PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صنف فروش هاستینگ

mirhendi
December 7th, 2012, 14:38
سلام دیدیم که تو بحث گرم قبل یعنی اینجا:
http://www.webhostingtalk.ir/f118/65469/index.html
همه از اینکه یکی قیمت ارزون میده یکی کم ناراحت اند
من اومدم اینجا تا اعلام کنم دوستانی که موافق این اند تا یک قیمت خاصی را مد نظر بگیریم برای کارمون همینجا اعلام کنند تا قیمت را با هم تایین کنیم که دیگه شرکتی مثله host dl ورشکست نشه دغدغه ی مشتری فقط کیفیت باشه نه این که اینجا این قیمت میده انجا 10% ارزون تر میده
بیاین با هم همکاری کنیم دست به دست هم بدیم که یه سر و سامانی به هاستینگ بدیم
دیگه من یکی که خسته شدم اگه این کار قانونی صورت گیره بیشتر ضرر می کنیم که دلایلش را حتما خودتون می دونین پس بیاین با هم این مشکل را حل کنیم
موافقا و مخالفا همین جا اعلام کنند نظرشون را

lasthope
December 7th, 2012, 14:45
رقابت توی قیمت خیلی مهم هستش ... به نظر رقابت خیلی کم میشه اینجوری .

و البته هاستینگا تمام سعیشون رو توی بالا بردن کیفیت و بهتر کردن سرور ها میزارن ...
که بازم بحث پول پیش میاد .. اگه قیمت ها یکی باشه ،
شرکتی که هاست خوبی ارائه نمیده از شرکتی که هاست بهتری ارائه میده سود بیشتری میبره ..

بر فرض هر دو 500 تا مشتری دارن . ولی یکی 500 هزار تومن هزینه سرور میده دیگری 1 ملیون تومن
حالا اگه قیمت ها یکی باشه ... شرکتی که هاستش بهتره سود کمتری میبره ... و این عدالت نیس.

mirhendi
December 7th, 2012, 14:50
خوب اگه قیمت ها یکی باشند همه دیگه یه قیمت هاست می خرند
اگه موضوع اینه که از سایت های خارجی قراره بخرند حد اقعل و حد اکثر قیمت مشخص کنیم اینجوری هیچ کس ضرر نمی کنه
مشتری هم می دونه اونی که داره یک گیگ را میده 200 هزار تومان واقعا بی خودی گرون میده.

rezaonline.net
December 7th, 2012, 14:52
بهتره فکری هم برای ملاک سنجش کیفیت در نظر بگیرید چون قیمت ، یکی از فاکتورهای انتخابی مشتری هست .

lasthope
December 7th, 2012, 14:53
خب الان من و شما قیمت ها رو یکسان بدیم ،

من 1 ملیون تومن هزینه سرور میدم ، شما 500 هزار تومن ...

واقعا بی انصافیه که تعرفه یکسان باشه ...

mirhendi
December 7th, 2012, 14:56

این حرفتون کاملا درسته خب من می گم ماکه نمی تونیم این مشکله را حل کنیم یه حد اقعل و یه حد اکثری بزاریم تا مشتری کمتر تفاوت قیمت را حس کنه بیشتر بره تو کاره کیفیت که اینجوری شرکت های خوب باقی می مونند و سرشون شلوغ میشه بد ها ورشکست میشند
تازه اگر قیمت یکسان هم معرفی کنیم خوب 3 الی 4 ماهه اول اینجوریه بعد دیگه مشتری سراغ اون بی کیفیتا نمیرند و فقط خوب ها باقی می مونند

hadi_am
December 7th, 2012, 15:42
این بحث تابستونم بود که صنف بزنیم ولی هیچ کس حاضر نشد در ضمن ما ایرانیا هستیم که فقط از قیمت بالا میرنجی سایتای خارجی رم 256 رو 20$ میدن ولی شما به 10 هزار تومن میگید گرون

mirhendi
December 7th, 2012, 15:50
ما نمیگیم گرون ولی دیگه خودت قضاوت کن مثلا اگه ما بگیم هاست یک گیگ فقط و فقط بین 25- 35 هزارتومانه نه ارزون گفتیم نه گرون اون کسی که گرون میده مشتریاش می پرن که می خوام اسم نبرم

