PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : cpanel vps-optimized و سرور خانگی

ejhost
January 7th, 2010, 17:11
سلام به همه ی اساتید
توی این وبسایت من هرچی گیر داشتم (در خصوص هاست و از این جور چیزا) حل شده . خدا خیرتون بده
چند وقت ‍پیش در خصوص راه اندازی سرور خانگی کمک پرسیده بودم که دوستان خیلی لطف کردن و کمک کردن. اما به علت اشتباه و تخلف بنده کلانتر محترم سایت زد موضوع رو کلا ترکوند . حالا دوباره از دوستان و اساتید کمک می خوام. گفته بودم که من الان centos نصب کردم و آیپی استاتیک هم دارم. حالا چجوری می تونم روش dns ست کنم؟؟ و دامین و ایمیل و از این جور چیزا روش راه بندازم؟
دوستان گفته بودن که kloxo استفاده کنم اما این برنامه رو هر بار نصب کردم دیگه لینوکس بالا نیومد و گیر می کرد. برای همین دوستان اگه ممکنه یه راهنمایی بکنن ممنون می شم!
راستی من نمی تونمcpanel vps-optimized نصب کنم؟ من جایی توضیحی از این ندیدم ولی تو سایت های خارجی زیاد بود و گفته می بودند که رو سرور های ضعیف می شه استفاده کرد. این رو باید از کجا دانلود کنم ؟ دوستان اگه لینک بدن ممنون می شم. چون تو سایت خودش نبود یعنی نمی دونم چجوری دانلود می شد(:|
آیا همین برنامه trial و یا نال داره؟
خیلی عذر می خوام که اینقدر سوال می کنم!!!

irlogo
January 7th, 2010, 17:39
بجز نال نمی تونین استفاده کنین چون سی پنل بر روی ای پی های ایران خیلی خیلی خیلی سریع اکسپایر می شه

packsaft
January 7th, 2010, 19:12
تست نکردم ولی فک کنم بشه اگه از ..پی ان استفاده بشه
یه کنترل پنل نصب میکنین همین بعد توش دی ان اس ها رو ادد میکنین و تموم
سی پنل هم بله داره

irlogo
January 7th, 2010, 19:34
پلسک 1 دومین نصب کنین
رایگان هست
Download Parallels Desktop 4 for Windows & Linux (http://www.parallels.com/download/desktop/pd4wl/)