PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک

vahidmir
December 13th, 2012, 12:05
سلام
دوستان من دو تا مشکل دارم میشه کمک کنید

یکی اینکه من سایت م کلا رفته بود الان دوباره تمدید کردهام ولی امکانش نیست دامنه . آی ار اضاف کنم هر کار میکنم ارور میده و 2 اینکه من رمز پس ادمین دات پی اچ پی یادم رفته باید چیکار کنم؟:-s:-s:-s:-s

coloserver
December 13th, 2012, 14:52
از چه مدیریت محتوایی استفاده میکنید؟

gitiserver
December 13th, 2012, 15:19
سلام،
برای اضافه کردن دامنه IR باید حداکثر 48 ساعت صبر کنید تا DNSها ست بشه. (البته اگر dnsها رو ست کردین ،اگر نه که اول باید DNS سرور رو روش ست کنید)

دقیقا متوجه نشدم رمز کجا رو فراموش کردین!! رمز سیستم مدیریت محتواتون رو فراموش کردین؟ اگر جوابتون مثبت، از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می کنید؟

vahidmir
December 13th, 2012, 15:36
از نیوک 8.3 استفاده میکنم

gitiserver
December 13th, 2012, 16:49
به phpmyadmin هاست برید و بعد قسمت usersرو پیدا کنید، روی ددمین کلیک کننید و پسوورد که به صورت کد شده هست رو کپی کن به صفحه مدیریت سایت برید و یوزرتون با اون پسسورد کد شده رو وارد کنید، سپس پسوورد رو تغییر بدین.
این روش باید جواب بده، اگر جواب نداد بهتره که سوالتون رو در انجمن phpnuke مطرح کنید.

www.denaserver.com
December 15th, 2012, 03:32
سلام
دوستان من دو تا مشکل دارم میشه کمک کنید

یکی اینکه من سایت م کلا رفته بود الان دوباره تمدید کردهام ولی امکانش نیست دامنه . آی ار اضاف کنم هر کار میکنم ارور میده و 2 اینکه من رمز پس ادمین دات پی اچ پی یادم رفته باید چیکار کنم؟:-s:-s:-s:-s

سلام
چه ارروری میده ؟
متن اررور را بدید تا راهنمایی کنم

vahidmir
December 15th, 2012, 12:57
این ارور میده نمیدونم چیکار کنم
10337
You cannot park your main domain!

vahidmir
December 15th, 2012, 14:43
دوستان یکی کمک کنه کلا زدم خرابش کرده ام یکی لطف میکنه برام یه نیوک 8.3 نصب کنه