PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حساب بانکی جاری آمریکا به نام شما با هویت خارجی

hadipro
December 10th, 2012, 15:22
به اطلاع دوستان میرسانیم از امروز اقدام به افتتاح سرویس ویزا کارت فیزیکی به همراه حساب بانکی جاری آمریکا در این انجمن مینماییم:

http://upcity.ir/images2/28568100570846819009.jpg

این حساب چه کاربردهایی دارد؟

*افرادی که بدنبال یک حساب ارزی با اعتبار بالا برای راه اندازی کسب و کار خود هستند.
*کسانی که به یک سیستم پرداخت معتبر برای خرید محصولات از شرکتهای نظیر amazon-clickbank-bestbuy-2checkout-plimus-godaddy-google-apple ,... هستند.
*مهندسین - برنامه نویسان و افرادی که بدنبال معرفی و فروش محصولات خود در شرکتهای بزرگ آمریکا و اروپا هستند.
*اشخاصی که به دنبال سریعترین و بصرفه ترین راه نقل و انتقال پول به عزیزان خود در سراسر دنیا هستند.
و...

مشخصات حساب:

1- حساب از نوع جاری و متصل به یک ویزا کارت فیزیکی با 4 سال تاریخ انقضاء برای استفاده در میلیونها فروشگاه ، عابر بانک و همچنین خریدهای آنلاین میباشد.
2- این حساب با مدارک و هویت غیر ایرانی باز میشود.
3- حساب دارای هزینه نگهداری ماهیانه 3-5 دلار بسته به قوانین بانک صادر کننده میباشد.
4- ارز حساب دلار آمریکا بوده و سقف موجودی آن 5000 $ میباشد.
5- این حساب قابلیت شارژ از طریق بانکهای داخل آمریکا (ACH) - وسترن یونیون- پی پال- پی زا -آمازون-اپل-گوگل- و... را دارد.( کارمزد شارژ 0$)
6- ویزا کارت دارای اینترنت بانکینگ و کنترل پنل مجزا برای چک نمودن صورتحساب ها میباشد.
7- این کارت دارای PIN بوده و قابلیت برداشت پول از حساب از طریق میلیونها دستگاه عابر بانک ویزا در سراسر دنیا را دارد.( روزانه 500$)
8- کارمزد خرید- برداشت با این ویزا کارت در داخل آمریکا 0% و در خارج آن 3% میباشد.
9-مدت زمان افتتاح حساب 7 روز کاری به وقت آمریکا میباشد.( کارت فیزیکی در صورت درخواست با دریافت هزینه پستی به ایران ارسال میگردد.)

لطفا" جهت دریافت قیمت و اطلاعات تماس پی ام بفرستید و یا با آیدی اسکایپ در ارتباط باشید.

با احترام :53:

hadipro
December 12th, 2012, 13:37
این سرویس همچنان فعال میباشد ضمنا" امروز 2 بانک جدید به سرویس اضافه شد.لطفا" برای اطلاع از جزئیات تماس بگیرید.

با تشکر

sniper000man
December 12th, 2012, 13:43
این سرویس همچنان فعال میباشد ضمنا" امروز 2 بانک جدید به سرویس اضافه شد.لطفا" برای اطلاع از جزئیات تماس بگیرید.

با تشکر
با سلام
میشه حضوری مراجعه کرد خدمتتون و یک شماره تلفن لطف کنید ممنون میشم با تشکر

hadipro
December 12th, 2012, 13:48
با سلام
میشه حضوری مراجعه کرد خدمتتون و یک شماره تلفن لطف کنید ممنون میشم با تشکر

پخ شد . با تشکر

Reza.exe
December 12th, 2012, 14:00
سلام
لطفا برای من هم پ.خ کنید

hostspace
December 12th, 2012, 14:20
پخ plz

habiballahafg
December 12th, 2012, 15:05
اگر ممکن است شماره تماس از خودتون برای من ارسال کنید

bobak
December 12th, 2012, 20:29
دوستان تو مراودات با این شخص خیلی مراقب باشید

hadipro
December 12th, 2012, 20:33
پی ام به همه دوستان ارسال شد . با تشکر

bobak
December 12th, 2012, 20:54
هر دوست عزیزی که علت خواست پی ام بزنه علتش رو توضیح بدم

hadipro
December 12th, 2012, 22:59
دوستان تو مراودات با این شخص خیلی مراقب باشید

هر دوست عزیزی که علت خواست پی ام بزنه علتش رو توضیح بدم

دوست عزیز مشکل شما چیه و چرا به این شکل پست میزنید؟ میخوایید تصویر چت یاهو رو با شما بزارم اینجا تا ببینن چی به بنده گفتید؟ واقعا" چرا وقت بنده و دوستان رو هدر میدهید؟ چرا با نداشتن اطلاعات کافی و متهم کردن بدون منطقطون فروم رو بهم میریزید؟ تا بحال چه قدر با پی پال کار کردید و چقدر در مورد حسابهای بانکی میدونید؟ باعث تاسف هست شما که در عمق کار نیستید برای خودتان نرخ تایین میکنید واقعا" چه توجیهی برای این کار دارید؟یعنی چی که جواب همه رو میدی مگه سرویس رو شما میدید؟:-|

ایشون برای بار چندم به بنده در یاهو پی ام دادندو بنده هزینه های کار رو خدمتشون اعلام کردند ولی در آخر بعد از کلی صحبت به ما توهین میکنند. مدیران اینجا رو ببینند لطفا" دوستان هر سوالی دارند بنده با کمال میل در خدمتشون هستم با دلیل و مدرک و توجیه فعالیت خودم و در این انجمن برای کمک به دوستان هموطنم از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.

hadipro
December 12th, 2012, 23:25
پی ام های تمامی دوستان پاسخ داده شد. با تشکر

farzadho
December 14th, 2012, 01:14
لطفا موارد رو برای بنده هم ارسال کنید.
با تشکر.

ourweb
December 14th, 2012, 01:23
برای من هم پاسخ کنید.

vpspro.org
December 14th, 2012, 01:28
لطفا شرایط رو برای بنده هم ارسال کنید.
با تشکر.

vistaperes
December 14th, 2012, 01:39
لطفا شرایط رو برای بنده هم ارسال کنید.

ezat1
December 14th, 2012, 11:38
لطفا برای من هم بفرستید با تشکر

zouscript
December 15th, 2012, 14:34
این روش عملی نیست

aligoli
December 15th, 2012, 14:41
برای من هم ارسال نمایید.

mad-adwords
December 15th, 2012, 14:54
برای ما هم ارسال کنید

hadipro
December 15th, 2012, 17:08
پاسخ همه دوستان ارسال شد از ابراز لطف کلیه عزیزان ممنونیم.

با تشکر

Mohammad_reza
December 26th, 2012, 18:36
امکان مراجعه حضوری هست ؟
لطفاً روش های ارتباط رو برام ارسال کنید.

n2d
January 1st, 2013, 20:00
سلام و خسته نباشید ،
ممنون میشم توضیحات + اطلاعات را برای بنده هم ارسال کنید .

سپاس
موفق باشید

Ariya
January 1st, 2013, 21:32
سلام و خسته نباشید ،

ممنون میشم توضیحات + اطلاعات را برای بنده هم ارسال کنید .

سپاس

موفق باشید.

hadipro
January 1st, 2013, 22:04
پاسخ همه دوستان ارسال شد. با تشکر

n2d
January 1st, 2013, 22:33
سلام ،
ممنون ،
دوستان کسی حساب باز کرده ؟
و یا کسی { حتی به غیر از خرید از این دوستمون } ، از جای دیگه این مدل حساب تهیه کرده اند ؟ توضیحات ؟

سپاس

Reza.exe
January 2nd, 2013, 00:16
سلام
دوستان کسی از ایشان حساب خریده ؟

mohamad2314
January 2nd, 2013, 00:25
امکان مراجعه حضوری هست ؟
لطفاً روش های ارتباط رو برام ارسال کنید
توضیحات + اطلاعات را برای بنده هم ارسال کنید .

