PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سی پنل؟ نمیخواهید بیخیالش بشید؟

delta
December 9th, 2012, 20:03
سلام.چند سرور داشتم از جاهای مختلف سی پنل داشتند همشون بالاخره مشکل تحریم و لو رفتن گریبانگیرش شد. ریسلر داشتم سرورشون رو زدند مسدود کردند.سرور مجازی داشتم دو تاش رو کلا بستند و دیگه باز نکردند.. هر بار هم دوستان میبینم مشکل سی پنل گریبانگیرشون میشه..حتی هاست دل هم با ان عظمتش گریبانگیر تحریمش شد..هدف از ایجاد این تاپیک اینه..واقعا تا کی؟ تا کی دوستان و همکاران میخوان ریسک تحریم و بسته شدن سرورهاشون رو به خاطر یک کنترل پنل بدن؟ واقعا ارزشش رو داره؟
دیروز یکی از من هاست خواست گفت سی پنل حتما میخوام!! دلیلش رو پرسیدم خودشم نمیدونست و فقط میگفت سی پنل راحته..خیلی درخواستها داریم و حتی دوستانی که از هاست دل امدند همه دنبال هاست سی پنل هستند!! واقعا یعنی کسی نیست یک فرهنگ سازی انجام بده و شر این پنل مزخرف رو کم کنه؟ من خودم تا وقتی با دایرکت ادمین کار نکرده بودم فقط شعارم سی پنل بود.اما الان یک ماهی هست دایرکت ادمین دارم.واقعا باهاش راحت هستم.حتی مشکلاتی که تو سی پنل داشتم رو دیگه ندارم! این برمیگرده به فرهنگسازی ما و تبلیغ ما که رو هاستهامون دایرکت ادمین نصب کنیم و به مشتری نشون بدیم واقعا دایرکت ادمین هم به پای سی پنل میرسه و هست و حتی بهتر! الان مطمئن هستم اگر دوستان دیگر هم کم کم دایرکت ادمین رو جایگزین سی پنل کنند و مشتری عادت کنه همه رو میارن بهش.اما متاسفانه میبینم با وجود این همه مشکل هنوزم همه سی پنل میفروشند و...
دلیل محبوبیت سی پنل رو بیشتر باید تو هاست دل دید که از اول سی پنل کار میکرد.حتی همین سرور لیزوب رو هیشکی نمیشناخت چون هاست دل باهاش کار کرد همه آمدند طرفش رو الان هر کسی هاست دانلود میخواد میگه لیزوب باشه یا yesup کانادا!! چرا؟ چون هاست دل باهاش کار میکرد..در صورتی که این واقعا اشتباهه.هاست دل سرورهای قدرتمند میخرید.و کانفیگ درست و درمونی هم میکرد که سرورش عالی بود وگرنه از هرجایی سرور میخریدند بهترین بود برای مشتری! الان دیگه هاست دل نیست.پس بهتره کمی فرهنگ سازی کنیم و این پنل سرتا پا مشکل رو کم کم حذف کنیم و از پنلی استفاده کنیم که حداقل نام .ir رو میبینن سرور رو نبندند! الان واقعا دارم با دایرکت ادمین لذت میبرم و حتی کنترل پنل کلکسو رو تست کردم واقعا به عنوان پنل رایگان عالی بود..چرا نباید اینا رو بیاریم تو کار؟ چرا مشتری همش باید داد بزنه سی پنل میخوام؟

pardishosting
December 9th, 2012, 20:27
خیلی ببخشید که این حرف رو می زنم :
الان که اومدید تو کار متوجه داستان شدید وگرنه خودم یادم هست که خود شما نسبت به بعضی چیزها حساسیت احساسی داشتید.
الان اغلب کاربر ها همینطور هستند ، هر کاری برای بهبود سرویس انجام بدیم کاربر اعتراض می کنه و ادامه .

