PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر دوستان در مورد انتخاب دیتا سنتر

alborzgostar
January 8th, 2010, 20:44
سلام .

کسی با 10tb.com کار کرده؟

Arashdn
January 8th, 2010, 20:56
قیمتش که خیلی خوب نیست
ولی اگه پورتش واقعا 1000 مگابیت اختصاصی باشه خیلی خوبه
او اس ریلود و اینجور خدماتشم رایگانه
ولی از کیفیتش خبری ندارم

alborzgostar
January 8th, 2010, 21:18
یه جا میخوام پهنای باند بالا بده یا نامحدود سرعت خوبی هم داشته باشه ! غیر از دیتا سنتر های هلند

goldstar
January 8th, 2010, 21:53
سلام
مربوط به گروه uk2 هست
پهناهای باند بالا رو دیتاسنترهای زیر ارایه میدن:
uk2.net
fdcservers.net
wowrack.com
ovh.com
giga-international.com
webnx.com

البته همه دیتاسنترها پهنای باند بالا بخواین میدن ولی اینهایی که لیست کردم با قیمت کمتر میدن. مثلا 10 ترا رو 120 تا 200 میتونین تهیه کنید.

alborzgostar
January 9th, 2010, 09:54
ممنون از دوست عزیز اما بین اینها فقط uk2 و giga-international. خوب بودند که باز یه مشکلات دیگه هم

دارند کسی جایه دیگری رو سراغ نداره؟

alborzgostar
January 11th, 2010, 16:47
کدوم یکی بهتره؟

netrackservers.com
vrtservers.net
10tb.com
ecatel.net ?

من پهنای باند با لا می خوام با کیفیت خوب !!محل سرور زیاد مهم نیست

agarb98
January 11th, 2010, 18:13
با سلام این شرکت خوبه

ecatel.net

من یه بار باهاشون کار کردم.

ms1992
January 11th, 2010, 18:16
منم همچنان قفلم روی کارو و fdc :62:

alborzgostar
January 11th, 2010, 18:30

Fdc خیلی پشتیبانی ضعیفی دارند !!! از صبح ایمیل زدم جواب ندادند!!!

HugeServer
January 11th, 2010, 18:53
fdc خیلی پشتیبانی ضعیفی دارند !!! از صبح ایمیل زدم جواب ندادند!!!

من الان ۲ روز هست سرور سفارش دادم، پرداخت هم شده. هنوز خبری از سرور نیست، پشتیبانی‌ جواب نمید. رفوند گفتم بدن، الان ۱۸ ساعته جوابی‌ نگرفتم

رسما بیش از ۲۰۰$ رفت تو پاچم. :|

AfraWeb.net
January 11th, 2010, 18:57
http://www.hyperspin.com/en/ranking.php?type=3

بر اساس پایداری سرور .

arak-hosting
January 11th, 2010, 18:59
fdc خیلی پشتیبانی ضعیفی دارند !!! از صبح ایمیل زدم جواب ندادند!!!

عزیزم من همیشه باهاشون در ارتباطم اگر جواب تو ندادن به من بگو بهشون میگم :">

HugeServer
January 11th, 2010, 19:12
عزیزم من همیشه باهاشون در ارتباطم اگر جواب تو ندادن به من بگو بهشون میگم :">

'بفرما، این شماره اردری که دیروز دادم، هنوز جواب نگرفتم. می‌خوام رفوند کنم. من تا امشب صبر می‌کنم، پس ندادن، میرم wht . موفق باشید.

[#d8705-4fc6e] Your order was successfully received

arak-hosting
January 11th, 2010, 20:16
'بفرما، این شماره اردری که دیروز دادم، هنوز جواب نگرفتم. می‌خوام رفوند کنم. من تا امشب صبر می‌کنم، پس ندادن، میرم wht . موفق باشید.

