PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 10 سرویس دهنده برتر کولوکیشن جهانی

abasaqa
December 7th, 2012, 06:59
با سلام. این بار به معرفی 10 سرویس کولوی جهانی می پردازیم. این انتخاب از طریق خود سایت
Colocation - Server Hosting | Managed Services | Providers (http://colocation.net/) انتخاب شده است.

نام شرکت
امتیاز (ستاره)
شروع قیمت از

Burst.net
5
$ 69.95

Superb.net
5
$ 99.00

HostDime.com
4
$ 65.00

Nexcess.net
4
$ 49.95

Hivelocity.com
3
$ 99.00

WebAir.com
3
$ 49.95

VirtualInternet.net
2
$ 149.00

Steadfast.net
2
$ 30.00

Gigenet.com
2
$ 100.00

DedicatedNow.com
2
$ 89.00

امیدوارم براتون مفید باشه.

پ.ن:
ملاک در این ارزیابی همان طور که در سایت "کوکوکیشن دات نت" نوشته اند، قیمت در برابر پشتیبانی و تعدد خدمات ارائه شده می باشد.

RezaFH
December 7th, 2012, 12:11
صرفا جهت اطلاع این لیست هیچ معنی خاصی نداره و بنظر بنده فاقد اعتبار هست!

peyman0742
December 7th, 2012, 12:11
خیلی خوبه ممنون
اگه بتونید توضیحات کلی هم در موردشون بدید دیگه محشره

habiballahafg
December 7th, 2012, 13:09
چرا اسمی از شرکت های معتبر نیست مانند ice colo و ....

majidisaloo1
December 7th, 2012, 13:19
منبع این لیست که گذاشتین رو بگین لطفا تا ببینیم قابل استناد هست یا نه

abasaqa
December 7th, 2012, 13:33
صرفا جهت اطلاع این لیست هیچ معنی خاصی نداره و بنظر بنده فاقد اعتبار هست!

دلیلتون برای فاقد اعتبار بودن؟:39:

abasaqa
December 7th, 2012, 13:34
خیلی خوبه ممنون
اگه بتونید توضیحات کلی هم در موردشون بدید دیگه محشره

بزودی در مورد هر یک از شرکت ها و ویژگی های ایشان به تفکیک شرح خواهم داد.
با تشکر

abasaqa
December 7th, 2012, 13:35
چرا اسمی از شرکت های معتبر نیست مانند ice colo و ....

شاید اونقدر هم معتبر نباشند یا از لحاظ پشنیبانی یا رعایت قوانین در رتبه های پائین تر قرار بگیرند.

همچنین نظر کابران در این لیست استفاده نشده و بیشتر بر اساس قدرت سرورهای آنان می باشد.

Aria
December 7th, 2012, 13:39
سلام.

burst از هر لحاظ مروف هست به سرویس بد و مشکلات متفاوت.

شما از خودتون این لیست رو ایجاد کردید ؟ بسته به قیمت دیگه ؟ برتر بودن یک سرویس دهنده به قیمت پایینش هست برای شما ؟ چه کسی به شما گفته جامعه ی حرفه ای به دنبال قیمت پایین بدون توجه به کیفیت هست ؟

ما خواستیم از burst یک کولو در انگلستان بگیریم برای سرور geo داخلی شرکت و قیمت بسیار پایینی هم ارائه دادند ولی بعد ار بررسی review ها مشخص شد که این قیمت هیچ ارزشی نداره و ما با دیتاسنتر دیگری شروع به کار کردیم که حداقل 3 برابر قیمت burst هست ولی معتبر و با کیفیت هستند.

با تشکر.

abasaqa
December 7th, 2012, 13:40
منبع این لیست که گذاشتین رو بگین لطفا تا ببینیم قابل استناد هست یا نه

چشم. سایت رسمی کولوکیشن دات نت‌:: :
لینک سایت: Colocation - Server Hosting | Managed Services | Providers (http://colocation.net/)

ویژگی های سایت:

About us
Colocation.net provides one of the most comprehensive sources of information about colocation hosting on the Internet. The articles, news releases, product reviews and other in-depth researched content on Colocation.net helps businesses and
individuals determine the best options for their colocation hosting needs.
همچنین:

Disclaimer: Our company’s mission is to offer visitors information about colocation hosting services and reviews of these services. While some of the companies whose services Colocation.net reviews do provide compensation for us, we are an independently owned company. Our goal is to ensure that all of our reviews contain our unbiased opinions about colocation products and services. Visitors to Colocation.net should be aware that the opinions of customers may not align with the views of our company

همونطور که خودشون نوشتن کارشون review شرکت های ارائه دهنده کولو می باشد . حتی نوشتن که اگر کمپانی همکار باشه، ما کاملا در این review مستقل عمل کردیم. ویزیتور ها باید در نظر داشته باشند نظر شخصی آنها زیاد در این لیست اهمیت نداشته و بر اساس کارائی سرویس دهنده ها لیست صورت گرفته.

abasaqa
December 7th, 2012, 13:51
سلام.

burst از هر لحاظ مروف هست به سرویس بد و مشکلات متفاوت.