CityKala.net
January 2nd, 2013, 14:54
اطلاعات بیشتر؟
پ.خ کنید!

hadi_am
January 2nd, 2013, 15:03
برای بنده هم ارسال کنید

hostgozar
January 2nd, 2013, 16:24
اطلاعات بیشتر برای من هم بفرستید
ممنون

sadeght
January 2nd, 2013, 16:45
برای بنده هم بفرستید

hadipro
January 8th, 2013, 11:54
پاسخ همه دوستان ارسال شد. با تشکر

shahed.zare
January 21st, 2013, 03:02
من هم ميخوام قيمت رو بدونم

مرسي

websazha
January 21st, 2013, 03:43
اطلاعات کامل لطفا ارسال شود!
و چرا تمام اطلاعات عمومی قرار نمی دید که مادام یکی یکی بفرستید!

Ebay_Seller
January 21st, 2013, 04:40
اطلاعات کامل لطفا ارسال شود!
و چرا تمام اطلاعات عمومی قرار نمی دید که مادام یکی یکی بفرستید!

من هم اطلاعات بیشتر می خوام و سوال بالا سوال من هم هست

Mihan-VPS
January 21st, 2013, 05:21
برای بنده هم اگر ممکنه شرایط را ارسال کنید !
ممنون

paya-sms
January 21st, 2013, 08:27
سلام و عرض ادب
لطفا برای من هم ارسال فرمایید-تشکر

amirhossein2015
January 21st, 2013, 08:51
با تشکر برای من هم بفرستید

ارسال شده از GT-S5830i با استفاده از تپاتالک 2

hadipro
January 21st, 2013, 13:48
چرا تمام اطلاعات عمومی قرار نمی دید که مادام یکی یکی بفرستید!

سوال بالا سوال من هم هست

اطلاعات عمومی در پست اول موجود هست موارد خاص مثل قیمت روزانه و ... از طریق پیغام خصوصی پاسخ داده میشه!

شرایط برای همه دوستان ارسال شد لطفا" برای پشتیبانی سریعتر پی ام بفرستید . با سپاس

habiballahafg
January 21st, 2013, 14:35
قیمت کل افتتاح حساب به همراه کردیت کارت و ... بفرستید برای من چند میشه و همچنین اگر ممکن است ای دی یاهو خودتون را بدید تا چت کنیم

pazis
January 21st, 2013, 16:43
لطفا برای من اطلاعات رو بفرستید.

mohammad189
January 21st, 2013, 17:35
قیمت کل افتتاح حساب به همراه کردیت کارت و ... بفرستید

diges
January 21st, 2013, 19:48
دوست عزیز این کارت ها مطمین هست نگریم دو روز دیگه بسته بشه از مالزی تهیه کردیم به ماه نکشید بسته شد .

لطفا شرایط هم ارسال کنید .

hadipro
January 25th, 2013, 22:25
دوست عزیز این کارت ها مطمین هست نگریم دو روز دیگه بسته بشه از مالزی تهیه کردیم به ماه نکشید بسته شد .

لطفا شرایط هم ارسال کنید .

حساب ها با هویت غیر ایرانی افتتاح میشه لذا تا زمانی که شما فعالیت خلاف قوانین بانک نداشته باشید مشکلی پیش نخواهد آمد.

شرایط برای دوستان ارسال شد. با سپاس

HOSSEIN1242000
January 25th, 2013, 22:40
با سلام و احترام شرابط افتحاح حساب و شماره تماس و ایدی تون برا بنده ارسال کنید

با سپاس

vatagift
January 26th, 2013, 10:39
با سلام لطفا براي من هم ارسال كنيد

vatagift
January 27th, 2013, 10:16
كلاه برداري از اب در اومد ؟

navidz
January 27th, 2013, 10:25
با سلام
برای من نیز ارسال نمایید
موفق باشید

WestVPS
January 27th, 2013, 10:40
سلام
اطلاعات رو برای ینده هم ازسال کنید
موفق باشید

Pro
January 27th, 2013, 11:00
با سلام ، لطفآ حتمآ برای من هم ارسال کنید..

par30
January 27th, 2013, 11:00
قیمت کل افتتاح حساب به همراه کردیت کارت برای ینده هم ازسال کنید

Pro
January 27th, 2013, 13:45
فکر کنم موضوع کشکی بود ، برای بنده که ارسال نشد !

Milad-H
January 27th, 2013, 14:19
لطفا هزینه افتتاح حساب را برای بنده ارسال کنید

mersad-mr
January 27th, 2013, 14:28
ميشه بگين طريقه كار چطور هست؟ كه حساب بنام ماست اما هويت خارجي ! مشكل پيش مي آيد كه ...!

reza*
January 27th, 2013, 14:36
برا منم بفرستید

vatagift
January 27th, 2013, 15:37
اقا به احتمال 90% كلاه برداري هست اگر اطلاعاتي قرار هست ايشون بفرستن همينجا ميفرستن اشتباه نكنيد

dm800pvr
January 28th, 2013, 00:03
شرایط لطفاً

pendar09
January 28th, 2013, 00:23
ارسال شود:54:

اقا به احتمال 90% كلاه برداري هست اگر اطلاعاتي قرار هست ايشون بفرستن همينجا ميفرستن اشتباه نكنيد

چرا جو سازی می کنی:-$صبرکن طرف بیاد خب

tak~vps
January 28th, 2013, 00:44
شرایط برای بنده ارسال کنید
و هر کسی از این پست خریداری کرده پخ کنه برام یا اینجا پست بزنه

vatagift
January 28th, 2013, 11:01
دوست من جو سازي چيه يكم عقلتونو به كار بندازين زود گول نخوريد اگر قرار باشه اطلاعات حساب با هويت خارجي باشه كه بايد در مستر كارت و ويزا رو گل بگيرن مگه ميشه اخه
خلاصه همچين چيزي امكان پذير نيست دارن شما رو گول ميزنن مطمئن باشيد همچين چيزي امكان نداره كساني هم كه اين سيستم رو خريدن بيان هميجا اعلام كنن

3245
January 28th, 2013, 11:12
دوست من جو سازي چيه يكم عقلتونو به كار بندازين زود گول نخوريد اگر قرار باشه اطلاعات حساب با هويت خارجي باشه كه بايد در مستر كارت و ويزا رو گل بگيرن مگه ميشه اخه
خلاصه همچين چيزي امكان پذير نيست دارن شما رو گول ميزنن مطمئن باشيد همچين چيزي امكان نداره كساني هم كه اين سيستم رو خريدن بيان هميجا اعلام كنن

یادبگیریم هیچوقت به کاری که علم به آن نداریم رای ندهیم و خاموش بمانیم.
ایا شما قطعا اطمنیان دارید از این حرفی که میزنید؟ پس مستندات ارائه دهید.
اگر من در حال دفاع کردن هستم، زیرا خودم با این بنده خدا کار کردم و اینکاره هستن، و کاملا مسلط به کار.

tak~vps
January 28th, 2013, 13:53
کسی هست خریداری کرده
ما می خوایم خردید کنیم شریط را برای ما ارسال کنید
چند روزه نیستند

pendar09
January 28th, 2013, 14:02
ادم خوشحال به شما می گن والا !
همین طور ندیده و نشناخته وقتی یه چیزی می گی همین می شه .

vatagift
January 28th, 2013, 17:08
شك دارم كه شما هم با اين شخص همكارنباشيد . اگر ايشون دارن همچين كاري رو انجام ميدن چرا اطلاعات رو داخل سايت نميزارن
در هر صورت اين كار غير قانوني هست و ايشون و شما خلاف قوانين داريد عمل مي كنيد در هركجاي دنيا اين عمل هم غير قانوني و هم كلاه برداري هست مگر اينكه شرايط قانوني ذكر شده باشد

تمامي دوستان اين مطلب من رو جدي بگيريد

pendar09
January 28th, 2013, 20:02
دوستان این استارتر کلاه بردار هست !

من عضو پرشین تولز هستم و با سرچ در بخش کاربری متوجه شدم ایشون سابق کلاه برداری دارند و محروم از فعالیت تجاری اند !

