PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با هاست چیکار کنم ؟

mey.sam
December 13th, 2012, 00:43
من یک هاست لینوکس دارم که روش سی پنل نصبه . به کارم نمیاد ، چون حجمش 512 مگابایت ـه . اول قصد فروش داشتم . اما الان تقریبا تصمیمم عوض شده .
به نظر شما روی هاستم مدیریت محتوا نصب کنم و کار با هاست رو یاد بگیرم و مسائل امنیتی رو کار کنم و همینطور سئو رو یا اینکه اگه مشتری پیدا شد بفروشم ؟
الان چه حرفه ای درآمد زایی خوبی داره ؟ نصب مدیریت محتوا ؟ پیکربندی هاست ؟ تامین امنیت هاست ؟ سئو ؟

من خودم به مقوله امنیت علاقه دارم . البته اگه درآمد نداره و وب مستر های ایرانی توجهی به این مساله نمی کنن ، که میشه قید علاقه رو زد . ولی اگه پول خوبی داره ، با توجه به اینکه علاقه هم دارم حتما پیگیرش میشم . و اینکه کلا چه مسائلی رو باید یاد بگیرم برای این مورد ؟

m2n
December 13th, 2012, 00:57
یعنی الان 512 مگابایت شما هاست دارین :-o:-o:-o
شما می تونی با اون 512 مگابایت یه سایت آپلود سنتر+یه سایت دانلود+گوگل ایرانی+یاهو ایرانی رو راه اندازی کنید.:d

ourweb
December 13th, 2012, 00:59
شما می تونی با اون 512 مگابایت یه سایت آپلود سنتر+یه سایت دانلود+گوگل ایرانی+یاهو ایرانی رو راه اندازی کنید.:d

جالب بود با مزه بدبخت اومده سوال بپرسه کباب شد ;;)

≡ ALEX ≡
December 13th, 2012, 01:18
من یک هاست لینوکس دارم که روش سی پنل نصبه . به کارم نمیاد ، چون حجمش 512 مگابایت ـه . اول قصد فروش داشتم . اما الان تقریبا تصمیمم عوض شده .
به نظر شما روی هاستم مدیریت محتوا نصب کنم و کار با هاست رو یاد بگیرم و مسائل امنیتی رو کار کنم و همینطور سئو رو یا اینکه اگه مشتری پیدا شد بفروشم ؟
الان چه حرفه ای درآمد زایی خوبی داره ؟ نصب مدیریت محتوا ؟ پیکربندی هاست ؟ تامین امنیت هاست ؟ سئو ؟

من خودم به مقوله امنیت علاقه دارم . البته اگه درآمد نداره و وب مستر های ایرانی توجهی به این مساله نمی کنن ، که میشه قید علاقه رو زد .
ولی اگه پول خوبی داره ، با توجه به اینکه علاقه هم دارم حتما پیگیرش میشم . و اینکه کلا چه مسائلی رو باید یاد بگیرم برای این مورد ؟

دوست عزیز، بیشتر مطالعه کنید. اطلاعات عمومی شما هنوز ضعیف است. بعد از مطالعه و تحقیق کافی وارد بحث های تخصصی بشوید.

mey.sam
December 13th, 2012, 01:36
فکر نمیکردم در این انجمن هم نیازی به اضافه کردن "لطفا جدی باشید" باشه . دلقک بازی رو بذارید کنار .

شما می تونی با اون 512 مگابایت یه سایت آپلود سنتر+یه سایت دانلود+گوگل ایرانی+یاهو ایرانی رو راه اندازی کنید.
من گفتم میخوام روی هاستم سایت راه اندازی کنم ؟! یه بار دیگه پست اول رو مطالعه کن . بعید میدونم بعد از بارها توضیح و مطالعه متوجه جریان بشی ، اما اگه بر حسب اتفاق جریان رو گرفتی ، میفهمی که من منظورم اینه کدوم تخصص درآمد زایی داره که از این هاست با فضای کم برای انجام یک سری تمرین و تحقیق در رابطه با اون تخصص استفاده کنم .

دوست عزیز، بیشتر مطالعه کنید. اطلاعات عمومی شما هنوز ضعیف است. بعد از مطالعه و تحقیق کافی وارد بحث های تخصصی بشوید.
اطلاعات عمومی در رابطه با چی ؟ هاست و امنیت و مدیریت محتوا ؟ اگه جواب مثبته من به همین دلیل میخوام از این سایت برای یادگیری این موارد استفاده کنم و بعد وارد بحث های تخصصی بشم .
در واقع پست اول من رو یکبار دیگه و تنها با کمی تغییر تکرار کردید .

m2n
December 13th, 2012, 01:40
فکر نمیکردم در این انجمن هم نیازی به اضافه کردن "لطفا جدی باشید" باشه . دلقک بازی رو بذارید کنار .

من گفتم میخوام روی هاستم سایت راه اندازی کنم ؟! یه بار دیگه پست اول رو مطالعه کن . بعید میدونم بعد از بارها توضیح و مطالعه متوجه جریان بشی ، اما اگه بر حسب اتفاق جریان رو گرفتی ، میفهمی که من منظورم اینه کدوم تخصص درآمد زایی داره که از این هاست با فضای کم برای انجام یک سری تمرین و تحقیق در رابطه با اون تخصص استفاده کنم .