[#d8705-4fc6e] your order was successfully received

با سلام

دوست عزیز من پیگیر شدم و جواب منو دادن درباره سرویس شما باید بگم حداقل 2 الی 3 روز طول میشکه برای تحویل سرور

بنده خودم 2 روز صبر کردم تا سرورم امد دیگه حداقل 3 روز سرور رو تحویل میدن اگر بعد از 3 روز ندادن اعلام کنید تا من به مدیریت دیتاسنتر اعلام کنم

با تشکر ;)

irlogo
January 11th, 2010, 20:26
چقدر دیر جواب می دن !

این تیم وی پی اس سر دوست منو کلا گذاشته !

اصلا جواب ایمیل و اینا رو نمی ده

iranwebwork
January 11th, 2010, 20:33
چند وقته کار میکنی باهاش؟ راضی هستی؟ سی پنلم نصب داری اونجا؟ تحریم نشده :d؟

HugeServer
January 11th, 2010, 20:56
خوب دوستان، ایشون هم که نماینده هستن به قول خودشون، نتونستن کاری بکنن. من تاحالا ندیده بودم که دیتا سنتر پول رو بخور که با تجربه چند روز این دیتا سنتر متوجه این امر شدیم :| فقط تنها توصیه که دارم، از این دیتا سنتر فاصله بگیرید. وقتی‌ که به نماینده خودشون میگن که ایشون دروغ میگن و تاحالا هم چین مشتریی نداشتن با این مشخصات ( من )، دیگه ببینید اگه شما مستقیم بگیرید چه بلاهایی سارتون میاد، مثل من :|
پولم پرید، وقتم تلف شد، مشتریم ناراضیه :| v:104: :-&

alborzgostar
January 11th, 2010, 21:02
خوب fdc Out شد :104:

Arashdn
January 11th, 2010, 21:52
با سلام این شرکت خوبه

ecatel.net

من یه بار باهاشون کار کردم.
ساپرتشون چطوره؟
معمولا چطور به تیکت ها رسدگی میکنن
سایتضون بره فروش همینه؟

alborzgostar
January 11th, 2010, 22:01
ساپرتشون چطوره؟
معمولا چطور به تیکت ها رسدگی میکنن
سایتضون بره فروش همینه؟

پشتیبانی نسبتا بدی ندارند ایمیل بزنید لیست قیمت ها رو میدند ! اما گرونه سرور هاشون

WebRang
January 11th, 2010, 22:14
سلام
شرمندم اگر اسپم هست!
در هر صورت
من سر خرید سرور جدید شرکت، خیلی تحقیق کردم، حتی به محمد Goldstar هم خیلی زحمت دادم (شرمندم،دستشم درد نکنه)
دیتاسنتر هایی که از لحاظر قیمت/پشتیبانی / سرور خوب هستن ...
1- دیتاسنتری که آقای اریا ازش سرور میدن، کولو دارن، نمیدونم، در هر صورت اون دیتاسنتر،اون آفری که بمن دادن،عالی بود ...
2- giga-intrnational.com ، 12 گیگ رم / سی پی یو ای 7 / 190 تومان ، عالیه!
3- دیتاسنتر و این پلان : Hetzner Online AG: Root Server Productmatrix EQ (http://www.hetzner.de/en/hosting/produktmatrix/rootserver-produktmatrix/) بیشتر بدرد هاستینگ میخوره...
4- softlayer.com
5- ovh.com

این ها رو بعد چندین تخقیق، کشف کردیم!

(البته من سروریس میخواستم برای ارائه چند تا سرور مجازی، مبناها هم قیمت خوب/ پشتیبانی عالی / سرویس عالی / سخت افزار عالی بود)

iranwebwork
January 12th, 2010, 11:09
سلام
شرمندم اگر اسپم هست!
در هر صورت
من سر خرید سرور جدید شرکت، خیلی تحقیق کردم، حتی به محمد Goldstar هم خیلی زحمت دادم (شرمندم،دستشم درد نکنه)
دیتاسنتر هایی که از لحاظر قیمت/پشتیبانی / سرور خوب هستن ...
1- دیتاسنتری که آقای اریا ازش سرور میدن، کولو دارن، نمیدونم، در هر صورت اون دیتاسنتر،اون آفری که بمن دادن،عالی بود ...
2- giga-intrnational.com ، 12 گیگ رم / سی پی یو ای 7 / 190 تومان ، عالیه!
3- دیتاسنتر و این پلان : Hetzner Online AG: Root Server Productmatrix EQ (http://www.hetzner.de/en/hosting/produktmatrix/rootserver-produktmatrix/) بیشتر بدرد هاستینگ میخوره...
4- softlayer.com
5- ovh.com

این ها رو بعد چندین تخقیق، کشف کردیم!