شما از خودتون این لیست رو ایجاد کردید ؟ بسته به قیمت دیگه ؟ برتر بودن یک سرویس دهنده به قیمت پایینش هست برای شما ؟ چه کسی به شما گفته جامعه ی حرفه ای به دنبال قیمت پایین بدون توجه به کیفیت هست ؟

ما خواستیم از burst یک کولو در انگلستان بگیریم برای سرور geo داخلی شرکت و قیمت بسیار پایینی هم ارائه دادند ولی بعد ار بررسی review ها مشخص شد که این قیمت هیچ ارزشی نداره و ما با دیتاسنتر دیگری شروع به کار کردیم که حداقل 3 برابر قیمت burst هست ولی معتبر و با کیفیت هستند.

با تشکر.

1. review های این شرکت را من ننوشته ام. اگر شما به شایت اصلی اش مراجعه نمائید، خودشون چندتا review گذاشتند.
2. با شما موافقم. خیلی وقتا هم، بعضی ها با بهترین سرویس دهنده ها مشکل دارند (بسته به دلایل شخصی و سلیقه ای) که این کار در میزان اهمیت و کارائی آن سرویس ها زیاد تاثیر گذار نیست. به دلیل تعداد زیاد کاربر. شاید واقعا یک سرویس دهنده عالی به درد یک شخص نخورد اما ده نفر دیگر را راضی کند. شاید شما انتظارات خیلی حرفه ای تری از این شرکت داشته اید، که نتوانسته خواسته ی شما را تامین کند.

3.ملاک در این ارزیابی همان طور که در سایت نوشته اند، قیمت در برابر پشتیبانی و تعدد خدمات ارائه شده می باشد.

4. قطعا وقتی شما چند برابر یک شرکت هزینه می پردازید، باید بهتر باشد. اگر بهتر عمل نکند این هزینه ی اضافی را برای چی می پردازید.؟

همانند جاست هاست که برای خیلی ها مفید است و خیلی ها هم ناراضی!

abasaqa
December 7th, 2012, 13:54
ظاهرا بخاطر همین حرفشون بن شدن الان یزورشون بن شده

آدم وقتی نقدی می کند بهتر است دلایل خودشان را اعمال کند.
شاید دو بار ارسال زده و بن شده.
ما که بی خبر.

در ضمن تاپیک برای این ایجاد می شود که مورد بحث قرار گیرد. ولی رسما چیزی را بدون دلیل انکار کردن زیاد جالب نیست. امیدوارم هرچه زود تر آزاد بشه و از نقدهای مفید ایشان بهره ببریم.

mobin96
December 7th, 2012, 23:15
فکر می کنم(یعنی ۱۰۰٪) باید تو این لیست اسم شرکت هایی چون EvoSwitch(همون شرکتیه که LeaseWeb سرورای هلندش تو اونن) و Equinix قرار می گرفت و تو ۵ تای اول هم باید می بودن.

MagicVps.Com
December 8th, 2012, 01:23
فکر می کنم(یعنی ۱۰۰٪) باید تو این لیست اسم شرکت هایی چون EvoSwitch(همون شرکتیه که LeaseWeb سرورای هلندش تو اونن) و Equinix قرار می گرفت و تو ۵ تای اول هم باید می بودن.

