PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس های سرورمجازی و سرور اختصاصی قیمت مناسب

ataomega
February 13th, 2009, 20:34
سلام به همه دوستان.

خودمو معرفی می کنم، میرعطاصدیق محمدی هستم. مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات میهن پارس.
شرکت در اردبیل ثبت شده.
شماره های فروش : 09141597468 - 09148107468
آدرس سایت : http://www.mihanpars.com
البته سایت 2-3 روزی در دسترس نیست در حال تغییر سیستم و قالب هستیم.
سیستم امکان فروش و ثبت آنلاین (بلادرنگ) هاست، دامنه، ریسلر، و حتی سرور مجازی (VPS) هم داره (با قابلیت پرداخت آنلاین کارتهای شتاب، لیبرتی رسرو، پی پال، مانی بوکرز و کارت های اعتباری ویزا و مستر). موقتا جهت سفارش لطفا تماس بگیرید. بعد از سفارش شماره های پشتیبانی هم می دیم. البته شماره های موقتی. چون قراره تغییر کنند. بعد از تثبیت در سایت هم قرارداده می شوند.

قابل توجه بازاریاب ها و ریسلر های محترم :
به کسانی مشتری وی پی اس به ما معرفی کنند، 15% پورسانت نقدا داده می شود (هزینه وی پی اس بدون هزینه های لایسنس در صورت سفارش مثلا Cpanel)

لیست قیمت ها (بعد از راه اندازی مجدد وب سایت، در آنجا نیز قرار خواهد گرفت) :
سرور های مجازی :
فضا : 5 گیگ
رم : 256 مگ
پردازنده : اشتراکی (Intel Quad Xeon x3350)
IP اختصاصی : 1
پهنای باند : 10mbps نامحدود
کنترل پنل های رایگان : Lxadmin , HyperVM
نوع وی پی اس : Xen (دارای kernel اختصاصی و حافظه Swap)
هزینه ماهانه : 70000 ریال هزینه سالانه : 7000000 ریال
--------------------------
فضا : 10 گیگ
رم : 512 مگ
هزینه ماهانه : 100000 ریال هزینه سالانه : 1000000 ریال
-------------------------
فضا : 20 گیگ
رم : 768 مگ
پهنای باند : 20mbps نامحدود
هزینه ماهانه : 170000 ریال هزینه سالانه : 1700000 ریال
------------------------
فضا : 35 گیگ
رم : 1024 مگ
هزینه ماهانه : 230000 ریال هزینه سالانه : 2300000 ریال
----------------------
فضا : 50 گیگ
رم : 1536 مگ
پهنای باند : 30mbps نامحدود
هزینه ماهانه : 300000 ریال هزینه سالانه : 3000000 ریال
---------------------
فضا : 75 گیگ
رم : 2048 مگ
هزینه ماهانه : 390000 ریال هزینه سالانه : 3900000 ریال
-------------------
فضا : 100 گیگ
رم : 2560 مگ
پهنای باند : 40mbps نامحدود
هزینه ماهانه : 490000 ریال هزینه سالانه : 4900000 ریال
-------------------
فضا : 150 گیگ
رم : 3072 مگ
هزینه ماهانه : 570000 ریال هزینه سالانه : 5700000 ریال
------------------
فضا : 200 گیگ
رم : 4096 مگ
پهنای باند : 50mbps نامحدود
هزینه ماهانه : 650000 ریال هزینه سالانه : 6500000 ریال
----------------

هزینه لایسنس Cpanel ماهانه 150000 ریال
هزینه لایسنس Plesk ماهانه 130000 ریال
هر عدد IP اضافی 15000 ریال
هزینه آپگرید هر 10 گیگ فضای اضافه : 50000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 20 گیگ فضای اضافه : 90000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 40 گیگ فضای اضافه : 160000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 70 گیگ فضای اضافه : 250000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 100 گیگ فضای اضافه : 350000 ریال ماهانه
-----
هزینه آپگرید هر 128 گیگ فضای رم اضافه : 30000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 256 گیگ فضای رم اضافه : 50000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 512 گیگ فضای رم اضافه : 90000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 1024 گیگ فضای رم اضافه : 170000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 2048 گیگ فضای رم اضافه : 300000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 4096 گیگ فضای رم اضافه : 500000 ریال ماهانه
----
هزینه نصب و راه اندازی وی پی اس : رایگان
مدت زمان نصب : فعلا حداکثر 24 ساعت کاری - بزودی آنلاین!
---
تمامی وی پی اس ها لینوکس می باشند.
سیستم های لینوکس قابل ارائه : Centos , Fedora, Gentoo, Ubuntu
در صورت نیاز با هزینه ماهانه 30000 ریال ریموت دسکتاپ برای وی پی اس های لینوکس ارائه می شوند.

وی پی اس های ویندوز :
پلن های وی پی اس های ویندوز همانند بالا بوده ، لذا هزینه نصب Windows Server 2003 Enterprise با Remote desktop ماهانه 50000 ریال و Windows Server 2008 Enterprise با Remote Desktop ماهانه 70000 ریال می باشد.

ataomega
February 13th, 2009, 20:39
وی پی اس های مذکور از نوع Xen هستند. عموما VPS های موجود در بازار از نوع OpenVZ می باشند.

تفاوت OpenVZ و Xen :
در VPS هایی از نوع OpenVZ حافظه Swap وجود ندارد. به این صورت که اگر سرور مجازی شما دارای محدودیت 512 مگابایت حافظه رم باشد، اگر شما 100% از حافظه رم را استفاده نمایید، امکان ریستارت سرور مجازی تان وجود دارد. اما در تکنولوژی Xen ، سرور مجازی شما همانند یک سرور اختصاصی (فیزیکی) عمل خواهد کرد به این صورت که اگر شما 100% حافظه رم را نیز مصرف کنید تنها سرعت سیستم کاهش می یابد.
در VPS هایی از نوع OpenVZ شما قادر به ویرایش Kernel نخواهید بود در صورتی که در VPS های نوع Xen سرور مجازی شما داری Kernel اختصاصی خواهد بود. و این مزیت امکان نصب برنامه هایی همچون VPN Server که نیازمند این تمکان هستند را به شما می دهد. در حقیقت سرورهای مجازی Xen دقیقا همانند یک سرور اختصاصی عمل می کنند

ataomega
February 13th, 2009, 20:46
مزیت VPS (سرور اختصاصی مجازی) بر Dedicated Server (سرور اختصاصی فیزیکی) :
شما هزینه ای کمتر پرداخت خواهید کرد. به عنوان مثال اگر شما با هزینه ماهانه 600000 ریال سروری فیزیکی با هارد 80 و پردازنده Celeron تهیه کنید، با همان مبلغ می توانید VPS با فضایی مثلا 160 و با پردازنده اشتراکی سرور که مسلما بالاتر از Celeron خواهد بود استفاده نمایید.
سرویس های وی پی اس متنوع می باشند.
عموما هزینه نصب رایگان یا کمتری دارند همچنین زمان نصب بسیار کمتری نیز دارند.
از پشتیبانی بهتری برخوردار هستند (حداقل در ایران).
کنترل: با دراختیار داشتن دسترسی root، یا Administrator شما به راحتی می توانید پیکره بندی سرور را تغییر دهید، برنامه های مورد نظر خود را نصب کنید، یا تغییر دهید، که به هیچ وجه در میزبانی اشتراکی مقدور نیست.
امنیت : فایل سیستم شما کاملا مجزا از سایر مشتریان خواهد بود و مطمئن خواهید بود که از دسترس آنها دور است و بدین ترتیب امنیت بیشتری برای شما تامین خواهد شد.
مجزا بودن و کارایی: سرور مجازی شما از منابع اختصاص یافته گارانتی شده برای خود به صورت کامل می تواند استفاده کند و کار مشتریان دیگر سرویس شما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

جمع بندی :
هزینه: در واقع شما همه قابلیتهای یک سرور اختصاصی را با کسری از هزینه های آن خواهید داشت.
قابلیت اطمینان: سازوکار تهیه نسخه پشتیبان به صورت لحظه ای امنیت داده های سرور مجازی را تضمین می کند.
مدیریت پذیری: ابزارهای تعبیه شده در هایپروی ام (HyperVM) نصب برنامه ها و تغییر و به روزرسانی آنها را فورا انجام می دهند.
استفاده از ظرفیتهای خالی: هر سرور مجازی قادر است تا در صورت خالی بودن ظرفیتهای سیستم و عدم استفاده از آن بوسیله سرور مجازی دیگر در صورت نیاز، از همه آن استفاده کند.
انعطاف پذیری: ارتقاءمنابع اختصاص یافته برای یک سرورمجازی، در صورت نیاز به منابع بیشتر به راحتی قابل انجام است.