اما در مورد سی پنل :
سی پنل اگر بد بود بازار رو اینطور قبضه نمی کرد و اینهمه طرفدار در دنیا نداشت ، از زمانی که یادم هست دقیقا سال 2004 دایرکت ادمین تقریبا همین شکلی بود و الانم تغییر خاصی نکرده اما سی پنل !
اصلا قابل قیاس با 8 سال پیش نیست. مردم دنیا نه تحریم هستند و نه احساسی، اگر همه به طرف سی پنل رفتند به خاطر امکاناتش هست.
اینکه ما تحریم هستیم و مجبوریم از دایرکت ادمین استفاده کنیم یک بحث دیگه هست.

ToooPDL
December 9th, 2012, 20:32
نه موافقم نه مخالف

بحث تحریم رو نمیشه کنار بحث امکانات گذاشت

delta
December 9th, 2012, 20:42
خیلی ببخشید که این حرف رو می زنم :
الان که اومدید تو کار متوجه داستان شدید وگرنه خودم یادم هست که خود شما نسبت به بعضی چیزها حساسیت احساسی داشتید.
الان اغلب کاربر ها همینطور هستند ، هر کاری برای بهبود سرویس انجام بدیم کاربر اعتراض می کنه و ادامه .

اما در مورد سی پنل :
سی پنل اگر بد بود بازار رو اینطور قبضه نمی کرد و اینهمه طرفدار در دنیا نداشت ، از زمانی که یادم هست دقیقا سال 2004 دایرکت ادمین تقریبا همین شکلی بود و الانم تغییر خاصی نکرده اما سی پنل !
اصلا قابل قیاس با 8 سال پیش نیست. مردم دنیا نه تحریم هستند و نه احساسی، اگر همه به طرف سی پنل رفتند به خاطر امکاناتش هست.
اینکه ما تحریم هستیم و مجبوریم از دایرکت ادمین استفاده کنیم یک بحث دیگه هست.

من خودم تا وقتی با دایرکت ادمین کار نکرده بودم فقط شعارم سی پنل بود.اما الان یک ماهی هست دایرکت ادمین دارم.واقعا باهاش راحت هستم.حتی مشکلاتی که تو سی پنل داشتم رو دیگه ندارم
داداش من شما هم بالاخره بخواهید نخواهید دچار مشکلاتش میشید و انوقته که باید تاپیکتون رو در بخش انتقادها ببینیم!اگر از روز اول کاریتون هم دچارش نشدید بازم دلیل نمیشه گیر نیفتید. کسی منکر سی پنل نشد.دقت کنید نوشتم بهتره دیگران رو با کنترل پنلهای دیگر هم آشنا کنیم و فقط رو سی پنل مانور ندیم.

