PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت فروش سایت های بزرگ

amirk
December 14th, 2012, 12:13
سلام
چند روزی هست می بینیم خیلی از سایت های بزرگ و پر بازدید ، اکثرا هم فیلم و آهنگ دارن سایت هاشون رو می فروشن... قضیه چیه !؟؟
اتفاقه خاصی افتاده یا قراراه بیوفته !؟؟

GOD
December 14th, 2012, 15:10
دارند جمع میکنند این سایت رو;;)

amirk
December 14th, 2012, 15:15
حالا باز بگیم سایت های فیلم و موزیک غیر قانونی ان ، درست... ولی الان دیدم سایت سیب دانلود هم برای فروش گذاشته!! مگه این مدل سایت های دانلودی قراراه جمع شه !؟؟
خیلی عجیب شده کلی سایت خفن هست که داره به فروش می ره...

hack2hacker
December 14th, 2012, 15:16
شما یک سایت رو مثال بزن ؟ یک سایت بزرگ به قول خودتون !

websazha
December 14th, 2012, 15:17
بله در حال جمع کردن این سایت ها هستن یه مدت گیر میدن بعد باز...
صاحب سایت ها دیدن تا جمشون نکردن حدقل سایت بفروشن چیزی هم دستشون بیاد!
ما سایت های اینطوری سایت های درستو حسابی رو + نویسنده هاشون می خریم هر کسی می خواد در بره :دی

vistaperes
December 14th, 2012, 15:17
فروش سیب دانلود (http://www.sibdownload.com/%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%b3%db%8c%d8%a8-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af/)

barfhost
December 14th, 2012, 15:18
با سلام

این وب سایتهای با هاست دی ال کار میکردن

به نظر بنده مهمترین علت تعطیلی یا واگذاری این سایتها این است:
مدیران این وب سایتها از پس مخارج سایت بر نمیان
اونایی که از سایت درآمد داشتن سرور اختصاصی تهیه کردن اونایی که از پس مخارج بر نمیان دارن سایت واگذار یا تعطیل می کن البته باید این موضوع رو در نظر داشت که اخیرا با این وب سایتها دارن برخورد می کنن

شاد باشید

MagicVps.Com
December 14th, 2012, 15:18
بفروشن حداقل یه چیزی گیرشون میاد بهتر هست تا اینکه کلا تعطیلشون کنند و هیچیهم گیرشون نیاد

در کل اکثرا از ترس اینکه بسته بشن یا بهشون گیر بدن و مشکلی بارشون ایجاد بشه دارن میبندن

Reza.exe
December 14th, 2012, 15:21
به جز سیب دانلود چه سایت هایی برای فروش گذاشته شده اند ؟

websazha
December 14th, 2012, 15:26
فروش سیب دانلود (http://www.sibdownload.com/%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%b3%db%8c%d8%a8-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af/)

اطلاعات در آمد سایت + فروش 1 ماه اخیر + مستندات.
+ هزینه نویسندگی همچنان به مانند گذشته در روال عادی پیش رود.

mohsen_eteraz
December 14th, 2012, 15:33
چند تا از این سایت هارو که دارن میفروشن معرفی کنید ببینیم ما هم

amirk
December 14th, 2012, 15:34
به یه سری دلایل نمی تونم بگم آدرسشونو ولی تعدادشون کم نیست...

paradiseserver
December 14th, 2012, 15:38
ایشون درست میگم من خودم هم سایت موزیک داشتم من هم مجبور به فروش شدم

mohsen_eteraz
December 14th, 2012, 15:38
پیغام خصوصی کنید لطفا

hack2hacker
December 14th, 2012, 15:44
مشکلات مالی - مشکلات خانوادگی - مشکل سربازی ...

amirk
December 14th, 2012, 15:44
ایشون درست میگم من خودم هم سایت موزیک داشتم من هم مجبور به فروش شدم

اگه می تونید دلیلش رو بگید تا بدونیم قضیه از چه قراره!
یکی از دوستانم می خواد 7 میلیون بده یه سایت فیلم رو بخره ، بهش گفتم دست نگه داره تا ببینم داستانه فروش این همه سایت چیه !! چه داستانی پشت پرده هست...

