PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : sdfghj

Soheil Extreme
February 13th, 2009, 00:07
سلام

جدا ؟؟ یعنی بالاخره در ایران هم موضوع کپی رایت اجرا شد .... برای اینکه شما جریمه شده اید متاسفم ولی اینکه موضوع کپی رایت را پیگیری می کند به این شکل پارس دیتا برای من خیلی جالب بود .

با تشکر

اره عزیزم.خیلی منو اذیت کردند.ماجرا این بود که من تو سایتم یه بنر ساخته بودم روش نوشتم بودم بی دردسر تجارت کنید.بعد یک هفته یادمه خانم عباسی کارشناس روابط عمومی پارس دیتا با بنده تماس گرفتند و موضوع رو به بنده اطلاع دادند.من فکر کردم داره یه حرفی رو الکی برا خودش میزنه وتو ایران زیاد پیگیری نمیشه اما متاسفانه بعد از گذشت 3هفته احضاریه دریافت کردم که مستقیما از دادگستری سمنگان صادر شده بود که تنها واحد رسیدگی کننده به جرایم اینترنتی در تهران است.که متاسفانه ا کیفرخواست دادستان محترم اقای احمدی مواجه شدم که برای جریمه 300000تومان وجه رایج مملکت منو محکوم به واریز وجه به حساب سپرده متمرکز دادگستری محکوم کردند.اما من درسته 300تومن دادم اما ای کاش تو همه زمینه هاحقوق ناشر رو تو ایران در نظر بگیرند که متاسفانه اینطور نیست

WGB
February 13th, 2009, 03:51
تازه یه چیز جالب تر.
جدیدا با جرایم اینترنتی برخورد قاطع میشه.3 تا 6 ماه حبس و جریمه های نقدی
البته شنیدن کی بود مانند دیدن

Soheil Extreme
February 13th, 2009, 10:13
تازه یه چیز جالب تر.
جدیدا با جرایم اینترنتی برخورد قاطع میشه.3 تا 6 ماه حبس و جریمه های نقدی
البته شنیدن کی بود مانند دیدن

دوست عزیز این حرفتون چقدر قطعی هست؟این قانون جدیدا تصویب شده؟یا در حال اجراست؟

WGB
February 13th, 2009, 10:24
دوست عزیز این حرفتون چقدر قطعی هست؟این قانون جدیدا تصویب شده؟یا در حال اجراست؟

جدیدا تصویب شده و با کمی سخت گیری در حال اجراست.
بنده خودم 1 میلیون 213 هزار تومن ضرر دادم بابت این قانون بی امکانات و پلیس بی دانش.