PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کپی اطلاعات یک وی پی اس بر روی دیگری

nilkooh
January 8th, 2010, 10:31
میخوام یک فایل 10 گیگ رو از رو وی پی اس لینوکس به وی پی اس ویندوز منتقل کنم. هر دو تا وی پی اس رو یک سرور هستند و به سرور هم دسترسی کامل دارم.
از چه راهی میشه این کارو سریع تر و بهتر انجام داد؟
Hyper VM + Xen
Windows server 2003
Centos 5 + Kloxo

Arashdn
January 8th, 2010, 11:16
همون راه معمولی wget

nilkooh
January 8th, 2010, 11:29
همون راه معمولی wget

اینجوری هم سرعت پایینه و هم فکر کنم که باند ویدس مصرف شه . راه بهتری وجود نداره که مستقیم از روی هارد بشه منتقل کرد؟

irlogo
January 8th, 2010, 11:36
شما توی شبکه می خواهید اطلاعات جا به جا کنین

nilkooh
January 8th, 2010, 12:03
شما توی شبکه می خواهید اطلاعات جا به جا کنین

فایلی را که روی وی پی اس لینوکس دانلود کردم میخوام منتقل کنم به وی پی اس ویندوز بر روی همان سرور. سرور هم مال خودم هست.
هر دوتا وی پی اس روی همان سرور هستند

Nikihost
January 8th, 2010, 19:08
فایلی را که روی وی پی اس لینوکس دانلود کردم میخوام منتقل کنم به وی پی اس ویندوز بر روی همان سرور. سرور هم مال خودم هست.
هر دوتا وی پی اس روی همان سرور هستند
اگر هر ۲ vps روی یه سرور هستند و از نوع xen .شما میتونید هردو vps را خاموش کنید و از طریق فایل منیجر vps لینوکس را به ویندوز انتقال بدید.اشتباه نشود بنده روش لینوکس به لینوکس را با همین روش انجام دادم.اگر دسترسی به فایل های ویندوزی وجود دارد .راه خوبی می باشد

nilkooh
January 8th, 2010, 22:52
اگر هر ۲ vps روی یه سرور هستند و از نوع xen .شما میتونید هردو vps را خاموش کنید و از طریق فایل منیجر vps لینوکس را به ویندوز انتقال بدید.اشتباه نشود بنده روش لینوکس به لینوکس را با همین روش انجام دادم.اگر دسترسی به فایل های ویندوزی وجود دارد .راه خوبی می باشد

من این کار رو کردم. ولی توی فایل منیجر در فولدر وی پی اس ها هیچ فایلی نبود. آیا باید کار دیگری هم انجام دهم ؟
یا باید در محل خاصی بدنبال فایلهای وی پی اس باشم؟
ممنون

Nikihost
January 9th, 2010, 00:31
من این کار رو کردم. ولی توی فایل منیجر در فولدر وی پی اس ها هیچ فایلی نبود. آیا باید کار دیگری هم انجام دهم ؟
یا باید در محل خاصی بدنبال فایلهای وی پی اس باشم؟
ممنون
شما باید سوئیج بشی به vps مورد نظر .هر 2 باید خاموش باشند تا دسترسی به فایل منیجر را داشته باشید.بعد فایل مورد نظر را انتخاب کنید و COpy یا Move کنید. و در اون یکی vps دیگه paste کنید.