PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال کامل سرور 2008 بدون دسترسی به وی ام ویر

tizparvaz
December 10th, 2012, 15:32
سلام
ما یه سرور مجازی داریم که به وی امویرش دسترسی نداریم
یا راهی هست که بتونیم کل هارد رو (vmdk) بدست بیاریم و رو سرور دیگه ای آپلودش کنیم و استفاده کنیم

Clark
December 10th, 2012, 16:38
سلام
با Backup یه کارای میشه کرد ولی من تا حالا رو سرور تست نکردم ولی رو Vmware Workstation رو سیستم خودم تست کردم و درست کار می کنه

ابتادا با خود سیستم عامل از سرور مجازی Full backup می گیرید یا Custom بعد فایلاش رو دانلود می کنید

موقع نصب ویندوز تو سرور خودتون بجای نصب Repair می کنید و بک آپ میدید بهش تا نصب کنه !

فقط مشکل اینجاس که فکر کنم اون موقع چون فقط یه هارد دارید نمی تونید فایل بک آپ رو بهش بدید و باید اول ویندوز نصب کنید با 2 تا پارتیشن و بعد فایل بک اپ رو پارتیشن دوم قرار بدید و دوباره بیاد تو محیط نصب تا فایل بک آپ پیدا کنه ! ( یکم گنگ شد انجام بدید متوجه می شید منظورم چیه )

البته احتمال می دم و ممکنه پیش نیاد ولی به هر حال با این روش کار شما انجام میشه

ممکنه راه ساده تری هم باشه که من نمی دونم .

موفق باشید

tizparvaz
December 11th, 2012, 13:24
مشکل اینجاست که من میخوام خود ویندوز با ستاپاش منتقل بشه
فایل روش نیست فقط برنامه هایی که نصبه مهمه که باید منتقل بشه و مجبور به نصب مجدد نباشیم

dertgtr
December 11th, 2012, 13:31
مشکل اینجاست که من میخوام خود ویندوز با ستاپاش منتقل بشه
فایل روش نیست فقط برنامه هایی که نصبه مهمه که باید منتقل بشه و مجبور به نصب مجدد نباشیم

برنامه هایی هستند مثل نورتون گوست البته نسخه سرور که بک آپ از هارد و حتی پارتیشن و حتی خود سیستم عامل و نرم افزار های نصب شده میگیرند . برای سرور هم یه نسخه دارن . همین نورتون گوست هم این نسخه رو داره این راه رو تست کنید

tizparvaz
December 11th, 2012, 13:39
برنامه هایی هستند مثل نورتون گوست البته نسخه سرور که بک آپ از هارد و حتی پارتیشن و حتی خود سیستم عامل و نرم افزار های نصب شده میگیرند . برای سرور هم یه نسخه دارن . همین نورتون گوست هم این نسخه رو داره این راه رو تست کنید

این برنامه رایان هست یا باید کرک بشه ؟ آشنایی ندارم باهاش لینکی دارید ازش ؟

dertgtr
December 11th, 2012, 13:46
این برنامه رایان هست یا باید کرک بشه ؟ آشنایی ندارم باهاش لینکی دارید ازش ؟

این دو مورد عالی هستند برای این کار :
EASEUS Partition Master Pro / Server 9.1.1 Retail x86/x64 دانلود رایگان نرم افزار - SoftGozar.com - سافت گذر (http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=756&Title=EASEUS-Partition-Master-Pro-/-Server-9.1.1-Retail-x86/x64)
Paragon Hard Disk Manager 12 Suite / Server v10.1.19.16240.000 Retail BootCD دانلود رایگان نرم افزار - SoftGozar.com - سافت گذر (http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=700&Title=Paragon-Hard-Disk-Manager-12-Suite-/-Server-v10.1.19.16240.000-Retail-+-BootCD)