m2n
December 9th, 2012, 20:43
سلام.چند سرور داشتم از جاهای مختلف سی پنل داشتند همشون بالاخره مشکل تحریم و لو رفتن گریبانگیرش شد. ریسلر داشتم سرورشون رو زدند مسدود کردند.سرور مجازی داشتم دو تاش رو کلا بستند و دیگه باز نکردند.. هر بار هم دوستان میبینم مشکل سی پنل گریبانگیرشون میشه..حتی هاست دل هم با ان عظمتش گریبانگیر تحریمش شد..هدف از ایجاد این تاپیک اینه..واقعا تا کی؟ تا کی دوستان و همکاران میخوان ریسک تحریم و بسته شدن سرورهاشون رو به خاطر یک کنترل پنل بدن؟ واقعا ارزشش رو داره؟
دیروز یکی از من هاست خواست گفت سی پنل حتما میخوام!! دلیلش رو پرسیدم خودشم نمیدونست و فقط میگفت سی پنل راحته..خیلی درخواستها داریم و حتی دوستانی که از هاست دل امدند همه دنبال هاست سی پنل هستند!! واقعا یعنی کسی نیست یک فرهنگ سازی انجام بده و شر این پنل مزخرف رو کم کنه؟ من خودم تا وقتی با دایرکت ادمین کار نکرده بودم فقط شعارم سی پنل بود.اما الان یک ماهی هست دایرکت ادمین دارم.واقعا باهاش راحت هستم.حتی مشکلاتی که تو سی پنل داشتم رو دیگه ندارم! این برمیگرده به فرهنگسازی ما و تبلیغ ما که رو هاستهامون دایرکت ادمین نصب کنیم و به مشتری نشون بدیم واقعا دایرکت ادمین هم به پای سی پنل میرسه و هست و حتی بهتر! الان مطمئن هستم اگر دوستان دیگر هم کم کم دایرکت ادمین رو جایگزین سی پنل کنند و مشتری عادت کنه همه رو میارن بهش.اما متاسفانه میبینم با وجود این همه مشکل هنوزم همه سی پنل میفروشند و...
دلیل محبوبیت سی پنل رو بیشتر باید تو هاست دل دید که از اول سی پنل کار میکرد.حتی همین سرور لیزوب رو هیشکی نمیشناخت چون هاست دل باهاش کار کرد همه آمدند طرفش رو الان هر کسی هاست دانلود میخواد میگه لیزوب باشه یا yesup کانادا!! چرا؟ چون هاست دل باهاش کار میکرد..در صورتی که این واقعا اشتباهه.هاست دل سرورهای قدرتمند میخرید.و کانفیگ درست و درمونی هم میکرد که سرورش عالی بود وگرنه از هرجایی سرور میخریدند بهترین بود برای مشتری! الان دیگه هاست دل نیست.پس بهتره کمی فرهنگ سازی کنیم و این پنل سرتا پا مشکل رو کم کم حذف کنیم و از پنلی استفاده کنیم که حداقل نام .ir رو میبینن سرور رو نبندند! الان واقعا دارم با دایرکت ادمین لذت میبرم و حتی کنترل پنل کلکسو رو تست کردم واقعا به عنوان پنل رایگان عالی بود..چرا نباید اینا رو بیاریم تو کار؟ چرا مشتری همش باید داد بزنه سی پنل میخوام؟

ایشون رفتن یه جایی که کنترل پنل دایرکت ادمین هست و دارن خودشونو قانع می کنن که سی پنل زیاد برای ایرانی خوب نیست

جریان رو ببنید:

شرکت میزبانی:سلام جناب آقای .... چرا از هاست ما به هاست دیگه ای رفتین، مشکلی در سرویس وجود داشت؟ (همین شرکتی که ایشون ها الان هاست دارن)
من:نه والله چون کنترل پنل دایرکت ادمین بود کلا دست و بالمو بسته بود و باید هی تیکت می کردم که فلان چیز رو فعال کنید در صورتی که تو سی پنل دیفالت فعال هست.انشالله هر وقت سی پنل شدید میام دوباره رو سرور های شما.
شرکت میزبانی:ببنید اصلا ما این ریسک رو نمی کنیم که برای استفاده از سی پنل سرویس هامون دچار تحریم بشه و هیچ وقت از سی پنل استفاده نمی کنیم.

الان هر کاربری باشه میگه وااای واقعا سی پنل بده برم رو دایرکت ادمین اینا چقدر خوبن :d
الانم فکر کنم شما هم همون جریان سرتون اومده گفتین سی پنل ندارین او نا هم همچین چیزایی گفتن ;;)

MagicVps.Com
December 9th, 2012, 20:45
دلیل محبوبیت سی پنل رو بیشتر باید تو هاست دل دید که از اول سی پنل کار میکرد.حتی همین سرور لیزوب رو هیشکی نمیشناخت چون هاست دل باهاش کار کرد همه آمدند طرفش رو الان هر کسی هاست دانلود میخواد میگه لیزوب باشه یا yesup کانادا!! چرا؟ چون هاست دل باهاش کار میکرد.\

