PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در مورد نماد اطمینان

DeLtAvPs
December 8th, 2012, 12:36
سلام
یک سوال دارم اونم اینکه کسانی که نماد اعتماد به صورت شخصی و حقیق گرفتند و ادرس هم خونشون بوده از اماکن کسی اومده برای بازدید؟
یکی از دوستان که برای شرکت و به صورت حقوقی نماد رو گرفته بود از اماکن برای بازدید اومده بودند

سوال دیگه هم اینکه به عنوان مثال بنده مستاجر هستم توی یک خونه و برگه اجاره نامه رو بدم مدارک دیگه هم میخواد برای همون خونه؟

خواهشا کسانی که درگاه به این صورت گرفتند پاسخ بدند.
ممنون

bepad
December 8th, 2012, 12:47
سلام
یک سوال دارم اونم اینکه کسانی که نماد اعتماد به صورت شخصی و حقیق گرفتند و ادرس هم خونشون بوده از اماکن کسی اومده برای بازدید؟
یکی از دوستان که برای شرکت و به صورت حقوقی نماد رو گرفته بود از اماکن برای بازدید اومده بودند

سوال دیگه هم اینکه به عنوان مثال بنده مستاجر هستم توی یک خونه و برگه اجاره نامه رو بدم مدارک دیگه هم میخواد برای همون خونه؟

خواهشا کسانی که درگاه به این صورت گرفتند پاسخ بدند.
ممنون

سلام

سوال اول تا الان از شرکت ما برای اینکار بازدید نشده
سوال دوم خیر فقط اگر اجاره نامه به اسم خودتون باشد مدارکی نمیخواد اما به طور مثال اگر به اسم پدرتون باشد مدارک شناسایی ایشون هم میخواهد

موفق باشید.

DeLtAvPs
December 8th, 2012, 13:01
سوال اول تا الان از شرکت ما برای اینکار بازدید نشده
موفق باشید.

ممنون
اما گفتم شرکتی رو قبلا پرس و جو کردم
الان میخوام بدونم برای اشخاص حقیقی که توی خونه کار میکنند هم از اماکن کسی میاد برای بازدید

lived
December 8th, 2012, 13:03
برای گرفتن درگاه شما باید اساسنامه و یا جواز کسب داشته باشی فکر نکنم بازرس بیاد محل شما

DeLtAvPs
December 8th, 2012, 13:17
برای گرفتن درگاه شما باید اساسنامه و یا جواز کسب داشته باشی فکر نکنم بازرس بیاد محل شما

دوست عزیز من کجای توضیحات اول نوشتم میخوام درگاه بگیرم؟
عرض کردن نماد اطمینان اون هم برای اشخاص حقیقی!

بعدش هم اینکه شما گفتی فکر نکنم ( توی توضیحات اول هم نوشتم کسانی که به این صورت گرفتند جواب بدند)

sh_edin
December 8th, 2012, 13:24
یعنی میشه آدرس خونرو داد ؟؟ شمار تماس چی ؟ اونو که نمیشه شمره تماس خونه داد باید - باید از سند خونه اسکن گرفت براشون فرستاد ؟

DeLtAvPs
December 8th, 2012, 13:31
یعنی میشه آدرس خونرو داد ؟؟ شمار تماس چی ؟ اونو که نمیشه شمره تماس خونه داد باید - باید از سند خونه اسکن گرفت براشون فرستاد ؟

یک نفری اینجا با اجاره نامه خونه خودش رفته نکاد رو گرفته اما یادم نمیاد کی بود
تا جایی هم که اشکان ( میزبان سایت) توی یه تاپیک گفتند که رفته سند رو داده خیلی براش دردسر داشته و ازش عوارض شهرداری و نوسازی و ... رو خواستند و به این نتیجه رسیدیم که لازم شد یه اجاره نامه فیک اوکی کنیم ارسال کنیم به نماد.
حالا من فقط سوالم اینه که اگه به این صورت عمل کنیم اماکن میاد تو خونه؟ اگه بخواد بیاد به چی میخواد گیر بده و چی رو میخواد نگاه کنه؟؟!!!

sh_edin
December 8th, 2012, 13:35
تا جایی هم که اشکان ( میزبان سایت) توی یه تاپیک گفتند که رفته سند رو داده خیلی براش دردسر داشته و ازش عوارض شهرداری و نوسازی و ... رو خواستند و به این نتیجه رسیدیم که لازم شد یه اجاره نامه فیک اوکی کنیم ارسال کنیم به نماد.
حالا من فقط سوالم اینه که اگه به این صورت عمل کنیم اماکن میاد تو خونه؟ اگه بخواد بیاد به چی میخواد گیر بده و چی رو میخواد نگاه کنه؟؟!!!
منم فک نمیکنم بیان برای بازدید چون یکی 2 تا فروشگاه که نیست اگر بخوان شهر به شهر برن بگردند که اوه

TARIMEHR
December 8th, 2012, 14:16

دوستان این رو به یاد داشته باشید اگه بخوایید شرکت ثبت کنید و ادرس خونه بدید و نماد دریافت کنین وقتی کاربر روی نماد کلیک کنه ادرس منزل نوشته میشه و شرکتی که توی خونه باشه اعتبارش به نظرم به شرکتی که دفتر اختصاصی داره نمیرسه

به فکر یه دفتر مناسب باشید (مغازه یه جای پرت مثلا وسط زمین های کشاورزی :)) ) اجاره نامه هم 50 تومن بیشتر نیست

DeLtAvPs
December 8th, 2012, 14:34
آخر هم بنده به جوابم مورد نظرم نرسیدم!

atilnic
December 8th, 2012, 14:44
ببینید یه احاره نامه میخواد و یه پایان خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل
کپی شناسنامه و کارت ملی هم میخواهند بعد هم آدرس خونه و شماره تلفن میخواهند که براشون بفرستی اما نمیان چک کنند
توی سایت هم یه دسترسی بهشون میدی بیان بررسی کنند و بعد هم گروه و زیر گروه و ... تعریف میکنی و بعد برات فعال می کنند
سوالی بود بازم در خدمتم

سپاس
التماس دعا

TARIMEHR
December 8th, 2012, 15:12

آخر هم بنده به جوابم مورد نظرم نرسیدم!

از دوستتون بپرسین دلیلش چی بود و موقع بازدید چیا خواستن