shamimi
December 7th, 2012, 16:47
سلام دوستان
ایران هاستینگ از سال 86 کار خودشو تا به حال آغاز کرده و مشکلاتی نیز بر سر راه داشته ولی همیشه قیمت های آن نسبت به دوستانی که مثلا 100 مگ را 5000 تومن می دادند نقریبا8 برابر بوده است و این باعث می شود هر کسی روی سرور های ما سرویس نگیرد و اینکه دلیلی برای پشتیبانی باشد زیرا وقتی 5000 تومن می گیرند و 1 سال 100 مگ آیا شما دستت به کار می ره ؟!و این کار خوبه چون سرورهای خوب از بد همینجوری شناخته می شوند مثلا سرور های سایت جوملا در سایت جوملا گرانترین هاست و میزبانی را دارند ولی پول پشتیبانی را می گیرند ما هم درایران همین روند را ادامه می دهیم کسی برای سایتش ارزش قائل هست روی هاست 5000 تومنی سرمایه گذاری نمی کند
موفق باشید

leonr2
December 7th, 2012, 16:59
مثل همیشه تاپیک 20-30 صفحه میره جلو و در اخر بدون نتیجه بسته میشه !

mirhendi
December 7th, 2012, 17:02
سلام دوستان
ایران هاستینگ از سال 86 کار خودشو تا به حال آغاز کرده و مشکلاتی نیز بر سر راه داشته ولی همیشه قیمت های آن نسبت به دوستانی که مثلا 100 مگ را 5000 تومن می دادند نقریبا8 برابر بوده است و این باعث می شود هر کسی روی سرور های ما سرویس نگیرد و اینکه دلیلی برای پشتیبانی باشد زیرا وقتی 5000 تومن می گیرند و 1 سال 100 مگ آیا شما دستت به کار می ره ؟!و این کار خوبه چون سرورهای خوب از بد همینجوری شناخته می شوند مثلا سرور های سایت جوملا در سایت جوملا گرانترین هاست و میزبانی را دارند ولی پول پشتیبانی را می گیرند ما هم درایران همین روند را ادامه می دهیم کسی برای سایتش ارزش قائل هست روی هاست 5000 تومنی سرمایه گذاری نمی کند
موفق باشید

شما برا اینکه مشتری خودتو نگه داری گرون می دی خوب برای همه نمیشه این کار را کرد یعنی اگه من بیام 1 مگابایت را بدم یک میلیون باید بانک مرکزی بیاد از من بخره :o
الان من 15 نفر پشتیبانی دارم که همشون را گذاشتم برای روز مبادا فعلا تو این گرونی به جایه اینکه پوله پشتیبان بدم دارم سعی می کنم یه کاری کنم برای مشتری ارزونتر در بیاد

مثل همیشه تاپیک 20-30 صفحه میره جلو و در اخر بدون نتیجه بسته میشه !

اگه دوستان همکاری کنند مشکلی پیش نمیاد

jazebeh
December 7th, 2012, 18:06
سلام، مخالف هستم
قیمت برای هر مجموع ایی متناسب با خودشه، سایتی که کلا یه نفر نیمه وقت با ریسلر گرفتن داره و در حال ارایه سرویس هتش با کسی که مجموعه ایی از نیروها رو در اختیار داره و هزینه های مختلفی شامل اجاره، مالیات، حسابداری، سرور، ارز، حقوق کارمندان و ... رو میده اصلا قابل قیاس نیست در اینجا و با قیمت ثابت مورد اول سود قابل توجه و مورد دوم سود کم یا ضرر خواهد داشت.
اصولا چنین کاری نیز اصلا مفید نخواهد بود و صد البته شدنی هم نیست.