خیلی ببخشید دیگه هرچیزی بیخود به هاست دل ربط ندین طرف شست پاش میره توی چشمش میگه هاست دل چون جمع کرد رفتش اینطوری شده اگر بود ست پاش توی چشمش نمیرفت

سیپنل از قدیم ندیم توی کل دنیا و کاربرپسند بوده و طرفدار داشته وچه ربطی به هاست دل داشت مگر هاست دل چند سال توی هاستینگ بوده که باعث شده همه ملت بخطار اینکه هاست دل سیپنل استفاده میکرده همه بخوان سپنل استفاده کنند

اخر حرفهای احساسی دست بردارید بابا

پینوشت: بنده توی کار ارایه هاستینگ نیستم خدا را شکر الان یک عده نیان زود جبهه بگیرن بگن از روی غرض ورزی این حرف زده طرف

m2n
December 9th, 2012, 20:49
خیلی ببخشید دیگه هرچیزی بیخود به هاست دل ربط ندین طرف شست پاش میره توی چشمش میگه هاست دل چون جمع کرد رفتش اینطوری شده اگر بود ست پاش توی چشمش نمیرفت

سیپنل از قدیم ندیم توی کل دنیا و کاربرپسند بوده و طرفدار داشته وچه ربطی به هاست دل داشت مگر هاست دل چند سال توی هاستینگ بوده که باعث شده همه ملت بخطار اینکه هاست دل سیپنل استفاده میکرده همه بخوان سپنل استفاده کنند

اخر حرفهای احساسی دست بردارید بابا

پینوشت: بنده توی کار ارایه هاستینگ نیستم خدا را شکر الان یک عده نیان زود جبهه بگیرن بگن از روی غرض ورزی این حرف زده طرف

دو تا لایک پیش من داری یکیشو زدم یکیش مونده :111:

delta
December 9th, 2012, 20:54
شماها دیگه کی هستید.. بابا میگم سی پنل خوب.. خدایی هست برای خودش..چرا تو این اوضاعی که همش تحریم میکنند و سرورها رو میبندند بازم اصرار دارید رو سی پنل بمونید؟ من با بزرگترینها کار کردم.بالاخره آنها هم دچار بسته شدن سرور و دان شدن سرور به خاطر سی پنل شدند.. قضیه .ir ر. انگار خیلی ها یادشون رفته؟ حرف من این نبود ازش استفاده نشه.اما به نصبتی که برای سی پنل تبلیغات شده برای پنلهای دیگر نشده..

pardishosting
December 9th, 2012, 20:55
داداش من شما هم بالاخره بخواهید نخواهید دچار مشکلاتش میشید و انوقته که باید تاپیکتون رو در بخش انتقادها ببینیم!اگر از روز اول کاریتون هم دچارش نشدید بازم دلیل نمیشه گیر نیفتید. کسی منکر سی پنل نشد.دقت کنید نوشتم بهتره دیگران رو با کنترل پنلهای دیگر هم آشنا کنیم و فقط رو سی پنل مانور ندیم.

اتفاقا هفته پیش بسته شد ! ابروی ما رو هم بردند که پردیس سی پنلش بسته شده ... کلی بدوبیراه هم خوردیم که چرا ... (مهم نیست) اتفاقا همون روز هم هاست دی ال مشکل پیدا کرد.
چون هاست دی ال بود ایراد نداشت !

m2n
December 9th, 2012, 20:57
شماها دیگه کی هستید.. بابا میگم سی پنل خوب.. خدایی هست برای خودش..چرا تو این اوضاعی که همش تحریم میکنند و سرورها رو میبندند بازم اصرار دارید رو سی پنل بمونید؟ من با بزرگترینها کار کردم.بالاخره آنها هم دچار بسته شدن سرور و دان شدن سرور به خاطر سی پنل شدند.. قضیه .ir ر. انگار خیلی ها یادشون رفته؟ حرف من این نبود ازش استفاده نشه.اما به نصبتی که برای سی پنل تبلیغات شده برای پنلهای دیگر نشده..

