PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه بانک پارسیان را چطوری بگیرم ؟ (درخواست راهنمایی)

hossein7441
December 10th, 2012, 19:52
با سلام خدمت دوستان . من میخواستم درگاه بانک پارسیان برای شخص حقیقی یعنی خودم بگیرم . ایمیل فرستادم بررسی کردند گفتن مدارک را اماده کن و بفرست . بعد من نگاه کردم دیدم این جواز کسب میخواد من زنگ زدم پارسیان گفتم آقا من شخص حقیقی هستم چطور جواز کسب بدم اخه ؟ گفت من چه میدونم . گفتم واسه ملت به جای جواز کسب سند خونه دادم میشه اونو به شما هم بدم ؟ گفقتش که باید جواز کسب بیاری . همه مدارک جوره فقط کارم لنگ این جواز کسبه

حالا من این جواز کسب رو از کجا بیارم ؟ چیکار کنم ؟ چون این ملت هی قطع میشه هی از کار میوفته کلی خطا میده اعصاب نذاشته واسمون . میخوام این پارسیان هم باشه بغلش

amirizadi
December 10th, 2012, 20:46
اگر جواز کسب دارید ارسال کنید

اگر نه باید نماد اعتماد داشته باشید

sardarn
December 10th, 2012, 20:55
سلام
راستی چه چیزی رو بدونید که که پارسیان مدتی با سرور های خارج مشکل داشت.به نظر من پاسارگاد بهتره.من خودم بدون جواز کسب گرفتم اونها هم گفتند جواز کسب یا نماد اعتماد داشته باشی مشکلی نیست من هم فقط نماد داشتم

amirizadi
December 10th, 2012, 21:24
سرور های داخل و خارج تفکیک شدن

sardarn
December 10th, 2012, 21:32
سلام
می شه آدرس جدید و مشخصاتش رو بدید؟

amirizadi
December 10th, 2012, 21:36
برای سرور های داخلی pec24 هست
برای سرور های خارجی pecco24

s-e-t-a-r-e-h
May 4th, 2013, 15:36
سلام میخواستم روند های فنی برای ایجاد یک درگاه الکترونیک رو بدونم کسی میدونه؟ مثلا په نرم افزارهایی چه سخت افزارهایی باید استفاده بشه

Hostine
May 4th, 2013, 16:23
با سلام
باید قرارداد مکان تجاری داشته باشید
موفق باشید

samansystems
May 4th, 2013, 16:30
اگر نياز به درگاه پرداخت مستقيم (http://www.zarinpal.com) بانکی با نام وبسايت خودتون داشتيد در خدمتتون هستيم.

s-e-t-a-r-e-h
May 4th, 2013, 16:32
اگر اطلاعات بیشتری دارید بیشتر کمکم کنید برای تحقیق دانشگاه میخوام روند حقوقی شو در اوردم روند فنی شو حالا میخوام