بهتره هر کسی حرفه ای، شرافتمندانه، با دانش و ... سرویس ارایه بده و من از این اتفاق که سرویس دهنده های خرد و بی کیفیت در این تلاطم تعطیل می شوند کاملا استقبال میکنم (نه اینکه از شکست دیگران خوشحال بشم) ولی اینکه عیار افراد و مجموعه ها مشخص میشه بسیاری از مشکلات کمتر خواهد شد.
موفق باشید

ParnianHost
December 7th, 2012, 18:09
من هم مخالف هستم...هر کسی بسته به سرویس و کیفیت و نیازی که داره قیمت میده و نمیشه مجبور کرد کسی رو که با یه قیمت مشخص بفروشه

princo
December 7th, 2012, 18:19

قطعا کسی که دو برابر شما برای سرورش هزینه کرده به همون مقدار هم سود میبره

اگر ایشون 1 میلیون داده باشن و سخت افزارش از شمایی که 500 هزارتومن دادید ضعیف تر باشه قطعا یا سرش کلاه گذاشتن یا یه مشکلی وجود داشته
درغیر این صورت ایشون با اون سرور یک میلیونی تعداد بیشتری سایت و میتونه خدمات بده تا شمایی که با سرور 500 هزارتومنی خدمات میدی پس سود ایشون هم بیشتر میشه

اینکه هرچی سرمایه بزاری کاملا مشخص هست . هرچی سرمایه بیشتر باشه سودش هم ازون ور بیشتره

شما اول باید تمامی حالتهای خدمات دهی هاستینگ و بررسی کنید از انواع دیتاسنتر ها تا استفاده از انواع نرم افزارهای مرتبط با شغلتون . بعد قیمت گذاری کنید
اینجوری کسی که سخت افزار قوی تری داشته باشه با اونی که سخت افزار معمولی داره توی یه رده قرار نمیگیره که بخواد قیمتاش یه جور باشه و ضرر کنه .

دوم بحث کیفیت هست . وقتی رده بندی صورت بگیره و قیمت ها نزدیک به هم بشه اونوقت تنوع ایجاد میشه و مشتری دنبال اونی میره که کیفیتش بهتری ارائه کنه .
پس هم بحث رقابت برای هاستینگا هست که خودشون رو بکشن بالا و کیفیت بهتری ارائه کنن هم مشتری که از بهترین کیفیت موجود استفاده میکنه درعوض پول همون کیفیت رو هم میده

من به عنوان مشتری یه هاستینگ اولین چیزی که نگاه میکنم سابقه کار یک شرکت هست
دومین مشتریانی که اون شرکت داره .(خیلی هاستینگا توی ایندکسشون لیست مشتریان دارن که واقعا ضروریه و مفیده )
بعدش سرعت و کیفیت سرور
بعد سرعت در جواب دادن تیکت و این مسائل
بعد قیمت

قطعا مشتری که دلش به حال سایتش بسوزه از نظر مالی کم نمیزاره . مخصوصا سایتهای ما که به سرعت و آپ تایم بستس !
موفق باشید.

Yas-Host
December 7th, 2012, 18:28
اه!
با این چیزا هیچی درست نمیشه!
هر روز یه تایپک جدید باز میشه در این موردا ولی هیچ کدوم تاثیر ندارن ! اسم نبرم یکی اومده وی پی اس 512 رو میده 12 اخه نوکرتم چطوری حساب میکنی اینطوری در میاد ؟؟؟؟؟؟ اخه چرا فکر بقیه رو نمیکنی تو ؟؟؟
قیمت ها یکی باشن بهتره یا اینکه یه نفر اومده میگه 50 مگ هاست سالانه چند ؟ میگم 12 میگه یه جا داره میده 5 خوب !! بیخیال !! اعصابمون رو خورد نکنیم! .....
تورو خدا شما مشتری هاتون رو دارید این کارو نکنید سود بیشتر میخواید خوب مثل بقیه بدید تا بازار ثبات داشته باشه!
یکی دومین ای ار را میده 3 تومن! یکی میده 6 تومن! خوب نوکترم سابقه شرکتا رو داری خراب میکنی!
اه!

sohrab1374
December 7th, 2012, 19:41
باید نمایندگی ها جمع بشه
والسلام !

mirhendi
December 7th, 2012, 20:18
سلام، مخالف هستم
قیمت برای هر مجموع ایی متناسب با خودشه، سایتی که کلا یه نفر نیمه وقت با ریسلر گرفتن داره و در حال ارایه سرویس هتش با کسی که مجموعه ایی از نیروها رو در اختیار داره و هزینه های مختلفی شامل اجاره، مالیات، حسابداری، سرور، ارز، حقوق کارمندان و ... رو میده اصلا قابل قیاس نیست در اینجا و با قیمت ثابت مورد اول سود قابل توجه و مورد دوم سود کم یا ضرر خواهد داشت.
اصولا چنین کاری نیز اصلا مفید نخواهد بود و صد البته شدنی هم نیست.