Soheil Extreme
February 13th, 2009, 20:48
سلام به همه دوستان.

خودمو معرفی می کنم، میرعطاصدیق محمدی هستم. مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات میهن پارس.
شرکت در اردبیل ثبت شده.
شماره های فروش : 09141597468 - 09148107468
آدرس سایت : http://www.mihanpars.com
البته سایت 2-3 روزی در دسترس نیست در حال تغییر سیستم و قالب هستیم.
سیستم امکان فروش و ثبت آنلاین (بلادرنگ) هاست، دامنه، ریسلر، و حتی سرور مجازی (VPS) هم داره (با قابلیت پرداخت آنلاین کارتهای شتاب، لیبرتی رسرو، پی پال، مانی بوکرز و کارت های اعتباری ویزا و مستر). موقتا جهت سفارش لطفا تماس بگیرید. بعد از سفارش شماره های پشتیبانی هم می دیم. البته شماره های موقتی. چون قراره تغییر کنند. بعد از تثبیت در سایت هم قرارداده می شوند.

قابل توجه بازاریاب ها و ریسلر های محترم :
به کسانی مشتری وی پی اس به ما معرفی کنند، 15% پورسانت نقدا داده می شود (هزینه وی پی اس بدون هزینه های لایسنس در صورت سفارش مثلا Cpanel)

لیست قیمت ها (بعد از راه اندازی مجدد وب سایت، در آنجا نیز قرار خواهد گرفت) :
سرور های مجازی :
فضا : 5 گیگ
رم : 256 مگ
هزینه ماهانه : 70000 ریال هزینه سالانه : 7000000 ریال
--------------------------
فضا : 10 گیگ
رم : 512 مگ
هزینه ماهانه : 100000 ریال هزینه سالانه : 1000000 ریال
-------------------------
فضا : 20 گیگ
رم : 768 مگ
هزینه ماهانه : 170000 ریال هزینه سالانه : 1700000 ریال
------------------------
فضا : 35 گیگ
رم : 1024 مگ
هزینه ماهانه : 230000 ریال هزینه سالانه : 2300000 ریال
----------------------
فضا : 50 گیگ
رم : 1536 مگ
هزینه ماهانه : 300000 ریال هزینه سالانه : 3000000 ریال
---------------------
فضا : 75 گیگ
رم : 2048 مگ
هزینه ماهانه : 390000 ریال هزینه سالانه : 3900000 ریال
-------------------
فضا : 100 گیگ
رم : 2560 مگ
هزینه ماهانه : 490000 ریال هزینه سالانه : 4900000 ریال
-------------------
فضا : 150 گیگ
رم : 3072 مگ
هزینه ماهانه : 570000 ریال هزینه سالانه : 5700000 ریال
------------------
فضا : 200 گیگ
رم : 4096 مگ
پهنای باند : 50mbps نامحدود
هزینه ماهانه : 650000 ریال هزینه سالانه : 6500000 ریال
----------------

هزینه لایسنس Cpanel ماهانه 150000 ریال
هزینه لایسنس Plesk ماهانه 130000 ریال
هر عدد IP اضافی 15000 ریال
هزینه آپگرید هر 10 گیگ فضای اضافه : 50000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 20 گیگ فضای اضافه : 90000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 40 گیگ فضای اضافه : 160000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 70 گیگ فضای اضافه : 250000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 100 گیگ فضای اضافه : 350000 ریال ماهانه
-----
هزینه آپگرید هر 128 گیگ فضای رم اضافه : 30000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 256 گیگ فضای رم اضافه : 50000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 512 گیگ فضای رم اضافه : 90000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 1024 گیگ فضای رم اضافه : 170000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 2048 گیگ فضای رم اضافه : 300000 ریال ماهانه
هزینه آپگرید هر 4096 گیگ فضای رم اضافه : 500000 ریال ماهانه
----
هزینه نصب و راه اندازی وی پی اس : رایگان
مدت زمان نصب : فعلا حداکثر 24 ساعت کاری - بزودی آنلاین!
---
تمامی وی پی اس ها لینوکس می باشند.
سیستم های لینوکس قابل ارائه : Centos , Fedora, Gentoo, Ubuntu
در صورت نیاز با هزینه ماهانه 30000 ریال ریموت دسکتاپ برای وی پی اس های لینوکس ارائه می شوند.

وی پی اس های ویندوز :
پلن های وی پی اس های ویندوز همانند بالا بوده ، لذا هزینه نصب Windows Server 2003 Enterprise با Remote desktop ماهانه 50000 ریال و Windows Server 2008 Enterprise با Remote Desktop ماهانه 70000 ریال می باشد.

دوست عزیز شما ابتدا بفرمایید دیتا سنترتون در کدام کشور هست واسمش چیه.بعدش اکانت تست لطف کنید
ای دی یاهو soheil.newyork

ataomega
February 13th, 2009, 20:51
تمامی سرویسهای میزبانی و سرور مجازی و سرور اختصاصی میهن پارس از دیتاسنتر Xlhost می باشد.
در مورد سرورهای اختصاصی فیزیکی، سرورهای اختصاصی ارائه شده توسط میهن پارس دارای قیمت پایین تر امکانات بیشتر حتی از خود xlhost میباشد. به عنوان مثال سرویسی که xlhost به قیمت ماهانه 500000 ریال و با هارد 80 ارائه می کند همان سرویس را میهن پارس با هارد 160 و قیمت کمتر و یا حداقل برابر با آن ارائه می کند و مزیت دیگر اینکه در صورت سفارش از طریق میهن پارس شما هزینه را ریالی پرداخت خواهید کرد و پشتیبانی شما از طریق میهن پارس خواهد بود.

مزیت پشتیبانی میهن پارس :
پشتیبانی 24 ساعته تلفنی، از طریق ایمیل و آنلاین به زبان شیوای فارسی

ataomega
February 13th, 2009, 20:51
دوست عزیز :
****دوست عزیز شما ابتدا بفرمایید دیتا سنترتون در کدام کشور هست واسمش چیه.بعدش اکانت تست لطف کنید
ای دی یاهو soheil.newyork ****

بنده PM دادم . جوابی ندادید.

شناسه پیام رسان یاهو : ataomega
آدرس ایمیل : ataomega@gmail.com , info@mihanpars.com

ataomega
February 13th, 2009, 20:59
بزودی هزینه سرورهای اختصاصی نیز قرار خواهد گرفت.

ataomega
February 13th, 2009, 21:22
کلیه مشتریان به زودی ssl رایگان 90 روزه ، اکانت vpn یکساله رایگان دریافت خواهند کرد.
در ضمن می توانید قبل از سفارش و پرداخت مبلغ 3 روز تست رایگان دریافت کنید (فقط سرورهای مجازی).
سرویس ها دارای 7 روز گارانتی برگشت پول می باشند.

ataomega
February 13th, 2009, 21:22
کلیه مشتریان به زودی ssl رایگان 90 روزه ، اکانت vpn یکساله رایگان دریافت خواهند کرد.
در ضمن می توانید قبل از سفارش و پرداخت مبلغ 3 روز تست رایگان دریافت کنید (فقط سرورهای مجازی).

Nikan
February 13th, 2009, 23:10
سلام

به شما خوش آمد می گویم . اگر در مورد سرور های اختصاصی و همچنین قیمت های آنها توضیح بیشتر بفرمایید ممنون می شوم. آیا سرور ها به صورت مدیریت شده ارائه می شود یا خیر ؟

با تشکر

ataomega
February 13th, 2009, 23:56
سلام

به شما خوش آمد می گویم . اگر در مورد سرور های اختصاصی و همچنین قیمت های آنها توضیح بیشتر بفرمایید ممنون می شوم. آیا سرور ها به صورت مدیریت شده ارائه می شود یا خیر ؟

با تشکر

سلام دوست عزیز.
در مورد سرورها، پشتیبانی 24 ساعته از طریق خود ما هست سرویس ها همون طوری که گفتم از xlhost گرفته می شه شما قیمت ها رو از xlhost ببینید بپسندید ما در خدمتیم هم از نظر قیمت تخفیف می گیریم براتون هم سرور رو ارتقا میدیم به رایگان

با تشکر

Soheil Extreme
February 14th, 2009, 09:43
دوست عزیز :
****دوست عزیز شما ابتدا بفرمایید دیتا سنترتون در کدام کشور هست واسمش چیه.بعدش اکانت تست لطف کنید
ای دی یاهو soheil.newyork ****

بنده pm دادم . جوابی ندادید.

