینکه بالاخره در 200 سایت چند تایی هم باید پیدا کنید که بفهمید هاستش کجاست....

iM69
December 15th, 2012, 22:13
شما ip دی ان اس را بگید اینجا دوستان براتون می گویند مال کدام هاستینگ است. ضمن اینکه بالاخره در 200 سایت چند تایی هم باید پیدا کنید که بفهمید هاستش کجاست....

بله اما بخدا بخوام توضیح بدم خیلی طولانیه...
مثلاً نیک صالحی رو هانوفر هست بهشون گفتم اون چیزی که من میخواستم در میومد ماهی 3 میلیون و میگفتن سرور بگیر
من فعلاً تمام زورم و میخوام بزنم سرور نگیرم... چون خیلی دردسر داره

shivahost
December 15th, 2012, 23:36
بله اما بخدا بخوام توضیح بدم خیلی طولانیه...
مثلاً نیک صالحی رو هانوفر هست بهشون گفتم اون چیزی که من میخواستم در میومد ماهی 3 میلیون و میگفتن سرور بگیر
من فعلاً تمام زورم و میخوام بزنم سرور نگیرم... چون خیلی دردسر داره

برای این تمام زورتون که هدف گرفتن هاست هست چقدر می خواهید بدهید؟ ماهی 15 هزار تومان؟ 20 هزار تومان؟ برای میزبانی سایت زیر 200 ایران فکر می کنی چقدر باید هزینه کنید؟

iM69
December 16th, 2012, 00:12
برای این تمام زورتون که هدف گرفتن هاست هست چقدر می خواهید بدهید؟ ماهی 15 هزار تومان؟ 20 هزار تومان؟ برای میزبانی سایت زیر 200 ایران فکر می کنی چقدر باید هزینه کنید؟

نه دوست گلم ماه های اول 200 تومان اما تا 600 700 میدم.. انقدر متوجه هستم که با 15 تومن دیگه وبلاگم نمیدن

GoldinHost.IR
December 16th, 2012, 00:15
حتما از می خواهید از کسی بخرید که نمونه وبسایت که میزبانی میکنه داشته باشه که رنک زیر 200 باشه؟

iM69
December 16th, 2012, 00:21
حتما از می خواهید از کسی بخرید که نمونه وبسایت که میزبانی میکنه داشته باشه که رنک زیر 200 باشه؟

متاسفانه بله... چون اکثر هاستینگ ها میگن میتونیم و دان میشه هزینه تبلیغاتم به هدر میره...
رفیقام الان کلی جا رفتن و آخرم مجبور به خرید سرور شدن..

shivahost
December 16th, 2012, 00:22

بله قبلا این رو گفته بودند! ما که نداریم امادر حد 9000 هزار ip و رتبه حدود 700-800 داریم که البته بکار ایشون نمیاد.

GoldinHost.IR
December 16th, 2012, 00:26
بله قبلا این رو گفته بودند! ما که نداریم امادر حد 9000 هزار ip و رتبه حدود 700-800 داریم که البته بکار ایشون نمیاد.

به نظر من ایشون باید یک سرور جدا برای کارشون بگیرند.

mamali5
December 16th, 2012, 00:52
با سلام

در صورتی که ماهانه 400 میتونید هزینه کنید پیشنهاد خوبی برای شما دارم.
میتونید از طریق یاهو با بنده در ارتباط باشید تا خدمتون عرض کنم.

موفق باشید

dreamdata
December 16th, 2012, 02:00
سلام. همانطور که تلفنی هم براتون شرح دادم ( البته از توضیحات پشت تلفن حدس میزنم شما اوشون شما باشیدا - جسارت نشه ) چون دقیقا همون جملات رو اینجا توی تاپیک تکرار کردید .
همانطور که شرح دادم قبلا شما فقط سرور اختصاصی باید بگیرید . اونم با شرایط خاص - اون تبلیغ و اون ظرفیت و کششی که شما میتونید داشته باشید برای سایتتون باعث میشه اون هاستینگ رو به دردسر بندازید.
شما هارد زیر ساس به کارتون نمیاد - بدون داشتن برنامه مشخص واسه انجین پی اچ پی و کش و ... به هیچ عنوان بازدهی خوبی نخواهید داشت. قبلا بهتون گفتم که شما ماه چهارم درآمد خوبی خواهید داشت ( مگر اینکه واقعا به خودتون یا مارتون اعتماد نداشته باشید ) به نظرم میارزید 3 ماه هزینه کنید و بعد سود کنید ... ( شما دنبال سرویس بدون ریسک میگردید که گیرتونم نمیاد ) - من همین الان دیدم مشتری من که یک وی پی اس داره کلی تو ی تاپیک کلاس گذاشته و به یکی گفته : " سرورهامون " ....
کدوم سرور ؟ کدوم کشک ؟ بعضیا دو تومن پول دارن نمیدونن چطوری دور بریزن - نکنید عزیزان من - پول بی زبون رو دست ادم زبون دار .....
در کل بیشتر تامل کنید - از نطرم ایرادی نداشت محکم صحبت کردم - ما خودمون زیاد پول خراب میکردیم تو ی سن و شرایطی ! اما خوب باید شرایط رو بهینه کرد ...

