PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سریع ترین راه انتقال فایل از یک سرور مجازی به یک سرور مجازی دیگر؟

SajjadM2
December 8th, 2012, 15:17
سریع ترین راه انتقال فایل از یک سرور مجازی به یک سرور مجازی دیگر؟

60 گیگ فایل

reza*
December 8th, 2012, 15:32
نصب آی آی اس (iis) در سرور مبدا و دانلود کردن آنها با سرور مقصد

yekmobile.com
December 8th, 2012, 15:36
سلام
عزیز درایو ویندوز مقصد رو Share کنید و سپس با ریموت مقصد لاگین کنید و از استارت روی ریموت دسکتاپ کانکشن کلیک کنید و یوزر پسورد ویندوز مبدا را بدهید و سپس فایل های مورد نظر را کپی کنید و در درایوی که share کردید انتقال دهید.
در صورتی که مشکلی داشتید با ای دی من تماس بگیرید

در متن زیر به جای کامپیوتر شخصی کامپیوتر مقصد را در نظر بگیر
راهنما :
نحوه اتصال مستقیم پارتیشن های هارد کامیپوتر شخصی خود را در سرور میزبان می آموزید. اتصال هارد کامیپوتر شخصی بر روی سرور
ابتدا نرم افزار ریموت دسکتاپ ( RDC ) را باز نمائید. در قسمت کامیپوتر IP سرور مقصد را وارد نمائید و قسمت Options را باز نمائید. در این قسمت می بایست زبانه Local Resources را باز نمائید و گزینه more را در بخش Local devices and resources انتخاب نمائید.
پنجره جدیدی باز می شود که در آن می توانید از بخش Drives پارتیشن های مختلف هارد کامپیوتر شخصی خود را ملاحظه نمایید، در این قسمت هر یک از پارتیشن هایی که انتخاب می شوند در زمانی که به سرور خود از طریق ریموت دسکتاپ اتصال می یابید قابل دسترس خواهند بود. پس از انتخاب موارد کلید Ok را فعال نمائید.
مراحل را برای اتصال از طریق ریموت دسکتاپ کامل نمایید. حال کافی است پنجره my computer را باز نمائید و پارتیشن های کامیپوتر شخصی خود را بر روی سرور ملاحظه نمایئد. شما بسادگی می توانید فایل ها را مانند انتقال اطلاعات در کامپیوتر خود در اینجا نیز انتقال و یا تغییر دهید.

reza*
December 8th, 2012, 15:59
سلام
عزیز درایو ویندوز مقصد رو Share کنید و سپس با ریموت مقصد لاگین کنید و از استارت روی ریموت دسکتاپ کانکشن کلیک کنید و یوزر پسورد ویندوز مبدا را بدهید و سپس فایل های مورد نظر را کپی کنید و در درایوی که share کردید انتقال دهید.

راهنما :
نحوه اتصال مستقیم پارتیشن های هارد کامیپوتر شخصی خود را در سرور میزبان می آموزید. اتصال هارد کامیپوتر شخصی بر روی سرور
ابتدا نرم افزار ریموت دسکتاپ ( RDC ) را باز نمائید. در قسمت کامیپوتر IP سرور مقصد را وارد نمائید و قسمت Options را باز نمائید. در این قسمت می بایست زبانه Local Resources را باز نمائید و گزینه more را در بخش Local devices and resources انتخاب نمائید.
پنجره جدیدی باز می شود که در آن می توانید از بخش Drives پارتیشن های مختلف هارد کامپیوتر شخصی خود را ملاحظه نمایید، در این قسمت هر یک از پارتیشن هایی که انتخاب می شوند در زمانی که به سرور خود از طریق ریموت دسکتاپ اتصال می یابید قابل دسترس خواهند بود. پس از انتخاب موارد کلید Ok را فعال نمائید.
مراحل را برای اتصال از طریق ریموت دسکتاپ کامل نمایید. حال کافی است پنجره my computer را باز نمائید و پارتیشن های کامیپوتر شخصی خود را بر روی سرور ملاحظه نمایئد. شما بسادگی می توانید فایل ها را مانند انتقال اطلاعات در کامپیوتر خود در اینجا نیز انتقال و یا تغییر دهید.