composer
December 14th, 2012, 15:46
اگر بهشون گیر میدن و اونا هم اقدام به فروش میکنن خب یعنی به اون کسی که سایت رو میخره گیر نمیدن؟؟؟
اصلا یرای چی باید گیر بدن؟
اگر سیاستی تو کار باشه این شرکتای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت هم باید جمع کنن برن !!!
مردم از نت یا برای دانلود موزیک و فیلم استفاده میکنن یا برای دانلود نرم افزار... در هر صورت سایت های تفریحی بیشتر استفاده میشه

amirk
December 14th, 2012, 15:51
اگه قضیه گیر دادنه باشه ، صاحب سایت میاد قبل از اینکه مجبور به بستن سایتش بشه ، می فروشتش تا یه پولی دستش رو بگیره...
در واقع صاحب بعدی سایت سرش کلاه می ره!! البته اگر فرضیه ی گیر دادن درست باشه!! یه وقت سوء تفاهم پیش نیاد...
ممکنه به قول دوستان به خاطر مشکلات مالی یا همون برشکست شدن هاست دی ال باشه !!

websazha
December 14th, 2012, 15:54
توانایی جمع کردن شرکت های ارائه دنده اینترنت نیست که ! اون موقع میشیم کره !
بهتر هست هم سرویس دهندگان این سایت ها گیر بدن هم به مدیران سایت های تراز اول کم کم حساب کار دست ریز ریزا میاد

HOSSEIN1242000
December 14th, 2012, 16:13
والا من چند سایت که مینخاتم یک دفعه بنر فروش سایتشون دیدم و تو نت هم سرچ زدم دیم بیشتر از چند تا هتسن اونهای که بیشتر تو کار سریال و فیلم و تبلغلت خفن هست ....دیدم اینجوریه

Saati
December 14th, 2012, 16:33
با سلام

این وب سایتهای با هاست دی ال کار میکردن

به نظر بنده مهمترین علت تعطیلی یا واگذاری این سایتها این است:
مدیران این وب سایتها از پس مخارج سایت بر نمیان
اونایی که از سایت درآمد داشتن سرور اختصاصی تهیه کردن اونایی که از پس مخارج بر نمیان دارن سایت واگذار یا تعطیل می کن البته باید این موضوع رو در نظر داشت که اخیرا با این وب سایتها دارن برخورد می کنن

شاد باشید
میشه بفرمایید چه برخوردی ؟

delta
December 14th, 2012, 16:39
باید بگم متاسفانه همینطوره..سایتهای بزرگ یا به اصطلاح بزرگ جز تبلیغات و فروش محصولاتی در فروشگاهشون درآمد دیگری نداشتند..اما از انجا که قیمت هاست دل برای میزبانی فایلهاشون مناسب بود بازم سایت خرج خودش رو در میاورد.اما وقتی هاست دل رفت سرویسی جایگزین با آن قیمت دیگه گیر نمیاد و اگر از جایی دیگر بخوان آن رو تهیه کنن کم کم 5 برابر هزینشون بیشتر میشه و این به صرفه نیست.ناچارا کاری جز فروشش نمیتونن انجام بدند.
سایتهای موزیک و فیلم هم همه پیگرد قانونی دارند و دنبالشون هستند.قبلا فقط فیل میکردند سایتشون رو اما جدیدا پیگرد دارند و دنبالشون هستند و جریمه چندین میلیونی و زندان داره.پس راهی جز فروش یا تعطیلی نیست.مگر اینکه صاحبش بره خارج کشور که مشخصا خیلی ها توان این رو ندارند!!
در کل اوضاع نابسامانی هست. مخارج سنگین سایتهای دانلود بسیار زیاد هست.خود ما الان یک هفته ای هست درگیر مشکلات شدیم و واقعا از پس هزینه ها دیگه بر نمیاییم...خدا به هممون رحم کنه..

rodfile.ir
December 14th, 2012, 17:19
ما هم تا چند روز دیگه سایت موزیک رو می خوایم بفروشیم

