PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سورس صفحات

warpro
December 8th, 2012, 17:26
با سلام بعضی ها در سایت ما با زدن ویو سورس از مرورگر میتوانند در هنگام پرداخت تقلب کنند.

آیا میشه کاری کرد که سورس نشان داده نشه و یا قفل گذاری بشه و یا اشتباه نشان داده بشه؟

زبان وب : php و html

سرور مجازی با کنترل پنل دایرکت ادمین.

parsa53
December 8th, 2012, 22:58
با سلام
در زبان php سایت فقط به صورت html نمایش داده میشه و میتونید در قسمت php هر تغییری را وارد کنید

master20
January 31st, 2013, 09:12
معمولاً مرورگرهایی که سورس سایت ها رو نشون میدن ، کاربر به درستی نمیتونه از اونا کپی برداری کنه و کد ها بهم میریزن!

sepehrrad
February 1st, 2013, 06:16
یکی دو ماه گذشته شما حالا جواب میدی.
اون دوستمون هم اگه مشکلش برطرف نشده په توضیح کاملتر بده تا اگه کمکی از دستمون بر میاد راهنمایی کنیم.

master20
February 1st, 2013, 20:56
یکی دو ماه گذشته شما حالا جواب میدی.
اون دوستمون هم اگه مشکلش برطرف نشده په توضیح کاملتر بده تا اگه کمکی از دستمون بر میاد راهنمایی کنیم.

دوست عزیز چه فرقی میکنه ؟ من تازه دیدم گفتم اگه مشکل هنوز هست کمکی کرده باشم،فکر نکنم مشکلی پیش بیاد!

sepehrrad
February 1st, 2013, 21:42
دوست عزیز چه فرقی میکنه ؟ من تازه دیدم گفتم اگه مشکل هنوز هست کمکی کرده باشم،فکر نکنم مشکلی پیش بیاد!
نه دوست عزیز این نظر لطف شماست و از نظر من و فکر کنم از نظز هیچ یک از دوستان مشکلی نداره . :53:
فقط اگر دوستمون مشکلش حل نشده بود میبایست خودش تاپیک رو دوباره بالا بیاره یا حداقل توضیح کامل میداد که کسی اومد جواب بده که اگر دوست دیگری همچین مشکلی داشت براش یه راهنمایی باشه.