PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاربران ساده لوح در دام افراد سودجو نیوفتید

lived
December 6th, 2012, 16:44
این تاپیک رو امروز براتون ایجاد کردم،به این دلیل که در دام نیوفتید
جدیدا افرادی سرورهایی پیشنهاد میدن با قیمتهای پایین که کاربر وسوسه میشه ازشون خرید کنه
به طور مثال به شما سرور مجازی با رم 2گیگ پیشنهاد میدن 20 هزار تومان
یه مثال ساده میزنم :
یه سرور 16گیگ از یک دیتا سنتر معمولی با پورت و ای پی و باقی متعلقات حداقل 210 دلار تموم میشه و امروز دلار 3150 قیمت میدن یعنی661500 تومان
2گیگ که مصرف خود مجازی ساز و سرور کنترل کننده است
میمونه 14گیگ که بر 2گیگ تقسیم کنیم میشه 7 سرور یعنی اگر فروشنده سرور اگر بخواد فقط پول سرورش رو دربیاره و سود نکنه باید هر سرور 2گیگ رو 94500 تومان بفروشه
پس نتیجه میگیریم که قبل از خرید یه فکر کوچولو کنید و در دام نیوفتید
در نظر بگیرید افراد سودجو در روز 5 تا 20 تومن از افراد ساده لوح به جیب بزنن روزی صد تومن کاسب شدن و فردا دوباره افراد ساده لوح دیگری رو فریب میدن

hadi_am
December 6th, 2012, 16:52
این قیمت رو حتی با کولو کردن هم نمیشه داد
ولی رم 1 رو میشه 20-25 تومن

ما که هر کاری کردیم همه یه سره بشن نشد دیگه

lived
December 6th, 2012, 17:49

خوب کاربرها فریب قیمت پایین رو میخورن و میرن سمت این افراد و ضرر مالی میکنن
جالبتر اینجاست یکی از سرویس دهندگان که یک هفته مونده بوده به خاموشی سرورش تا تونسته با قیمت پایین سرور فروخته و بعد از ی هفته سرورهاش خاموش طرف هم متواری و مشتریها سرگردون و اطلاعات از دست رفته موندن وسط

ilmavps
December 6th, 2012, 17:57

جنابعالی چطور حساب کردید که با کلو هم نمیشه چنین قیمتی داد؟ شما کلو کرده اید؟

MUV
December 6th, 2012, 18:09
عزیز من 3 سرور توی آفر رداستیشن خرید کردم. که 180 پوند برام در اومد هر کدوم. 96 گیگ رم و 26 گیگا هرتز سی پی یو . هر سرور 873 هزار تومان هزینه برداشت. ماهانه.
با عزیزان توی همین فروم که صحبت کردیم فهمیدم که میشه روی هر کدوم 48 تا وی پی اس با کیفیت خوب داد. الان هر وی پی اس با رم 2 گیگ رو 25 حساب کنیم میشه. 1.2 میلیون تومن.
خوب چرا فکر می کنید همچین کاری کلاه برداری هستش؟؟؟؟

ilmavps
December 6th, 2012, 18:11
عزیز من 3 سرور توی آفر رداستیشن خرید کردم. که 180 پوند برام در اومد هر کدوم. 96 گیگ رم و 26 گیگا هرتز سی پی یو . هر سرور 873 هزار تومان هزینه برداشت. ماهانه.
با عزیزان توی همین فروم که صحبت کردیم فهمیدم که میشه روی هر کدوم 48 تا وی پی اس با کیفیت خوب داد. الان هر وی پی اس با رم 2 گیگ رو 25 حساب کنیم میشه. 1.2 میلیون تومن.

اگر امکان دارد بفرمایید بعد از افر چه قیمتی باید پرداخت کنید؟ و با چه قیمتی وی پی اس دهید

MUV
December 6th, 2012, 18:19
اگر امکان دارد بفرمایید بعد از افر چه قیمتی باید پرداخت کنید؟ و با چه قیمتی وی پی اس دهید

خوب تا 6 ماه که همین آفر هستش. بعد از 6 ماه اگر آفر دیگه ای توی این مدت بود که خریداری میشه اگر نبود 396 پوند میشه که درمیاد هر سرور حدود 2 میلیون.
اگه روی 400 سود حساب کنیم همین وی پی اس تقریبا 50 در میاد.