اطلاعات عمومی در رابطه با چی ؟ هاست و امنیت و مدیریت محتوا ؟ اگه جواب مثبته من به همین دلیل میخوام از این سایت برای یادگیری این موارد استفاده کنم و بعد وارد بحث های تخصصی بشم .
در واقع پست اول من رو یکبار دیگه و تنها با کمی تغییر تکرار کردید .

پس موقع انتخاب تیتر پست حتما دقت کنید تیتری که این باشه
با هاست چیکار کنم ؟جوابم این میشه:

mey.sam
December 13th, 2012, 01:47
پس موقع انتخاب تیتر پست حتما دقت کنید تیتری که این باشه
با هاست چیکار کنم ؟

جوابم این میشه:

پیشنهاد به مدیران :
کلیه پست های آغازین تاپیک های موجود در انجمن رو حذف کنید . ما اینجا دلقک ، عذر میخوام ، وبمسترهای توانایی داریم که از روی تیتر مطالب به کلیه شک و شبهات استارتر پاسخ میدن .

≡ ALEX ≡
December 13th, 2012, 02:00
دوست گرامی، ما نه شما رو دیدیم و نه شما رو می شناسیم. بیان شما، تنها مدرک شناسایی شما نزد ماست. چیزی که بنده از بیان تون در مورد مسئله فهمیدم کمبود اطلاعات اولیه و اون حس گیجی هست که زمانی همه ما داشتیم. خوب حالا پاسخ تون:

هاستی که گرفتید در واقع یک اکانت بر روی سرور اصلی است که امکاناتی را جهت راه اندازی و مدیریت یک یا چند وبسایت به شما ارایه می کند. از موارد ذکر شده در لیست شما تنها می توانید یک اسکریپت (مثلا یک سیستم مدیریت محتوی یا همان cms) را نصب کرده و کار خود را آغاز کنید. امنیت هاست دست شما نیست و دست مدیر سروره ولی میتونید مسائل امنیتی نرم افزار نصب شده را انجام دهید. وبسایت تون رو seo هم میتونید بکنید.

میان قصد تون از یادگیری چیز هایی مثل امنیت و پیکره بندی هاست و ... و هاستی که خریداری کرده اید ارتباطی پیدا نمی کنم. شما چیز های بسیاری از وب می توانید بیاموزید. ولی از هاست تون تنها در جهت راه اندازی یک وبسایت و حتی کسب درآمد از آن (مثل راه اندازی فروشگاه الکترونیکی) می توانید استفاده کنید. و یا برای تمرین seo بر روی آن آزمایشاتی را انجام دهید.

موفق باشید

mey.sam
December 13th, 2012, 02:08
دوست گرامی، ما نه شما رو دیدیم و نه شما رو می شناسیم. بیان شما، تنها مدرک شناسایی شما نزد ماست. چیزی که بنده از بیان تون در مورد مسئله فهمیدم کمبود اطلاعات اولیه و اون حس گیجی هست که زمانی همه ما داشتیم. خوب حالا پاسخ تون:

هاستی که گرفتید در واقع یک اکانت بر روی سرور اصلی است که امکاناتی را جهت راه اندازی و مدیریت یک یا چند وبسایت به شما ارایه می کند. از موارد ذکر شده در لیست شما تنها می توانید یک اسکریپت (مثلا یک سیستم مدیریت محتوی یا همان cms) را نصب کرده و کار خود را آغاز کنید. امنیت هاست دست شما نیست و دست مدیر سروره ولی میتونید مسائل امنیتی نرم افزار نصب شده را انجام دهید. وبسایت تون رو seo هم میتونید بکنید.

میان قصد تون از یادگیری چیز هایی مثل امنیت و پیکره بندی هاست و ... و هاستی که خریداری کرده اید ارتباطی پیدا نمی کنم. شما چیز های بسیاری از وب می توانید بیاموزید. ولی از هاست تون تنها در جهت راه اندازی یک وبسایت و حتی کسب درآمد از آن (مثل راه اندازی فروشگاه الکترونیکی) می توانید استفاده کنید. و یا برای تمرین seo بر روی آن آزمایشاتی را انجام دهید.

موفق باشید

با تشکر از برنامه خوب و جامع تون .
دقیقا همینطوره . من سرم درم گمه . یعنی تا بحال از این موجودات فضایی مثل هاست و فلان و بهمان نداشتم . پس دلیل اینکه رابطه ای میان مواردی که ذکر شد پیدا نکردید همینه .
بازم تشکر میکنم ، اطلاعات خوبی بود .

≡ ALEX ≡
December 13th, 2012, 02:13
برای همین در پست اول گفتم بیشتر مطالعه کنید. فروم ها، مقالات، pdf، فیلم، مجلات و ... همگی میتونن در بالا بردن دانش و آگاهی کمک کنند.

موفق باشید

delta
December 13th, 2012, 02:34
با تشکر از برنامه خوب و جامع تون .
دقیقا همینطوره . من سرم درم گمه . یعنی تا بحال از این موجودات فضایی مثل هاست و فلان و بهمان نداشتم . پس دلیل اینکه رابطه ای میان مواردی که ذکر شد پیدا نکردید همینه .
بازم تشکر میکنم ، اطلاعات خوبی بود .
این کلمات رو خدایی نفهمیدم جریان چیه!! :39: یک نصیحت هم من به شما کنم.رو هاست زیاد مانور ندید.زیادی تست و آزمایشات دست بزنید مدیر هاستینگ ساپسنت میکنه شما رو..منظورم تست اسکریپت و مدیریت و.. هست..بالاخره آنها هم اجازه نمیدن هاستشون رو موش آزمایشگاهی کنید...