PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت سایت و قالب

AHF-victory
December 8th, 2012, 17:45
سلام.

دوستان من میخوام سایتم رو توی ساماندهی ( ارشاد ) ثبت کنم ، چه طوری این کاو کنم؟یه چندجا دیدم میگفن ثتب نکنی بهتره!سایتم موضوعش دانلود نرم افزار
بیش تر برای این که از هک کردن جلوگیری کنم میخوام ثبت کنم،مشکلی هست؟یا پیشمیاد؟
فرقی هم داره؟
--------
و اینکه میتونم قالبم را ثبت کنم که اگر کسی کپی کرد ازش شکایت کنم؟

lived
December 8th, 2012, 17:58
تا اونجا که من اطلاع دارم ستاد ساماندهی ربطی به هک شدن و یا اینکه کسی قالب شما رو کپی کنه نیست و بیشتر واسه اینه شما مصادیق مجرمانه توی سایتت نداشته باشی و طبق قوانین جمهوری اسلامی جلو بری و کسانی که سایتشون رو ثبت نکنن در نهایت شیلتر میشن

m2n
December 8th, 2012, 18:39
ثبت بکنی نکنی آخرش ثبت می کنی چون (:59:) میشه و شما با هزارتا امضا زدن میای و ثبت می کنی پس بهتره بری همین الان ثبت کنی.
در مورد هک هم که نوشتین هیچ ربطی به ثبت شدن سایت یا نشدنش نداره اگر امنیت پائین باشه همون بهتر که هک بشه عیار کار بیاد دستتون.
در مورد قالب،اونم مثل هک هست کسی دلش بخواد خوشش بیاد از قالبتون ریپ می زنه برای اونم راه حلی داریم که یک صفحه اچ تی ام ال سفید در سایت قرار بدین تا اصلا قالبی نباشه واسه ریپ کردن (آخری یکم شوخی بود جو عوض بشه ;;))

deltamusic
December 8th, 2012, 23:04
برای این که از هک کردن جلوگیری کنم میخوام ثبت کنم

:78:

AHF-victory
December 8th, 2012, 23:31
:78:

مشکلیه؟؟

habiballahafg
December 8th, 2012, 23:40
شما ثبت کنی بهتر چون از چیلتر جلوگیری میکنه

m2n
December 8th, 2012, 23:48
مشکلیه؟؟

:d مشکل از این بزرگ تر

deltamusic
December 8th, 2012, 23:53

دمت گرم خوب اومدی

gitiserver
December 9th, 2012, 00:21
اگر در سایت مصادیق مجرمانه از نظر قانون جمهوری اسلامی ایران نداری حتما ثبت کن که از ف*یلتر شدن خیالت راحت بشه.

در مورد قالب هم که کپی رایت من ندیدم جایی داشته باشه، یعنی پی گرد قانونی داشته باشه!
هک هم که اصلا ربطی به ثبت کردن در ساماندهی نداره!

lived
December 9th, 2012, 01:28
وقتی یه نفر راجعب یه موضوعی اطلاعاتش کمه و اشتباه فکر میکنه بهتره به جای عادت همیشگی مسخره کردن دیگران بهتره توضیح داده بشه و شفاف سازی بشه تا اون کسی هم که سوال داره به درستی به جواب برسه
من در همون پست اول جواب سوال رو دادم

AHF-victory
December 14th, 2012, 11:52

:|

دمت گرم خوب اومدی

شما از اون های هستید که تا 2روز پیش هیچی بلد نبودید حالا آدم شدید
برید ... تونو بخورید :69:

AHF-victory
December 14th, 2012, 11:55
مرسی دوستان متوجه شدم.