کاری نداره تو سایت خودت دو تا بنر دایرکت ادمین را حمایت می کنیم بزن هم صواب داره هم دو نفر می بینه بنر میزاره بعد که دایرکت ادمین معروف شد انم تحریم می کنه :d

Ramin
December 9th, 2012, 21:00
کاملا مشخص هست . همانطور که خودتان فرمودید و دیگر دوستان سی پنل امکانات زیادی دارد و در مقایسه با دایرکت از انعطاف بالاتری برخوردار است به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از ادمین ها امکانات را بر مشکلات و سختی ترجیح می دهند !

mahdy2
December 9th, 2012, 21:04
من از دید یک وبمستر نظرمو میگم

مهمترین نقطه ضعف DA به نظرم پشتیبانی نکردن ادیتور از utf-8 و کدینگ هست(البته جدیدا تست نکردم و نمی دونم شاید این مشکل رفع شده باشه)

یک مشکل دیگه اینه که اغلب در cPanel تعداد ایمیل 100 تا 200 تا در ساعت ست میشه. اما در DA چند موردی که من برخورد داشتم، روزانه ست میشه و مثلا هر 24 ساعت 500 تا یا 1000 تا یا 1500 تا میزارن
هر چی هم میگیم کمه، گوش نمیدن
یعنی در واقع به بهانه بزرگ شدن این عدد، برخی ها از تعداد کم میکنن

یک مورد دیگه که به نظرم مهمه، حذف DNS Managment از DA هست. خیلی ها اینکارو میکنن

در بقیه موارد با توجه به سایتهای من، تفاوت مهمی وجود نداره
این مشکلاتی هم که در کنترل پنل DA گفتم، در مورد هاستینگهای معروف و نسبتا معروف بود و شاید خیلی ها از این محدودیتها نزارن

delta
December 9th, 2012, 21:11
کاملا مشخص هست . همانطور که خودتان فرمودید و دیگر دوستان سی پنل امکانات زیادی دارد و در مقایسه با دایرکت از انعطاف بالاتری برخوردار است به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از ادمین ها امکانات را بر مشکلات و سختی ترجیح می دهند !

کدوم امکانات رامین جان؟ از دید وبمستر خدایی حاضرم قسم بخورم خیلی ها حتی نمیدونن کرون چی هست.. وبمستر خدایی تو عمرش تا نیاز نباشه اصلا به پنلش سر هم نمیزنه.. تنها جایی که تو پنل رفته یا فایل منیجر بوده یا ایمیلش..خیلی حرفه ای باشه به قسمت پارک دامین و دیتابیسشم میره... دیگه کدوم قسمت رو استفاده میکنه؟

shahab-f
December 9th, 2012, 21:11
والا شانس ماست که میریم رو دایرکت ادمین , دایرکت ادمین هم مارو تحریم میکنه . :d
دایرکت ادمین از نظر امکانت هیچ کمو کسری ای از سی پنل نداره فقط فایل منیجرش اصلا کاربر پسند نیست .

MOHAMMAD MOHSEN
December 9th, 2012, 21:20
بزرگترین مشکل دایرکت ادمین اینه که اصلا روی واسط گرافیکیش کار نمیکنه برای کاربر نهایی هم واسط گرافیکی مهمه! فایل منیجریش هم اصلا چنگی به دل نمیزنه! به خاطر همین ضعف واسط گرافیکی کاربران تازه کار خیلی سخت با اون کنار میان. بیشترین مشکل رو در زمینه تحریم به نظر من ریسلرها ممکنه ایجاد بکنه به خاطر همین ما کلا قید ریسلر رو زدیم البته لطف برخی از دوستان رو هم نمیشه نادیده گرفت که با صداقت کامل به سی پنل ریپورت میدن!