به خاطر اینکه دیگه واقعا مبالغ و هزینه هایی که می کنیم جوابگو نیست

تو هاست دی ال هم اصلا هاست نداشتیم

mohsen_eteraz
December 14th, 2012, 17:26
تا حالا یک نفر دیده که مدیر یک سایت موزیک یا فیلم رو بگیرن یا تحت پیگرد قانون باشه ؟ ما که جز شایعه چیزی ندیدیم

delta
December 14th, 2012, 17:30
تا حالا یک نفر دیده که مدیر یک سایت موزیک یا فیلم رو بگیرن یا تحت پیگرد قانون باشه ؟ ما که جز شایعه چیزی ندیدیم

بگیرنش به شما و من حتی خود طرف هم نمیگه گرفتنش!! مثل ماجرای خود هاست دل که میگه مشکلات باعث شده تعطیل کنیم و هیچ فشاری هم در کار نبوده!!

AriyaDownload
December 14th, 2012, 17:33
باید بگم متاسفانه همینطوره..سایتهای بزرگ یا به اصطلاح بزرگ جز تبلیغات و فروش محصولاتی در فروشگاهشون درآمد دیگری نداشتند..اما از انجا که قیمت هاست دل برای میزبانی فایلهاشون مناسب بود بازم سایت خرج خودش رو در میاورد.اما وقتی هاست دل رفت سرویسی جایگزین با آن قیمت دیگه گیر نمیاد و اگر از جایی دیگر بخوان آن رو تهیه کنن کم کم 5 برابر هزینشون بیشتر میشه و این به صرفه نیست.ناچارا کاری جز فروشش نمیتونن انجام بدند.
سایتهای موزیک و فیلم هم همه پیگرد قانونی دارند و دنبالشون هستند.قبلا فقط فیل میکردند سایتشون رو اما جدیدا پیگرد دارند و دنبالشون هستند و جریمه چندین میلیونی و زندان داره.پس راهی جز فروش یا تعطیلی نیست.مگر اینکه صاحبش بره خارج کشور که مشخصا خیلی ها توان این رو ندارند!!
در کل اوضاع نابسامانی هست. مخارج سنگین سایتهای دانلود بسیار زیاد هست.خود ما الان یک هفته ای هست درگیر مشکلات شدیم و واقعا از پس هزینه ها دیگه بر نمیاییم...خدا به هممون رحم کنه..

تمام حرف های فرزاد عزیز (delta) تایید می شه
علاوه بر این مورد دوستانی هم که اکثر فروششون از نت بوده دیگه فروششون داره می خوابه
پست هزینه هاش رو ار فردا دوباره گرون می کنه
افزایش تعرفه پست از شنبه (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=25290)
هزینه پستی بالا بره ==> فروش کمتر ==> عدم توانایی ساپورت سایت ==> فروش سایت

کلا وضعی شده واسه خودش. فکر کنم تعرفه های نت رو افزایش دادن یا دارن قیمت ها رو بالا می برن، از اون ور هم همه چه آرومه ...

AriyaDownload
December 14th, 2012, 17:35

مطمئن باشید که نمی ذارن حرفی بزنن. حرفی بزنن براشون پرونده های سنگین درست می کنن.
پ.ن: یکی از دوست های صمیمیم همین اتفاق براش افتاده و هیچ حرفی نزد. (یعنی ترسید حرفی بزنه)

