PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی با مابع بسیار بالا

Reza68
December 15th, 2012, 14:43
با سلام
دوستانی که امکانش هستش سرور مجازی بدن با منابع بالا البته 24 تا 48 ساعت حق تست حداقل بدهند بنده نیاز به سرویس هستم.و تمدید 3 ماهه می کنم به شریط اینکه کیفیت در عین 3 ماه مشابه زمان تست باشه (البته بالا و پایین در حد معمول مشکلی نیست) انتظار قیمت پایین ندارم اصلا اما کیفیت خوب با قیمت خوب بر اساس نوع قطعات تا ماهانه 200 هزار تومان هزینه میشه این حداکثر مبلغ هستش و حداکثر مبلغ برای حداثر قطعات اعلام شده. علت اینکه سرور اختصاصی نمی گیرم هم اینه که مصرف رم پایین دارم و اگه دوستانی باشن که رم براشون مهم و هارد بالا دارن می تون افر بهم بدن و تقریبا 60 درصد هزینه سرور رو انگار از بنده گرفتند و اما منابع رم کمی بهم دادن و می تونن فروششون رو ادامه بدن تو وی پی اس روی همون سرور

دوستان تحت هیچ عنوان از المان هیچ دیتاسنتر آفر ندید لطفا چون سرور اختصاصی دارم و مجازی رو از کشور های دیگه می خوام (هر کشوری باشه مشکلی نیتس غیر آلمان)

دو مدل وی پی اس نیاز هستش

1-
رم 4 گیگ
هارد دیسک 500 گیگ
سی پی یو 1 پردازنده بیش از معمولا زیر 1000 تا مصرف سی پیو هستش یعنی بسیار کم اما سی پی یو ارائه شده قوی باشه
پهنای باند نیز 3 ترابایت ماهانه
پورت حداقل 1000 مگ غیر اختصاصی البته سرعت دانلود بالا داشته باشه
ویندوز 2008

2-
رم 6 الی 12 گیگ
هارد دیسک 2 الی 4 ترابایت
پهنای باند 4 الی 7 ترابایت
سی پی یو 2 الی 3 پردازنده
پورت ترجیخا 10 گیگ اما 1 هم مشکلی نیست
ویندوز 2008

PENOIL
December 15th, 2012, 14:54
یک سرور از دیتاسنتر رد استیشن دارم

برای یکی از مشتریام بوده فسخ کرده

Processor Quad Core 3.20Ghz HT Sandy Bridge (E3-1230)
Memory 16GB DDR3 ECC Memory
Hard Drive 2 x 3TB SAS 7,200 RPM
Raid H200 Raid Controller - Raid 0
IP Allocation 4 Usable IP Addresses (RIPE /29)
Remote Management DRAC Enterprise (Virtual KVM)
Bandwidth 1Gbps / 20TB Premium Network

اگر خواستید میتونم اینو بهتون ماهی 315 بدم
تا امشب فرصت تمدیدش هست

وگرنه حذف میشه

خواستید خبر بدید

websazha
December 15th, 2012, 15:21
برای پیشنهاد هارد بالای شما کمی هزینه بالا هست به دلیل رید 10 بودن هارد ها انگلستان.
برای 500 گیگابایت + 1 هسته کاملا اختصاصی e5 ماهیانه 200 هزار تومان
برای هارد 2-4 ترابایت شما از فرانسه دیتاسنتر OVH پورت 1 گیگابایت + 2 هسته اختصاصی ماهیانه 250
و یا اگر هر 2 سرور از دیتاسنتر فرانسه بخواهید در کل 3 ترابایت فضا تقدیم میشه بر روی پورت 1 گیگابایت + پهنای باند نامحدود + 3 هسته اختصاصی = 280 تومان

aligoli
December 15th, 2012, 15:31
با سلام
دوستانی که امکانش هستش سرور مجازی بدن با منابع بالا البته 24 تا 48 ساعت حق تست حداقل بدهند بنده نیاز به سرویس هستم.و تمدید 3 ماهه می کنم به شریط اینکه کیفیت در عین 3 ماه مشابه زمان تست باشه (البته بالا و پایین در حد معمول مشکلی نیست) انتظار قیمت پایین ندارم اصلا اما کیفیت خوب با قیمت خوب بر اساس نوع قطعات تا ماهانه 200 هزار تومان هزینه میشه این حداکثر مبلغ هستش و حداکثر مبلغ برای حداثر قطعات اعلام شده. علت اینکه سرور اختصاصی نمی گیرم هم اینه که مصرف رم پایین دارم و اگه دوستانی باشن که رم براشون مهم و هارد بالا دارن می تون افر بهم بدن و تقریبا 60 درصد هزینه سرور رو انگار از بنده گرفتند و اما منابع رم کمی بهم دادن و می تونن فروششون رو ادامه بدن تو وی پی اس روی همون سرور