iM69
December 16th, 2012, 02:12
سلام. همانطور که تلفنی هم براتون شرح دادم ( البته از توضیحات پشت تلفن حدس میزنم شما اوشون شما باشیدا - جسارت نشه ) چون دقیقا همون جملات رو اینجا توی تاپیک تکرار کردید .
همانطور که شرح دادم قبلا شما فقط سرور اختصاصی باید بگیرید . اونم با شرایط خاص - اون تبلیغ و اون ظرفیت و کششی که شما میتونید داشته باشید برای سایتتون باعث میشه اون هاستینگ رو به دردسر بندازید.
شما هارد زیر ساس به کارتون نمیاد - بدون داشتن برنامه مشخص واسه انجین پی اچ پی و کش و ... به هیچ عنوان بازدهی خوبی نخواهید داشت. قبلا بهتون گفتم که شما ماه چهارم درآمد خوبی خواهید داشت ( مگر اینکه واقعا به خودتون یا مارتون اعتماد نداشته باشید ) به نظرم میارزید 3 ماه هزینه کنید و بعد سود کنید ... ( شما دنبال سرویس بدون ریسک میگردید که گیرتونم نمیاد ) - من همین الان دیدم مشتری من که یک وی پی اس داره کلی تو ی تاپیک کلاس گذاشته و به یکی گفته : " سرورهامون " ....
کدوم سرور ؟ کدوم کشک ؟ بعضیا دو تومن پول دارن نمیدونن چطوری دور بریزن - نکنید عزیزان من - پول بی زبون رو دست ادم زبون دار .....
در کل بیشتر تامل کنید - از نطرم ایرادی نداشت محکم صحبت کردم - ما خودمون زیاد پول خراب میکردیم تو ی سن و شرایطی ! اما خوب باید شرایط رو بهینه کرد ...

بله حسین آقا ... فعلاً دارم زورم و میزنم اگه نشه مجبورم چون دوست ندارم سرور بگیرم یکی از دلایلش شاید هزینه باشه اما تو اول تاپیک گفتم...
و اینکه تو این انجمن یکی پیشنهاد داد بهم (پ.خ) که حالا شاید دوست نداشته باشن اسم ببرم و ایشون سایت هایی که رو سرورش بود رو گفت 2تا و سایت 200 300 ایران بودن و انصافاً لود خوبی هم داشتن با اینکه دوتاشونم وردپرس بودن یکی ایشون پیدا شده که میشه گفت یکی از گزینه هامه
یکی هم هاست ایران که الان دیدم هاست ( نه سرور ) به سایت های خوبی داده و من با مدیران سایت ها هم صبحت کردم گفتن هزینش گرونه ( که مهم نیست ) اما گفتن راضین ( ولی پشتیبانی زیر خط فقر )
سایت هایی که روی هاست، هاست ایران هستند: androidiha.com tooptarinha.com and-roid.ir/Forum/ vbiran.ir که قبلشم از سه تاشون مطمئنم که رو هاست دی ال بودن... البته لود سایت به شدت افتضاحه... ولی تنها تنها خوبی هاست ایران اینه که قدیمیه و شرکت شناخته شده ایه...
---
فعلاً گزینه های من اینها شده حقیقتاً