majidisaloo1
December 6th, 2012, 18:28
توی قیمت ها کمی تجدید نظر کنید فیک هست

MUV
December 6th, 2012, 18:44
توی قیمت ها کمی تجدید نظر کنید فیک هست

بله درست می فرمایید. اما یه سئوال ....من الان برای هر آی پی 7000 تومن میدم. اما نمیتونم قیمت رم 512 رو 12000 قرار بدم. هرجور فکر میکنم ضرر هستش. اما شما 12000 قرار دادید. شما چطوری این کار رو انجام میدید؟ فیک هستش؟

navid2zp
December 6th, 2012, 19:13
بهتره همه چیز رو در نظر بگیرید
هاستینگ چیزی نیست که با خوندن یک تاپیک بشه کل تجربیات لازم رو بدن آورد
بسیاری از دیتاسنتر ها هستند که گاهی با تخفیف های حتی 50 % سرور رو در اختیار خریدار قرار میدن
بنده هم به عنوان یک تازه کار امکان داره از این موضوع با خبر نباشم و این تاپیک شما رو بخونم
2 فکر میکنم:
یا شما قصد تخریب تمام کسانی که سرویس ارزون یا با تخفیف ارائه میکنند دارید.
یا تمام کسانی که سرویس ارزون نسبت به شما و گفته های شما ارائه میدن حقه باز هستند.

که هردوی این نظر ها اشتباه هست و شاید باعث خراب شدن شما هم بشه
میتونید تاپیک های بسیاری از همکارانتون رو که در سایت هست و به عنوان مثال سرور با 2گیگ رم رو 16 تومن میدن مشاهده کنید. دلیلش چیست؟ قصد مردم فریبی دارند؟
شاید واقعا سرویسی تونستن تهیه کنن که قیمت کمتری داشته باشه و همینطور که شما هم میدونید دیتاسنتر رداستیشن سرور ها رو با تخفیف 55% به مدت 6ماه به خریداران داد و بسیاری دارن از همین راه آفر های مناسب میدن و کارشون هم شاید خیلی بهتر و از اعتبار بیشتری نسبت به شما برخوردار باشند
خود بنده الان از یکی از سرویس هایی که کاملا با توصبفات شما مطابقت میکنه استفاده میکنم و هیچ مشکلی توی این مدت نداشم
میزبان خودمم رو هم بیش از 1 سال هست که میشناسم
در نتیجه گفته شما درست نیست
بهتره قبل از تاپیک زدن و گفتن حرفی قبلش فکر و تحقیق کنید
قصد بنده هم فقط اطلاع رسانی به سایر دوستانی بود که این تاپیک رو میبینند و تجربه کافی ندارند
امیدوارم جسارت نشده باشه
موفق باشید

lived
December 6th, 2012, 19:33

شما هورا شدید
لینک آفر هاتون رو برایم بفرستید مشتری بفرستم براتون

m2n
December 6th, 2012, 19:35
به نظر من کمتر کسی پیدا میشه که اطلاعات مهم داشته باشه و بخواد از سرور مجازی 10 هزار تومانی استفاده کنه چون معلومه اورسل در حد تیم ملی هست من خودم سرور مجازی می گیرم برای استفاده شخصی نه اینکه رو سرور 10 تومانی سایت یا فایل بیارم اگرم مجبور شدم 10 تومان پول زیاد میدم میرم از یه جای معتبر می گیرم.

lived
December 6th, 2012, 19:45
به نظر من کمتر کسی پیدا میشه که اطلاعات مهم داشته باشه و بخواد از سرور مجازی 10 هزار تومانی استفاده کنه چون معلومه اورسل در حد تیم ملی هست من خودم سرور مجازی می گیرم برای استفاده شخصی نه اینکه رو سرور 10 تومانی سایت یا فایل بیارم اگرم مجبور شدم 10 تومان پول زیاد میدم میرم از یه جای معتبر می گیرم.

صد رحمت بر آن شیری که تو را خورد

MUV
December 6th, 2012, 20:06

موفق باشید. ما واسه کسایی که کمتر دوست دارن هزینه کنند یه آفر هایی در نظر گرفتیم. شما که خودتون صاحب اختیار هستید و مایه دار. ایشالا خدا قبول کنه ما هم جزء معتبرها قرار بگیریم

adamak
December 6th, 2012, 22:11
صلاح کار خویش خسروان دانند.