شناسه پیام رسان یاهو : Ataomega
آدرس ایمیل : ataomega@gmail.com , info@mihanpars.com

دوست گرامی بنده هرروز 20ساعت در یاهو برخط هستم اولا که پی ام شما 2ساعت بعد از ارسال این پست توسط شما ارسال شد دوما من هر چه پاسخ دادم شما جواب ندادید

Soheil Extreme
February 14th, 2009, 19:23
دوست عزیز من هر چه به شما پی ام میدم شما جوابگو نیستید 100بار هم پی ام دادم.به تلفنتون هم که تو سایتت هست زنگ میزنند میگن اشتباهه این چه وضعشه.توضیح بدید

1eng.ir
February 14th, 2009, 19:41
آقا اگه ممکنه، 24 ساعت بدین تست کنیم.

ataomega
February 14th, 2009, 19:47
آقا اگه ممکنه، 24 ساعت بدین تست کنیم.

سلام. بله مقدوره. تماس بگیرید تا سرویستونو تقدیم کنیم

ataomega
February 14th, 2009, 19:49
دوست عزیز من هر چه به شما پی ام میدم شما جوابگو نیستید 100بار هم پی ام دادم.به تلفنتون هم که تو سایتت هست زنگ میزنند میگن اشتباهه این چه وضعشه.توضیح بدید

با سلام.
دوست عزیز من هم خیلی به شما PM دادم جوابی تا به الآن به دستم نرسیده. شما ID منو Add کردید من هم Accept کردم ولی هیچ PM ای از شما دریافت نکردم.

اگر مقدور به ارتباط تماس تلفنی با شماره های ارائه شده نیستید، شماره تماس لطف کنید ما با شما تماس می گیریم.

با تشکر

Soheil Extreme
February 14th, 2009, 19:53
با سلام.
دوست عزیز من هم خیلی به شما pm دادم جوابی تا به الآن به دستم نرسیده. شما id منو add کردید من هم accept کردم ولی هیچ pm ای از شما دریافت نکردم.

اگر مقدور به ارتباط تماس تلفنی با شماره های ارائه شده نیستید، شماره تماس لطف کنید ما با شما تماس می گیریم.

با تشکر

دوست عزیز من در روز 20 ساعت دارم چت میکنم کسی تا حلا نگفته پی امم نرسیده بعدش شما پاسخ ندادید.من
تلفنه شکرتو میگیرم چرا اشتباه است من همین الان انلاینم و به شما پی ام میدم چرا پاسخ نمیدید

WGB
February 14th, 2009, 20:01
دوست عزیز من در روز 20 ساعت دارم چت میکنم کسی تا حلا نگفته پی امم نرسیده بعدش شما پاسخ ندادید.من
تلفنه شکرتو میگیرم چرا اشتباه است من همین الان انلاینم و به شما پی ام میدم چرا پاسخ نمیدید

یعنی شما 4 ساعت می خوابید.

Soheil Extreme
February 14th, 2009, 20:05
یعنی شما 4 ساعت می خوابید.

دوست گرامی بله.به دلیل یک سری فعالیت ها من مجبورم بیدار بمونم.حتی گاهی اوقات من نمیخوابم.اما حداکثر 4ساعت وبعضی وقتها3ساعت میخوابم

Soheil Extreme
February 14th, 2009, 20:06
دوستان بنده اکانت تست رو از ایشان دریافت کردم.در ظاهر ایشان مردی متین و پشتیبانی مطمئن به نظر میرسد.اما راجبه سرویسها:
بنده اولین تست را از شل اکانت تست گرفتم که سرعت تبادل انتقال 3.1مگابایت در ثانیه رو نشون میداد.ایشون فرمودند که این اکانتها ارزان قیمت است و اگر کسی بخواهد ما قادر به ارائه سرویسهای مطلوبتری هستیم.کلا از این تست من نمره6از نمره 10 رو میدم.

تست بعدی ساخت اکانت در whm وسرعت لود بود که باتوجه به اینکه اکانت اول بود و vps خالی بود سرعت لود و مدت زمان انتظار را به صورت تخمینی محاسبه کردم که بسیار رضایت بخش بود.ومن از 10 نمره نمره 9رو میدم.

تست سوم بنده دانلود 1گیگابایت از این سرویس بود که انتقال داده های با سرعت بیش از 125کیلوبایت در ثاینه به من نداد که الان در vpsخودم 217کیلو در ثانیه دارم ومن نمره 8 از 10 رو میدم.به هرحال هنوز این 3 تست اهمیت بخصوصی ندارد.ومن تستهای نهایی و نظر برانداز بعدی رو فردا براتون قرار میدهم.باتشکر

ataomega
February 14th, 2009, 22:48
دوستان بنده اکانت تست رو از ایشان دریافت کردم.در ظاهر ایشان مردی متین و پشتیبانی مطمئن به نظر میرسد.اما راجبه سرویسها:
بنده اولین تست را از شل اکانت تست گرفتم که سرعت تبادل انتقال 3.1مگابایت در ثانیه رو نشون میداد.ایشون فرمودند که این اکانتها ارزان قیمت است و اگر کسی بخواهد ما قادر به ارائه سرویسهای مطلوبتری هستیم.کلا از این تست من نمره6از نمره 10 رو میدم.

تست بعدی ساخت اکانت در whm وسرعت لود بود که باتوجه به اینکه اکانت اول بود و vps خالی بود سرعت لود و مدت زمان انتظار را به صورت تخمینی محاسبه کردم که بسیار رضایت بخش بود.ومن از 10 نمره نمره 9رو میدم.

تست سوم بنده دانلود 1گیگابایت از این سرویس بود که انتقال داده های با سرعت بیش از 125کیلوبایت در ثاینه به من نداد که الان در vpsخودم 217کیلو در ثانیه دارم ومن نمره 8 از 10 رو میدم.به هرحال هنوز این 3 تست اهمیت بخصوصی ندارد.ومن تستهای نهایی و نظر برانداز بعدی رو فردا براتون قرار میدهم.باتشکر

با سلام.
دوست عزیز من واقعا ازتون تشکر می کنم از اینکه وقتتونو گذاشتید و سرویس رو تست کردید.
البته امیدوارم در نظر داشته باشید که این سرویس فقط جهت تست بود و محدودیت داشت انتظار زیادی نداشته باشید. در مورد سرویس های اصلی ، سرویس هایی که سفارش داده می شوند از سروری دیگر و با کیفیت تضمینی ارائه می شوند.

در مورد اینکه می فرمایید در مورد سرعت دانلود، Uplink این VPS حهت تست بود و محدودیت نرمال داشت. که نسبت به قیمت VPS مناسب هست. بزودی لیست قیمت ارتقا Uplink ها نیز قرار خواهد گرفت.