babelirani
December 9th, 2012, 21:41
کدوم امکانات رامین جان؟ از دید وبمستر خدایی حاضرم قسم بخورم خیلی ها حتی نمیدونن کرون چی هست.. وبمستر خدایی تو عمرش تا نیاز نباشه اصلا به پنلش سر هم نمیزنه.. تنها جایی که تو پنل رفته یا فایل منیجر بوده یا ایمیلش..خیلی حرفه ای باشه به قسمت پارک دامین و دیتابیسشم میره... دیگه کدوم قسمت رو استفاده میکنه؟

ببنید دوست عزیز یه مثال کوچیک میزنم که بارها برای خیلی از دوستان پیش اومده

شما الان بخوای توی Cpanel واسه سایت دانلودت همچین ساب دامینی بسازی dl.sitename.com میری توی DNS Zone سریع میسازی ولی حالا بخوای توی دایرکت ادمین همین کارو انجام بدی ؟ به اون راحتی هستش ؟

مثال خیلی کوچیکی بود بازم خواستید مثال های بیشتری مبزنم خدمتتون

موفق باشید

habiballahafg
December 9th, 2012, 21:41
من هم موافقم که cpanel امکانات زیادی داره والی شما ببینید که الان تحریم شد چقدر خسارات به میزبان وارد میشه و .. چقدر باید دردسر بکشه
ولی مشتری میگه که cpanel میخاهم باشه نمیشه سلیقه این ها را تغییر داد چون واقعا cpanel کار کردن باهاش راحت است

hhhhaaaa
December 9th, 2012, 22:01
یکی از بزرگترین مشکلاتش Copy,Cut,Paste هست...
سی پنل تو 10 سانیه میتونی 10 پوشه رو باز کنی و چند ثانیه فایل رو هرجا که میخوای کپی کنی چون Ajax هست ولی دایرکت ادمین واسه کپی اول باید بریزی تو حافظه 10 تا پیج لود بشه تا برسی به مقصد Paste کنی!!! و سطج دسترسی,تغیرنام و...!!!
وقت = طلا
کسی طلا رو با دایرکت ادمین عوض نمیکنه...

خیلی چیزای دیگه هست...

Ramin
December 9th, 2012, 22:28

ببنید بحث امکانات مربوط به جزئیات می شود برای کاربران . باید برای مقایسه خیلی دقیق شوید
مثلا:
- در دایرکت ادمین خیلی از قسمت ها به صورت دیفالت غیر فعال است در صورتی که در سی پنل فعال است و همین مورد سبب می شود ما در هاست های دایرکت ادمین بسیاری از گزینه ها را نداشته باشیم ( کاربران یعنی همان مشتریان نداشته باشند ) چون مثلا استنباط ادمین سرور این است د:دیفالت فعال نبوده پس نیزا نیست فعال باشد!

- در دایرکت ادمین شما می توانید ساب دامین را برای فولدری خاص تنظیم کنید؟ ( فولدری به جز فولدر پیش فرض ) در صورتی که در سی پنل ب راحتی چند کلیک انجام پذیر است !
کلا اگر در جزئیات دقیق شوید برای مصرف کننده خیلی امکانات و تفاوت ها و ... پیدا می کنید همچنین برای ادمین سرور راحتی های خاص خود را دارد .

hadi-110
December 9th, 2012, 23:23
پیشنهاد بنده استفاده از کنترل پنل رایگان encompass هست

+irtci+
December 9th, 2012, 23:56

همینطوره

HematYar
December 10th, 2012, 00:20

اینکه تاپیک شما مانند خیلی از تاپیک های دیگه با فحش و فحش کاری به پایان برسه شکی درش نیست ! شما هم به نظر بنده وقتت رو تلف نکن عزیزم . از همین الان شروع کن تحقیق در مورد کنترل پنل هایی که همه میشناسن و شاید نمیشناسن و تاپیک های معرفیش و نقد و بررسیشم تو همین انجمن بزن تا دوستان آشنا بشن بهتر از اینه که بخوای با دوستان جرو بحث کنی سر مسئله ای که هر دو طرف دیدگاهشون یکی هست !

