PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست براي ارسال ايميل تبليغاتي

pishgamsms
January 9th, 2010, 14:34
با سلام

من يك هاست با حداكثر هزينه ماهانه 5000 تومان بشه باهاش ميل تبليغاتي فرستاد

و مدير سرور اونو تضمين كنه كه مي فرسته و در هنگام ارسال اكانت بسته نشه

در ضمن مي گن كه هاستينگ هاي چيني اجازه ارسال اسپم مي دن ترجيحا چين باشه

amiri113
January 9th, 2010, 15:21
5000 تومن فقط ؟ ;;) حتما شوخی ميکني ؟

irlogo
January 9th, 2010, 15:23
شوخی جالبی بود

amiri113
January 9th, 2010, 15:29
آقا همين الان بگم اگر کسی 5000 تومن ميده منم ميخوام :67: ميخوام باهاش روزی 10000 تا ايميل بفرستم.
واقعا قيمت خوبيه.

Behsazan Host
January 10th, 2010, 16:09
5000 تومان ؟
اگه پیدا کردی منم میخوام ! من روزی 2000 تا ایمیل می خوام بفرستم !
-----------
این چه وضعیه واقعا !!!؟

ms1992
January 10th, 2010, 16:14
هشدار جدی در مورد ارسال اسپم !!

سرويس : عمومی
87/07/23-03:01
2008-10-14 03:01:02
آخرين مشاهده : 88/10/20-01:55
52 : کد خبر
تعداد مشاهده : 1088

به اطلاع آن دسته از مشتریانی که از خدمات میزبانی وب این شرکت استفاده می نمایند و سعی دارند با ارسال ایمیل تبلیغاتی سایت خود را تبلیغ کنند می رساند با توجه به سخت گیری شدید دیتا سنتر سرور میزبانی در مورد رعایت قوانین ضد اسپم آمریکا لطفا نکات زیر را حتما رعایت فرمایید :

1- اگر با سرویس های ایمیل همچون Yahoo و Gmail و یا گروه های Yahoo یا هر سرویس دیگر ایمیل تبلیغاتی ارسال می کنید به هیچ عنوان لینک سایت خودتان را در هیچ کجای ایمیل قرار ندهید ! چون در صورت گزارش ایمیل شما به عنوان اسپم توسط خوانندگان ، ارسال کننده اسپم همان سایتی که در ایمیل لینک داده شده شناخته می شود ! لذا سیستم هایی چون SPAM COP آنرا به دیتاسنتر میزبانی آن سایت گزارش می دهند و دیتا سنتر نیز طبق قوانین ضد اسپم آمریکا موظف به متوقف کردن فعالیت سایت خاطی است که دیتا سنتر طی ایمیلی از ما درخواست می کند سایت خاطی متوقف شود و اگر متوقف نشود کل سرور را متوقف خواهد کرد .
متاسفانه این قضیه چندی پیش برای یکی از وب سایتهای روی سرور اتفاق افتاد و ما ناچار به توقف آن سایت شدیم . مدیر وب سایت از Gmail برای ارسال ایمیل تبلیغاتی برای تبلیغ سایتش استفاده کرده بود و در آخر ایمیل لینک سایت خودش را داده بود . با اینکه برای ارسال ایمیل از سرور ما استفاده نکرده بود اما متاسفانه سیستم SPAMCOP به دیتا سنتر سرور میزبانی فشار وارد کرد تا سایتی که در ایمیل به آن لینک شده است و اسپمر شناخته شده است بسته شود .

2- به هیچ عنوان از هاست برای ایمیل تبلیغاتی ارسال نکنید !

توجه کنید که از آنجا که عدم رعایت موارد فوق باعث می شود تا فعالیت کل سرور متوقف شود لذا در صورت عدم رعایت موارد فوق ، اکانت شما بدون هیچ اطلاع قبلی بسته شده و فقط امکان انتقال آن به یک سرور دیگر وجود دارد !

در صورت ابهام و عدم درک مورد فوق با ما تماس بگیرید

منبع : اخبار :: هشدار جدی در مورد ارسال اسپم !! (http://coms.ir/news/main/fa/65)

سلام عیلکم و رحمت الله
May 2nd, 2011, 01:48
هشدار جدی در مورد ارسال اسپم !!

سرويس : عمومی
87/07/23-03:01
2008-10-14 03:01:02
آخرين مشاهده : 88/10/20-01:55
52 : کد خبر
تعداد مشاهده : 1088

به اطلاع آن دسته از مشتریانی که از خدمات میزبانی وب این شرکت استفاده می نمایند و سعی دارند با ارسال ایمیل تبلیغاتی سایت خود را تبلیغ کنند می رساند با توجه به سخت گیری شدید دیتا سنتر سرور میزبانی در مورد رعایت قوانین ضد اسپم آمریکا لطفا نکات زیر را حتما رعایت فرمایید :

