PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی در مورد ouriran.com اطلاعی داره ؟

6801
December 14th, 2012, 12:35
با سلام خدمت دوستان وب هاستینگ تالک

من دنبال یک هاستینگ میگردم که اسکریپت های مهم روش هست برای سایت های بزرگ

تا جای که تحقیق کردم بلاگفا روی سرورهای شرکت روند تازه هست . اگر سایت های مهم دیگری روی سرورهای این شرکت هست بگید و در اختیار من بزارید ممنون میشم

اگر توجه کنید منظور من مورد اطمینان بودن شرکت هاستینگ هست که اسکریپت های مهم روشون هست و اسکریپت را نمی د/ز/دند و ... (منظور من توهین نیست ، اتفاقه دیگه دیدی زد به سر هاستینگ)

تا جای که رزومه Iran Web Hosting, Dedicated Server, SSL and Merchant Service Provider (http://ouriran.com) رو مطالعه کردم سرورهای آنها مطلق به خودشان هست درسته ؟ یعنی مشکل تحریم ندارند ؟

و ... هر اطلاعی دارید ممنون میشم در اختیار من بزارید

در انتها

اگر هاستینگ های مورد اطمینان دیگری میشناسید که اسکریپت های خاص روشونه مثل cloob.com و .. در اختیار من بذارید

با تشکر قنبری

+irtci+
December 14th, 2012, 12:42
از سایتهای مورد نظر whois بگیر ببین هاستشون چیه و کجاست.
شرکتهای بزرگ میزبانی اینقدر درآمد دارن که واسه یه اسکریپ،اسم و رسم و کارشونو خراب نکنن.

6801
December 14th, 2012, 12:52
بعضی ها از dns اختصاصی استفاده میکنند یکم سخته فهمید از کجا سرور گرفتند

بله اینو مطمئن هستم که دارم دنبال هاستینگ های مهم میگردم که به خاطر اعتبارشون از این کارها نمی کنند

≡ ALEX ≡
December 14th, 2012, 13:49
شرکت روند تازه با برند OurIran از اولین و بزرگترین شرکت های موجود در صنعت هاستینگ ایران هستش که دیتاسنتر خودش رو در کانادا به نمایندگی از iweb راه اندازی کرده بود. این شرکت ابتدا از رک های اختصاصی، سپس از اتاق سرور اختصاصی استفاده می کرد و در نهایت اقدام به ایجاد دیتاسنتر خود زیر نظر iweb نمود. جزو اولین کسانی است که سرور های زیادی رو colo کردند و lease دادند. میزبانی سایت های بسیار بزرگی را نیز بر عهده داشته و یا همچنان دارد، از جمله: بلاگفا، کلوب و ... . درسته که در این سال های زیاد شرکت پایداری شده ولی از نقطه نظر بنده خیلی وقته کارشون راکد شده و نوآوری ندارند.

jazebeh
December 14th, 2012, 13:53
شرکت روند تازه یکی از معتبرترین ها در این زمینه هستند. تعدادی از افراد این شرکت در کانادا مستقر بوده و خدمات مستقیما توسط خودشان ارایه می شود. مشکل تحریم هم ندارند.
وبسایت هایی مانند کلوب، آپارت و ... هم برای خودشان سرور اختصاصی دارند.

موفق باشید

≡ ALEX ≡
December 14th, 2012, 14:01
وبسایت هایی مانند کلوب، آپارت و ... هم برای خودشان سرور اختصاصی دارند.

بلاگفا، کلوب و ... از این شرکت سرور تهیه می کردند یا می کنند. این شرکت کارش فقط سرور اختصاصی هست، البته شاید سرویس های دیگه هم بده اخیرا...

6801
December 14th, 2012, 16:50
ممنون میشم دوستانی که از این سرورها استفاده کرده اند نظر خودشون را بگند
نحوه ای خرید ، نحوه ای پشتیبانی ، نحوه ای بک آپ گیری و ...