HematYar
December 10th, 2012, 00:23
ببنید دوست عزیز یه مثال کوچیک میزنم که بارها برای خیلی از دوستان پیش اومده

شما الان بخوای توی Cpanel واسه سایت دانلودت همچین ساب دامینی بسازی dl.sitename.com میری توی DNS Zone سریع میسازی ولی حالا بخوای توی دایرکت ادمین همین کارو انجام بدی ؟ به اون راحتی هستش ؟

مثال خیلی کوچیکی بود بازم خواستید مثال های بیشتری مبزنم خدمتتون

موفق باشید

بله بسیار راحته . به بخش DNS Administration میرید و با 2 کلیک این کار رو انجام میدید . درسته CP قوی تر هست ولی نه در این حد که شما با اطلاعات کمتون در مورد DA اینطوری مقایسه اشتباه کنید !

babelirani
December 10th, 2012, 00:37
بله بسیار راحته . به بخش DNS Administration میرید و با 2 کلیک این کار رو انجام میدید . درسته CP قوی تر هست ولی نه در این حد که شما با اطلاعات کمتون در مورد DA اینطوری مقایسه اشتباه کنید !

ببخشید بنده گفتم من نمیدونم یا گفتم کاربر ها نممیدونن ؟

بنده 4 ساله با DA دارم کار میکنم و به دلایلی هیچوقت برای پنل سایت خودم از Cpanel استفاده نمیکنم

شما بهتره قلب از حمایت از چیزی پیشدواریتون رو کنار بزارید

موفق باشید

tizparvaz
December 10th, 2012, 00:39
دایرکت ادمینم تحریم میکنه
تازه تحریم دایرکت ادمینرو باید بترسید
سیپل رو میدونی تحریمی رعایت میکنی
دایرکت ادمین چی ؟ یعنی مطمئنی فردا صبح که بیدار میشی لایسنسترو نبستن ؟
=====
هرگز سی پنل روو با هیچی عوض نمیکنم دایرکت ادمین فوقالعاده پنل مزخرفیه

delta
December 10th, 2012, 00:48
اینکه تاپیک شما مانند خیلی از تاپیک های دیگه با فحش و فحش کاری به پایان برسه شکی درش نیست ! شما هم به نظر بنده وقتت رو تلف نکن عزیزم . از همین الان شروع کن تحقیق در مورد کنترل پنل هایی که همه میشناسن و شاید نمیشناسن و تاپیک های معرفیش و نقد و بررسیشم تو همین انجمن بزن تا دوستان آشنا بشن بهتر از اینه که بخوای با دوستان جرو بحث کنی سر مسئله ای که هر دو طرف دیدگاهشون یکی هست !

مطمئن باشید به فحش و فحشکاری کشیده نمیشه.دوستانی هم که باهاشون بحث میکنیم خیلیهاشون رو از قدیم میشناسم و این تاپیک هم فقط بحث هست و نظرات یکدیگر را جویا شدن.متاسفانه این تاپیک رو دوستان نخونده و احساساتی فقط شروع به دفاع از cp کردند..از اول هدف بنده این بوده که بهتره کنترل پنلهای دیگر را هم وارد هاستینگ کنیم.فقط به cp متکی نباشیم. هاست دل تعطیل شد 100 تا تاپیک زده شد هاستینگ مثل هاست دل.. کجا بریم؟ کدام هاست؟ اصلا هاست دیگری رو انگار تجربه نکرده بودند! یک هاست مناسب و جایگزین نمیتونستند پیدا کنند. در صورتی که واقعا اشتباه میکردند! هاستهای معتبر دیگری هم بود و اگر از هاست دل بهتر نبود بدتر هم نبود! اگر از قبل شناخت به هاستینگهای دیگر داشتند واقعا با تعطیلی یک هاستینگ اینطوری به هم میریختند؟ الان هم ماجرای همین سی پنل هست.درسته هست.اما اگر یک روز نباشه چی؟ با این اوضاع تحریمها همیشه نباید انتظار خوشایند داشت و میدوار بود. واقعا نباید تجربه استفاده از پنلهای دیگر رو داشته باشند؟ طرف سایتش رو هاست دل بود.یک هاستینگ معتبر گیر اورد اما چون دایرکت ادمین بود نرفت روش!رفت رو یک سایت غیر معتبر الان 3 روزه همش دان میشه و رتبه و.. سایت رو از دست داده.فقط چون فکر میکرد دایرکت ادمین مناسب نیست..

