PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتونو میخوام

eskelet-sokhte
December 6th, 2012, 19:49
سلام به تمامی بروبچ وب هاستینگ تاک.دوستان یه سوال دارم.فرض کنین من مدیر وبسایت خانها هستم یا مزرعه رایگان من(فقط فرض کنین چون نیستم)میخواستم بدونم اگه مدیر اون سایت بودم و میخواستم نمایندگی بازی آنلاین بدم ماهانه چقدر باید حساب میکردم؟
مثلا یارو نمایندگی بازی آنلاین میخواد ، من میگم فلان تومن بده تا بهت بدم.این فلان تومن بهنظرتون چند باید باشه بهتره؟ممنون از همتون

eskelet-sokhte
December 6th, 2012, 19:52
:39:

MUV
December 6th, 2012, 20:21
خود اون سایت هستش دیگه نمایندگی چی بده؟ نمایندگی رو از سایت بازیهای خارجی میگیرند تا به فارسی روی سایت جدید قرار بدن.

mehrdadzavar
December 6th, 2012, 20:28
مبلغش خیلی زیاده تا از خارجی ها بگیرن و باید نسخه هاشو به فارسی تبدیل کنن مثلا مزرعه رایگان من از شرکت آپجرس upjers.de خریداری کردن با یک سرور اختصاصی

eskelet-sokhte
December 9th, 2012, 23:13
خود اون سایت هستش دیگه نمایندگی چی بده؟ نمایندگی رو از سایت بازیهای خارجی میگیرند تا به فارسی روی سایت جدید قرار بدن.
سلام دوست عزیز.من میخوای یه سایت با زبان انگلیسی و فارسی بزنم و نمایندگی به تمامی دنیا بدم .دوستان قیمت بدین.میخوام نمایندگی بدم تا هم پول سرورم در بیاد و هم بازیم مشهور میشه و هم خودم(توی کل دنیا:59:)

+irtci+
December 9th, 2012, 23:22
برنامشو نوشتید؟

eskelet-sokhte
December 13th, 2012, 11:27
برنامشو نوشتید؟
سلام دوست عزیز.برنامش در حال نوشتنه و اگه خدا بخواد سال 92 سایت میره روی سرور اصلی.فعلا سایت روی یه سرور هست ک داریم کارایی رو روش انجام میدیم.البته قصد دارم یه بازی جدید هم طراحی کنم یعنی دوتا بازی دنبال یه شریک هستم که کد نویسی و گرافیکو در دست بگیره و سرورش هم بشه پای من.اگه کسی سراغ دارین حتما اعلام کنین.ممنون از پاسخ تمامی دوستان