PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزینه انتقال دامنه؟

amindevildriver
December 12th, 2012, 00:07
سلام
من یک دامنه از شرکت کاراهاست دارم که به خاطر اینکه پول ارث باباشونو برای ارایه سرویس میگیرن میخام منتقلش کنم تهران هاست یا جای دیگه من درخاست کتبی هم ارسال کردم که فقط یه کد انتقال میخام ازشون بعدش جواب دادن که باید 20 تومن بابت این کد بهمون بدبد که انجام بدیم .میخام بدونم همچین هزینه ای واقعا وجود داره به جز پرداخت هزینه دامنه به شرکت جدید؟؟؟؟

DVBBaz
December 12th, 2012, 00:22
دامین شما چه پسوندیه دوست من ؟

amindevildriver
December 12th, 2012, 00:24
.org هست الانم انقدر کش دادن قضیه رو که اکسپایر شده و حتما باید از خودشون تمدید کنم

DVBBaz
December 12th, 2012, 00:26
اگر دامنه از در ریسلر کلاب ثبت شده باشه انتقال به راحتی و بدون هزینه انجام می گیره ...

nivdata.com
December 12th, 2012, 00:32
در هیچ کجای قوانین ثبت دامنه هزینه ای برای انتقال دامنه وجود ندارد. فقط دامنه پس از انتقال یک سال تمدید می گردد. رجیسترنتی که دامنه در اون ثبت هست و از آنجا انتقال پیدا می کنه هیچ هزینه ای دریافت نمی کنه. تنها شرط محدودیت هم این است که پس از ثبت دامنه در 60 روز اول امکان انتقال وجود ندارد. همین و همین

amindevildriver
December 12th, 2012, 00:41
ممنون از توضیح
این متنی هست که برای من ارسال کردن:
در هنگام انتقال دامین از فراکارانت و به شرکت یا سرویس دهنده دیگری هزینه ای معادل 70% تعرفه نهایی ثبت دامنه gtld یکساله بدون تخفیف ؛ اخذ می گردد.
منم در جواب ارادت خودم رو نسبت به خواهر مادر و نزدیکان و کارکنان شرکت اعلام کردم. 45 تومن پولی نیست برای من ولی زور داره کسی رو که مثل من از همه جا بیخبره اینطوری تلکه میکنن

nivdata.com
December 12th, 2012, 00:51
این روشی هست برای اینکه کاربر دومین رو از پیششون نبره. ولی این کار از نظر قوانین ثبت دامنه درست نیست و تعریف نشده. احتمالا این همکار ما با این روش تصمیم گرفتند جلوی انتقال دامنه ها رو بگیرند. البته قیمت 45 تومان نرمال هست و بیشتر سرویس دهنده ها با همین قیمت سرویس می دهند.

amindevildriver
December 12th, 2012, 00:59
نه 45 نبود فک کنم تا ماه پیش 70 اینا فاکتور زدن برام کلا این دامنه رو من یه شرکت دیگه 4 سال پیش ثبت کردم بعد اون شرکت منتقل شد به کارا هاست یا ک*ری هاست اینا هم گفتند باید از شرکت خودمون تمدید کنی وگرنه اجازه انتقالشو به شرکت دیگه نمیدیم به همین روال 3سال منو مچل کردن شما یه نگاه به نگاه به تعرفه هاستشون بنداز ببین چطور حساب کردن در مقایسه با جاهای دیگه!!

amindevildriver
December 12th, 2012, 09:27
عزیزان کسی هست راهنمایی کنه من الان دامنه اورگ اکسپایر شده دارم که نمیخام از کارا هاست برای تمدیدش استفاده کنم هزینه مهم نیست فقط از این شرکت برم جای دیگه ثبت کنم

nivdata.com
December 12th, 2012, 09:36
تا زمانی که این دامنه در اختیار اون شرکت هست کسی نمی تونه جابجا کنه. مگر دومین اکسپایر بشه سی روز از اکسپایر که گذشت دومین میرو تو حالت ریدامپشن پرید که حدود 45 روز هست تو این حالت میشه دومین رو با قیمت خیلی خیلی بالا (حدود 10 برابر) ثبت کرد. بعد از 45 روز دومین مجدد آزاد میشه و می تونین باقیمت معمولی ثبت کنید

amindevildriver
December 12th, 2012, 09:42
من میخام تا دومین ازاد شد از قبل پول+حق زحمت یا هرچی رو به یه شرکت بدم که فوری ثبتش کنه برام اصلا دامین تاپی هم نیست ولی مهمه برام

nivdata.com
December 12th, 2012, 09:49
خوب در این صورت باید PreOrder بدین که خود رجیسترنت خودکار ثبت کنه . قیمت های پری اردر متفاوت هست مثلا name.com برای پری اردر 50 دلار میگیره. اگر دومین مهمی نیست بهتر آزاد بشه بعد خودتون اقدام به ثبت کنید. چون دومین .org هم هست خیلی خطر ثبت شدن نداره مگر اسمش خیلی خاص باشه

javadcenter
June 18th, 2013, 15:54
سلام.

آقا من می خوام یه دامنه رو انتقال بدم(بفروشم) و هزینه انتقال رو برعهده خریدار گذاشتم.
آیا انتقال از طرف فروشنده انجام میگیره؟ یعنی علاوه بر قیمت دامنه باید هزینه ی انتقال رو هم از خریدار بگیرم؟ یا هزینه انتقال زو باید خود خریدار پرداخت کنه؟

متشکرم