iranian-portal
December 16th, 2012, 03:15
بله حسین آقا ... فعلاً دارم زورم و میزنم اگه نشه مجبورم چون دوست ندارم سرور بگیرم یکی از دلایلش شاید هزینه باشه اما تو اول تاپیک گفتم...
و اینکه تو این انجمن یکی پیشنهاد داد بهم (پ.خ) که حالا شاید دوست نداشته باشن اسم ببرم و ایشون سایت هایی که رو سرورش بود رو گفت 2تا و سایت 200 300 ایران بودن و انصافاً لود خوبی هم داشتن با اینکه دوتاشونم وردپرس بودن یکی ایشون پیدا شده که میشه گفت یکی از گزینه هامه
یکی هم هاست ایران که الان دیدم هاست ( نه سرور ) به سایت های خوبی داده و من با مدیران سایت ها هم صبحت کردم گفتن هزینش گرونه ( که مهم نیست ) اما گفتن راضین ( ولی پشتیبانی زیر خط فقر )
سایت هایی که روی هاست، هاست ایران هستند: androidiha.com tooptarinha.com and-roid.ir/Forum/ vbiran.ir که قبلشم از سه تاشون مطمئنم که رو هاست دی ال بودن... البته لود سایت به شدت افتضاحه... ولی تنها تنها خوبی هاست ایران اینه که قدیمیه و شرکت شناخته شده ایه...
---
فعلاً گزینه های من اینها شده حقیقتاً

نمیدونم چرا تاکید بر هاست می کنید!
امنیت و اطمینانی که شما دنبالش هستی دوست عزیز در هاست اشتراکی نیست بلکه فقط در سرور اختصاصی هست
سرور اختصاصی به صورت صد درصدی تحت کنترل و مدیریت شماست!
شما که می خوای تا این حد هزینه اضافه برای هاست بکنی فقط به این دلیل که اطلاعات کافی نداری
یکبار سرور اختصاصی تهیه کنید و هزینه اولیه ای به فرد مورد اطمینان و حرفه ای جهت کانفیگ لازم پرداخت کنید
از ماه های آتی فقط هزینه تمدید براتون می مونه و یک خط منظم و بی دردسر از مدیرت سایت
از پشتیبانی به قول خودتون زیر خط فقر بعضی شرکت ها هم تا حد زیادی راحت خواهید شد
چرا که سرور مستقیم دست شما و کنترل کامل بر همه چیز دارید

تصمیم نهایی با خودتونه اما راه منطقی و صحیح اینه

alborzdata
December 16th, 2012, 03:41
سلام ما میتونیم شما رو ساپورت کنیم ! سه روز استفاده کنید! سپس پرداخت کنید!

لینک سایت در امضا موجوده

iM69
December 16th, 2012, 19:25
نمیدونم چرا تاکید بر هاست می کنید!
امنیت و اطمینانی که شما دنبالش هستی دوست عزیز در هاست اشتراکی نیست بلکه فقط در سرور اختصاصی هست
سرور اختصاصی به صورت صد درصدی تحت کنترل و مدیریت شماست!
شما که می خوای تا این حد هزینه اضافه برای هاست بکنی فقط به این دلیل که اطلاعات کافی نداری
یکبار سرور اختصاصی تهیه کنید و هزینه اولیه ای به فرد مورد اطمینان و حرفه ای جهت کانفیگ لازم پرداخت کنید
از ماه های آتی فقط هزینه تمدید براتون می مونه و یک خط منظم و بی دردسر از مدیرت سایت
از پشتیبانی به قول خودتون زیر خط فقر بعضی شرکت ها هم تا حد زیادی راحت خواهید شد
چرا که سرور مستقیم دست شما و کنترل کامل بر همه چیز دارید

تصمیم نهایی با خودتونه اما راه منطقی و صحیح اینه

بله مطمئنم نظر شما کاملاً درسته اما میگم که دوسال پیش گرفتیم و بدبختی ای کشیدیم که زیاد دوست ندارم باز دچارش شم... گزینه آخرم روی این قضیه گذاشتم مرسی از راهنماییتون

iM69
December 16th, 2012, 19:26
سلام ما میتونیم شما رو ساپورت کنیم ! سه روز استفاده کنید! سپس پرداخت کنید!

لینک سایت در امضا موجوده

لطفاً دوتا از وب سایت های پربازدید هاستینگتون رو نام ببرید

m2n
December 16th, 2012, 19:50
لطفاً دوتا از وب سایت های پربازدید هاستینگتون رو نام ببرید

mehrhost.com :78:

Woshka
December 16th, 2012, 20:31
ماهی 350$ سرور منیج شده و مانیتور ساعتی می تونم بهتون بدم
مشخصات سرور هم حدودی این هستش
Dual Xeon #5645
24Gig MEmory
ssd120Gig
2X2TB HArd
سایتی که الان روی چنین سرور مشابهی داریم رتبه حدود 100 ایران هستش که به دلایل حریم خصوصی نمی تویم اینجا فاش کنیم