نمایش مشخصات: hadi.EST - PersianTools Forums (http://forum.persiantools.com/u161241.html)
با یوزرhadi.EST

همچنین در بخش روابط عمومی ایشون معرفی شدند به عنوان کلاه بردار !
لیست فروشندگان دارای سابقه منفی - محرومین فروش (http://forum.persiantools.com/t176968.html#post3187804)

هادی سید حسین زاده - شماره حساب بانک سامان : 9621800010074

http://f3.ptcdn.org/images/smilies2/offtopic.gifhttp://f3.ptcdn.org/images/smilies2/offtopic.gifhttp://f3.ptcdn.org/images/smilies2/offtopic.gif

dm800pvr
January 29th, 2013, 11:58

من عضو پرشین تولز هستم و با سرچ در بخش کاربری متوجه شدم ایشون سابق کلاه برداری دارند و محروم از فعالیت تجاری اند !

نمایش مشخصات: hadi.EST - PersianTools Forums (http://forum.persiantools.com/u161241.html)
با یوزرhadi.EST

لیست فروشندگان دارای سابقه منفی - محرومین فروش (http://forum.persiantools.com/t176968.html#post3187804)

http://f3.ptcdn.org/images/smilies2/offtopic.gifhttp://f3.ptcdn.org/images/smilies2/offtopic.gifhttp://f3.ptcdn.org/images/smilies2/offtopic.gif

واقعاً خیلی رو میخواد بعدز اینهمه کلاهبردار ی بازم به کارش ادامه بده! آدم تا چقدر میتونه رذل باشه؟
تو PT هم محروم از فعالیت تجاری شده و اومده اینجا به د ز د ی اش ادامه بده
پیشنهاد میشه ایشونو به پلیس فتا معرفی کنید هرچه سریعتر تا کلاهبرداری بیشتری نکرده
hadi.EST رو منم توی PT خیلی در مورد کلاهبرداریاش شنیدم اگر این بابا همون باشه که مطمئنن هم همونه چون یاهوش توی سایت اینه hadi_est1979
شماره تلفنش هم 09148544470 ,09399057770
هادی حسین زاده
آذربایجان غربی ارومیه

hadipro
January 29th, 2013, 17:30
ميشه بگين طريقه كار چطور هست؟ كه حساب بنام ماست اما هويت خارجي ! مشكل پيش مي آيد كه ...!

چند بانک آمریکایی اقدام به صدور حساب + ویزا کارت برای اشخاص مقیم غیر آمریکا ( رزیدنت) میکنه . حساب به صورت ریموت باز میشه و کارت به آدرس شخص ارسال میشه. در این بین چون ایران وچند کشور دیگه در لیست سرویس وجود نداره( تحریم) ما با ارائه هویت و آدرس غیر ایرانی این امکانات رو برای دوستانی که نیاز دارند فراهم کردیم. هزینه ای که گرفته میشه برای افتتاح حساب + ارسال کارت به ایران هست.

با یوزرhadi.EST

واقعاً خیلی رو میخواد بعدز اینهمه کلاهبردار ی بازم به کارش ادامه بده! آدم تا چقدر میتونه رذل باشه؟
تو PT هم محروم از فعالیت تجاری شده و اومده اینجا به د ز د ی اش ادامه بده
پیشنهاد میشه ایشونو به پلیس فتا معرفی کنید هرچه سریعتر تا کلاهبرداری بیشتری نکرده
hadi.EST رو منم توی PT خیلی در مورد کلاهبرداریاش شنیدم اگر این بابا همون باشه که مطمئنن هم همونه چون یاهوش توی سایت اینه hadi_est1979
شماره تلفنش هم 09148544470 ,09399057770
هادی حسین زاده
آذربایجان غربی ارومیه

شما برای گفته هاتون دلیل و مدرک هم برای اینهمه ... دارید با فقط قصدتون تخریب هست؟ کلا" جو انجمن اینطور هست خوشحالم که دشمن بیشه ولی دوست بیشتر! اگر کسی بدون اطلاع از شرایط اقدام به تهیه سرویس بکنه مسولیتش پای خودش هست و مدیران سایت مذکور هم در این مورد عجولانه تصمیم گرفتند. در حال حاضر هم با خیلی از دوستان هم کار کردیم و میکنیم خوشحالم که در خدمتشون هستم. اگر چه بنده فعالیت اصلیم در زمینه دیگری هست و با این کارها نه ثروتمند میشوم و نه بی پول میمانم. خیلی ها مثل شما فقط با چند پست و نداشتن هویت مشخص اقدام این کارها می نمایند و لزومی نداه به همه این درخواستها پاسخ داده بشه.

موفق و موید باشید.

hadipro
January 29th, 2013, 17:39
شرایط و قیمت بروز سرویس برای کلیه دوستان ارسال شد. با تشکر

pendar09
January 29th, 2013, 18:17
چند بانک آمریکایی اقدام به صدور حساب + ویزا کارت برای اشخاص مقیم غیر آمریکا ( رزیدنت) میکنه . حساب به صورت ریموت باز میشه و کارت به آدرس شخص ارسال میشه. در این بین چون ایران وچند کشور دیگه در لیست سرویس وجود نداره( تحریم) ما با ارائه هویت و آدرس غیر ایرانی این امکانات رو برای دوستانی که نیاز دارند فراهم کردیم. هزینه ای که گرفته میشه برای افتتاح حساب + ارسال کارت به ایران هست.

شما برای گفته هاتون دلیل و مدرک هم برای اینهمه ... دارید با فقط قصدتون تخریب هست؟ کلا" جو انجمن اینطور هست خوشحالم که دشمن بیشه ولی دوست بیشتر! اگر کسی بدون اطلاع از شرایط اقدام به تهیه سرویس بکنه مسولیتش پای خودش هست و مدیران سایت مذکور هم در این مورد عجولانه تصمیم گرفتند. در حال حاضر هم با خیلی از دوستان هم کار کردیم و میکنیم خوشحالم که در خدمتشون هستم. اگر چه بنده فعالیت اصلیم در زمینه دیگری هست و با این کارها نه ثروتمند میشوم و نه بی پول میمانم. خیلی ها مثل شما فقط با چند پست و نداشتن هویت مشخص اقدام این کارها می نمایند و لزومی نداه به همه این درخواستها پاسخ داده بشه.

موفق و موید باشید.
فروم مطرحی چون پرشین تولز بزرگترین مدرک برای سابقه دار بودن شماست پس مظلوم نمایی نکنید !

zizu.eman
January 30th, 2013, 10:32
واسه منو به این میلم پخ کن دادا
dvb.shop@ymail.com

hadipro
January 30th, 2013, 16:40
فروم مطرحی چون پرشین تولز بزرگترین مدرک برای سابقه دار بودن شماست پس مظلوم نمایی نکنید !

فرم پرشین تولز زمانی مفید بود ولی هم اکنون با عنایت برخی مدیران آن انجمن به مکانی امن برای فعالیت کلاهبرداران نا شناس - دلالان ارز و اشخاصی مثل شما تبدیل شده که باعث میشه اقدام به توهین و تصمیم گیری در مورد دیگران بدون دلیل و مدرک روشن مینمایید لطفا" وقت انجمن و دوستان رو بیش از این تلف نکنید.

پیشاپیش احترام همه همکاران و دوستان در انجمن مذکور محفوظ میباشد. با سپاس

amiry
January 30th, 2013, 16:53
جناب حسین زاده برای ما اکانت پی پال تهیه کردند ، از زحماتی که کشیدید ممنونم .
:53:

pendar09
January 30th, 2013, 21:03
فرم پرشین تولز زمانی مفید بود ولی هم اکنون با عنایت برخی مدیران آن انجمن به مکانی امن برای فعالیت کلاهبرداران نا شناس - دلالان ارز و اشخاصی مثل شما تبدیل شده که باعث میشه اقدام به توهین و تصمیم گیری در مورد دیگران بدون دلیل و مدرک روشن مینمایید لطفا" وقت انجمن و دوستان رو بیش از این تلف نکنید.

