PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بستن رپید لیچ

hadi
January 8th, 2010, 10:22
من یه وی پی اس دارم که روش به چند نفری هاست دادم. فکر می کنم یکی داره روش رپید لیچ میذاره که باعث میشه به من اخطار بدن و وی پی اس و ببندن
چطوری می تونم جلوی کار کردن رپید لیچو بگیرم

Arashdn
January 8th, 2010, 11:16
من که تا حالا جایی رو ندیدم رو وی پی اس به رپید لیچ گیر بدن
کنترل پنلت اگه سی پنل باشه میتونی مود سکوریتی نصب کنی و با اون رپید لیچ رو ببندی

linkho
January 9th, 2010, 11:58
کنترل پنلت اگه سی پنل باشه میتونی مود سکوریتی نصب کنی و با اون رپید لیچ رو ببندی

روی kloxo راهی نداره؟

hadi
January 9th, 2010, 20:40
راهی مستقل از کنترل پنل نداره؟

Khashayar
January 9th, 2010, 20:46
disable_function رو ست کن رو حالتی که جلوی function های دانلود رو بگیره مثلا curl و url fopen هم تو php.ini ببند ..

baghebahar
January 9th, 2010, 22:16

چطوري ؟؟
مد سكوريتي كه همراه با بويلد اپاچي نصب ميشه. چيكار كنيم كه جلو راپيد را ببنده ؟

linkho
February 17th, 2010, 13:19
یکی از داستانهای رپیدلیچ اینه که پدر هارد رو در میاره، هیچ کاریش هم نمی شه کرد، کسی پیشنهادی داره؟

irlogo
February 17th, 2010, 17:40
از مود سکیوریتی هم نمی شه

TukaNet
February 17th, 2010, 17:50
یعنی واقعا هیچ راهی نداره ؟

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

آرش ، میشه تنطیمات مد سکوریتی رو بگی ؟ (لطفا کامل بگو)

HugeServer
February 17th, 2010, 18:13
چرا میشه
یه برنامه با bash بنویس کارتو راه میندازه....
خواستی میتونم انجام بدم براتون.;)

linkho
April 10th, 2010, 22:38
چرا میشه
یه برنامه با bash بنویس کارتو راه میندازه....
خواستی میتونم انجام بدم براتون.;)

میشه بیشتر توضیح بدید؟

IFACO.Net
April 10th, 2010, 23:58
یکی از بهترین راهها اینه که برای کاربران قانون بزارید و در صورت تخلف بار اول ساسپند موقت و بار دوم ساسپند همیشگی .

Arte
April 11th, 2010, 00:05
یکی از بهترین راهها اینه که برای کاربران قانون بزارید و در صورت تخلف بار اول ساسپند موقت و بار دوم ساسپند همیشگی .

احسند بهترین راه همینه قانون .

delta
April 11th, 2010, 01:09
خسته نباشید! طرف میگه نمیدونه کیه راحی میخواد پیدا کنه بفهمه کیه. شماها میگید قانون بزار و بار اول ساپسنتش کن؟

IFACO.Net
April 11th, 2010, 10:17
خسته نباشید! طرف میگه نمیدونه کیه راحی میخواد پیدا کنه بفهمه کیه. شماها میگید قانون بزار و بار اول ساپسنتش کن؟

مدیر سرور همه اتفاقات درون سرورش رو میتونه ردیابی و پیگیری کنه !

hadi
April 27th, 2010, 19:50
فکر کنم یکی از بهترین راه ها اینه که دامنه rapidshare رو روی سرور فیلتر کنیم که خوب اینم از طریق mod_security ممکنه