PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سیستم درگاه واسط ارز

majidjon
December 11th, 2012, 17:08
سلام
سیستمی شبیه shetab.biz یا جی پال می خواهم.
با asp.net هم باشه.
هزینه و زمان تحویل رو اعلام کنید.

majidjon
December 11th, 2012, 18:23
دوستان برنامه نویس asp.net کجا هستن ؟ :39:

par30webhost
December 11th, 2012, 18:26
تقزیبی 1 ملیون تومان

rezaonline.net
December 11th, 2012, 20:31
سلام
اگر تمایل داشتید میتونم چنین سیستمی رو با کیفیت و متد روز براتون طراحی کنم .
البته با php
سه نوع وبسرویس هم استفاده میشه تا با هر زبان برنامه نویسی بشه به سیستم وصل شد .

اگه تمایل داشتید در خدمتم .

موفق باشید

mgp.co.ir
December 11th, 2012, 23:04
با سلام ;

درخدمتیم .

هزینه تقریبی 1 میلیون تومان الی 1 میلیون و پانصد هزار تومان
asp.net

مدت زمان تحویل : 45 روز

تلفن تماس :
02517742000

habiballahafg
December 11th, 2012, 23:07
یک سیستم آماده از گروه وریا است ۱/۵۰۰ هست اگر خاستید به من pm بدید که من ای دی یاهو ان ها را بدهم (اگر ندارید)

bepad
December 13th, 2012, 10:52
سلام

با php میتونم براتون 800 بنویسم

موفق باشید

milad221
December 13th, 2012, 11:49
سلام
اگر تمایل داشتید میتونم چنین سیستمی رو با کیفیت و متد روز براتون طراحی کنم .
البته با php
سه نوع وبسرویس هم استفاده میشه تا با هر زبان برنامه نویسی بشه به سیستم وصل شد .

اگه تمایل داشتید در خدمتم .

موفق باشید
سلام جناب
با تضمین امنیت هست این نوع که فرمودید؟؟
قیمت تقریبی چقدر در میاد؟

rezaonline.net
December 13th, 2012, 12:52
سلام جناب
با تضمین امنیت هست این نوع که فرمودید؟؟
قیمت تقریبی چقدر در میاد؟
سلام
اگه منظورت امنیت بخش وبسرویس هست باید بگم بله از متدهای روز استفاده میشه .
برای طراحی سایت هم از فریم ورک Yii استفاده میشه . (تست امنیت رو میتونید انجام بدید با ارائه سورس)
قیمت هم بستگی به امکانات درخواستی متفاوت است .
بطور مثال استفاده از چند درگاه یا یک درگاه
استفاده از پرداخت مستقیم یا غیر مستقیم
تراکنش های بین سیستمی (بین کاربران)
وجود یا عدم وجود سیستم تیکتینگ
حداکثر تعداد کاربران (به توجه به معماری دیتابیس ، تفاوت میان یک هزار نفر با 100 هزار نفر)
و یک سری اطلاعات دیگر .

در کل برای برآورد قیمت فاکتور زمان مورد محاسبه قرار میگیره .
اما واسه اینکه یه چیزی گفته باشم ، یه چیزی توی بازههای همینی که دوستان گفتن .

milad221
December 13th, 2012, 13:43
سلام
اگه منظورت امنیت بخش وبسرویس هست باید بگم بله از متدهای روز استفاده میشه .
برای طراحی سایت هم از فریم ورک Yii استفاده میشه . (تست امنیت رو میتونید انجام بدید با ارائه سورس)
قیمت هم بستگی به امکانات درخواستی متفاوت است .
بطور مثال استفاده از چند درگاه یا یک درگاه
استفاده از پرداخت مستقیم یا غیر مستقیم
تراکنش های بین سیستمی (بین کاربران)
وجود یا عدم وجود سیستم تیکتینگ
حداکثر تعداد کاربران (به توجه به معماری دیتابیس ، تفاوت میان یک هزار نفر با 100 هزار نفر)
و یک سری اطلاعات دیگر .

در کل برای برآورد قیمت فاکتور زمان مورد محاسبه قرار میگیره .
اما واسه اینکه یه چیزی گفته باشم ، یه چیزی توی بازههای همینی که دوستان گفتن .

