PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات ناخواسته !! فوقوالعاده عجیب !!

tizparvaz
December 14th, 2012, 02:00
سلام
لطفا عکس زیرو ببینید گاهی روی سایتمون رو بعضی کلمه ها وقتی کلمرو با موس انتخاب میکنم و چند بار روش میکشم یه تبلیغاتی نشون داده میشه
این چیه !!
10319

delta
December 14th, 2012, 02:12
اگر شل بود یا هک برای من هم نشون میداد..درصورتی که نشون نمیده..دوم اینکه با توجه به اینکه تبلیغ خارجی هست کار isp هم نمیتونه باشه!! در نتیجه میرسیم به گوگل کروم!! با یک مرورگر دیگر تست کنید نتیجه رو بگید!!

Reza.exe
December 14th, 2012, 02:12
پلاگین ها گوگل کروم را چک کنید

vistaperes
December 14th, 2012, 02:13
بابیلون!

m2n
December 14th, 2012, 02:30
اگه از وب گذر استفاده می کنید بر دارین تا درست بشه

tizparvaz
December 14th, 2012, 02:34
به وبگذر مربوط نیست

الان یه چیزی که اتفاقی متوجه شدم اینکه با چیز پی ان وصل میشم میاد با اینترنت خودم نمیاد

tizparvaz
December 14th, 2012, 02:35
به جز تولبار الکسا چیز دیگه ای نصب نیست روی کروم

فک میکنم به همون بحث آی اس پی و این چیزا مربوط میشه (پرودور سروری که ازش چیز پی ان دارم ) اما چطوری ؟!

tizparvaz
December 14th, 2012, 02:37
بابیلون!
نصب نیست رو سیستم

delta
December 14th, 2012, 02:54
به جز تولبار الکسا چیز دیگه ای نصب نیست روی کروم

فک میکنم به همون بحث آی اس پی و این چیزا مربوط میشه (پرودور سروری که ازش چیز پی ان دارم ) اما چطوری ؟!

سیستم کش سرور...اگر کار isp باشه تا جایی که اطلاع دارم اینجور مواقع اینترنت آنلاین کامل نیست..مثل این میمونه که یک فوتبال پخش مستقیم رو با کمی تاخیر پخش کنند..قبلا رو یک isp بودم میرفتم سایت یاهو میدیدم تبلیغشون انجاست! تعجب میکردم..میرفتم سایت خودم مطلب میزاشتم میدیدم صفحه اول نیومده!! با دیال وصل میشدم میدیدم آمد!! یکبارم رفتم سایتم دیدم یک نام کاربری باهاش لاگین کردم آخر تعجب بود! پیگیری کردم یک استادی گفت بعضی وقتها isp ها برای استفاده بهینه از پهنای باند سرور رو روی کش نگه میدارند..مثلا شما سایت یاهو رو باز میکنید.بقیه کاربرای آن isp هم سایت یاهو رو باز کنند از رو کشی که شما وارد سایت یاهو شدید استفاده میکنند و دیگر هر کاربر برای باز کردن آن سایت پهنای باندی مصرف نمیکنه و از isp پهنای باندی مصرف نمیش اما واسه کاربر کنتور میندازند! با این کار حتی صفحات باز کردن صفحات اینترنت بالاتر هم میره و کاربر فکر میکنه عجب سرعتی داره در صورتی که اینطور نیست و شما دارید صفحه کش رو میبینید..اینجور مواقع انواع تبلیغات و.. عجیب تو خیلی سایتها میبینید!

Aliiii
December 14th, 2012, 07:14
سیستم کش سرور...اگر کار isp باشه تا جایی که اطلاع دارم اینجور مواقع اینترنت آنلاین کامل نیست..مثل این میمونه که یک فوتبال پخش مستقیم رو با کمی تاخیر پخش کنند..قبلا رو یک isp بودم میرفتم سایت یاهو میدیدم تبلیغشون انجاست! تعجب میکردم..میرفتم سایت خودم مطلب میزاشتم میدیدم صفحه اول نیومده!! با دیال وصل میشدم میدیدم آمد!! یکبارم رفتم سایتم دیدم یک نام کاربری باهاش لاگین کردم آخر تعجب بود! پیگیری کردم یک استادی گفت بعضی وقتها isp ها برای استفاده بهینه از پهنای باند سرور رو روی کش نگه میدارند..مثلا شما سایت یاهو رو باز میکنید.بقیه کاربرای آن isp هم سایت یاهو رو باز کنند از رو کشی که شما وارد سایت یاهو شدید استفاده میکنند و دیگر هر کاربر برای باز کردن آن سایت پهنای باندی مصرف نمیکنه و از isp پهنای باندی مصرف نمیش اما واسه کاربر کنتور میندازند! با این کار حتی صفحات باز کردن صفحات اینترنت بالاتر هم میره و کاربر فکر میکنه عجب سرعتی داره در صورتی که اینطور نیست و شما دارید صفحه کش رو میبینید..اینجور مواقع انواع تبلیغات و.. عجیب تو خیلی سایتها میبینید!

اطلاعات غلط ندید لطفا! وقتی تبلیغی وجود نداره از کجا نمایش داده میشه؟! حالا میخواد از کش isp بخونه یا همون لحظه از سرور!

≡ ALEX ≡
December 14th, 2012, 13:45
الان یه چیزی که اتفاقی متوجه شدم اینکه با چیز پی ان وصل میشم میاد با اینترنت خودم نمیاد

این مورد امکان پذیره دوست عزیز...