PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری سیستم بکاپ سرور رو فعال کنم؟

Fayaz.soror
January 7th, 2010, 21:33
سلام
لطفا کسی رهنمایی کنه که چطوری سیستم بکاپ سرور رو فعال و تنظیم کنم آخه من هر کاری کردم بکاپ نگرفت همچنین پنل سرورم whm است و 40 گیگ فضا برای بکاپ هم دارم اما بکاپ نمیگیره دیتاسنتر هم کارو است لطفاً کسی رهنمایی کنه!!!

Khashayar
January 7th, 2010, 21:36
می تونی یک کامند تو Crontab ست کنی هر 24 ساعت یک بار دایرکتوری Home رو فشرده کنه ....

فقط پرمیشن بک آپ رو بزار رو 700 مگر نه یهو می بینی یک هکر اومد سرورت دیگه سرور برات نموند ....

Fayaz.soror
January 7th, 2010, 21:40
Khashayar

می تونی یک کامند تو Crontab ست کنی هر 24 ساعت یک بار دایرکتوری Home رو فشرده کنه ....
دوست عزیز این کامند رو چیجوری ست کنم آخه من تازه وارد هستم کمی بیشتر رهنمایی کنید

Khashayar
January 7th, 2010, 22:20
فایل رو برات نوشتم ... این فایل رو رو سرورت آپلود کن بعد هر بار می خوای بک آپ بگیری این رو اجرا کن ...

البته باید بزنی chmod 755 backup.sh تا اجرا شه ....

می تونی هم برای اتوماتیک شدن این کار در هر 24 ساعت از کامند crontab استفاده کنی ...

فقط بت پیش نهاد میکنم شب ها که سرورت کم کاره بزاری اسکریپت فعال شه نه در مواقعی که سر سرورت شلوغه ...

Khashayar
January 7th, 2010, 22:21
اینم در مورد crontab هست Linux and UNIX crontab command help (http://www.computerhope.com/unix/ucrontab.htm)