پیشاپیش احترام همه همکاران و دوستان در انجمن مذکور محفوظ میباشد. با سپاس

نه عزیزم وقتی مال مردمم خوری می کنی و د زدی و کلاه برداری می کنی تا وقتی بهت کار ندارن تعریف می کنی وقتی تشت رسوایی ات می افته یادت می افته چی هست .
کلاه بردار مثل تو ندیده بودم:))

hadipro
January 30th, 2013, 22:27
نه عزیزم وقتی مال مردمم خوری می کنی و د زدی و کلاه برداری می کنی تا وقتی بهت کار ندارن تعریف می کنی وقتی تشت رسوایی ات می افته یادت می افته چی هست .
کلاه بردار مثل تو ندیده بودم:))

برای همین هست که عرض کردم جو انجمن باعث میشه افرادی با 12 پست و مجهول الهویه فرصت مانور پیدا بکنند و در مقابل کسانی رو میشناسم که از 7-8 سال پیش در انجمنها زحمت کشیدند و در آخر بخاطر ... افرادی نظیر شما از انجمن کوچ کرده اند. فعالیت بنده در اینجا هم فقط به قصد کمک به دوستان هست وگر نه بیشتر در انجمن های خارجی فعالیت میکنم چرا که در اونجا اگر تشکری نباشه لا اقل تخریب نمیکنند. شماره موبایل بنده در پستتون هست خواستید زنگ بزنید بیشتر باهم آشنا بشیم البته فکر کنم شما منو بهتر میشناسید!

موفق باشید

danitfk
January 30th, 2013, 22:34
سلام دوست عزیز ؛
شب خوش . حساب پی پال چند روزه میتونید باز کنید؟

eskelet-sokhte
January 30th, 2013, 22:57
دوستانی که ازشون حساب گرفتین کارشون خوبه؟

pendar09
January 30th, 2013, 23:22
برای همین هست که عرض کردم جو انجمن باعث میشه افرادی با 12 پست و مجهول الهویه فرصت مانور پیدا بکنند و در مقابل کسانی رو میشناسم که از 7-8 سال پیش در انجمنها زحمت کشیدند و در آخر بخاطر ... افرادی نظیر شما از انجمن کوچ کرده اند. فعالیت بنده در اینجا هم فقط به قصد کمک به دوستان هست وگر نه بیشتر در انجمن های خارجی فعالیت میکنم چرا که در اونجا اگر تشکری نباشه لا اقل تخریب نمیکنند. شماره موبایل بنده در پستتون هست خواستید زنگ بزنید بیشتر باهم آشنا بشیم البته فکر کنم شما منو بهتر میشناسید!

موفق باشید
هر جا که فعالیت می کنید موفق باشید اما حتما شما و دیگران که سابقه...دارند به دلیل کار های من است که محروم اند ! چیز تازه ای نیست که افرادی... چون شما تقصیر اشتباهات خود را به دیگران مربوط می دانند و پاسخ گو نیستند!
همچنین لطف کنید وقتی در فروم های خارجی کلاه بعضی ها را بالا می کشید نامی از ایران نیاورید که بیش از این شرمسار باشیم !

hadipro
January 31st, 2013, 14:10
هر جا که فعالیت می کنید موفق باشید اما حتما شما و دیگران که سابقه...دارند به دلیل کار های من است که محروم اند ! چیز تازه ای نیست که افرادی... چون شما تقصیر اشتباهات خود را به دیگران مربوط می دانند و پاسخ گو نیستند!
همچنین لطف کنید وقتی در فروم های خارجی کلاه بعضی ها را بالا می کشید نامی از ایران نیاورید که بیش از این شرمسار باشیم !

مشکلات بوجود آمده نتیجه بی دقتی کاربر قبل از تهیه سرویس بوده و ما با دقت از قبل همه شرایط رو درج میکنیم تا بعد توسط افراد تازه وارد و بی اطلاع از قوانین به ما خرده گرفته نشود.

در فرومهای خارجی همه اطلاعات از ایران ثبت شده لذا ما به ایرانی بودن خود افتخار میکنیم و مثل شما نستیم که سعی در پنهان نمودن هویت واقعی خود بنماییم.

با سپاس

pendar09
January 31st, 2013, 14:37
مشکلات بوجود آمده نتیجه بی دقتی کابر قبل از تهیه سرویس بوده و ما با دقت از قبل همه شرایط رو درج میکنیم تا بعد توسط افراد تازه وارد و بی اطلاع از قوانین به ما خرده گرفته نشود.

در فرومهای خارجی همه اطلاعات از ایران ثبت شده لذا ما به ایرانی بودن خود افتخار میکنیم و مثل شما نستیم که سعی در پنهان نمودن هویت واقعی خود بنماییم.

با سپاس
مشخص است فردی که این گونه کلاه مردم کشور خودش که به آن افتخار می کند را بر می دارد به خارجی رحم نمی کند !

hadipro
February 17th, 2013, 12:40
دوستان سرویس ویزا کارت+ حساب بانکی همچنان فعال میباشد.لطفا" برای دریافت جزییات بیشتر و قیمت روزانه پی ام بفرستید.

با تشکر - حسین زاده

ra3ou1
February 17th, 2013, 14:32
چند سوال
حسابها بصورت انشعابی از یک حساب اصلی هست یا کاملا مستقل
و اینکه دوستان عزیز یه نکته دیدم خیلی ها به غلط ذکر کردن ویزا کارتهای ارائه شده
از نوع دبیت هستند و کردیت کارت به سادگی داده نمیشه باید اطمینان بانک جلب بشه و
معمولا باید دارای کسب و کار در اون کشور باشید که کردیت کارت به شما تحویل داده بشه
ویزا کارت دبیت و کردیت با هم تفاوت داره
عابر بانکهای موجود در کشور هم همه دبیت هستند و تنها تا میزان موجودی امکان برداشت وجود دارد
اما در صورتی که کردیت کارت داشته باشید تا یه مبلغی بیشتر از موجودی نیز می توانید خرید کنید ولی موظف
هستین طبق قرار دادی که با بانک دارین در اسرع وقت مبلغی که خرج شده مازاد از موجودی حساب رو در حساب شارژ کنید مجدد

لطف کنید شرایط رو برای بنده ارسال کنید
ویزا کارتها مجازی هست یا فیزیکی ؟

Yousefi.
February 17th, 2013, 14:45
لطفا شرایط را برای بنده هم ارسال نمایید......

Ariya
February 17th, 2013, 16:42
با سلام.

لطف کنید شرایط رو برای بنده ارسال کنید؟

با تشكر.

hadipro
February 17th, 2013, 21:16
چند سوال
حسابها بصورت انشعابی از یک حساب اصلی هست یا کاملا مستقل
و اینکه دوستان عزیز یه نکته دیدم خیلی ها به غلط ذکر کردن ویزا کارتهای ارائه شده
از نوع دبیت هستند و کردیت کارت به سادگی داده نمیشه باید اطمینان بانک جلب بشه و
معمولا باید دارای کسب و کار در اون کشور باشید که کردیت کارت به شما تحویل داده بشه
ویزا کارت دبیت و کردیت با هم تفاوت داره
عابر بانکهای موجود در کشور هم همه دبیت هستند و تنها تا میزان موجودی امکان برداشت وجود دارد
اما در صورتی که کردیت کارت داشته باشید تا یه مبلغی بیشتر از موجودی نیز می توانید خرید کنید ولی موظف
هستین طبق قرار دادی که با بانک دارین در اسرع وقت مبلغی که خرج شده مازاد از موجودی حساب رو در حساب شارژ کنید مجدد

لطف کنید شرایط رو برای بنده ارسال کنید
ویزا کارتها مجازی هست یا فیزیکی ؟

کارتها دارای حساب بانکی مستقل ، اسم و اینترنت بانکینگ جدا گانه میباشند.
ویزا کارت از نوع prepaid debit بوده و creditcard نمیباشد به این معنی که شما فقط تا سقف موجودی حساب میتونید از کارت استفاده کنید.
کارتها فیزیکی بوده و به آدرس شما در ایران ارسال خواهند شد.( در پست اول ذکر شده)

شرایط برای شما ارسال شد.

hadipro
February 17th, 2013, 21:25
لطفا شرایط را برای بنده هم ارسال نمایید......

شرایط ارسال شد.

با سلام.

لطف کنید شرایط رو برای بنده ارسال کنید؟

با تشكر.

برای شما هم مجددا" ارسال شد!

با سپاس

abbasyk
February 20th, 2013, 21:28
سلام همشهری

بیلگیلری منده یولاسان سویونرم

الرینه ساغلیک

hadipro
February 20th, 2013, 21:53
سلام همشهری

بیلگیلری منده یولاسان سویونرم

الرینه ساغلیک

ارسال شد خدمتتون. :) با تشکر

Reza.exe
February 21st, 2013, 00:42
لطفا شرایط را برای بنده هم ارسال کنید

hadipro
February 21st, 2013, 11:58
لطفا شرایط را برای بنده هم ارسال کنید

ارسال شد خدمتتون.