سلام خدمت شما
ممنون بخاطر پاسخ
درگاه در مرحله اول که ملت ولی در مرحله های بعدی اینشالا پاسارگاد و ....
خوب این نوع مسقیم و غیر مستقیم برمیگرده به این که ما میخواییم مثل زرین پال ماژول داشته باشیم روی whmcs یا اسکریپت های خرید انلاین استفاده کنیم که بعد از پرداخت تایید بخوره و به ادرس سایت طرف مقابل ما برگرده
تراکنش ها در 72 برای هر کاربر محاسبه و پردازش بشه سود حاصله یعنی درصدی رو که تعیین میکنیم کم کنه بقیه مبلق رو نشون بده تا دیگه برای محاسبه وقتی گرفته نشه
ستل خودکار پول
ممنون میشم در مورد بقیه موارد هم شما پیشنهاد بدید و توضیح بدید که چه کاری انجام میده
برای شروع 200 الی 300 نفر یوزر شاید هم کمتر ولی خوب بعد از مدتی بیشتر میشه و نیاز داریم که اطلاعات قابل ویرایش برای کاربران بیشتر باشه
از همه مهم تر امنیت اسکریپت و سیستم و همچنین امنیت در پرداخت ها اگر توجه کرده باشید در ماژول ملت که برای whmcs استفاده میشه یک باگی وجود داره که با اون میشه پول رو پرداخت شده زد ولی در صورتی که هیچ عملیاتی انجام نشده و....
ممنون میشم راهنمایی کنید شما یه چیز همانند زرین پال در نظر داشته باشید ولی 30 ٪ ساده تر برای شروع کار !

rezaonline.net
December 13th, 2012, 14:45
سلام خسته نباشید
اگه نگاهی به سیستم زرین پال انداخته باشید ، برای پرداخت باید به سایت زرین پال مراجعه کرد و اون درگاه بانکی رو انتخاب کرد ، این میشه پرداخت غیر مستقیم که مشتری قابلیت انتخاب بانک مورد نظر جهت پرداخت رو داره
اما اگه بصورت مستقیم بخواید مثل پی لاین ، مشتری مستقیم به بانک ارجاع داده میشه و هیچ جا نمیتونه انتخاب کنه که کدوم بانک .
انتخاب بانک پرداخت توی پنل توسط خود شما صورت میگیره ، که تعیین میکنید برای پرداخت ها چه درگاهی استفاده بشه این میشه مستقیم .

قضیه احتساب تراکنش ها و ... یه بحث حسابداری سیستم هست که کاربراتون توی پنلشون درخواست واریز میدن و سپس با کسر کارمزد شما اون مقدار رو حواله میکنید براشون .
(این قسمت نیاز به جزئیات بیشتری داره که در روند کار اطلاعات ازتون گرفته میشه)

در مورد تراکنش های بین سیستمی اینکه کاربری بخواد از حساب داخل سیستم خودش به حساب کسی دیگه که داخل سیستم هست پول بفرسته . (مثل زرین پال)
سیستم تیکتینگ هم جهت تیکت های کاربر به مدیر و ... اگه لازم داشته باشید پیاده میشه ، چون بیشتر حجم دیتابیس رو مصرف میکنه .

برای شروع 200 الی 300 نفر یوزر شاید هم کمتر ولی خوب بعد از مدتی بیشتر میشه و نیاز داریم که اطلاعات قابل ویرایش برای کاربران بیشتر باشه
حداکثر تعداد کاربر رو به من اعلام کنید چون طراحی پایگاه داده ای که برای هزار کاربر در نظر گرفته میشه با صد هزار کاربر خیلی متفاوت هست .

از همه مهم تر امنیت اسکریپت و سیستم و همچنین امنیت در پرداخت ها اگر توجه کرده باشید در ماژول ملت که برای whmcs استفاده میشه یک باگی وجود داره که با اون میشه پول رو پرداخت شده زد ولی در صورتی که هیچ عملیاتی انجام نشده و....
ممنون میشم راهنمایی کنید شما یه چیز همانند زرین پال در نظر داشته باشید ولی 30 ٪ ساده تر برای شروع کار !
در مورد امنیت اسکریپت من در این زمینه مطالعه داشتم و وسواس خاصی دارم ، سیستم با تضمین بهتون داده میشه میتونید بدید به متخصصان امنیت تست کنن در صورت پیدا کردن مشکل امنیتی ، درصدی از هزینه پرداختی شما برگردانده میشه . و اون مشکل رفع میشه .

اگر هم نیاز داشته باشید یک سامانه ساده پرداز ساده هم ساخته میشه که میتونید بدید کاربراتون استفاده کنن .

در صورت تمایل در خدمتتون هستم
کارگاه رضا » عضویت (http://rezaworkshop.ir/register)