PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه مانیتور کردن پهنای باند مصرفی ؟

h_zaman06
December 13th, 2012, 23:51
با سلام ...
میخواستم بدونم چه شکلی میشه دقیقا فهمید الان پهنای باند مصرفی سرور کجا داره مصرف میشه و برای چی ؟

الان 3 روزه کل پهنای باند سرور تموم شده و من نمیدونم باید چی کارش کنم :( . و اصلا نمی دونم مشکل ار کجاست ! ماه گذشته هم دقیقا همین مشکل پیش اومد و بعد از خرید پهنای باند اضافه نمیدونم چی شد که برطرف شد ... الان دوباره همینطور شده ... این شرکت ها هم که فقط اسم دارن ... هرچی ازشون میخوام این مشکل را برطرف کنند هیچ جوابی نمیدن .. جدا کلافه شدم .

لطفا راهنمایی بفرمایید .
با تشکر

TebyanHost
December 14th, 2012, 10:18
سرور مجازی یا اختصاصی هست؟

DreamServer
December 14th, 2012, 10:41
اگر Dedicated هست بگید براتون گراف سند میکنن!

h_zaman06
December 14th, 2012, 13:16
با سلام و تشکر
سرور مجازی هست .
همین الان گراف مصرفی را هم من دارم دقیقا از ساعت 9 تا 12 شب سه شبه داره مصرف سرور میره روی 20 مگ و الان 7-8 گیگ دیگه بیشتر از پهنای باند این ماه نمونده :(
من میخوام بدونم این پهنای باند چجوری داره مصرف میشه ؟ کجا مصرف میشه ... دلیلش چیه و چطوری جلوی اون را بگیرم ؟

با تشکر

DreamServer
December 14th, 2012, 14:40
با سلام و تشکر
سرور مجازی هست .
همین الان گراف مصرفی را هم من دارم دقیقا از ساعت 9 تا 12 شب سه شبه داره مصرف سرور میره روی 20 مگ و الان 7-8 گیگ دیگه بیشتر از پهنای باند این ماه نمونده :(
من میخوام بدونم این پهنای باند چجوری داره مصرف میشه ؟ کجا مصرف میشه ... دلیلش چیه و چطوری جلوی اون را بگیرم ؟

با تشکر

برای چه کاری سرور استفاده میشه؟!

mahdi2009
December 14th, 2012, 15:17
سرور مجازیتون ویندوز هست یا لینوکس؟

h_zaman06
December 14th, 2012, 15:33
سرور مجازی لینوکس هست با مجازی ساز openvz روش دایرکت ادمین هست و یه چندتا سایت مصرف داخلی خودمون روش هست . مصرف سایت ها خیلی پایین ه و متوسط مصرف ماهیانه کل سرور حدود 30 گیگ هست ولی از ابتدای ماه تا الان 120 گیگ مصرف کرده که غیر معمول هست ... ماه گذشته هم دقیقا همین مورد پیش اومد .

با تشکر

korosh-eghbali
December 14th, 2012, 16:02
احتمال زیاد زیر دیداس میره سرور تون و پهنای باند رو مصرف میکنه
باید همه چیز دقیقا چک بشه
که چه آی پی هایی با چه مقدار کانکشن هایی به سرور وصل میشن و قصد دیداس نداشته باشن
پیروز باشید

h_zaman06
December 14th, 2012, 16:42
با تشکر حالا چه جوری باید این کار رو انجام بدم ؟ توی دایرکت ادمین آی پی ها رو محدود کردم ولی انگار جواب نمیده