دوستان تحت هیچ عنوان از المان هیچ دیتاسنتر آفر ندید لطفا چون سرور اختصاصی دارم و مجازی رو از کشور های دیگه می خوام (هر کشوری باشه مشکلی نیتس غیر آلمان)

1-
رم 4 گیگ
هارد دیسک 500 گیگ
سی پی یو 1 پردازنده بیش از معمولا زیر 1000 تا مصرف سی پیو هستش یعنی بسیار کم اما سی پی یو ارائه شده قوی باشه
ویندوز 2008

2-
رم 6 الی 12 گیگ
ویندوز 2008

با سلام

موجود است، از هلند، انگلیس و آمریکا

جهت اطلاعات بیشتر تیکت ارسال نمایید.

http://www.my.hezarnevis.com/contact.php

DreamServer
December 15th, 2012, 15:48
رم 4 گیگ
هارد دیسک 500 گیگ
ویندوز 2008

این افرتون رو پیش فروش میتونم بهتون بدم با قیمت حدود 50 دلار بهتون بدم از انگلستان توی کولوکیشن خودمون. سرویس های انگلستان رو هنوز به صورت عمومی شروع به فروش نکردیم .
اگر خواستید با بنده در تماس باشید تا بهتون آفر خوبی بدم.

پهنای باندتون هم هر ترابایت 4 دلار محسابه میکنیم براتون.

سپاس
سعیدمهر

Reza68
December 15th, 2012, 15:52
ممنون از دوستان پیام خصوصی زده شده به شما عزیزان

mehrshad.ho
December 15th, 2012, 16:14
http://nikserver.com/vds.html

Reza68
December 15th, 2012, 16:37
با سلام
دوستان عزیز تنها افر می دید و من ممنونم اما لطفا بخونید که ظرایط بنه چه چیزی می باشد بنده زمان تست می خوام اگه می تونید بدید لطفا آفر بدید وگرنه من نمی تونم سرویس بگیرم

لطفا دوستانی که تست و مشخصات بالا رو می تونن بدن لطفا سریعا اعلام کنن
متشکر

viasky
December 15th, 2012, 17:06
سرور مجازی نیم اختصاصی (VDS)
فضا: 30 گیگ
رم: 4 گیــگ
موقعیت جغرافیایی: آمریکا - کانادا - آلمان - انگلستان - فرانسه - هنلد و مالزی
مدیریت سرویس از طریق پیام کوتاه( Restart and Shutdown)
تضمین بازگشت وجه بدون قید و شرط در صورت نارضایتی از سرویس پس از 7 روز
پشتیبانی 24 ساعته
هاست و دامین رایگان
کانفیگ رایگان
هزینه ماه اول: 88 هزار تومان
ماهیانه: -
Yahoo Id: iraxt
موفق باشید
آسمان ارتباط شرق (http://viasky.ir/)

Ali Jafari
December 15th, 2012, 17:42
با سلام.

برای شما پیشنهاد خوبی داریم.
با ما در تماس باشید.

ایام به کام

hadi-110
December 15th, 2012, 17:47
با سلام

1-
رم 4 گیگ
هارد دیسک 500 گیگ
ویندوز 2008

2-
رم 6 الی 12 گیگ
ویندوز 2008

با آیدی بنده درتماس باشین پیشنهاد خوبی براتون دارم
بهتون بهترین پیشنهاد رو بامنابع اختصاصی میدم

makranvps.ir
December 16th, 2012, 00:09
با سلام
از هتزنر آلمان در خدمت هستیم
اول تست کنید بعد پرداخت کنید
makranvps|مکران وی پی اس - فروش سرور مجازی و اختصاصی (http://www.makranvps.ir)