Soheil Extreme
February 15th, 2009, 09:11
باتشکر از دوست گرامی ما اقای میر عطاصدیق محمدی بابت ارائه خدمات نوین خودشون در این سایت:
دوستان بابررسی که بنده از سرویس هاشون انجام دادم و نیز باتوجه به اینکه تمامی تست ها رو چه از سرعت لود وبارگذاری گرفته چه از نظر سرعت رم نتایج تخصصی زیر از سخت افزار سرور حاصل شد.البته ایشان همینطوری که در بالا فرموده اند این سرویس تست بوده که به بنده داده اند و با سرویس اصلی تفاوت میکند.اما نتایج من از سخت افزار سرویس تست بر شرح زیر می باشد:
CPU: Xeon X3350@2666M.H
توان پردازشی در دقیقه توسط Core: هر دقیقه معادل 30دستور وبا توجه به اینکه در سرویس تست ایشان فقط 1 هسته به من اختصاص داده بودند 30 پردازش رو در دقیقه من داشتم که بسیار کم است البته توجه کنید که ایشان گفتند سرویس رو اگه کسی احساس سرعت کم کند با هزینه اندگی Upgrade می نماید.
Ram:OCZ 4G.B BUS667
این رم با توجه به سرعت انتقال 667مگاهرتز در ثانیه برای رم سرور کافی میباشد حتی در برخی اوقات من دیده ام از رم های 553 در سرور استفاده میکنند.اما این رو هم بگم که برخی از رمهای DDR3 گاها حتی با سرعت1333ارائه کرده اند.
Hard:Single
هارد سرور به صورت تکی پیکره بندی شده و فاقد Raid0می باشد که این یه کم از سرعت لود و برگذاری فایلها از هارد اذیت کننده است.البته من در مورد این سرویس تست صحبت میکنم وباید توجه کامل داشته باشید که به قول ایشان نباید از سرویس تست انتظار بیشتری داشت.
اما این تست ک هاز لحاظ سخت افزاری بود که بیشتر در مورد قطعات ان بدانید اما راجبه تست ها:
من یک بک آپ1.5گیگابایتی رو ویگت کردم از سرور خودم به این سرور که نرخ تبادل انتقالش 1.92مگابایت در ثانیه بود.اما در هنگام رستور بک اپ بسیار سریع عمل نمود وبک آپ را رستور کرد.
و در هنگام باز گشایی سایت هیچ مشکلی نبود البته باید این رو در نظر گرفت که من دقیقا نمیدونم روی این سروری که ایشون تست ارائه میکند چند تا VPS قرار دادند که بتونیم تجزیه کنیم که واقعا مدت انتظار برای همه اینقدر است یا نه اما در تست بنده بسیار مطلوب بود.
نکته بعدی اینکه پینگ ان اس ایشون بود:
در نتیجه تست من براتون تصویر گذاشتم:
www.better-host.net/ping.jpg
اما به عنوان نتیجه گیری نهایی باید خدمتتون عرض کنم سرویس ایشون با توجه به قیمت بسیارپایینش از سرعت بسیار مناسبی برخوردار است و قابلیت های بروزی را به همراه دارد.دوستان باید خدمتتون عرض کنم درمرحله اول ایشون از لحاظ پشتیبانی در خدمت شما خواهند بود واز این لحاظ هیچ مشکلی وجود ندارد و اینکه سرویسشون هم بسیار مناسبه وخودشون هم اعلام کرده اند که هر مشتری احساس کنه سرعتش کمه و بخواد سرعت پورتش رو افزایش بده ایشون سرعت پورتشون رو از 100مگابایت آپگرید خواهد نمود.باتشکر از اینکه وقت خود را برای خواندن مطلب من گذاشتید.
در کل نمره نهایی بنده از 100به سرویس تست ایشون 88بود.وباید بگم سرویشون جز 5تا سرویس برتر سایت الان هست پس با اطمینان خاطر میتونید از ایشون سرویس خریداری کنید.
وباتشکر ویژه از اقای صدیق محمدی که بده ایشون رو مجبور به دادن یه سرویس تست کامل کردم

ataomega
February 15th, 2009, 09:57
با سلام دوست عزیز
من واقعا از اینکه وققتون رو برای تست و اعلام نتایج منصفانه اون گراشتید کمال تشکر رو دارم.
در ضمن طبق صحبتی که دیشب داشتید ؛ از VPS Windows نیز به شما تست خواهم داد.
در مورد اینکه گفتید روی این سرور چند VPS قرار داره باید عرض کنم در حال حاضر 2 VPS فعال به غیر از VPS شما وجود داره. و سفارش های جدید روی سرور دیگری انجام خواهد گرفت.

من باز هم از گفته ها و زحمات ایشنا تشکر می کنم سخنان ایشنا واقعا نظر لطفشونه.
هر کدو از دوستان به سرویس علاقه مند بود لطفا بگه تا اگه خواست بهش تست بدیم.

با تشکر،
ارادتمند شما، میرعطاصدیق محمدی

ataomega
February 15th, 2009, 10:01
شایان ذکر است مشخصات سرور اصلی به شرح ذیل می باشد :

Xeon X3350 (10.64GHz total on 4 cores) 1333MHz FSB 12MB L2 cache
8GB DDR/DDR2 RAM
2x sata hard drives 3 Gbps transfer rate
هر سرور میزبان تعداد محدودی VPS می باشد. و با توجه به بکارگیری تکنولوژی Xen برای مجازی سازی (Virtualization)، امکان Overselling برای ما وجود ندارد لذا کلیه محدودیت هایی که برای VPS ها درنظر گرفته شده اند در هر زمان قابل دسترس خواهند بود.

hostmizban
February 15th, 2009, 20:02
با سلام خدمت دوستان و علی الخصوص جناب آقای محمدی
صفایی هستم مدیر هاست میزبان.
بنده چند سالی هست که آقای محمدی رو می شناسم و از سرویس های ایشون استفاده می کنم. بنده از سرویس ها و مخصوصا قیمت مناسب ایشون بسیار راضی ام. به دور از هر گونه بزرگنمایی و اغراق عرض می کنم چون واقعا هم سودی برای من نداره فقط گفتم با زدن این پست از آقای محمدی تشکر کنم. ایشون حتی قبل از اینکه مشتری ایشون بشم در مورد مشکلاتی که برای سرویسم پیش میومد منو راهنمایی می کردند. و الآن هم از کاملا از سرویس ایشون راضی هستم.
و به شما هم پیشنهاد می کنم از سرویس های ایشون استفاده کنید جهت اطمینان هم می تونین از اکانت تست ایشون استفاده کنین

با تشکر، صفایی

-------
09124788082

kianphp
February 15th, 2009, 20:06
سلام دوستان خسته نباشید

من 3ماه بود که از یکی از سایت ها VPS گرفته بودم ولی ازش راضی نبود چون ساپورت و پشتیبانی خوبی نداشت و هیچ وقتم جواب تلفنم رو نمی دادن و سرور هم آپتایم خوبی نداشت ولی خیلی وقته از (www.mihanpars.com) اقای صدیق محمدی VPS می گفتم ودر این مدتی من از سرویس هایشان استفاده کردم بسیار راضی هستم و هر وقت مشکلی دارم سریع با ایشون تماس می گیرم و زود برام حل می کنند و از VPS ای که الان دارم کاملا راضیم همچنین چند تا از دوستانم که از www.MihanPars.com هاست گرفتن از هاستشون رضایت کامل رو دارن
من به شما توصیه می کنم اگر قصد دارید VPS یا Host بگیرید از ایشون بگیرید چون علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته قیمت سرویس هاشون خیلی مناسبه

موفق باشید

MR Armin Pelaket
February 15th, 2009, 23:59
با سلام خدمت دوستان

من هم به نوبه ی خودم از soheil.newyork و ataomega عزیز تشکر می کنم.
آرمین هستم (آرمین پلاکت) عضو جدید این انجمن.
من تقریبا 1 سالی می شه که عطا جان رو میشناسم و علاوه بر اینکه از سرویس هاشون استفاده می کنم ؛ رفیق و دوست هم هستیم.
به تازگی (کمتر از 1 ماه) هست که با عطا جان همکاری هم می کنم و به تازگی وارد گروهشون شده ام.

فکر نکنید چون همکار ایشون هستم از سرویس ها تعریف می کنم نه! من اگر از سرویس ها راضی نبودم و اگر اخلاق خوش عطا جان نبود به هیچ عنوان به ایشون پیشنهاد همکاری نمیدادم. به هر حال حقیقت جز این نیست که من واقعا از سرویس ایشون راضی هستم.

دوستان از این به بعد من هم در خدمت شما خواهم بود به عنوان عضوی از گروه میهن پارس.
تلفن تماس :
09128811751
09365694551
www.Pelaket.com

امیدوارم بتونیم سرویس خوبی رو ارائه بدیم و همه مشتریان عزیز راضی باشند البته به لطف شما دوستان

با تشکر؛ ارادتمند.

dlteam
February 16th, 2009, 12:42
سلام.
وحید اسدپور هستم (09112533418 - www.dl-team.net) از دوستان عطاجان که علاوه بر اینکه از سرویس ایشون استفاده می کنم با ایشون در فروش هاست و VPS هم همکاری می کنم.
تقریبا 2 سال هست که ایشون رو میشناسم. که در اوایل با نام E-Box.ir فعالیت می کردند که بعدا امتیاز MihanPars.com رو از یکی از دوستان بنده خریداری کردند. (جالبه بدونین بنده از هر دو نفر سرویس هاست داشتم.)
بنده هم مثل دوستان دیگه کاملا از سرویس و به خصوص پشتیبانی های دوستانه ی عطا جان راضی هستم.
در حال حاضر هم از سرویس ایشون استفاده می کنم.

