PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پولکی شدن مایا هاست

paradiseserver
December 9th, 2012, 17:39
10199

از دوستان یکی میشه توضیخ بده که چرا مایا هاست اینقدر پولکی شده؟
برای هر چیز کوچکی میگن باید فاکتور کنیم و پرداخت کنید

shivahost
December 9th, 2012, 18:01
فکر نمی کنم بشه که یک نمایندگی را به زیر مجموعه دیگری بدین راحتی انتقال داد. شما اول باید اکانت نمایندگی جدید در مجموعه جدید بگیرید و بعد تک تک مشتری های خود را در نمایندگی جدید بسازید و بعد دامین های هر مشتری را به پنل جدیدش در نمایندگی جدید خود move service کنید.

کار تقریبا زمان بر و خسته کننده ای هست اگر مشتری زیاد داشته باشید....

paradiseserver
December 9th, 2012, 18:04
من مشتریه زیادی ندارم من پارسال این نمایندگی رو خریده بودم و فقط 1 دامین در اون ثبت کرده بودم
(فقط برای نمونه ) حال تیکت زدن و میگن 4000 تومان پول هر انتقاله نمیدونم والا شاید من اشتباه میکنم

shivahost
December 9th, 2012, 18:07
فکر کنم خود شما بتونید انتقال دهید. پنل نمایدگی که فعاله؟

paradiseserver
December 9th, 2012, 18:16
نمایندگی رو فقط مایا میتونه انتقال بده
به ما دسترسی ندادن

shivahost
December 9th, 2012, 18:17
برای شما کافیه دامین را انتقال دهید.... غیر از اینه؟

paradiseserver
December 9th, 2012, 18:20
من میخوام کل نمایندگی رو منتقل کنم به یه شرکت دیگر

shivahost
December 9th, 2012, 18:24
عزیز شما در این نمایندگی که از مایا هاست داری چی داری؟

چند تا یوزر داری؟

چند تا دامین داری؟

اول از شرکت جدید نمایندگی جدید بگیر..... دوم عین همین یوزر ها را در نمایندگی جدید بساز ( منتقل نمی شود باید add customer کنید ) .... دامین هر یوزر را از پنل قبلیش به پنل جدید move service کنید.

همه کار های فوق را می توانید خودتان انجام دهید. اگر نمی توانید باید به مایا هاست پول الکی بدهید.

shivahost
December 9th, 2012, 18:25
راستی اگر در نمایندگی مایاهاست موجودی و پول داری هم باید همان جا دامین ثبت کنی و خرج کنی و قابل انتقال نیست مگر اینکه بتونید از مایا پس بگیرید.

paradiseserver
December 9th, 2012, 18:28
عزیز شما در این نمایندگی که از مایا هاست داری چی داری؟

چند تا یوزر داری؟

چند تا دامین داری؟

اول از شرکت جدید نمایندگی جدید بگیر..... دوم عین همین یوزر ها را در نمایندگی جدید بساز ( منتقل نمی شود باید add customer کنید ) .... دامین هر یوزر را از پنل قبلیش به پنل جدید move service کنید.

همه کار های فوق را می توانید خودتان انجام دهید. اگر نمی توانید باید به مایا هاست پول الکی بدهید.

من یوزر دامین ندارم دوست عزیز ولی توی حسابم usd27 پول دارم

من نمیخوام الکی پول بدم
فقط میخوام یا پولم رو برگردونند یا منتقل کنن
من از این ناراحتم که باید برای هر چیز کوچکی هزینه کنم

shivahost
December 9th, 2012, 18:31
دوست عزیز مایا و هیچ کس دیگه ای نمی تواند برای شما پول منتقل کند یا باید از مایا تقاضا برگشت وجه کنید یا آن را خرج کنید و دامین ثبت کنید و بعد به پنل دیگری منتقل کنید.

j4b3r
December 9th, 2012, 18:32
من یوزر دامین ندارم دوست عزیز ولی توی حسابم usd27 پول دارم

من نمیخوام الکی پول بدم
فقط میخوام یا پولم رو برگردونند یا منتقل کنن
من از این ناراحتم که باید برای هر چیز کوچکی هزینه کنم

سلام
پس شما فقط می خواین پولتون رو بگیرید؟
اگر این هست امکانش نیست. یا باید دلارها رو خرج کنید یا به مایاهاست بگید هزینه رو بهتون پس بدن و حساب رو صفر کنند.
که این هم بستگی به قوانین اونا داره که اصلا امکان بازگشت هزینه ی ریسلری دامنه هست توی قوانینشون یا خیر؟

paradiseserver
December 9th, 2012, 18:33
راستی اگر در نمایندگی مایاهاست موجودی و پول داری هم باید همان جا دامین ثبت کنی و خرج کنی و قابل انتقال نیست مگر اینکه بتونید از مایا پس بگیرید.

مشکل اینه که پول رو برنمیگردونند مشکل من همینه میخوام همه ی نمایندگی رو منتقل کنم ولی این کار رو نمیکنند
دوستان پیشنهادی ندارند؟

shivahost
December 9th, 2012, 18:35
تنها راهتون همینه که در پنل مایا دامین ثبت کنید و پول را خرج کنید. یا راضی شان کند و پول را پس بگیرید.

paradiseserver
December 9th, 2012, 18:39
ممنون از همه ی دوستان من تیکت کردم و منتظر پاسخ هستم
از این میترسم که برای برگشت پولم هم بگن پول بدید :d

m3hdi
December 9th, 2012, 18:46
دوست عزیز شما هم یک طرفه قضاوت نکنید
کلا جا به جایی reseller رو خود resellerclub هم انجام نمیده
شما برای حل مشکلتون باید کاستومرها رو در پنل جدید بسازید و دامنه ها رو به صورت تک تک انتقال بدید
و اینکه بخوان بالانس شما رو انتقال بدن به هیچ عنوان قابل به انجام نیست (غیر ممکنه!)
در رابطه با برگشت پول هم فکر نمی کنم به دلیل نوسانات دلار بتونن هزینه رو برگشت بدن و این اصلا کار غیر منظقی نیست
در کل توصیه می کنم سریعا از همه چیزی ایراد نگیرید ، خیلی از سیاست ها به درستی ایجاد شده ، شرکت های بزرگ خارجی برای کوچکترین کمکی هزینه های بسیار دریافت می کنن و اینکه شاید شما در شرکتی دیدید که به طور رایگان همه چیز براتون فراهم هست دلیل بر این نیست همه جا اینطور باشه

موفق باشید

paradiseserver
December 9th, 2012, 18:51
ممنون از تمام دوستان : دی