ریموت تو ریموت یه جوری میشه ها :دی

yekmobile.com
December 8th, 2012, 16:03
ریموت تو ریموت یه جوری میشه ها :دی

سلام
نه داداش خیلی هم راحت تره من همیشه همین کارو میکنم وگرنه نمی تونم 30 هزار فایل و دانلود کنم.:-s

dicaprio_4244
December 8th, 2012, 18:23
منم همین مشکل رو دارم، میخوام همه اطلاعاتم رو از یه سرور به سرور دیگه انتقال بدم ولی مدیر سرور میگه باید هزینه بدی در حالی که هر دو سرور مال خودشن و فکر کنم با یه بک آپ میشه انتقال داد،
قبلا" که سرور عوض کردم یکی با نصب نرم افزار Xlight FTP Server تو سرور جدید و filezilla تو سرور قبلی واسم انتقال می داد ولی روشش رو نمی دونم، کسی می دونه چطور باید این کارو انجام داد؟؟؟

SajjadM2
December 8th, 2012, 22:27
راه آسون تری نداره؟ :d

mehrshad.ho
December 8th, 2012, 22:41
روی سرور قدیم file zila server نصب بشه
و از سرور جدید با file zila client دانلود بزنید

سرور، سرور باشه در 2 ساعت جابجا می کنه

SajjadM2
December 8th, 2012, 22:49
آسون ترین راه فکر کنم همین باشه میشه دوستان توضیح بدن چجوری این کار رو انجام بدم متوجه نشدم

سلام

dicaprio_4244
December 9th, 2012, 00:28

اتفاقا" این بهترین راهه، ساعاتی که سرور خلوته و دانلود و اینا نداره یا کمه میذاریش ردیف میشه

vpspro.org
December 9th, 2012, 01:45
منم همین مشکل رو دارم، میخوام همه اطلاعاتم رو از یه سرور به سرور دیگه انتقال بدم ولی مدیر سرور میگه باید هزینه بدی در حالی که هر دو سرور مال خودشن و فکر کنم با یه بک آپ میشه انتقال داد،
قبلا" که سرور عوض کردم یکی با نصب نرم افزار Xlight FTP Server تو سرور جدید و filezilla تو سرور قبلی واسم انتقال می داد ولی روشش رو نمی دونم، کسی می دونه چطور باید این کارو انجام داد؟؟؟

دوست عزیز اگر هر 2 سرور مال خودشون هست خوب بهشون بگین یک بکاپ کلی از وی پی اس بگیره و روی سرور دوم ریستور کنه . اخرشم یک ایپی عوض میکنه و تمام

Scot
December 9th, 2012, 02:51

تایید
چندروز پیش حدود 200 گیگ رو همین جوری انتقال دادم

dicaprio_4244
December 9th, 2012, 19:48
دوست عزیز اگر هر 2 سرور مال خودشون هست خوب بهشون بگین یک بکاپ کلی از وی پی اس بگیره و روی سرور دوم ریستور کنه . اخرشم یک ایپی عوض میکنه و تمام
مشکل اینه طرف پول می خواد و من فکر می کنم این نباید پولی باشه واسه همین زورم میاد

yekmobile.com
December 9th, 2012, 20:15
دوست عزیز روشی که من گفتم عالیه بهترین روشه اخه مدل های دیگر وهم تست کردم.
خواستی پی ام بده برات انجام بدم .(فری)

felfel
January 12th, 2014, 09:22

برا سرور رو نصب کردیم دیگه سرور ریموت نداد :دی

alfavps.com
January 12th, 2014, 09:44
تاپیک زیر خاکی هست برادر

smhnw
January 12th, 2014, 09:47
آسان ترین راه استفاده از اف تی پی است

روی سرورتون یک برنامه ی FTP سرور نصب کنید
روی اون یکی سرور هم یک برنامه ی FTP کلاینت نصب کنید

و راه پر سرعت تر اینه که 1 برنامه نظیر xampp نصب کنید و فایلتونو تو پوشه xampp بذارید
سپس با IDM فایلتونو از سرور دیگر دانلود کنید!

felfel
January 12th, 2014, 16:23
در روش یک نصب کردم اما با کلاینت یوزر پس و اینها می خاست که برنامه سرور نداد چیزی اطلاعاتی که اونجا وارد کنم

parsa-server
January 12th, 2014, 16:33
در روش یک نصب کردم اما با کلاینت یوزر پس و اینها می خاست که برنامه سرور نداد چیزی اطلاعاتی که اونجا وارد کنم

توی سرور باید واسش یوزر و پسورد و حق دسترسی به پوشه مورد نظر تعریف کنید.

iNicz.Com
January 12th, 2014, 18:45
میتونید از اموزش بنده در لینک زیر استفاده کنید که دیگه نیاز به فشرده سازی نیست

http://www.webhostingtalk.ir/f191/84388/

SoltanHost.Net
January 12th, 2014, 19:47
سلام

راهنما :

داش سرعت در دسکتاپ ریموت خیلی افتضاحه ! راستی من با VPS یه فیلم دانلود میکنم ولی میخوام کپی کنم در درایور خودم میگه بعد 32 ساعت تموم میشه :l