PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست شماره تلفن مدیریت هاست گیگ

mavara020
December 9th, 2012, 00:19
دوستان سلام . کسی از جناب آقای شهاب فتاحی یوزر shahab-f شماره تلفنی برای تماس داره ؟ سرویس ها از امروز صبح تا الان قطع شده . اگه کسی داره لطف کنه برای بنده پیام خصوصی بفرسته.

آی دی یاهو هم اگه داشته باشید ممنون میشم لطف کنید.

sh_edin
December 9th, 2012, 00:26
سلام کارشون درسته نگران نباشید حتما مشکلی براشون پیش اومده تا حالا سابقه نداشته به این شکل قطعی داشته باشند الان حدود 15ساعت کلیه سرویس ها و سایت یوزر های من قطعه.

mavara020
December 9th, 2012, 00:31
سلام کارشون درسته نگران نباشید حتما مشکلی براشون پیش اومده تا حالا سابقه نداشته به این شکل قطعی داشته باشند الان حدود 15ساعت کلیه سرویس ها و سایت یوزر های من قطعه.

اعتماد دارم به ایشون ولی شما خودتون میدونید که یوزر ها وقتی قطعی رخ میده چه بلایی سر آدم میارن خواستم یه سری اطلاعات از ایشون در رابطه با ساعت باز شدن سایت ها بگیرم تا به یوزر ها بگم دست از سر کچل ما بردارن :d

sh_edin
December 9th, 2012, 00:32
اعتماد دارم به ایشون ولی شما خودتون میدونید که یوزر ها وقتی قطعی رخ میده چه بلایی سر آدم میارن خواستم یه سری اطلاعات از ایشون در رابطه با ساعت باز شدن سایت ها بگیرم تا به یوزر ها بگم دست از سر کچل ما بردارن :d

اره راست میگید ! من شماره تماسشون یادم 919 بود پیداش کردم پ.خ میکنم

shayan7
December 9th, 2012, 00:44
سلام بفرمایید0000 آیدی ندارم ازشون . ولی در کل کارشون تائید میشه نگران نباشید .
ارادت

mavara020
December 9th, 2012, 00:46
سپاس گذارم از شما عزیزم . ولی بهتر بود پیام خصوصی میدادید شاید ایشون از این بابت راضی نباشن که شماره ایشون در نت باشه.

از زحمتی که کشیدی بسیار سپاس گذارم.