بهتره هر کسی حرفه ای، شرافتمندانه، با دانش و ... سرویس ارایه بده و من از این اتفاق که سرویس دهنده های خرد و بی کیفیت در این تلاطم تعطیل می شوند کاملا استقبال میکنم (نه اینکه از شکست دیگران خوشحال بشم) ولی اینکه عیار افراد و مجموعه ها مشخص میشه بسیاری از مشکلات کمتر خواهد شد.
موفق باشید
ببین دوسته من واقعا هدف ما مگه جلب رضایت مشتری نیست؟؟
خوب پس چه فرقی برای مشتری داره زحمت می کشی که بکش خوب سودشم بیشتر میخوری

من هم مخالف هستم...هر کسی بسته به سرویس و کیفیت و نیازی که داره قیمت میده و نمیشه مجبور کرد کسی رو که با یه قیمت مشخص بفروشه
خوب اینجوری من میام از یه یکی نمایندگی می گیرم که معتمده مثله سرور ایران بعد هاست را هر قیمتی که می خوام میدم با باعث میشه یکی دیگه ورشکست شه به پست اول دقت نکردی دلیلش را چی گفتم

اگر ایشون 1 میلیون داده باشن و سخت افزارش از شمایی که 500 هزارتومن دادید ضعیف تر باشه قطعا یا سرش کلاه گذاشتن یا یه مشکلی وجود داشته
درغیر این صورت ایشون با اون سرور یک میلیونی تعداد بیشتری سایت و میتونه خدمات بده تا شمایی که با سرور 500 هزارتومنی خدمات میدی پس سود ایشون هم بیشتر میشه

اینکه هرچی سرمایه بزاری کاملا مشخص هست . هرچی سرمایه بیشتر باشه سودش هم ازون ور بیشتره

شما اول باید تمامی حالتهای خدمات دهی هاستینگ و بررسی کنید از انواع دیتاسنتر ها تا استفاده از انواع نرم افزارهای مرتبط با شغلتون . بعد قیمت گذاری کنید
اینجوری کسی که سخت افزار قوی تری داشته باشه با اونی که سخت افزار معمولی داره توی یه رده قرار نمیگیره که بخواد قیمتاش یه جور باشه و ضرر کنه .

دوم بحث کیفیت هست . وقتی رده بندی صورت بگیره و قیمت ها نزدیک به هم بشه اونوقت تنوع ایجاد میشه و مشتری دنبال اونی میره که کیفیتش بهتری ارائه کنه .
پس هم بحث رقابت برای هاستینگا هست که خودشون رو بکشن بالا و کیفیت بهتری ارائه کنن هم مشتری که از بهترین کیفیت موجود استفاده میکنه درعوض پول همون کیفیت رو هم میده

من به عنوان مشتری یه هاستینگ اولین چیزی که نگاه میکنم سابقه کار یک شرکت هست
دومین مشتریانی که اون شرکت داره .(خیلی هاستینگا توی ایندکسشون لیست مشتریان دارن که واقعا ضروریه و مفیده )
بعدش سرعت و کیفیت سرور
بعد سرعت در جواب دادن تیکت و این مسائل
بعد قیمت

قطعا مشتری که دلش به حال سایتش بسوزه از نظر مالی کم نمیزاره . مخصوصا سایتهای ما که به سرعت و آپ تایم بستس !
موفق باشید.

بنده هم همین منظور را داشتم

اه!
با این چیزا هیچی درست نمیشه!
هر روز یه تایپک جدید باز میشه در این موردا ولی هیچ کدوم تاثیر ندارن ! اسم نبرم یکی اومده وی پی اس 512 رو میده 12 اخه نوکرتم چطوری حساب میکنی اینطوری در میاد ؟؟؟؟؟؟ اخه چرا فکر بقیه رو نمیکنی تو ؟؟؟
قیمت ها یکی باشن بهتره یا اینکه یه نفر اومده میگه 50 مگ هاست سالانه چند ؟ میگم 12 میگه یه جا داره میده 5 خوب !! بیخیال !! اعصابمون رو خورد نکنیم! .....
تورو خدا شما مشتری هاتون رو دارید این کارو نکنید سود بیشتر میخواید خوب مثل بقیه بدید تا بازار ثبات داشته باشه!
یکی دومین ای ار را میده 3 تومن! یکی میده 6 تومن! خوب نوکترم سابقه شرکتا رو داری خراب میکنی!
اه!
دوسته من همینو میگم منم به زودی کسایی که میخواد را جمع می کنیم و یه فکر بکر میکنیم
این مثله تایپیک های دیگر نیست