(البته من سروریس میخواستم برای ارائه چند تا سرور مجازی، مبناها هم قیمت خوب/ پشتیبانی عالی / سرویس عالی / سخت افزار عالی بود)
اون eq4 هم خوبه ميگه 49 يورو ،‌يعني تقريبا 70 تومن. فقط ست آپ في گرون خيلي

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:04 AM ----------

البته مثل اينكه 19 %‌در صد هم ماليات روش مياد :دي . ويرنگ جان شما مگه واسه سرور مجازي ميخواين؟

rayannet
January 12th, 2010, 11:12
4- softlayer.com

اصلا پیشنهاد نمیدم سرویس هایی خوبی ارایه میدهند اما Mac روتر شون بستن و برای وی پی اس دادن امکان نداره بتونید وی پی اس بدید ! من یکبار سرور گرفتم Vmware نصب کردم وی پی اس هم ساختم بعد ای پی که ادد میکردم کار نمیکرد بعد از دیتاسنتر سوال کردم گفت روتر Mac اش قفل هست یعنی همه ای پی ها فقط و فقط واسه یک سرور میشه استفاده کرد. خلاصه 200 $ ضرر کردیم اصلا پیشنهاد نمیدم

AfraWeb.net
January 12th, 2010, 11:24
DebianHosting - Debian Wiki (http://wiki.debian.org/DebianHosting)

این لینک را مشاهده فرمایید از سرور های اروپا میتوانید استفاده نمایید
UK Web Hosting, Website Hosting, Web Hosting UK, Web Hosting (http://www.eukhost.com) کیفیت و پشتیبانی بسیار عالی
Hébergement et Solutions Internet - OVH (http://www.ovh.com) کیفیت و پشتیبانی بسیار عالی
netdirekt Frankfurt - Provider, Webhosting und Server (http://www.netdirekt.de) کیفیت بسیار عالی

و....

WebRang
January 12th, 2010, 11:26
اون eq4 هم خوبه ميگه 49 يورو ،‌يعني تقريبا 70 تومن. فقط ست آپ في گرون خيلي

---------- post added at 11:09 am ---------- previous post was at 11:04 am ----------

البته مثل اينكه 19 %‌در صد هم ماليات روش مياد :دي . ويرنگ جان شما مگه واسه سرور مجازي ميخواين؟
آره، واسه سرور مجازی میخواستم ...
خوب من دنبال دیتاسنتر هایی بودم که ستاپ فی بگیرن و قیمت کمی داشته باشن

smartieuser
January 12th, 2010, 12:29

hetznet هم IP بریچ قبول نمیکنه و فقط با یک مک کار میکنه !

WebRang
January 12th, 2010, 13:52
hetznet هم IP بریچ قبول نمیکنه و فقط با یک مک کار میکنه !
خوب hetznet هم بدی هایی داره
طی مکاتبم، فهمیدم
1- سرور های پلان های پایین رو 3 الی 4 روزه میدن بالا ها رو 10 روزه
2- ساپورت یکم خوب دارن! (یکم بده)
3- ای پی بخوان بدن، اذیت کنندس، پر کردن فرم، و 10 روز طول ددان ها ....
4- شبکه .... صحبتی ه کردم، میگن ما 100 مگ شیر میدیم، اما خوب رنج دانلودش 30 مگ! الله اعلم! :))
5- ساپورت کاملا" پولکی! (غیر از ساعات اداری، ساعات اداری تنها 5 ساعت نهایت باشه)
در کل واسه هاستینگ باید خوب باشه!

irlogo
January 12th, 2010, 15:27
کارو هم خوبه

alborzgostar
January 12th, 2010, 15:32
سلام من یه چیز خواستم شما واسه خودتون بحث می کنید !!