به درخواست آقای صدیق محمدی اینجا پست دادم چون گفتن اینجا تازه وارد هستند و می خوان دوستان بیشتر با خدمات و سرویس هاشون آشنا بشن و جایی شکی براشون باقی نمونه چون ایشون به من گفتن اکثرا بخاطر قیمت پایین سرویس کسانی که قصد خرید سرویس دارند سوال می کنن که .... دیگه خودتون می دونین دیگه! :دی

فعلا با اجازه. بازم سر می زنم

dlteam
February 16th, 2009, 12:42
سلام.
وحید اسدپور هستم (09112533418 - www.dl-team.net) از دوستان عطاجان که علاوه بر اینکه از سرویس ایشون استفاده می کنم با ایشون در فروش هاست و VPS هم همکاری می کنم.
تقریبا 2 سال هست که ایشون رو میشناسم. که در اوایل با نام E-Box.ir فعالیت می کردند که بعدا امتیاز MihanPars.com رو از یکی از دوستان بنده خریداری کردند. (جالبه بدونین بنده از هر دو نفر سرویس هاست داشتم.)
بنده هم مثل دوستان دیگه کاملا از سرویس و به خصوص پشتیبانی های دوستانه ی عطا جان راضی هستم.
در حال حاضر هم از سرویس ایشون استفاده می کنم.

به درخواست آقای صدیق محمدی اینجا پست دادم چون گفتن اینجا تازه وارد هستند و می خوان دوستان بیشتر با خدمات و سرویس هاشون آشنا بشن و جایی شکی براشون باقی نمونه چون ایشون به من گفتن اکثرا بخاطر قیمت پایین سرویس کسانی که قصد خرید سرویس دارند سوال می کنن که .... دیگه خودتون می دونین دیگه! :دی

فعلا با اجازه. بازم سر می زنم

WGB
February 16th, 2009, 13:15
توی این تاپیک مثل همیشه وقتی یه تازه وارد میاد بابت قیمت هاش بهش گیر میدن.

بنده جناب آقای صدیق محمدی رو نزدیک به 2 سال می شناسم و حتی می دونم که ایشون در شرف ثبت شرکت رسمی هستن و به نظر من یکی از مانت های ایشون به ثبات ایشون در هاستینگ باشه.

با تشکر

fedora.core
February 16th, 2009, 13:32
باعرض سلام و خسته نباشید حضور تک تک دوستان عزیز
نمی دانم از کجا شروع کنم ولی امروز عضو شدم و امیدوارم که بتوانم از تجربیات دوستان عزیز استفاده ببرم و انچیزی که می دانم در خدمت دوستان بگذارم
لازم به ذکر می باشد من نزدیک یک سال و خورده ای می باشه که از شرکت میهن پارس به مدیریت آقای میر عطا صدیق محمدی هاست گرفتم و تابحال به هیچ مشکلی بر نخوردم و هنوز هم دارم هاست ایشون استفاده می کنم یعنی دومین هاستم می باشد که انشالله اگر خدا بخواد سومین هاست هم به زودی نزد ایشان می گیریم لازم به ذکر می باشه که جدا از اینکه دو هاستی را که از اقای محمدی گرفتم لازم به ذکر می باشد که زحمت طراحی وب سایت را گردن ایشان افتاده است و بنده خدا با هزاران مشکلات و گرفتاری که دارن مشغول طراحی کردن وب سایتامون هستند با توجه به اینکه طراحی یکی از وب سایت ها واقعا بدونه تعارف و اغراق بگم که واقعا پدر از دردسر و مشکلات می باشد ایشون دارن زحمتشو می کشن و این وب سایتی که من به دست آقای محمدی سپردم تحت سه زبان می باشد که برای هر زبانی جداگانه دارن طراحی می کنند یعنی در کل یه وب سایت بلکه در کل سه تا می باشد که جدا جدا. و پر دردسرترین این وب سایت قسمت تالار گفتمان می باشد که ایشان باید هر یک از زبان ها سه تا تالار گفتمان نصب کنند و بدبختانه باید یکی از زبان های تالار گفتمان را از اول تا اخر معنی کنند و به اون چیز یکه ما می خوایم در اورن بماند مشکلات لوگو و ظاهر قالب ها چطوری است و چه بهانه هایی به ایشان دادیم و نکته ی مهم اینستکه این وب سایت جدا از ایران سازمان های جهانی ازش دیدن می کنند.
من با خیلی از مدیر هاستهای ایران حرف زدم و حتی خیلیشون را اذیت و آزار دادم بخاطر وسواسی که دارم و سوالاتی که داشتم و شاید بگم اقای محمدی که شاید در شیرینی خواب بودن مزاحمشون شدم و سوالاتمو ازشون پرسیدم و خوبختانه جواب دادن و پشتیبانی کردن
فقط یه نکته بگم ما ایرانی جماعت همیشه منتظر اینم که نقطه ضعفی از یه چیزی بدست بیاریم و نقطه ضعف را بزرگ نمایی کنیم اینکه هاست از نظر قیمت با خیلی از هاست های دیگه متفاوت است دلیل بر این نیست که این هاست یا این شرکت جایی از کارش لنگه و ضعف در کیفیت و سرعت و امکانات دهی دارد نه هیچ وقت چنین چیزی نیست یا خدایی نکرده اقای محمدی بخوان بازار سایر هاست های دیگر را از بین ببرد و هدفهم اگر رقابت باشد رقابت سالم موفقترین رقابت برای ما می باشد نه اینکه خدایی نکرده با رقابت و تبلیغات منفی باعث از بین بردن رزق و روزی کسانی دیگه بشیم به اعتقادی که دارم رزق و روزی اگر خداوند متعال بخواد خودش می ده و می ماند تلاش و کوشش اشخاص
قطعا شاید هر شرکتی برای اینکه ارئه ی سرویس دهند در خیلی جا ها مشکل و نقص داشته باشن ما نباید نقد هارا به حالتی بگیرم که هدف از بین بردن فرد باشد یه نقد یا نباید گرفته شود یا وقتی نقدی گرفته شد راه کاری برای رفع مشکل بدیم
چیزی که نوشتم بدونه تعارف و بدونه اغراق حرف زدم و هیچ تعارفی با هیچ اشخاصی ندارم
اگرچه نه اقای محمدی یا هر کسی در هر زمینه نسبت به محیط کاری خودش بد قولی کند یا اینکه اون چیزای که در تبلیغات و حرفاشان می گند هیچ یک از اون ساپورت ها نباشد فوقش یه کاربر هزینه ی یه سالشو از دست می دهد ولی برای دومین سال دیگه به اون شرکت یا شخص مراجعه نمی کند چون هر انسانی وقتی بداند طرف جدا از اینکه امکاناتی گذاشته است هیچ کاربردی نداشته است به چیزی که فکر می کند شخص یا اون شرکت نسبت به تعهد های خودشان پای بند نیستن و هدف فقط شعار دادن تبلیغات می باشد و قطعا مشتری خودش را از دست می دهند
اقای محمدی یا سایر دوستان می بخشید یکم طولانی حرفامو زدم ولی از دوستان خواهش می کنم نه برای اقای محمدی برای هر شرکتی وقتی عیب و نقصی را می بینید عیب و نقص را بزرگ نکنید و مشکلی که قابله حل و راه کار هستش را رفع کنیم و امیدوارم که این مکان بتواند مشکلاتی که در هر زمینه ایجاد می شود به کمک سایر دوستان رفع گردد و همه چیز حل شود و می شود.
بنده لازم است بگم نزدیک یک سال و خورده ای از ایشان هاست گرفتم یعنی دوتا هاست و وقتی دوستانم میان برای طراحی وب سایت و گرفتن هاست اولین جایی که معرفی می کنم شرکت میهن پارس می باشد که به مدیریت اقای محمدی استو اگر قطعا در سرویسی که اقای محمدی به من ارائه دادن اون چیزی نباشد که در حین قرارداد بسته ایم بعد از یه سال به ایشون مراجعه نمی کردم و دومین و سومین یا حتی چهارمین هاست و طراحی وب سایت را از ایشون نمی گرفتم و بهشون واگذار نمی کردم ولی چون دیدم هیچ مشکلی واسم ایجاد نشده است چه از نظر کیفیت و چه از نظر امینت و سرعت و ترافیک وب سایت مجددا هاست دوم را از این شرکت گرفتم و خودشان هم دارن طراحی وب سایتمو انجام می دن در طری چند شب گذشته که باهم حرف زدیم قرار است که اگر خدا بخواد سومین هاست و طراحی را بازم از ایشان درخواست کنیم
جا دارد از سایر دوستان و خصوصا اقای محمدی تشکر و قدر دانی کنم و منرا ببخشید بخاطر حرفام که طولانی شد
خود اقای محمدی هم می دانم این مطلب و می خوانند من با ایشان نسبتی ندارم هیچ کیلومتر ها ازشون دورم و بدونه تعارف حرفامو زدم سایر دوستان دیگه خودشان دانند به قول معروف انچه عیان است چه حاجت به بیان است.
موفق و سربلند باشید.

ataomega
February 16th, 2009, 22:09
سلام.