باید نمایندگی ها جمع بشه
والسلام !
ببینید نمایندگی بودن و یا نبودن فرقی نداره چون ممکنه فردی به عنوان شغله دوم نگاه کنه و شغله اولش طراحی سایت باشه که خوب این قضیه براش نمی صرفه!!! برا سرور بخره؟؟

habiballahafg
December 7th, 2012, 21:55
باید بسته به قیمت سرور و میزان کیفیت و اور سل یک قیمت تعیین کرد به طور مثال بگیم که کسی که سرور ۸ گیگ رم داره را ۳۰۰ هزار خرید باید ۲۵۶ mb رم را بین ۱۰ تا ۱۵ هزار بده

DreamServer
December 7th, 2012, 22:41
عینه بقیه تاپیک ها بی نتیجه خواهد بود به استارتر عزیز پیشنهاد میکنم ادامه ندن چون این پست جز اسپم چیز دیگه ای به دنبال نخواهد داشت!

mirhendi
December 8th, 2012, 14:05
باید بسته به قیمت سرور و میزان کیفیت و اور سل یک قیمت تعیین کرد به طور مثال بگیم که کسی که سرور ۸ گیگ رم داره را ۳۰۰ هزار خرید باید ۲۵۶ mb رم را بین ۱۰ تا ۱۵ هزار بده
خوب همه که راست نمی گند که ممکنه یکی ارزون بخره یکی گرون یکی رو یه سایت 10 تا هاست میزبانی کنه یکی 200 تا!!

عینه بقیه تاپیک ها بی نتیجه خواهد بود به استارتر عزیز پیشنهاد میکنم ادامه ندن چون این پست جز اسپم چیز دیگه ای به دنبال نخواهد داشت!

کمکمون کنید و پست را نبندند به یه جایی میرستیم

om!d-D
December 8th, 2012, 19:06
قیمت اگر یکسان باشد یکی از ملاک های سنجش کیفیت برای مشتریان از بین میره...مشتری میدونه اکثرا هر چه پول بده آش میخوره ... اگر قیمتها یکسان باشد یه ریسلر 20 تومانی قیمتی برابر با هاستینگی بزرگ خواهد داشت ...

mirhendi
December 8th, 2012, 22:36
خوب اینجوری درست نیست اگه یه فرد سود جویی بیاد یه ریسلرر بخره ماهی 20 تومان بعد هاست یگیگ بده سالی 100 تومان مشتری می گه واا ی عجب هاستی؟؟
اینجوری تنها معیار مشتری کیفیت میشه هاستینگ خوب می مونه و هاستینگ بد از بین میره
چرا همه این دوستان می گند پست ها را قطع کنم فقط چند نفر موافق بودند؟؟؟ اینا که نظرخودشون را دادند و بعد من تقل قول کردم خوب چرا جواب نمی دند اگه قانع شدند که خوب بسم الله کار را بگیمو استارت را بزنیم

jazebeh
December 8th, 2012, 22:50
خوب اینجوری درست نیست اگه یه فرد سود جویی بیاد یه ریسلرر بخره ماهی 20 تومان بعد هاست یگیگ بده سالی 100 تومان مشتری می گه واا ی عجب هاستی؟؟
اینجوری تنها معیار مشتری کیفیت میشه هاستینگ خوب می مونه و هاستینگ بد از بین میره
چرا همه این دوستان می گند پست ها را قطع کنم فقط چند نفر موافق بودند؟؟؟ اینا که نظرخودشون را دادند و بعد من تقل قول کردم خوب چرا جواب نمی دند اگه قانع شدند که خوب بسم الله کار را بگیمو استارت را بزنیم