1- اگر با سرویس های ایمیل همچون Yahoo و Gmail و یا گروه های Yahoo یا هر سرویس دیگر ایمیل تبلیغاتی ارسال می کنید به هیچ عنوان لینک سایت خودتان را در هیچ کجای ایمیل قرار ندهید ! چون در صورت گزارش ایمیل شما به عنوان اسپم توسط خوانندگان ، ارسال کننده اسپم همان سایتی که در ایمیل لینک داده شده شناخته می شود ! لذا سیستم هایی چون SPAM COP آنرا به دیتاسنتر میزبانی آن سایت گزارش می دهند و دیتا سنتر نیز طبق قوانین ضد اسپم آمریکا موظف به متوقف کردن فعالیت سایت خاطی است که دیتا سنتر طی ایمیلی از ما درخواست می کند سایت خاطی متوقف شود و اگر متوقف نشود کل سرور را متوقف خواهد کرد .
متاسفانه این قضیه چندی پیش برای یکی از وب سایتهای روی سرور اتفاق افتاد و ما ناچار به توقف آن سایت شدیم . مدیر وب سایت از Gmail برای ارسال ایمیل تبلیغاتی برای تبلیغ سایتش استفاده کرده بود و در آخر ایمیل لینک سایت خودش را داده بود . با اینکه برای ارسال ایمیل از سرور ما استفاده نکرده بود اما متاسفانه سیستم SPAMCOP به دیتا سنتر سرور میزبانی فشار وارد کرد تا سایتی که در ایمیل به آن لینک شده است و اسپمر شناخته شده است بسته شود .

2- به هیچ عنوان از هاست برای ایمیل تبلیغاتی ارسال نکنید !

توجه کنید که از آنجا که عدم رعایت موارد فوق باعث می شود تا فعالیت کل سرور متوقف شود لذا در صورت عدم رعایت موارد فوق ، اکانت شما بدون هیچ اطلاع قبلی بسته شده و فقط امکان انتقال آن به یک سرور دیگر وجود دارد !

در صورت ابهام و عدم درک مورد فوق با ما تماس بگیرید

منبع : اخبار :: هشدار جدی در مورد ارسال اسپم !! (http://coms.ir/news/main/fa/65)

دوستان الان اگه من با هر طریقی با رعایت شرایط زمان بندی و استفاده از سرورهای وارز یا آفشور و ... اسپم ارسال کنم و سایت را در آن تبلیغ کنم
جدای قضیه اسپم شدن آی پی و مشکلاتی که برای سرور و آی پی به وجود می یاد

آیا برای وب سایت تبلیغ شده هم مشکلات و محدودیت هایی به وجود می یاد ؟!!!

با تشکر

r3z4
May 2nd, 2011, 03:49
با سلام

من يك هاست با حداكثر هزينه ماهانه 5000 تومان بشه باهاش ميل تبليغاتي فرستاد

و مدير سرور اونو تضمين كنه كه مي فرسته و در هنگام ارسال اكانت بسته نشه

در ضمن مي گن كه هاستينگ هاي چيني اجازه ارسال اسپم مي دن ترجيحا چين باشه

با این پول یه پیتزا میتونی بگیری!!! یا بستنی لیتری!!! البته من توصیه اکید میکنم فورا بزاریش بانک حساب 5ساله که سود هم میدن اگه این کارو نکردی میتونی سکه طلا بخری که این روزا قیمتش خیلی خوب شده اگه نه بازم بچه ها میتونن راهنماییت کنن!!!
اما
سرور واسه ارسال ایمیل ؟
نه!

Birserver
May 2nd, 2011, 08:12
شوخی مکن ای یار که صاحب نظرانند // بیگانه و خویش از پس و پیشت نگرانند!
کس نیست که پنهان نظری با تو ندارد // من نیز بر آنم که همه خلق بر آنند!

در صورت تمایل به انجام تبلیغات هدفمند و نیز خدمات سئو با من در تماس باشید :)

sales data
May 2nd, 2011, 08:37
اقا منم میخوام ماهی 5000 تومن چون ایمیل تبلیغاتی زیاد داریم !!!!

alborzgostar
May 2nd, 2011, 11:06
منم میخوام اگه کسی داره

Linux
May 2nd, 2011, 11:09
منم که بدم نمیاد میخوام :-&

shahmoradi
May 16th, 2011, 09:30
سلام اگه پیدا کردید به من هم بگین من هم می خواهم روزی 5000 تا میل ارسال کنم.

amirizadi
May 16th, 2011, 10:06
در خدمتم ولی نه با این قیمت

IranianServer
May 16th, 2011, 12:13
دوستان عزیز ، خیلی بهتر بود بجای اسپم ، به این دوستمون کمک می کردیم !!

دوست من ، با این قیمت نه ، اما اگر خواستید در خدمتیم با قیمت بالاتر ، در ضمن تماس بگیر یک راه بهت بگم شاید کارت راه بیوفته !