دیتا سنتر هایی معرفی کنید که پهنای باند نا محدود میدند یا پهنای باند زیادی با قیمت مناسب میدند !!

goldstar
January 12th, 2010, 18:23
سلام
خدمت شما بگم که سراغ ایکاتل نرین. به هر حال توصیه است اگر چیز بدتر از vrt میخواین برین سراغش!
دیتاسنترهایی که پول ستاپ بالا میگیرند و سرور رو با هزینه کم میدن این پایین مینویسم:
gnax
turnkeyinternet
ovh
hetzner
proaxxs
این بالایی دیتاسنتر نیست ولی کابینت دارن
webnx
jaguarpc
rapidswitch
sentris
ubiquityservers
از اینها زیاد هستند کافیه که سوال کنید از یک دیتاسنتر و تخفیف گرفتن هم هنریه!

iranwebwork
January 12th, 2010, 22:35
به نظر من ovh می تونه گزینه مناسبی از لحاظ قیمت و کیفیت باشه. آقای hugeserver آفرهای خیلی خوبی واقها دارن. فقط بدی این دیتاسنتر هزینه و دردسر گرفتن آی پی اضافست

WebRang
January 12th, 2010, 22:51
به نظر من ovh می تونه گزینه مناسبی از لحاظ قیمت و کیفیت باشه. آقای hugeserver آفرهای خیلی خوبی واقها دارن. فقط بدی این دیتاسنتر هزینه و دردسر گرفتن آی پی اضافست
درسته!
اما سرویسی که مالکیتش واسه آدم نباشه! مفتش گرانه!

تجارت هست،بچه بازی نیست!
خیلی دوست داشتم بگیرم،
تعریف زیادی شنیدم از دیتاسنترش، اما خوب قسمت نبود ! :(

packsaft
January 12th, 2010, 23:42
اصلا پیشنهاد نمیدم سرویس هایی خوبی ارایه میدهند اما mac روتر شون بستن و برای وی پی اس دادن امکان نداره بتونید وی پی اس بدید ! من یکبار سرور گرفتم vmware نصب کردم وی پی اس هم ساختم بعد ای پی که ادد میکردم کار نمیکرد بعد از دیتاسنتر سوال کردم گفت روتر mac اش قفل هست یعنی همه ای پی ها فقط و فقط واسه یک سرور میشه استفاده کرد. خلاصه 200 $ ضرر کردیم اصلا پیشنهاد نمیدم

این آخه دیتا سنتره؟
خودشون رو مسخره کردن!!!
حالا مانی بک دادن یا نه؟

iranwebwork
January 12th, 2010, 23:54
این آخه دیتا سنتره؟
خودشون رو مسخره کردن!!!
حالا مانی بک دادن یا نه؟
خدایی دیتا سنترش ک خیلی خوبه نتورکش و اینا. اما از لحاظ قیمت و این کارش بده :)

vPsPersia.COM
January 19th, 2010, 01:02
نوشته اصلی توسط rayannet نمایش پست ها
اصلا پیشنهاد نمیدم سرویس هایی خوبی ارایه میدهند اما mac روتر شون بستن و برای وی پی اس دادن امکان نداره بتونید وی پی اس بدید ! من یکبار سرور گرفتم vmware نصب کردم وی پی اس هم ساختم بعد ای پی که ادد میکردم کار نمیکرد بعد از دیتاسنتر سوال کردم گفت روتر mac اش قفل هست یعنی همه ای پی ها فقط و فقط واسه یک سرور میشه استفاده کرد. خلاصه 200 $ ضرر کردیم اصلا پیشنهاد نمیدم

خدایا چه چیز هایی می شنوم ! مگه میشه . من ازشون درباره XEN پرسیدم و VPS دادن ، خودشون گفتند مشکلی نیست و VT و HT که VT برای مجازی سازی است رو پیشفرض فعال کردند .

این ها رو کی داده ؟ متن Email ها رو اینجا قرار بدید