PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم پاسخ دهي ستاد ساماندهي

ققنوس
December 12th, 2012, 09:43
سلام دوستان

من ميخواستم يك سايت رو در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينتر نتي ثبت كنم ولي متوجه شدم صاحب قبلي اون يك بار اون رو ثبت كرده ولي من به دلايلي مجبورم اون رو ثبت كنم و تمامي مسئوليت اون رو بر عهده بگيرم كه متاسفانه به دليل اينكه قبلا ثبت شده امكان پذير نيست.

به واحد پشتيباني ستاد دوبار پيام دادم كسي جواب نداد زنگ دم چند بار يا اشغاله يا كسي جواب نميده .

يعني يك بشر نيست جواب بده انگار همه از دنيا رفتن !!!(:|

دوستان كسي نمي تونه من رو راهنمايي كنه

باتشكر

alikhkh
December 12th, 2012, 10:18
سلام
تنها راهش تماس تلفنی هست
ایمیل اصلا جواب نمیدن

seyyed_ahmad
December 12th, 2012, 10:21
جوابشون این خواهد بود : اون کسی که قبلا ثبت کرده باید از اکانت خودش اونو دلیت و حذف کنه . منم همین مشکل رو داشتم . فقط طرف قبلی باید حذف کنه از پنل خودش.

ققنوس
December 12th, 2012, 10:27
بديختي اينه كه جواب هم نميدن تلفن رو

بعد من نفر قبلي رو بايد از كجا پيدا كنم ، يعني اينا نمي تونن برن خودشون چك كنن و صاحب جديد دومين رو پيدا كنن :-s

korosh-eghbali
December 12th, 2012, 15:20
کلا برای *****ینگ هم جواب درست و حسابی نمیدن ما یک دامین داشتیم ***** شد هر کاری گفتن کردیم آخر بار نکردن

HC-Admin
December 12th, 2012, 17:39
دوست گرامی تنها راهش این هست که صاحب قبلی درخواست حذف سایت از پنل خودش را برای ستاد ساماندهی ارسال کنه

ققنوس
December 18th, 2012, 20:10
سلام

در خواست كردن با ايميل info دومين مربوطه ارسال درخواست كنم .

در نهايت درخواست رو قبول كردن .

Sir.DarKNesS
December 18th, 2012, 23:38
دوستان من یوزرم رو یادم رفته چیکار کنم ؟ :109:

ققنوس
December 19th, 2012, 00:18
دوستان من یوزرم رو یادم رفته چیکار کنم ؟ :109:

آره منم يادم رفته بود ديگه شانسكي گشتم پيداش كردم:109:

mortezafox
December 19th, 2012, 05:25
سلام دوستان

من ميخواستم يك سايت رو در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينتر نتي ثبت كنم ولي متوجه شدم صاحب قبلي اون يك بار اون رو ثبت كرده ولي من به دلايلي مجبورم اون رو ثبت كنم و تمامي مسئوليت اون رو بر عهده بگيرم كه متاسفانه به دليل اينكه قبلا ثبت شده امكان پذير نيست.

به واحد پشتيباني ستاد دوبار پيام دادم كسي جواب نداد زنگ دم چند بار يا اشغاله يا كسي جواب نميده .

يعني يك بشر نيست جواب بده انگار همه از دنيا رفتن !!!(:|

دوستان كسي نمي تونه من رو راهنمايي كنه

باتشكر
دوست من منم این مشکل داشتم به تمام موارد که تو ستاد هست ایمیل بزن و تماس بگیر
در ضمن هیچ مطلبی قرار نده بعد یه هفته
یه اقای با شماره ناشناس بهتون زنگ میزنه میگه اقای فالانی شما هم میگید بله بعدش میگه سایت ...... تا ظهر باز میشه و بعدش بازید

ققنوس
December 19th, 2012, 13:59
نهايتا مشكل ما داره حل ميشه

با درخواست رفع ***** تارنمای شما موافقت گردید و پس از طی مراحل اداری تارنمای شما رفع ***** خواهد شد . :77:

babelirani
December 19th, 2012, 14:38
ببخشید چقد طول کشید تا جواب بدن ؟

ققنوس
December 19th, 2012, 15:21
ببخشید چقد طول کشید تا جواب بدن ؟

سلام سايت ساماندهي براي مشكلي كه من داشتم چند روز طول كشيد تا پاسخگوي من باشن ولي براي مسائل رفع.ف.ي.ل.ت.ر كم تر از 24 ساعت .