شرایط و مشخصات سرویس بروز گردید دوستان برای اطلاع از آخرین تغییرات به پست اول مراجعه بفرمایید.:)

با سپاس -حسین زاده

diges
February 21st, 2013, 15:44
دوستان کسی تا الان از ایشون خرید داشته ؟ کارت هم به دستش برسه .

ali_fattahi
February 25th, 2013, 22:02
اون دو بانکی که گفتید جدید اضافه شدن چیه ؟
هیچ کدوم نا محدود نیستن ؟
بعد از تموم شدن اعتبار 2 ساله چی کار باید کرد ؟ حساب بسته میشه یا دبیت کارت باطل میشه ؟ راه حلی دارید ؟ اگه میشه بیشتر توضیح بدید و قیمت رو هم برای بند پ خ کنید

fanous_m
February 26th, 2013, 01:08
لطفا شرایط را ارسال نمایید

TARIMEHR
February 26th, 2013, 01:50
شرایط و قیمت رو ارسال کنید

اگر با هویت ایرانی مقیم خارج اقدام به گرفتن پی پال کنیم ،حساب مسدود میشه؟

hadipro
February 26th, 2013, 11:04
اون دو بانکی که گفتید جدید اضافه شدن چیه ؟
هیچ کدوم نا محدود نیستن ؟
بعد از تموم شدن اعتبار 2 ساله چی کار باید کرد ؟ حساب بسته میشه یا دبیت کارت باطل میشه ؟ راه حلی دارید ؟ اگه میشه بیشتر توضیح بدید و قیمت رو هم برای بند پ خ کنید

دوست عزیز اطلاعات بانک به همراه ویزا کارت تحویل داده میشه. بعد از تمام شدن اعتبار حساب کارت جدید صادر و ارسال میشه

قیمت ارسال شد خدمتتون.:)

با سپاس

لطفا شرایط را ارسال نمایید

ارسال شد.

شرایط و قیمت رو ارسال کنید

اگر با هویت ایرانی مقیم خارج اقدام به گرفتن پی پال کنیم ،حساب مسدود میشه؟

اینجا تاپیک ویزا کارت هست در مورد پی پال کلا" روی ایرانی ها حساسیت زیادی هست . حسابهای ما با هویت غیر ایرانی افتتاح میشود تا مشکلی پیش نیاید.

شرایط ارسال شد.

MihanN
March 9th, 2013, 18:20
ممنون میشم شرایط ، نوع حساب و بانک و میزان کارمزد ها و مالیات ویزا با مستر ... رو برای من هم ارسال کنید

hadipro
March 9th, 2013, 20:48
.....................................

hadipro
March 9th, 2013, 20:51
ممنون میشم شرایط ، نوع حساب و بانک و میزان کارمزد ها و مالیات ویزا با مستر ... رو برای من هم ارسال کنید
دوست عزیز اطلاعات در پست اول موجود است. ویزا کارت+ حساب بانکی برای اشخاص خارجی مالیات ندارد. :)

با سپاس

MihanN
March 9th, 2013, 21:25
دوست عزیز اطلاعات در پست اول موجود است. ویزا کارت+ حساب بانکی برای اشخاص خارجی مالیات ندارد. :)

با سپاس

ممنون میشم شرایط و نحوه سفارش رو هم ارسال کنید

amin7x
March 9th, 2013, 22:48
لطفا قیمت و مشخصات رو پ.خ کنید.

hadipro
March 10th, 2013, 17:00
لطفا قیمت و مشخصات رو پ.خ کنید.

ارسال شد دوست عزیز . باتشکر

Wartra
March 21st, 2013, 01:34
.................................................. ............

Wartra
March 21st, 2013, 01:35
.................................................. ...............................

ali_fattahi
March 21st, 2013, 01:52
دوستان یک نکته رو متذکر بشم که این روز ها هرکسی میاد میگه ما حساب فلان جا باز میکنیم .
اولا هر آدم عاقلی میدونه که باز کردن حساب تو آمریکا فقط برای آمریکاییهای هست که مقیم اون کشور هستند و به هیچ عنوان برای شما حساب باز نمیکنن مگر اونجا مقیم باشید یا شرکت داشته باشید
دوما آدم عاقل نمیاد به اسم یه شخص دیگه ای حساب باز کنه . اینها به اسم و ادرس یکی دیگه حساب باز میکنن . عملا دارید به حساب یکی دیگه پول واریز میکنید و دارید با پول خودتون آتیش بازی میکنید .
بنده از همین دوستمو که حساب باز میکنن سوال پرسیدم که فی چنده گفتند n تومن . منم در سوال بعدی پرسیدم از این n تومن چقدرش تو حساب خودم باقی میمونه و جوابی دریافت نکردم و این اولین نشونه کارکرد نادرست ایشون بود .

این دوستمون هم که متضرر شدن باید به پولشون برسن و اونی که حساب باز کرده باید مدارکش که باهاش با پول مردم بازی میکرد و دنبال سودجویی خودش بوده رو به Paypal ارائه بدن تا حساب از بلاک در بیاد.

dm800pvr
March 21st, 2013, 02:34
دوستان من از آقای محترم حساب خریداری کردم....اولا دفعه اول که حساب رو بازی آنلاینم گذاشتم 60 دلار وارد حساب شد و به سرعت به دلیل اینکه مدارک جعلی هست بسته شد....و بار دوم به من حساب دادن و من دوباره شروع به کار کردن کردم و 300 دلار داخل حسابم بود که ایشون به من گفتن شما این حساب رو قرار بدین من یوزر پسوورد به شما میدم ولی همچنان به من پسوردی نداد و 300 دلار رو بالا کشید....

همه اینا با مدرک موجوده من که به پلیس فتا شکایت کردم + دادگستری و تا این آدم کلاهبردار رو ننشونم سرجاش بیخیال نمیشم تا بفهمه هر کسی تو این جامعه دست و پا بسته نیست و ممکنه خودش به دام بیافته

خرید نکنین 100% تایید نمیشه هر کسم میگه دروغ میگم با مدرک و دلیل بهش نشون میدم
ما صفحات (http://www.webhostingtalk.ir/f172/65795/index7.html) اول تاپیک روزه خوندیم برای شما؟

Wartra
March 21st, 2013, 02:37
دوستان مشخص شد که ورود به پی پال از ایران باعث لیمیت شدن حساب شده :-|ایشون در حال سفر بودند و به نت دسترسی نداشتند ولی با این حال زحمت کشیدند و یک حساب جایگزین + اطلاعات کامل تحویل ما دادند مبالغ $ دریافتی در پی پال هم چک شد و هم اکنون فعال میباشد. از اینکه در نتیجه گیری و قضاوت عجله کردم از ایشون عذر خواهی میکنم.

hadipro
March 21st, 2013, 22:33
دوستان یک نکته رو متذکر بشم که این روز ها هرکسی میاد میگه ما حساب فلان جا باز میکنیم .
اولا هر آدم عاقلی میدونه که باز کردن حساب تو آمریکا فقط برای آمریکاییهای هست که مقیم اون کشور هستند و به هیچ عنوان برای شما حساب باز نمیکنن مگر اونجا مقیم باشید یا شرکت داشته باشید
دوما آدم عاقل نمیاد به اسم یه شخص دیگه ای حساب باز کنه . اینها به اسم و ادرس یکی دیگه حساب باز میکنن . عملا دارید به حساب یکی دیگه پول واریز میکنید و دارید با پول خودتون آتیش بازی میکنید .
بنده از همین دوستمو که حساب باز میکنن سوال پرسیدم که فی چنده گفتند n تومن . منم در سوال بعدی پرسیدم از این n تومن چقدرش تو حساب خودم باقی میمونه و جوابی دریافت نکردم و این اولین نشونه کارکرد نادرست ایشون بود .

این دوستمون هم که متضرر شدن باید به پولشون برسن و اونی که حساب باز کرده باید مدارکش که باهاش با پول مردم بازی میکرد و دنبال سودجویی خودش بوده رو به Paypal ارائه بدن تا حساب از بلاک در بیاد.

شما هیچ وقت در مورد مسائلی که در موردش نمیدونید نظر ندید. این سرویس همچنان فعال هست و بنده میتونم به اسم خارجی و هویت غیر ایرانی و معتبر این حساب رو تحویل بدم.