آپ تایم سرور به درخواست آقا soheil.newyork :
http://www.siteuptime.com/statistics.php?Id=76750&UserId=95568

البته از امروز start خورده.

Barish
February 18th, 2009, 23:27
سلام خدمت دوستان
من از آقای محمدی vps test گرفتم
عالی بود
میخام باهاشون کار کنم
اینجام ازشون تشکر میکنم!
:flowers:

1eng.ir
February 21st, 2009, 05:30
بررسی من از این تاپیک و خدمات هاستینگ و VPS میهن پارس:
1. آقای صدیق محمدی تو پست اول گفتن که سایت mihanpars.com تا 2-3 روز دیگه راه میفته، که تا الان که 8 روز گذشته هنوز راه نیفتاده (درجه اهمیت برای مشتریان شاید 5% هم نباشه)
2. قیمتاشون خیلی مناسبه اگه کیفیت و امنیت و آپتایم و ... داشته باشه!!!
3. آقای Soheil Extreme تجزیه و تحلیل کاملی از خدمات VPS میهن پارس انجام دادن که فکر کنم مورد قبول بروبچ فروم واقع شد.
4. تو این تاپیک چند نفری بودن که اولین پستشون رو تو این تاپیک دادن و جالب اینجاست که همشون یا دوست آقای صدیق محمدی بودن یا همکارشون یا ازشون سرویس داشتند.
این افراد عبارتند از:
hostmizban (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=519) صفایی هستن مدیر هاست میزبان!!!
kianphp (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=520) که تو قسمت پنجم یه توضیحی درموردش میدم!!!
Mr Armin Plaket (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=522) آقای آرمین پلاکت، آشنا و همکار جدید آقای صفایی!!!
dlteam (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=523) آقای اسدپور، یکی از مشتریان میهن پارس، به درخواست جناب آقای صدیق محمدی اومدن تو فروم ثبت نام کردن (به گفته خودشون)
fedora.core (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=526) مشتری آقای صدیق محمدی
* این 5 نفر آی دی هاشون هم نزدیک به همه: 519 - 520 - 522 - 523 - 526
5. آقای kianphp که به گفته خودشون از میهن هاست VPS دارن، آپتایم خودشون خیلی خیلی پایینه: میتونین ببینین. لینک (http://host-tracker.com/uptime-statistics/1976844/ff/) ، عکس (http://upload.iranblog.com/1/1235210268.gif) ، یه تاپیک در مورد هاستشون (http://webhostingtalk.ir/showthread.php?p=2970)
6. خوب شد که آقا سهیل به آقای صدیق محمدی گفتن آپتایم سرورتو بذار، وگرنه نمیدونستیم چی به چیه. لینک آپتایم (http://www.siteuptime.com/statistics.php?Id=76750&UserId=95568) ، عکس (http://upload.iranblog.com/1/1235226256.gif)
7. از ادمین (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=1) درخواست میکنم که به اینگونه مسائل تو فروم رسیدگی کنند. به گفته برخی عزیزان تازه وارد که اسمشون هم ذکر شد، آقای صدیق محمدی ازشون خواستن که بیان تو فروم ثبت نام کنن و ...... !!!
* ضمناً بنده هیچ کدورتی با آقای صدیق محمدی ندارم که بخوام تو این تاپیک رو سرشون خالی کنم. فقط یه نظر شخصی بود در مورد این تاپیک
* نظر شما دوستان چیست ؟؟؟ (آیا من اشتباه متوجه شدم یا .... ؟؟؟)

Vahid
February 21st, 2009, 08:19
بررسی من از این تاپیک و خدمات هاستینگ و vps میهن پارس:
1. آقای صدیق محمدی تو پست اول گفتن که سایت mihanpars.com تا 2-3 روز دیگه راه میفته، که تا الان که 8 روز گذشته هنوز راه نیفتاده (درجه اهمیت برای مشتریان شاید 5% هم نباشه)
3. آقای soheil extreme تجزیه و تحلیل کاملی از خدمات vps میهن پارس انجام دادن که فکر کنم مورد قبول بروبچ فروم واقع شد.
4. تو این تاپیک چند نفری بودن که اولین پستشون رو تو این تاپیک دادن و جالب اینجاست که همشون یا دوست آقای صدیق محمدی بودن یا همکارشون یا ازشون سرویس داشتند.
این افراد عبارتند از:
hostmizban (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=519) صفایی هستن مدیر هاست میزبان!!!
kianphp (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=520) که تو قسمت پنجم یه توضیحی درموردش میدم!!!
mr armin plaket (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=522) آقای آرمین پلاکت، آشنا و همکار جدید آقای صفایی!!!
dlteam (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=523) آقای اسدپور، یکی از مشتریان میهن پارس، به درخواست جناب آقای صدیق محمدی اومدن تو فروم ثبت نام کردن (به گفته خودشون)
5. آقای kianphp که به گفته خودشون از میهن هاست vps دارن، آپتایم خودشون خیلی خیلی پایینه: میتونین ببینین. لینک (http://host-tracker.com/uptime-statistics/1976844/ff/) ، عکس (http://upload.iranblog.com/1/1235210268.gif) ، یه تاپیک در مورد هاستشون (http://webhostingtalk.ir/showthread.php?p=2970)
6. خوب شد که آقا سهیل به آقای صدیق محمدی گفتن آپتایم سرورتو بذار، وگرنه نمیدونستیم چی به چیه. لینک آپتایم (http://www.siteuptime.com/statistics.php?id=76750&userid=95568) ، عکس (http://upload.iranblog.com/1/1235226256.gif)
7. از ادمین (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=1) درخواست میکنم که به اینگونه مسائل تو فروم رسیدگی کنند. به گفته برخی عزیزان تازه وارد که اسمشون هم ذکر شد، آقای صدیق محمدی ازشون خواستن که بیان تو فروم ثبت نام کنن و ...... !!!
* ضمناً بنده هیچ کدورتی با آقای صدیق محمدی ندارم که بخوام تو این تاپیک رو سرشون خالی کنم. فقط یه نظر شخصی بود در مورد این تاپیک
من این موضوع رو خودم دنبال کرده بودم
هیچ مشکلی نداره ایپی های یوزر ها تفاوت داره و از شهر های مختلف هست
در مورد آپتایم اینا هم من نظری ندارم خودتون میتونید ببینید متوجه بشید

ataomega
February 21st, 2009, 14:01

سلام عزیز.
در مورد ip ها باید عرض کنم به خدمتتون من و چند نفری که به فروم دسترسی ندارن از طریق فیلترشکن وارد فروم شدیم. اون روز سایت بالا نمی یومد با فیلترشکن بالا میومد حتی چند باری هم به آقا سهیل گفتم.

اون ip ماله فیلترشکن بود.

ataomega
February 21st, 2009, 14:03
در مورد UPtime VPS Kianphp ما مشکلی از جانب سرور نداشتیم و الآن هم نداریم. اگر uptime ایشون پایین هست می تونه دلایل دیگه ای داشته باشه مثلا vps شون رو خاموش کردن، تنظیمات cpanel مشکل داشته یا ..

ataomega
February 21st, 2009, 14:04
در مورد راه اندازی وب سایت، دلیل تاخیر قرارداد پرداخت الکترونیک هست که فعلا فقط با بانک سامان در حال قرارداد بستن هستیم چون باتک های پارسیان و اقتصاد نوین باید به تهران مراجعه کنیم ولی خوشبختانه شرکت پرداخت الکترونیک سامان تو اردبیل هست.
دلیل تاخیر پرداخت الکترونیک هست.

ataomega
February 21st, 2009, 14:07
بررسی من از این تاپیک و خدمات هاستینگ و VPS میهن پارس:
3. آقای Soheil Extreme تجزیه و تحلیل کاملی از خدمات VPS میهن پارس انجام دادن که فکر کنم مورد قبول بروبچ فروم واقع شد.
این افراد عبارتند از:
Mr Armin Plaket (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=522) آقای آرمین پلاکت، آشنا و همکار جدید آقای صفایی!!!
5. آقای kianphp که به گفته خودشون از میهن هاست VPS دارن، آپتایم خودشون خیلی خیلی پایینه: میتونین ببینین. لینک (http://host-tracker.com/uptime-statistics/1976844/ff/) ، عکس (http://upload.iranblog.com/1/1235210268.gif) ، یه تاپیک در مورد هاستشون (http://webhostingtalk.ir/showthread.php?p=2970)
6. خوب شد که آقا سهیل به آقای صدیق محمدی گفتن آپتایم سرورتو بذار، وگرنه نمیدونستیم چی به چیه. لینک آپتایم (http://www.siteuptime.com/statistics.php?Id=76750&UserId=95568) ، عکس (http://upload.iranblog.com/1/1235226256.gif)