---
May 16th, 2011, 16:28
عضویت در سیستم ایمیل (http://rayaname.net/index.php/fa/services/email-marketing/register-email.html)

5000 تومن هارو ذخیره بفرمایید

سرویس رایگان :66: میتونید استفاده کنید

سلام عیلکم و رحمت الله
May 16th, 2011, 16:35
اگه کسی هاستی داره که اجازه می ده ساعتی 60 تا ایمیل ارسال بشه به من پی ام بده
ارسال به صورت زمانبندی شده انجام می شه و هیچ مشکلی چه از لحاظ اسپم و چه از لحاظ فشار روی سرور ایجاد نمی کنه

لطفا قیمت را پی ام کنید ، 500 مگ کافیست

ehsansystem
May 18th, 2011, 12:09
ببین اگه میخوایی میتونم برات از روسیه بگیرم که با اسپم هم کاری ندارن

amirizadi
May 18th, 2011, 12:38
50 مگ
پهنای باند نامحدود
امکانات نامحدود
1 ای پی اختصاصی سالانه 18000
با 500 مگ فضا سالانه 33000

amircatalan
May 20th, 2011, 17:56
دوستان من هم لازم دارم روزی هم حدود 500تا میل میخوام بفرستم

mr_map
June 3rd, 2011, 11:59
دوستان من هم لازم دارم روزی هم حدود 500تا میل میخوام بفرستم

بنده هم احتیاج دارم

ehsansystem
June 3rd, 2011, 12:06
سرور بگيري بهتره

mr_map
June 3rd, 2011, 13:09
هزینه اش بالاست؟

ehsansystem
June 3rd, 2011, 13:13
ماهانه 50 60 t

agarb98
June 3rd, 2011, 13:54
با سلام بنده ارایه میدم ولی ماهیانه 50000 تومان .

اگر خواستین در خدمت هستم اگر می خواهید مطمین شوید پیغام خصوصی دهید تا برخی از مشتریانم را معرفی کنم .

که ایمیل به اینباکس و روزی هم 50000 تا ارسال میکنه بعضی از سایتهای بزرگ هم مشتری بنده هستن.

با تشکر

ehsansystem
June 3rd, 2011, 14:08
ميشه همون سرور

easyvps.ir
June 4th, 2011, 19:41
مردم واقغا واسه کارشون پول خرج میکنند.
واسه همینه هی ورشکست میشه کارا دیگه هی هزینه اضافی
همچین هاستی بود من هم میخوام

iacbook
June 4th, 2011, 21:10
درود

راه اول :
استفاده از سرویس های مجار smtp که در لیست سفید سرویس دهندگان ایمیل قرار دارند بهترین گزینه و کم خطر ترین راه ارسال ایمیل انبوه می باشد :

نمونه سایت سرویس دهنده smtp :
smtp.com

تعرفه هاشون :
2000 ایمیل در ماه = 5$ در ماه
5000 ایمیل در ماه = 9$ در ماه
10000 ایمیل در ماه = 15$ در ماه
20000 ایمیل در ماه = 27$ در ماه
35000 ایمیل در ماه = 50$ در ماه
50000 ایمیل در ماه = 70$ در ماه
100000 ایمیل در ماه = 130$ در ماه
...

راه دوم:
استفاده از گروههای ایمیل یاهو و گوگل

راه سوم :
استفاده از سرورهای اختصاصی یا مجازی ایران ( البته باید در بازه زمانی زیاد ارسال نمایید.)

در هر صورت استفاده از سرورهای مجازی ، اختصاصی ، هاست و ... که مجاز به ارسال ایمیل انبوه از طرف سرویس دهندگان ایمیل نیستند باعث بلاک شدن آی پی آن سرور خواهند شد ، مگر اینکه سرویس دهنده مورد نظر یک سرویس دهنده ایمیل مجاز باشد و یا اینکه از تعداد زیادی آی پی برای سرویس ایمیل خود بهره گیرد تا ایمیل های ارسالی را بصورت خودکار در بازه زمانی روی آی پی های متعدد تقسیم کند تا از هر آی پی در بازه زمانی زیاد ایمیل ارسال گردد...

راه چهارم:
استفاده از نرم افزارهای ارسال ایمیل انبوه روی کامپیوتر :
این نرم افزارها از سرویس دهندگان ایمیل مثل جیمیل و یاهو استفاده می کنند و ترفندهایی برای ارسال دارند که منطقی هست ...

سپاس

mr_map
June 8th, 2011, 23:01
با سلام

من در مجیدآنلاین یک پست دیدم و به آدرسی که برای سفارش سرویس نوشته شده بود رفتم و سفارش دادم ولی نه تلفنی نه آدرسی نه پرداخت آنلاینی فکر کنم دمو بود!!!!

درخواست میل سرور - MajidOnline Forums (http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=168269)

(دوستان من برای ارسال هفته ای 3000 ایمیل میخواستم از این سرویس استفاده کنم اگه هاستی میشناسین که این امکان را میده و محدویت حداقل 300 ایمیل در ساعت داره لطفا اعلام کنید)

DATAFARM.IR
June 9th, 2011, 04:54
(دوستان من برای ارسال هفته ای 3000 ایمیل میخواستم از این سرویس استفاده کنم اگه هاستی میشناسین که این امکان را میده و محدویت حداقل 300 ایمیل در ساعت داره لطفا اعلام کنید)
Business Hosting (http://www.byethost.com/paid-hosting/business-hosting)
Higher outgoing email limit (1000 emails / hour)