بنده مختارم به سوالهای انحرافی و نامربوط کسانی که که سعی در خراب نمودن تاپیک دارند پاسخ ندم. سوال شما در پی ام به طور قطع و یقین چیزی که در بالا نوشتید نبوده( ایشون قصد حلاجی در آمد و میزان سود بنده از این سرویس رو داشته اند)هر کسی بخواد بنده عین سوال ایشون رو منعکس کنم تا دوستان کمی بهشون بخندند.

ما همه سرویسها رو با توجه به تجربه کاری و تسلط بر کار خودمون به طور کامل و سالم تحویل یوزر میدهیم.

ali_fattahi
March 21st, 2013, 22:36
شما هیچ وقت در مورد مسائلی که در موردش نمیدونید نظر ندید. این سرویس همچنان فعال هست و بنده میتونم به اسم خارجی و هویت غیر ایرانی و معتبر این حساب رو تحویل بدم.

بنده مختارم به سوالهای انحرافی و نامربوط کسانی که که سعی در خراب نمودن تاپیک دارند پاسخ ندم. سوال شما در پی ام 100% چیزی که در بالا نوشتید نبوده هر کسی بخواد بنده عین سوال ایشون رو منکس کنم تا همه کمی به شما بخندند.

ما همه سرویسها رو با توجه به تجربه کاری و تسلط بر کار خودمون به طور کامل و سالم تحویل یوزر میدهیم.

شما مدارکی که اثبات میکنه حساب دوستمون رو نبستند رو بفرمایید و نیازی هم به خنده نیست .

hadipro
March 21st, 2013, 22:41
شما مدارکی که اثبات میکنه حساب دوستمون رو نبستند رو بفرمایید و نیازی هم به خنده نیست .

اگر پستها رو با دقت بخونید متوجه میشید. ضمنا" تاریخ تحویل حساب به ایشون 7 روز قبل از تاریخ لیمیت بوده (تصویر +ساعت و تاریخ ارسال مشخصات حساب پیپال موجود است)ولی متاسفانه با تذکر های مکرر ایشون با آی پی ایران خواسته یا نا خواسته اقدام به تست و... کردند که نهایتا" منجر به لیمیت شدن حساب گردید. ( پی پال در مورد ایران بسیار حساس بوده و در 95% مواقع حساب از لیمیت در نمیاد)بعد از حدود 1 ساعت تماس با اپراتور پیپال نهایتا" راضی شدند که مانده موجودی حساب رو در زمان تعیین شده از پی پال خارج کرده و حساب برای همیشه بسته بشود.( permenant limit).

servervds.com
March 23rd, 2013, 02:49
سلام
شرایط رو لطفا اعلام کنید

omidppm
March 23rd, 2013, 04:59
لطفا شرایط رو ارسال کنید ممنون.

camelian77
March 23rd, 2013, 11:14
لطفا شرایط رو اعلام کنید. ممنون.

hassan5099
March 23rd, 2013, 13:18
سلام لطفا شرایط و شماره تماس پ.خ کنید

hadipro
April 1st, 2013, 12:47
شرایط و هزینه سرویس برای همه دوستان ارسال شد.

با سپاس

rashawebhost
April 10th, 2013, 18:51
شماره تماس ارائه بدید .
با تشکر

allbert
April 10th, 2013, 19:12

damashi
April 10th, 2013, 23:43
لطفا برای من هم شرایط رو ارسال کنید اگر هنوز هم کار میکنید و البته شماره تماس
خیلی متشکرم

behzadg
April 11th, 2013, 01:01
سلام لطفا برای من هم شرایط و ... رو ارسال کنید با تشکر

irtk
April 11th, 2013, 12:05
سلام لطفا برای من هم شرایط وiهزینه ها و ... رو ارسال کنید با تشکر

shervin6623
April 18th, 2013, 17:57

hadipro
April 18th, 2013, 20:18
شماره تماس ارائه بدید .
با تشکر

لطفا برای من هم شرایط رو ارسال کنید اگر هنوز هم کار میکنید و البته شماره تماس
خیلی متشکرم

سلام لطفا برای من هم شرایط وiهزینه ها و ... رو ارسال کنید با تشکر

شرایط ارسال شد. ممنون از دوستان

denjoores
April 20th, 2013, 21:16
سلام لطفا شرایط و شماره تماس و ای دی مسنجر بفرستید

itanium
April 29th, 2013, 18:12
سلام
لطفا اطلاعات و شرایط را برای من بفرستید.
با تشکر

hadipro
April 29th, 2013, 19:58
سلام لطفا شرایط و شماره تماس و ای دی مسنجر بفرستید

سلام
لطفا اطلاعات و شرایط را برای من بفرستید.
با تشکر

شرایط + قیمت روزانه سرویس ارسال شد. با تشکر

zakerweb
April 30th, 2013, 01:13
برفست

serverfire
April 30th, 2013, 11:53
لطفا اطلاعات رو برای بنده ارسال کنید

UserWht
April 30th, 2013, 18:05
پ.خ شود .

crackestan
May 2nd, 2013, 11:30
ممنون میشم شرایط رو برای بنده + هزینه های کامل ارسال کنید
با تشکر

vistaperes
May 2nd, 2013, 11:55
پ.خ شود .

soheil.zare2006
June 10th, 2013, 16:31
سلام
برای بنده هم پ.خ کنید

paradiseserver
June 10th, 2013, 16:32
سلام
لطفا پ خ کنید
شدیدا لازم داریم :71:
با تشکر:x

Dedicate
June 11th, 2013, 01:24
من که دو بار از ایشون حساب پی پال تهیه کردم عین دوبار هم بعد از خرید هیچ ساپورتی نکردن...پی پال مدارک میخواست ایشون فرمودن حساب ها مدارکشون جعلی هست نمیتونم کاری بکنم تا اینکه با کلی ضرر حساب ما لیمیت شد... و بعد از 10 روز که ایشون هیچ اقدامی هم نکردن یکی از دوستان در همین انجمن همون حساب رو برای بنده آماده کردن الان با خیال آسوده دارم به کارم ادامه میدهم.

بنده هیچ دشمنی با ایشون ندارم ولی وظیفه خودم میدونم به دوستانم که میان با هزار جور گرفتاری خرج میکنن حساب تهیه میکنن اطلاع بدم.
امیدوارم که ایشون از این به بعد با وجدان به کارشون ادامه بدهند و در صورت بروز هر گونه مشکل به فریاد شما و پول ها و دلارهاتون برسن
یا حق

hassan5099
June 11th, 2013, 01:30
سلام شماره تماس پ.خ می کنید

hadipro
June 11th, 2013, 14:26
من که دو بار از ایشون حساب پی پال تهیه کردم عین دوبار هم بعد از خرید هیچ ساپورتی نکردن...پی پال مدارک میخواست ایشون فرمودن حساب ها مدارکشون جعلی هست نمیتونم کاری بکنم تا اینکه با کلی ضرر حساب ما لیمیت شد... و بعد از 10 روز که ایشون هیچ اقدامی هم نکردن یکی از دوستان در همین انجمن همون حساب رو برای بنده آماده کردن الان با خیال آسوده دارم به کارم ادامه میدهم.

بنده هیچ دشمنی با ایشون ندارم ولی وظیفه خودم میدونم به دوستانم که میان با هزار جور گرفتاری خرج میکنن حساب تهیه میکنن اطلاع بدم.
امیدوارم که ایشون از این به بعد با وجدان به کارشون ادامه بدهند و در صورت بروز هر گونه مشکل به فریاد شما و پول ها و دلارهاتون برسن
یا حق

ما همیشه برای مشتریها پشتیبانی داریم هم از طریق تلفن و هم از طریق ایمیل متن همه مکالمات - ایمیلها و چت موجود است. حسابهایی که به شما تحویل داده شده در اثر بی توجهی شما لیمیت شده ! ولی با این وجود باز هم تا پس گرفتن پولتون از پی پال باهاتون هستیم . ضمنا" چرا افراد دیگه اینهمه مشکل شما رو ندارند؟ ما در این انجمن و خارج از آن به خیلی از همکاران و دوستان حساب تحویل داده ایم از آمریکا - اروپا و آسیا برخی حسابها الان 3 ساله شده و به مشکل بر نخورده و مدارکی هم خواسته نشده! علتش اینه که مواردی که گفتیم رو رعایت کردند و حتی اگر 10 سال هم با حساب کار کنند مشکلی پیش نمیاد ! خیلی از دوستان فکر میکنند با ارائه id همه چیز حل میشه ولی این طور نیست شما اگر حساب با مدارک هم بگیرید و در خارج از آیران هم باشید اگر از حساب استفاده نادرست بکنید قطعا" به مشکل جبران نشدنی بر میخورید. این رو نگفتم که نگران بشید گفتم که بدونید شرط فقط در دادن مدارک با قیمت ارزان و... نیست .