در یک بازار رقابتی کیفیت در کنار قیمت های مناسب زمینه رقابت، تکاپو و زنده بودن اون فعالیت و بازار رو تضمین میکنند. در هیچ جایی نمی توانید پیدا کنید که همه را مجبور به قیمت گذاری ثابت کنند.
ضمنا چنین کاری به همین راحتی نیست، مثل این میمونه که دو نفر پول دارن برن شرکت بزنن !!!!
1- اولا مرجع مورد قبول نداریم، نه شما وجهه ایی دارید (از نظر تصمیم گیری عرض میکنم) و نه برای تمامی این افراد و نیمچه شرکت ها، مرجع مشخص و معتبری هستش. الان شما پیشنهاد میدی فردا یه نفر دیگه میاد یه چیز دیگه میگه، فردا یه نفر میاد سایت مرجه معرفی هاستینگ میزنه، و فرداش جمع میکنه و ....
2- مدیران معلوم نیستند، بسیاری از سایت ها اصولا مدیران پنهان دارند
3- نبود پارامترهای مناسب و قبل استناد. (کباب بناب حاضره قیمتش رو هم اندازه کبابی دور میدون بهمن بده !!!؟؟؟)
4- تو دنیای بزرگان وقتی کاری رو میخوان انجام بدن و کلی تصمیم بگیرن حداقل چندین بار جلسات و مناظرات و مباحثه های حضوری و طولانی انجام میشه و بعد ازش یه چیزی درمیاد، شما چه توقعی داری که با یه تاپیک 3 صفحه ایی سیستم بی قانون هاستینگ بچه ها رو قانونمند کنی؟؟؟

موفق باشید

DreamServer
December 9th, 2012, 00:17

یه مقداری پست های قدیمی خود من رو بخونی میفیهمی واسه چی اینجوریه برادر من! :)

ma3oud91
December 9th, 2012, 00:22
این بحث تابستونم بود که صنف بزنیم ولی هیچ کس حاضر نشد در ضمن ما ایرانیا هستیم که فقط از قیمت بالا میرنجی سایتای خارجی رم 256 رو 20$ میدن ولی شما به 10 هزار تومن میگید گرون

ببخشید صنف برای کجا بزنید؟روی چه قانونی؟اگه یکی پیروی نکرد میخواین چیکار کنید؟حتماً باید پروانه کسبم بگیریم؟:-s

Woshka
December 9th, 2012, 01:28
با توجه به اینکه یکی میره از هتزنر سرور میگیره ماهی نهایت 200 تومان و ما هم سرور رو با وجودی که خریدیم 3000 دلار داریم بابتش 400 تومن هم پول کولو میدیم تازه با توجه به اینکه سرور بسیار قدرتمندی خریدیم
چطور قیمت ها یکی باشه برای یک سرویس خاص؟

lived
December 9th, 2012, 01:40
به نظر من صنف داشتن خیلی خوبه
ای کاش توی نمایشگاه الکامپ یکی از مباحثی که در تجمع بچه ها گفته میشه همین تشکیل صنف هاستینگ باشه
شاید نشه دقیقا قیمتی مشخص بشه ولی حدود قیمت معلوم میشه مثلا همه میدونن که دیگه هاست یک گیگ از فلا قیمت کمتر نیست و سرور 256 از فلان قیمت کمتر نیست
حدود برای همه معلوم باشه خوبه

lived
December 9th, 2012, 01:42
با توجه به اینکه یکی میره از هتزنر سرور میگیره ماهی نهایت 200 تومان و ما هم سرور رو با وجودی که خریدیم 3000 دلار داریم بابتش 400 تومن هم پول کولو میدیم تازه با توجه به اینکه سرور بسیار قدرتمندی خریدیم
چطور قیمت ها یکی باشه برای یک سرویس خاص؟

ببخشید سرور اختصاصی 200هزار تومانی دارید ؟؟؟؟
اگر دارید لطفا آفر بدید به ما

mirhendi
December 9th, 2012, 19:05
دوستان خوب هرکی به اندازه سرورش اب میخوره
باشه من می خواستم تا قانونی شکل نگرفته که همه مجبور به ثبت شرکت بشند و مالیات و ... بدهند یه دست رویی به این کار بکشبم
من منصرف شدم دوستان همکاری نمی کنند
(:|