سلام
Mr Armin Plaket آقای آرمین پلاکت، آشنا و همکار جدید آقای صفایی!!!
Armin Plaket همکار بنده هست نه آقای صفایی
در ضمن بنده از دوستان خواستم بیان ثبت نام کنن و نظرشونو راجع به سرویس بنویسن. فقط واسه اطمینان دوستان بود چون هنوز اینجا تازه واردم.

yekmoshtari
February 21st, 2009, 15:19
با سلام
بنده يكي از مشتريان قديمي آقاي صديق محمدي هستم
و قسم ميخورم كه سرويس ايشون رو هم گذشته هم تا به حال استفاده نمودم
ابتدا درخواستي دارم :
بنده نه دشمن ايشون هستم نه قصد خراب كردن كسي را دارم
و از مدير محترم درخواست دارم آي پي من را بخاطر داشته باشد (من يكي از يوزر هاي همين تالار هستم)‌ولي به دلايلي نميخواهم شناخته شوم
اگر آي پي من مدير محترم بررسي كند متوجه ميشود كه يك كاربر تازه وارد نيستم
حال ميخواهم شمايي از رفتار آقاي صديق محمدي را بگويم :
1- در زماني كه سودي كه به ايشان ميرسانيد زياد باشد بسيار مهربان هستند
و به شما كمك ميكنند
2- قصم ميخورم بيش از 2 مشتري وي پي اس ندارد و انگشت شمار يوزر هاستينگ دارد كه باز هم براي خودش هستند
3-اطلاعات بسيار ناچيز دارند

سرويسشان بسيار ضعيف ميباشد
مكرر اقدام به تعويض سرور ميكنند
سروري با 8 سي پي ندارند
و همان اكانت تست شما است و بس
و چند دليل ديگر
كه در زماني مناسب بيان خواهد شد

yekmoshtari
February 21st, 2009, 15:23
در ضمن مدير هم ميتواند از طريق پيام خصوصي از من درخواست مدارك معتبر كند

Vahid
February 21st, 2009, 17:30
نیازی به پیغام خصوصی نیست
با مدرک بیان کنید
با تشکر

Vahid
February 21st, 2009, 17:41
تو همین تاپیک

1eng.ir
February 21st, 2009, 17:44
من نگفتم که این یوزرا یکی هستن، فقط به نزدیک بودن آی دی یوزرا گیر دادم که همشون تو یه بازه زمانی کوتاه ثبت نام کردن.

1eng.ir
February 21st, 2009, 17:51
در مورد UPtime VPS Kianphp ما مشکلی از جانب سرور نداشتیم و الآن هم نداریم. اگر uptime ایشون پایین هست می تونه دلایل دیگه ای داشته باشه مثلا vps شون رو خاموش کردن، تنظیمات cpanel مشکل داشته یا ..
حالا کاری به پایین بودن آپتایم ایشون ندارم، ولی آپتایم شما هم بالا نبود چندان. دیشب 94% بود (http://upload.iranblog.com/1/1235226256.gif) که نمیدونم چرا آپتایم رو ورداشتی؟؟؟
خدا رو شکر که ازش عکس گرفتم!!!

سلام
Mr Armin Plaket آقای آرمین پلاکت، آشنا و همکار جدید آقای صفایی!!!
Armin Plaket همکار بنده هست نه آقای صفایی
در ضمن بنده از دوستان خواستم بیان ثبت نام کنن و نظرشونو راجع به سرویس بنویسن. فقط واسه اطمینان دوستان بود چون هنوز اینجا تازه واردم.
اینم اشتباه تایپی بوده، از بس که کاربرای تازه وارد زیاد بودن و همشون هم به شما رای داده بودن، قاطی کردم و اشتباهی تایپ کردم.

ataomega
February 21st, 2009, 18:23
با سلام
بنده يكي از مشتريان قديمي آقاي صديق محمدي هستم
و قسم ميخورم كه سرويس ايشون رو هم گذشته هم تا به حال استفاده نمودم
ابتدا درخواستي دارم :
بنده نه دشمن ايشون هستم نه قصد خراب كردن كسي را دارم
و از مدير محترم درخواست دارم آي پي من را بخاطر داشته باشد (من يكي از يوزر هاي همين تالار هستم)‌ولي به دلايلي نميخواهم شناخته شوم
اگر آي پي من مدير محترم بررسي كند متوجه ميشود كه يك كاربر تازه وارد نيستم
حال ميخواهم شمايي از رفتار آقاي صديق محمدي را بگويم :
و به شما كمك ميكنند
2- قصم ميخورم بيش از 2 مشتري وي پي اس ندارد و انگشت شمار يوزر هاستينگ دارد كه باز هم براي خودش هستند
3-اطلاعات بسيار ناچيز دارند

سروري با 8 سي پي ندارند
و همان اكانت تست شما است و بس
و چند دليل ديگر
كه در زماني مناسب بيان خواهد شد

دوست عزیز لطفا مدارکتون رو واسه اثبات حرف هاتون بزارین.
من الآن 2 تا سرور دارم یکی همون سروری هست که ازش اکانت تست دادم به آقا سهیل و از سرور دوم هم برخلاف گفته شما CPU Intel Xeon Quad x3360 هست قراره به آقا سهیل 2 تا VPS بدم
و بنده حداکثر 30 مشتری هاستینگ دارم. چون به صرفه نیست دنبالش نیستم. اکثر مشتری های من VPS هستند و الآن هم روی سرور اول 3 تا vps و روی سرور دوم 8 تا vps هست
لطفا واسه گفته هاتون :

دلیل بیارید
در این مورد :
و به شما كمك ميكنند

در این مورد هم تنها راهی که واسه اثباتش می بینم اینه که من می تونم لیست مشتری ها و شماره تلفنشونو بدم باهاشون تماس بگیرید در مورد پشتیبانی سوال کنید.
اگه شما راهی به نظرتون می رسه بفرمایید

ataomega
February 21st, 2009, 18:27
چرا آپتایم رو ورداشتی؟؟؟
در این مورد حق با شماست.
یکی از دوستان تو چت یاهو بمن گفت چرا uptime سایت خودتو گذاشتی؟ ممکنه سایتت روی یه سرور دیگه باشه و سروری که ازش بما سرویس میدی یه سرور دیگه.
بنا به درخواست ایشون که کاملا هم منطقی بود Uptime جدید می زارم و IP سرور اصلی رو وارد می کنم.

1eng.ir
February 21st, 2009, 18:35
دوست عزیز لطفا مدارکتون رو واسه اثبات حرف هاتون بزارین.
من الآن 2 تا سرور دارم یکی همون سروری هست که ازش اکانت تست دادم به آقا سهیل و از سرور دوم هم برخلاف گفته شما cpu intel xeon quad x3360 هست قراره به آقا سهیل 2 تا vps بدم
و بنده حداکثر 30 مشتری هاستینگ دارم. چون به صرفه نیست دنبالش نیستم. اکثر مشتری های من vps هستند و الآن هم روی سرور اول 3 تا vps و روی سرور دوم 8 تا vps هست

ای ول!!!
رایگان :دی ؟؟؟

در این مورد حق با شماست.
یکی از دوستان تو چت یاهو بمن گفت چرا uptime سایت خودتو گذاشتی؟ ممکنه سایتت روی یه سرور دیگه باشه و سروری که ازش بما سرویس میدی یه سرور دیگه.
بنا به درخواست ایشون که کاملا هم منطقی بود uptime جدید می زارم و ip سرور اصلی رو وارد می کنم.
جوابتون قانع کننده بود، لطفاً در اسرع وقت لینک آپ تایمتون رو بذارین.

ataomega
February 21st, 2009, 18:39
رایگان :دی ؟؟؟

شرمنده منظورتونو از رایگان متوجه نشدم. اکانت تست به ایشون دادم که تست کنن بعد vps رو پاک کردم. در مورد vps هایی هم که خواستن نه عزیز رایگان نیست.

من همین تست رو که به ایشون دادم، بهم pm دادن که البته از soheil جان معذرت می خوام pm دادن که چرا به سهیل vps رایگان دادی؟ نکنه *********************!!!