موفق باشید

r68karimi
June 21st, 2013, 00:06
سلام

لطفا شرایط و هزینه ها رو ارسال بفرمایید.

hadipro
June 22nd, 2013, 14:42
سلام

لطفا شرایط و هزینه ها رو ارسال بفرمایید.

شرایط ارسال شد خدوتتون. با تشکر از شما

MUV
July 31st, 2013, 15:02
شرایط و شماره تماس و هزینه رو ارسال کنید
ممنون

hadipro
July 31st, 2013, 20:09
شرایط و شماره تماس و هزینه رو ارسال کنید
ممنون

شرایط + قیمت ارسال شد. با تشکر

mehrdd
July 31st, 2013, 21:23
سلام.
لطفا شرایط رو پ.خ کنید.

hostfire
July 31st, 2013, 21:37
شرایظ رو برای من هم ارسال کنید
قیمت چجوریاس؟
با این حساب بانکی میشه پی پال پرداخت کرد؟
فرقش تو توضیح بدید سپاس جناب حسین زاده :)

E_R_B
July 31st, 2013, 21:38
منم شرایط رو میخوام بی زحمت ارسال کنید

hadipro
August 1st, 2013, 12:21
سلام.
لطفا شرایط رو پ.خ کنید.

ازسال شد.

شرایظ رو برای من هم ارسال کنید
قیمت چجوریاس؟
با این حساب بانکی میشه پی پال پرداخت کرد؟
فرقش تو توضیح بدید سپاس جناب حسین زاده :)

ارسال شد. این حساب متصل به یک ویزا کارت با اعتبار 4 ساله هست. میتونید به پی پال متصل و برای خرید هاتون استفاده کنید.

منم شرایط رو میخوام بی زحمت ارسال کنید

برای شما هم ارسال شد.

با تشکر :54:

majidjon
August 1st, 2013, 12:28
سلام.
لطفا شرایط رو پ.خ کنید.

hadipro
August 1st, 2013, 12:41
سلام.
لطفا شرایط رو پ.خ کنید.

ارسال شد خدمتتون با تشکر :53:

shirazshop
August 10th, 2013, 16:25
لطفا شرایط . هزینه رو چخ کنید

parsish
August 10th, 2013, 17:15
شرایط و قیمت رو برای من ارسال کنید
و اینکه ویزا کارت با اعتبار 4 ساله هست بعد سال میشه تمدیدش کرد؟
اینکه میشه بهش پیپال وصل کرد : اگر برای پیپال حالا به هر دلیل مشکل پیش بیاد برای این ویزا کارت هم مشکل پیش میاد ؟
hadi7002
August 13th, 2013, 00:24
لطفاشرایط رو ارسال نمایید

hadipro
August 13th, 2013, 11:51
لطفا شرایط . هزینه رو چخ کنید

ارسال شد.

شرایط و قیمت رو برای من ارسال کنید
و اینکه ویزا کارت با اعتبار 4 ساله هست بعد سال میشه تمدیدش کرد؟
اینکه میشه بهش پیپال وصل کرد : اگر برای پیپال حالا به هر دلیل مشکل پیش بیاد برای این ویزا کارت هم مشکل پیش میاد ؟
ارسال شد . بله حساب بانکی و ویزا هر دو کارت قابلیت اتصال به پی پال را دارد. خیر در صورت بروز مشکل در پی پال موجودی ویزا کارت شما محفوظ میباشد چون حسابشون از هم جداست.

لطفاشرایط رو ارسال نمایید
ارسال شد .

با تشکر :53:

MR-Vazin
August 15th, 2013, 00:32
قیمت رو پ.خ کنید....

هزینه شارژ به همان قیمت صرافیست؟
کارمزدها؟

nimasp
August 18th, 2013, 01:35
سلام دوست عزیز و خسته نباشید
من یک حساب ویزا یا مستر (یا دیسکاور یا امریکن اکسپرس) میخواستم هرکدوم که مقدوره.
فقط شرایطش رو نمیدونم، میخوام که کارت فیزیکی صادر شده به نام خودم باشه و به یک حساب بانکی واقعی به نام خودم متصل باشه.
و قابلیت واریز بهش از همه جا وجود داشته باشه.
چه چیزهایی لازم هست؟ پاسپورت + آدرس خارج از ایران + شخص حقیقی خارج از ایران و آدرس معتبر (به نمایندگی از من) هم موجوده.
و اینکه سقف واریز توی حساب 5000دلار یعنی چی؟ یعنی مثلا اگر کسی خواست 10هزار دلار بریزه نمیشه؟
ممنون میشم توضیح بدید، من حتما میخوام این حساب رو.

hadipro
August 18th, 2013, 14:19
سلام دوست عزیز و خسته نباشید
من یک حساب ویزا یا مستر (یا دیسکاور یا امریکن اکسپرس) میخواستم هرکدوم که مقدوره.
فقط شرایطش رو نمیدونم، میخوام که کارت فیزیکی صادر شده به نام خودم باشه و به یک حساب بانکی واقعی به نام خودم متصل باشه.
و قابلیت واریز بهش از همه جا وجود داشته باشه.
چه چیزهایی لازم هست؟ پاسپورت + آدرس خارج از ایران + شخص حقیقی خارج از ایران و آدرس معتبر (به نمایندگی از من) هم موجوده.
و اینکه سقف واریز توی حساب 5000دلار یعنی چی؟ یعنی مثلا اگر کسی خواست 10هزار دلار بریزه نمیشه؟
ممنون میشم توضیح بدید، من حتما میخوام این حساب رو.

سلام ویزا کارت از طریق حساب بانکی متصل به آن قابل شارژ خواهد بود. شارژ از طریق مرچنتهای آمریکایی مانند پی پال - توچکاوت- آمازون ... و بانکهای داخل آمریکا و یا از طریق ما قابل انجام میباشد. سقف بالانس کارت 5000$ آمریکا میباشد.

بله در صورت ارائه آدرس از طرف شما( آمریکا) کارت برای شما ارسال خواهد شد.

با احترام :54:

hadipro
August 18th, 2013, 14:20
....................................

hadipro
September 12th, 2013, 18:00
حساب بانکی آمریکا + ویزا کارت فیزیکی با اعتبار 4 ساله قابلیت اتصال به پی پال و...
مدت زمان افتتاح و ارسال کارت به ایران 3 هفته کاری به وقت آمریکا

دوستان قبل از سفارش و واریز وجه مشخصات کامل سرویس در پست اول را به دقت مطالعه بفرمایید.

nimasp
September 12th, 2013, 20:28
سلام ویزا کارت از طریق حساب بانکی متصل به آن قابل شارژ خواهد بود. شارژ از طریق مرچنتهای آمریکایی مانند پی پال - توچکاوت- آمازون ... و بانکهای داخل آمریکا و یا از طریق ما قابل انجام میباشد. سقف بالانس کارت 5000$ آمریکا میباشد.

بله در صورت ارائه آدرس از طرف شما( آمریکا) کارت برای شما ارسال خواهد شد.

یعنی میشه با هویت واقعی من که توی ایران ساکن هستم حساب کاملا قانونی توی بانک امریکایی داشته باشم؟ سوال اصلی اینه.
آدرس توی امریکا هم آدرس یکی از آشناهاست آدرس خودم نیست.

hadipro
September 13th, 2013, 12:41
یعنی میشه با هویت واقعی من که توی ایران ساکن هستم حساب کاملا قانونی توی بانک امریکایی داشته باشم؟ سوال اصلی اینه.
آدرس توی امریکا هم آدرس یکی از آشناهاست آدرس خودم نیست.