behnam1366
December 14th, 2012, 18:57
به نظر من یکی از مشکلات سایت های فیلم و موزیک بالا رفتن قیمت دلار هستش شما قبلا دلار رو 1500 میخریدی الان باید 3000 بخری یعنی دو برابرشدن قیمت سرور هایی که باید تهیه کنند بعد سایت موزیک و فیلم درآمدشون از کجاست یا از فروشگاه یا vip یا تبلیغات که الان به قول دوستمون با افزایش قیمت تعرفه های پستی دیگه نمی صرفه طرف میره فیلم رو از بازار میخره مثلا 2000 اگه میخواد از سایت بخره پاش در میاد 4000 پس نه برای مشتری صرف میکنه نه برای صاحب سایت راه حل دوم vip متاسفانه هنوز در ایران جا نیفتاده که بابت چیزی که داری استفاده میکنی باید پول بدی همه انتظار دارن همه چیز به صورت رایگان در اختیارشون قرار بگیره تازه اگر چیزی که میخوان دانلود کنن مشکل داشته باشه بعضی ها واقعا کم لطفی میکنن و 4 تا چیزم بهت میگن تعداد کسانی که پول میدن واسه vip واقعا کم هست و مخارج سایت در نمیاد مگه اینکه طرف سایتش خیلی تبلیغات داشته باشه از همه اینا بدتر ف/ی/ا/ت/ر هست واقعا همه این مشکلات رو جمع کنید ببینید چه فشاری روی اینها هست واسه همیته که دیگه طاقت نمیارن و میزارن واسه فروش

CrisS
December 14th, 2012, 19:34
علت فروش این هم میتونه باشه

Hacked By Sourena ! (http://downloadha.com)

دانلود ها هک شد

Mr.Roham
December 14th, 2012, 21:46

اخرین بار من مدیر X-song رو شندیم که گرفتن فکر میکنم اسم مدیر مهیار بود اینجور که حافظه من یاری می کنه

lvlehrad
December 14th, 2012, 21:56
سیب دانلود که از یکی دو سال پیش میخواست سایتشو بفروشه :دی همیشه دنبال مشتری بوده واسه سایتش ...

parsaweb
December 14th, 2012, 22:02
سیب دانلود که از یکی دو سال پیش میخواست سایتشو بفروشه :دی همیشه دنبال مشتری بوده واسه سایتش ...

آخر نفروخت ؟ سایتش خیلی خوبه اکثرا ازش گیم دانلود میکنم

Reza.exe
December 14th, 2012, 22:09
کسی خواست سایتش بفروشه خریداریم با قیمت مناسب
کسی هایی که سایت هایی می شناسند قصد فروش دارند پ.خ کندد

composer
December 20th, 2012, 15:58

آره صاحبان سایت ها و وبلاگ ها و فیلم و زندگینامه و مقاله و ............... تحت ..... قرار خواهند گرفت. http://f.ptcdn.org/images/smilies2/laughingsmiley.gif
چی میگی برادر من؟
پس اینترنت برای چه غلطی درست کردن. http://f.ptcdn.org/images/smilies2/biggrinsmiley.gif

اینا رو بشنو و باور نکن چون حرکت بسیار مضاعفیه ممکنه باعث دیسک کمر بشه http://f.ptcdn.org/images/smilies2/laughingsmiley.gif

CrisS
December 20th, 2012, 16:02
سایت فیلم دارم فروشنده ام

composer
December 20th, 2012, 16:05
راستی یه سوال
این سایتای موزیک و فیلم که توی محتوای مجرمانه نیستن پس چرا هیتلر میشن و مدیراشون رو هم میگیرن؟

SajjadM2
December 20th, 2012, 16:44
نه آقا خبری نیست سیب دانلود من یادم میاد 4 ماه هست میخواد بفروشه گفت 10 میلیون

farbodsteps
December 20th, 2012, 19:06
سیب دانلود که حدودا یک سال پیش می خواست بفروشه نمی دونم فروخت یا نه قیمت 1.700 زده بود

sepiddownload.com
December 20th, 2012, 21:39
اگه قضیه گیر دادنه باشه ، صاحب سایت میاد قبل از اینکه مجبور به بستن سایتش بشه ، می فروشتش تا یه پولی دستش رو بگیره...
در واقع صاحب بعدی سایت سرش کلاه می ره!! البته اگر فرضیه ی گیر دادن درست باشه!! یه وقت سوء تفاهم پیش نیاد...
ممکنه به قول دوستان به خاطر مشکلات مالی یا همون برشکست شدن هاست دی ال باشه !!