3.ملاک در این ارزیابی همان طور که در سایت نوشته اند، قیمت در برابر پشتیبانی و تعدد خدمات ارائه شده می باشد. همانطور گفته گفته شده برسااس قیمت و تعداد خدمات ارایه شده هست
این دوتا که گفتید با توجه به کیفیتی که دارن هزینشون هم بالطع خیلی گرانتر هست و هرچی هم گرانتر بشه هرکسی نمیره بگیره یک مثال ساده الان تعداد سورهای که هتزنر داره پیش مشتریان ایرانی خیلی بیشتراز دیگر دیتا سنتر ها هست ولی چون تعداد بیشتر هست ملاک نمیشه که بهتر هست ولی خوب به نسبت قیمت خرید بیشتر میشه

peyman0742
December 8th, 2012, 10:34
اگر مختصر توضیحاتی در مورد این دیتاسنترها بگذارید ممنون میشم

abasaqa
December 8th, 2012, 12:28
اگر مختصر توضیحاتی در مورد این دیتاسنترها بگذارید ممنون میشم

با سلام
بزودی review های شرکت کولوکیشن دات نت رو در اینجا با لینک به منبع میارم. رویو هر شرکت را ترجمه و به تفکیک قرار می دهم. در تاپیک جداگانه برای هرکدام از این سرویس دهنده ها اختصاص می دهیم و دوستانی که با آنها کار کرده اند، می توانند مزایا و معایب را بازخورد دهند.

با تشکر

peyman0742
December 8th, 2012, 17:43
ممنون عزیز لطف می کنید

mobin96
December 8th, 2012, 20:10
همانطور گفته گفته شده برسااس قیمت و تعداد خدمات ارایه شده هست
این دوتا که گفتید با توجه به کیفیتی که دارن هزینشون هم بالطع خیلی گرانتر هست و هرچی هم گرانتر بشه هرکسی نمیره بگیره یک مثال ساده الان تعداد سورهای که هتزنر داره پیش مشتریان ایرانی خیلی بیشتراز دیگر دیتا سنتر ها هست ولی چون تعداد بیشتر هست ملاک نمیشه که بهتر هست ولی خوب به نسبت قیمت خرید بیشتر میشه
با تشکر از مجیک وی پی اس عزیز بابت یادآوری،اون یه خط رو من کلا نخونده بودم و همین امر باعث شد تا اشتباه کنم در ملاک ارزیابی.

agarb98
December 8th, 2012, 20:20
Burst.net

باهاش کار کردم الان هم دوستم کولو داره توش
خیلی به ایران حساس هستند اگر بفهمن نابود میشی
ولی کیفیت تضمین شده هست .

abasaqa
December 8th, 2012, 20:38
burst.net

باهاش کار کردم الان هم دوستم کولو داره توش
خیلی به ایران حساس هستند اگر بفهمن نابود میشی
ولی کیفیت تضمین شده هست .

شاید تعجب کنید! ولی این رو در حد اینکه شایعه است می نویسم. از یکی از بزرگان کلو شنیدم، خدمات کلوی جدیدی قراره در سال 2013-2014 راه بیافته که کل آسیا و خاور میانه رو تحت پوشش قرار میده. و اینکه یکی از بازار های مقصدش ایران خواهد بود. اگر تا اون وقت، اینترنت ایران رو کامل تحریم نکردند، یا از طرف داخل ملی اش نکردند، نگران تحریم نخواهید بود. سرمایه گذاری و برنامه ریزی زیادی کردند. گویا این شرکت اصلا با کپی رایت میانه ای ندارد و dcma هم نتونسته کاریشون بکنه. (مصونیت سیاسی!)

و بازار هاستینگ ایران رو نیز کمی سروسامان خواهند داد. بسیاری از ریسلر های ضعیف باید جمع کنند. هنوز هم منتظر آرام گرفتن وضعیت تحریم و هاستینگ ایران هستند.

البته مطالبی در مورد آینده اینترنت و به قولی زمانی مبحت برخورد تمدنها بود، در آینده ی نزدیک نیز همین اتفاق برای کپی رایت و غیر کپی رایت خواهد افتاد.

باز میگم منبع این خبر رو تائید نمی کنم و در حد شایعه است.

پ.ن: خواهش می کنم پ.خ ندید که منبع کجاست. در حد شایعه بدونیدش.

ilmavps
December 9th, 2012, 20:45
تحریم برای کلو کاملا بی معنا هست

شخصا دو سرور در امریکا کلو کردم یکی از کاربران محترم همین سایت هستند و دیگری کلا ایران را نمیدونن کجای نقشه هست تمام اطلاعات خرید هم از ایران هست

این رتبه بندی خوب هست ولی نه برای ما بهتر هست در همین ایران با اشخاصی کار شود که رک دارند ماشاالله کم هم نیستند

abasaqa
December 9th, 2012, 21:27
تحریم برای کلو کاملا بی معنا هست

شخصا دو سرور در امریکا کلو کردم یکی از کاربران محترم همین سایت هستند و دیگری کلا ایران را نمیدونن کجای نقشه هست تمام اطلاعات خرید هم از ایران هست

این رتبه بندی خوب هست ولی نه برای ما بهتر هست در همین ایران با اشخاصی کار شود که رک دارند ماشاالله کم هم نیستند

شخصا اگر سرویس دهنده ی مناسبی می شناسید، با ارائه ی مزایا معرفی نمائید.