دوست عزیز اگر کمی دقت میکردید در عنوان تاپیک نوشتیم با نام شما و با هویت غیر ایرانی! هیچ بانک آمریکایی حتی به طور حضوری برای ملیت ایرانی حساب باز نمیکنه. کارت به هر آدرس معتبری در آمریکا که شما معرفی کنید ارسال میشه در این صورت هزینه پستی ارسال کارت به ایران از مبلغ کل کم میشه.

nimasp
September 14th, 2013, 11:06
ممنون از پاسخگوییتون.
پس با هویت کی باز میشه؟ شما یا شرکت شما؟
در واقع من یه برنامه نویس هستم که میخوام با یه شرکت امریکایی همکاری کنم و یکی از موارد لازم جهت ارائه مشخصات بانکیه برای واریز پول.

hadipro
September 14th, 2013, 13:27
ممنون از پاسخگوییتون.
پس با هویت کی باز میشه؟ شما یا شرکت شما؟
در واقع من یه برنامه نویس هستم که میخوام با یه شرکت امریکایی همکاری کنم و یکی از موارد لازم جهت ارائه مشخصات بانکیه برای واریز پول.

خیر حساب با مدارک هویتی معتبر فرد غیر ایرانی افتتاح میشه! کارت + مدارک به شما تحویل داده میشه و میتونید برای شرکتهای آمریکایی و... در زمان لزوم ارائه کنید.

با تشکر :54:

hadipro
October 2nd, 2013, 14:44
افتتاح حساب بانکی جاری آمریکا با امکانات گسترده برای ایرانیان:

*افرادی که بدنبال یک حساب ارزی با اعتبار بالا برای راه اندازی کسب و کار خود هستند.
*کسانی که به یک سیستم پرداخت معتبر برای خرید محصولات از شرکتهای نظیر amazon-clickbank-bestbuy-2checkout-plimus-godaddy-google-apple ,... هستند.
*مهندسین - برنامه نویسان و افرادی که بدنبال معرفی و فروش محصولات خود در شرکتهای بزرگ آمریکا و اروپا هستند.
*اشخاصی که به دنبال سریعترین و بصرفه ترین راه نقل و انتقال پول به عزیزان خود در سراسر دنیا هستند.
و...

مشخصات حساب:

1- حساب از نوع جاری و متصل به یک ویزا کارت فیزیکی با 4 سال تاریخ انقضاء برای استفاده در میلیونها فروشگاه ، عابر بانک و همچنین خریدهای آنلاین میباشد.
3- حساب دارای هزینه نگهداری ماهیانه 3-5 دلار بسته به قوانین بانک صادر کننده میباشد.
5- این حساب قابلیت شارژ از طریق بانکهای داخل آمریکا (ACH) - وسترن یونیون- پی پال- پی زا -آمازون-اپل-گوگل- و... را دارد.( کارمزد شارژ 0$)
6- ویزا کارت دارای اینترنت بانکینگ و کنترل پنل مجزا برای چک نمودن صورتحساب ها میباشد.
7- این کارت دارای PIN بوده و قابلیت برداشت پول از حساب از طریق میلیونها دستگاه عابر بانک ویزا در سراسر دنیا را دارد.( روزانه 500$)
8- کارمزد خرید- برداشت با این ویزا کارت در داخل آمریکا 0% و در خارج آن 3% میباشد.
9-مدت زمان افتتاح حساب 7 روز کاری به وقت آمریکا میباشد.( کارت فیزیکی در صورت درخواست با دریافت هزینه پستی به ایران ارسال میگردد.)

لطفا" جهت دریافت قیمت و اطلاعات تماس پی ام بفرستید و یا با آیدی یاهو موجود در پروفایل در ارتباط باشید.

hadipro
October 12th, 2013, 21:35

و...

مشخصات حساب:

لطفا" جهت دریافت قیمت و اطلاعات تماس پی ام بفرستید و یا با آیدی یاهو موجود در پروفایل در ارتباط باشید.

larsa.soft
October 13th, 2013, 00:07
میشه برای من هم بفرستید

hadipro
October 13th, 2013, 13:41
میشه برای من هم بفرستید

ارسال شد خدمتتون با تشکر :53:

hadipro
October 14th, 2013, 13:13

و...

مشخصات حساب:

hadipro
October 17th, 2013, 14:32
یک بانک بزرگ دیگر به لیست بانکهای صادر کننده ویزا کارت اضافه شد . لطفا" برای اطلاع از شرایط جدید کارتها پست اول رو مطالعه کرده و یا با آیدی یاهو - اسکایپ ما در ارتباط باشید.

hadipro
October 19th, 2013, 20:46

http://upcity.ir/images2/28568100570846819009.jpg

و...

مشخصات حساب:

hadipro
October 20th, 2013, 21:50
دوستان صدور ویزا کارتهای جدید از یک بانک معتبر دیگر از امروز شروع شد.شرایط این سرویس در پستهای بالایی موجود هست. لطفا" جهت اطلاع از هزینه صدور و نحوه دریافت سرویس تماس بگیرید.

behnam289
October 20th, 2013, 21:58
با سلام

اطلاعات را برای من هم ارسال کنید ( کلیه شرایط هزینه ها و...)
مخصوصا در مورد اطلاعات که برای دارنده حساب وارد میکنید کامل توضیح بدید ممنون میشوم

hadipro
October 21st, 2013, 12:57
با سلام

اطلاعات را برای من هم ارسال کنید ( کلیه شرایط هزینه ها و...)
مخصوصا در مورد اطلاعات که برای دارنده حساب وارد میکنید کامل توضیح بدید ممنون میشوم

ارسال شد. با تشکر :54:

nader_star
October 21st, 2013, 13:10
لطفاً برای منم ارسال کنید

hadipro
October 21st, 2013, 14:33
لطفاً برای منم ارسال کنید

برای شما هم ارسال شد. ممنون :53:

civilea
October 28th, 2013, 09:39
لطفا شرایط رو برای من هم ارسال کنید.

ممنون

hadipro
October 28th, 2013, 13:10
لطفا شرایط رو برای من هم ارسال کنید.

ممنون

ارسال شد خدمتتون . ممنون :54:

ToooPDL
November 28th, 2013, 23:42
سلام آقای حسین زاده
احتمال میدم نشناسید،پس معرفی میکنم ! توی یاهو خیلی مزاحم شما شدم برای اون حساب لیمیت شده ی پی پال ! ( بنده هم حسین زاده هستم . )
این حساب که شما باز میکنید برای کار بنده هم میشه استفاده کرد دیگه ؟
تاپیک رو خوندم قیمت ندیدم توش! لطفا هزینه حساب بانکی رو برام بفرستید ببینم چطور هست. و هزینه ویزا هم جداگانه بگید لطفا
ممنونم

alipoor90
January 10th, 2014, 17:09
سلام
شرایط و قیمت لطفا
با سپاس

lordvps.ir
January 10th, 2014, 17:29
برای پایپل میشه استفاده کرد؟قیمت رو اعلام کنید

dark_7qe
January 10th, 2014, 17:49
برای من هم شرایط رو ارسال کنید برای پی پل می خوام

hael
January 11th, 2014, 09:56
لطفاً شرایط رو برای منم ارسال کنید

hadipro
January 11th, 2014, 15:16
سلام
شرایط و قیمت لطفا
با سپاس

برای پایپل میشه استفاده کرد؟قیمت رو اعلام کنید
بله میتونید به پی پال متصل کنید!

برای من هم شرایط رو ارسال کنید برای پی پل می خوام

لطفاً شرایط رو برای منم ارسال کنید

شرایط ارسال شد لطفا" تاپیک جدید فروش ویزا کارت فیزیکی ما رو دنبال کنید: http://www.webhostingtalk.ir/f172/95366/index7.html?highlight=

با تشکر :53:

AmirVPS
February 13th, 2014, 17:34
برای من هم پ.خ کنید

Carsoft
July 27th, 2016, 15:39
سلام
عزیز در حال حاضر فعالیت دارید؟

hamid53214
July 27th, 2016, 16:07
با سلام
لطفا قیمت نحوه استفاده و موارد مهم رو ارسال کنید
آیا میشه برای درآمد زایی از ادسنس گوگل استفاده کرد؟
و اینکه حداقل یه راه تماس میگذاشتید همه نخوان پست بدن اینجا