tizparvaz
December 10th, 2012, 00:49
فقط تو یه حالت هست که تحریم نشی اونم اینه که کلا شغلترو عوض کنی :)

HematYar
December 10th, 2012, 01:01
ببخشید بنده گفتم من نمیدونم یا گفتم کاربر ها نممیدونن ؟

بنده 4 ساله با DA دارم کار میکنم و به دلایلی هیچوقت برای پنل سایت خودم از Cpanel استفاده نمیکنم

شما بهتره قلب از حمایت از چیزی پیشدواریتون رو کنار بزارید

موفق باشید

شما بحثی در مورد کاربر نکردید . بحث خود شما بودید و شخص مقابل که ما باشیم ;)

om!d-D
December 10th, 2012, 01:11
همه این مشکلات شش ماه دیگه تموم میشه.........این شش ماهو یه جور سر کنید بلکه فرجی بشه و ایرانی جماعت رو آدم حساب کنند :))))))))))))))))))))))))))))))

بزن لایکو خوشت اومد :دی

Sir.DarKNesS
December 10th, 2012, 01:33
میری تو دایرکت ادمین ادم دپرس میشه (:|

parsianweb
December 10th, 2012, 01:37
با نظراتتون کاملا موافقم

X2Maxer
December 10th, 2012, 02:03
تا الان برای سایتهای خودم فقط از دایرکت ادمین استفاده کردم و همیشه دایرکت ادمین رو ترجیح میدم !
شاید اگر امکانات بیشتری در قسمت فایل منیجر این پنل بود خیلی ها به سمت این پنل میومدن
و همچین گرافیک که البته با نصب قالب Capri skin for DirectAdmin :: OutServices - Software & SaaS (http://outservices.net/capri.php) کار با این پنل لذت بخش تر خواهد بود.

Woshka
December 10th, 2012, 02:26
اول اینکه تا وقتی افرادی مثل خودت هستند که ایمیل میده دیتاسنتر ریپورت میده این مشکلات هست

دوم اینکه اصلی ترین قسمت سی پنل easyapache هست که آپاچی رو درست کامپایل می کنه
من می تونم آپاچی رو به بهترین نحو دستی کامپایل و کانفیگ کنم ولی توی یک کنترل پنل به خاطر اتوماسیون حتما باید با تولزی که توسط کنترل پنل ارائه میشه کامپایلش کرد
برای همید باید مثلا توی دایرکت ادمین از تولز خود دایرکت ادمین custombuild استفاده کرد تا virtualhost ها رو به صورت اتوماتیک به روز رسانی کنه

وفتی هم وب سرور رو نشه روی یک کنترل پنل درست درمون کامپایل و کانفیگ خوب کرد اصلی ترین قسمت هاستینگ رو درست آماده به سرویس نکردی بخ خاطر همین سی پنل محبوبیت بیشتری داره

بخش بعدی پشتیبانی خیلی عالی سی پنل هست که دایرکت ادمین بعد یکی دو روز که مشکل رو خودت حل کردی جواب می دهند