در ضمن ملاک در این ارزیابی همان طور که مکررا گفته شده است :

ملاک در این ارزیابی همان طور که در سایت نوشته اند، قیمت در برابر پشتیبانی و تعدد خدمات ارائه شده می باشد.

abasaqa
December 9th, 2012, 21:59
با سلام

یک نظر سنجی برای مشخص شدن

"10 سرویس دهنده برتر کولوکیشن جهانی از نظر کاربران وب هاستینگ (http://www.webhostingtalk.ir/f181/65726/)
" تهیه گردید.

از کاربرانی که اینجا نظر داده اند، تقاضا دارم در آن شرکت کنید تا لیست بهتری تهیه شود.

با تشکر:53:

ilmavps
December 9th, 2012, 22:17
شخصا اگر سرویس دهنده ی مناسبی می شناسید، با ارائه ی مزایا معرفی نمائید.

در ضمن ملاک در این ارزیابی همان طور که مکررا گفته شده است :

البته در مورد یک سری افراد نمیشه در این انجمن صحبت کرد :دی موضوع پیچ دار میشه

به نظر من بعد از 6 ماهی که دنبال دیتاسنتر برای کلو بوده ام برای امثال ما در ایران کار با دو یوزر در همین انجمن مناسب هست که من با یکی از این دو کار کردم و اخلاقشان همچنین سرویس دهی در سطح بسیار عالی بوده و هست
http://www.webhostingtalk.ir/f182/63998/

فکر میکنم اگر از روی اطلاعات سایتی که شما دادید میخواستم کلو کنم مشکل ساز میشد همین طور که یک سرور ما در one wilshire به مشکل خورده است که در کمپانی Dedicated Hosting Servers, Colocation Data Center | Colocation America (http://www.colocationamerica.com/) کلو شده و پورت را ارتقا نمیدهند.اکثر کمپانی هایی که در این لیست توصیه شده است با انها ارتباط برقرار کردم و هر کدام در مواردی لنگ میزدند

abasaqa
December 9th, 2012, 22:22
البته در مورد یک سری افراد نمیشه در این انجمن صحبت کرد :دی موضوع پیچ دار میشه

به نظر من بعد از 6 ماهی که دنبال دیتاسنتر برای کلو بوده ام برای امثال ما در ایران کار با دو یوزر در همین انجمن مناسب هست که من با یکی از این دو کار کردم و اخلاقشان همچنین سرویس دهی در سطح بسیار عالی بوده و هست
http://www.webhostingtalk.ir/f182/63998/

فکر میکنم اگر از روی اطلاعات سایتی که شما دادید میخواستم کلو کنم مشکل ساز میشد همین طور که یک سرور ما در one wilshire به مشکل خورده است که در کمپانی Dedicated Hosting Servers, Colocation Data Center | Colocation America (http://www.colocationamerica.com/) کلو شده و پورت را ارتقا نمیدهند.اکثر کمپانی هایی که در این لیست توصیه شده است با انها ارتباط برقرار کردم و هر کدام در مواردی لنگ میزدند

بسیار عالی. اگر مراکزی بهتر سراغ دارید در تاپیک جدید معرفی کنید.

"
: 10 سرویس دهنده برتر کولوکیشن جهانی از نظر کاربران وب هاستینگ تالک (http://www.webhostingtalk.ir/f181/65726/) "

روی هر کدام هم یک review خواهیم نوشت. چه این 10 تا، چه معرفی شده ها توسط کاربران. اگر بهترین ها روشون review بود، شما وقت بسیار کمتر از شش ماه رو می گذروندید تا گزینه دلخواه خودتون رو پیدا کنید.

dude
December 10th, 2012, 15:52
من هم این رتبه بندی ها رو زیاد جدی نمی گیرم، به خصوص وقتی Burst.net در رتبه یک باشه!
این قبیل سایت هایی که این رتبه بندی ازشان نقل شده معمولا با گرفتن کمیسیون از شرکت ها رتبه ها رو بالا پایین می کنند و همان طور که دوستمان گفت این رتبه بندی فقط از نظر شناخت اینکه چنین شرکت هایی با این قیمت ها وجود دارند اهمیت دارد.