1eng.ir
February 26th, 2009, 22:14
*** آف تاپیک
آقای AtaOmega ما هنوز منتظریم که لینک آپتایمتو ببینیم :دی
گفتین که میزارم، ولی 5 روز شده که نذاشتین

ataomega
February 27th, 2009, 10:55
سلام.
شرمنده دیر شد.
آپ تایم سرور دوم : http://www.siteuptime.com/statistics.php?Id=77234&UserId=95568
سرور دوم پردازندش آپگرید شد. مشخصات سرور دوم :
Intel Xeon Quad X3360 12MB L2 cache
3x 1 TB Sata 3 Gb/s Hard Drive LVM Configured
4x 2 GB DDR2 Ram
درحال حاضر کلیه VPS ها به سرور دوم منتقل شده و سرور اول قرار آپگرید بشه.
با توجه به اینکه سرور دوم بیشتر از 8 گیگ رم ساپورت نمی کنه؛ سرور اول رو آپگرید می کنیم تا VPS های جدید رو در سرور اول آماده کنیم.
جالبه بدونین مقدار هزینه ای که دیتاسنتر از ما خواست تا Mainboard سرور دوم رو ارتقا بده و رم رو 16 گیگ بکنه 509 دلار بود. که با این مقدار می شه 2 تا سرور با مشخصات سرور دوم گرفت.

Soheil Extreme
February 27th, 2009, 11:13
سلام.
شرمنده دیر شد.
آپ تایم سرور دوم : http://www.siteuptime.com/statistics.php?id=77234&userid=95568
سرور دوم پردازندش آپگرید شد. مشخصات سرور دوم :
Intel xeon quad x3360 12mb l2 cache
3x 1 tb sata 3 gb/s hard drive lvm configured
4x 2 gb ddr2 ram
درحال حاضر کلیه vps ها به سرور دوم منتقل شده و سرور اول قرار آپگرید بشه.
با توجه به اینکه سرور دوم بیشتر از 8 گیگ رم ساپورت نمی کنه؛ سرور اول رو آپگرید می کنیم تا vps های جدید رو در سرور اول آماده کنیم.
جالبه بدونین مقدار هزینه ای که دیتاسنتر از ما خواست تا mainboard سرور دوم رو ارتقا بده و رم رو 16 گیگ بکنه 509 دلار بود. که با این مقدار می شه 2 تا سرور با مشخصات سرور دوم گرفت.

بسیار هم عالی.عطا جان خسته نباشید.دوستان عطا جان از بچه های گل روزگار هست و خیلی زحمت میکشه تا مشتریانش رو را راضی نگه داره.ولی یه سری از دوستان خیلی کم لطف هستند ومیان برای خراب کردن یکی دیگه ولی در کل من تمام سرویس های ایشون رو تست کردم وتایید میکنم

Dark-Man
February 27th, 2009, 19:25
متاسفانه وقتی تماس میگیرم شما رد می کنید!دلیل خاصی داره؟!

Soheil Extreme
February 27th, 2009, 19:59
متاسفانه وقتی تماس میگیرم شما رد می کنید!دلیل خاصی داره؟!

دوست گرامی لطفا از طریق یاهو با عطال جان تماس بگیرید احتمالا ایشون موقعیت صحبت کردن نداشتند چون روابط عمومی بسیار خوبی دارند

ataomega
February 27th, 2009, 23:18
سلام به همه دوستان.

از دوست عزیزمون که میگن تماس گرفتم رد کردید اگه همچین چیزی بوده من معذرت می خوام احتمالن متوجه نشدم یا اشکال از خط بوده چون از ظهر تا الآن خارج از شهر بودم.
به حر حال به خاطر وقفه ای که تو پشتیبانی امروز داشتیم من عذرخواهی می کنم.

تا چند روز آینده شماره تلفن های دیگه ای هم جهت پشتیبانی ارائه می شه که 2 تا از شریک ها و همکار های خوب بنده هستند.
از سهیل جان هم ممنونم. از آقای Dark-man هم مجدد عذرخواهی می کنم

ataomega
February 27th, 2009, 23:18
سلام به همه دوستان.

از دوست عزیزمون که میگن تماس گرفتم رد کردید اگه همچین چیزی بوده من معذرت می خوام احتمالا متوجه نشدم یا اشکال از خط بوده چون از ظهر تا الآن خارج از شهر بودم.
به حر حال به خاطر وقفه ای که تو پشتیبانی امروز داشتیم من عذرخواهی می کنم.

تا چند روز آینده شماره تلفن های دیگه ای هم جهت پشتیبانی ارائه می شه که 2 تا از شریک ها و همکار های خوب بنده هستند.
از سهیل جان هم ممنونم. از آقای Dark-man هم مجدد عذرخواهی می کنم

1eng.ir
February 28th, 2009, 02:22
آقای میرعطاصدیق محمدی شما چرا هر پستی رو 2 بار تکرار میکنین ؟؟؟
* جاهای دیگه هم این مسئله وجود داشته. (مثلاًَ تبلیغات vpsات رو تو سه تاپیک مختلف گذاشتی!)

Vahid
February 28th, 2009, 08:39
من 1 بار تذکر دادم نمیدونم چرا اصلا اهمیت نمیدند

Soheil Extreme
February 28th, 2009, 08:44
اقا وحید ایشون به من هم گفتند این مشکل در هنگام پست زدن برای ایشون به وجود میاد.ببینید وقتی دکمه ارسال رو کلیک میکنند مستقیما ارسالشون ثبت نمیشه ویکبار دیگه کلیک میکنند تازه میره تو یه صفحه که میگه پست شما ارسال گردید ونشان داده خواهد شد بعد سایت براش رفرش میشه ولی 2تا پست نشون میده اینو فکر کنم از سرعت کانکشن ایشون است چون سایت برای ماها مشکلی نداره

Vahid
February 28th, 2009, 09:13
موضوع این هست ایشون 100 تا تاپیک میزنه تو هر تاپیک هم 100 تا خودش پست میزنه .....

ataomega
February 28th, 2009, 12:01
سلام.
در مورد 2 پست تکراری پشت سر هم حق با سهیل جان هست. و مشکل دیگه هم در مورد انجمن من هنوزم بعضی مواقع مجبورم مثل الآن از طریق Proxy بیام فروم.

در مورد دوم هم که M4st3r عزیز گفتند حق با ایشونه. من عذر می خوام. و سعی می کنم خلاف قوانین انجمن عمل نکنم

1eng.ir
February 28th, 2009, 18:11
آقای عطا جان عزیز، امکان حذف پست هم وجود داره :دی
وقتی میبینی که دو تا پست ارسال شده، یکیشو پاک کن.

araratnet
March 7th, 2009, 19:58
باعرض سلام و خسته نباشید
دوستان اقای محمدی من و خوب می شناسه منم خوب اونو می شناسم
فقط نمی تونستم باشون تماس بگیرم اومدم اینجا یه احوال پرسی بکنم اقای محمدی ایول دمت گرم
کارت خیلی درسه حرف نداره از روزی که من باشما قرارداد بستم و چند هاست ازتون گرفتم باور کن هیچی
شرکتی مثله شما من و ساپورت نکرده
بازم میام اقای محمدی مطالب هارو می خونم اگر سوالی یا چیز هم بود می پرسم
موفق باشید

Soheil Extreme
March 7th, 2009, 20:47
باعرض سلام و خسته نباشید
فقط نمی تونستم باشون تماس بگیرم اومدم اینجا یه احوال پرسی بکنم اقای محمدی ایول دمت گرم
کارت خیلی درسه حرف نداره از روزی که من باشما قرارداد بستم و چند هاست ازتون گرفتم باور کن هیچی
موفق باشید

به جای شلوغ کردن تاپیک ها برای تشکر از اقای محمدی میتونید از دکمه تشکر استفاده کنید نیازی به زدن پست نیست

WGB
March 9th, 2009, 08:01
باعرض سلام و خسته نباشید
موفق باشید

احساس میکنم با کنایه صحبت میکنند.

Nikan
March 9th, 2009, 18:49
سلام

بعنی چی ؟ از چه نظر ؟؟

Soheil Extreme
March 10th, 2009, 00:51
برای منم جالب شده به هرحال من مثل یک مامور fbi دنبال عاملان جنایت هستم

WGB
March 10th, 2009, 07:21
آیا ایشون نمی خواهن جوابگوی حرفشون باشن؟

araratnet
March 10th, 2009, 10:09
برای منم جالب شده به هرحال من مثل یک مامور fbi دنبال عاملان جنایت هستم

----------------
مثلا اگر کسی جنایتی بکنه از شما چه کارایی بر میاد ممنون میشم راهنمایی کنید؟

araratnet
March 10th, 2009, 10:11

خوب انسان اگر تابع احساسات باشه چنین احساسی می کنه وگرنه اگر با منطق و عقل روبرو باشیم هیچ وقت تابع احساس نمی توانیم باشیم.
احساسی بود کردی اونم زود می ره
موفق باشید