سلام.عزیز فرضیه شما به کل اشتباه هست. چرا باید به سایت دانلود گیر بدن ؟ توی ایران اگر بخوان چنین کاریو بکنن که 80 درصد جمعیت صداشون در میاد که !!!!! میشه یه چیزی تو مایه های استبداد دیگه ! مطمئن باشید چنین اتفاقی نخواهد افتاد و سایت سیب دانلود هم بخاطر جمع شدن هاست دی ال داره واگذار میشه که تا به الان قیمتی معادل 6 میلیون و 500 تومان پیشنهاد داده شده و شاید بیش از این ها هم به فروش برسه !

پ.ن : شایدم علت فروش همشون اخر دنیاست و همه میخوان روزای اخر زندگیشونو به خوشی سپری کنند... :))
موفق باشید

fathipours1
December 20th, 2012, 22:04
سلام.عزیز فرضیه شما به کل اشتباه هست. چرا باید به سایت دانلود گیر بدن ؟ توی ایران اگر بخوان چنین کاریو بکنن که 80 درصد جمعیت صداشون در میاد که !!!!! میشه یه چیزی تو مایه های استبداد دیگه ! مطمئن باشید چنین اتفاقی نخواهد افتاد و سایت سیب دانلود هم بخاطر جمع شدن هاست دی ال داره واگذار میشه که تا به الان قیمتی معادل 6 میلیون و 500 تومان پیشنهاد داده شده و شاید بیش از این ها هم به فروش برسه !

پ.ن : شایدم علت فروش همشون اخر دنیاست و همه میخوان روزای اخر زندگیشونو به خوشی سپری کنند... :))
موفق باشید

طبق فرضیه شما اگه مدیران سایت های موزیک و فیلم رو بگیرن 99 درصد مردم صداشون در میاد ، کیه که موزیک گوش نده !

sepiddownload.com
December 20th, 2012, 23:55
طبق فرضیه شما اگه مدیران سایت های موزیک و فیلم رو بگیرن 99 درصد مردم صداشون در میاد ، کیه که موزیک گوش نده !

عزیز چرا یک کلاغ چهل کلاغ میکنید ؟ من گفتم 80 درصد ! خواهشا رقم بالا نبرید !!!!

fathipours1
December 21st, 2012, 00:27
عزیز چرا یک کلاغ چهل کلاغ میکنید ؟ من گفتم 80 درصد ! خواهشا رقم بالا نبرید !!!!
والا ما از بچگیمون کلاغ ملاغ نکردیم !

شما عددتون رو برای سایت دانلود دادید و گفتید اگه مدیر سایتای دانلود رو بگیرن بلوا به پا میشه و بنده طبق فرضیه شما یه عدد برای موسیقی و فیلم گفتم ، که بفهمونم هر کاری تو این مملک کنن هیچ اتفاق خاصی رخ نمیده !

sepiddownload.com
December 21st, 2012, 10:23
والا ما از بچگیمون کلاغ ملاغ نکردیم !

شما عددتون رو برای سایت دانلود دادید و گفتید اگه مدیر سایتای دانلود رو بگیرن بلوا به پا میشه و بنده طبق فرضیه شما یه عدد برای موسیقی و فیلم گفتم ، که بفهمونم هر کاری تو این مملک کنن هیچ اتفاق خاصی رخ نمیده !

جسارت نباشه من قصد کنایه و ... نداشتم ! به هرحال من نظرمو درمورد سایت های دانلود گفتم ولی با این حال از مردم ما بر میاد که اکثرا صداشون در بیاد...
به هرحال بگذریم اما خیلی زوره که به سایت های دانلود الکی الکی گیر بدن ! سایتای فیلم و موزیک رو هم که همینطوریش گیر داده میشه پس کاری بهشون نداریم.
با احترام

composer
December 21st, 2012, 22:56
جسارت نباشه من قصد کنایه و ... نداشتم ! به هرحال من نظرمو درمورد سایت های دانلود گفتم ولی با این حال از مردم ما بر میاد که اکثرا صداشون در بیاد...
به هرحال بگذریم اما خیلی زوره که به سایت های دانلود الکی الکی گیر بدن ! سایتای فیلم و موزیک رو هم که همینطوریش گیر داده میشه پس کاری بهشون نداریم.
با احترام

شایعه نکنید هیچ خبری نیست
سایت های موزیک با قدرت دارن به کارشون ادامه میدن و خواهندداد